Jak dbać o moją aurę?

Re: Jak dbać o moją aurę?

Postautor: Avalo » 31 lip 2013, 15:39

Jest takie powiedzenie, że źródłem cierpienia nie są zmiany, tylko nasza nieumiejętność dostosowania się do nich.

A co do aur, meridian i czakr, to generalnie dbanie o zdrowie fizyczne oraz o rozwój duchowy (choćby poprzez medytację, najlepiej ukierunkowaną na poznanie samego siebie) są najprostszymi i najtrudniejszymi rozwiązaniami zarazem :hipnoza:
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 6

Postautor: Elzbieta » 31 lip 2013, 18:47

J.Roland pisze:Przede wszystkim o aurę należy zadbać wizualizując sobie obłok otaczający nasze ciało. Robić to dwa razy dziennie, do momentu, kiedy odczujemy zmiany w naszym organizmie. Może to być kolor na przykład biały lub złoty. Są to neutralne kolory dla nas i będą wspierały wszelkiego rodzaju działania. Wraz z wdechem wciągać obłok do środka, a z wydechem wypuszczać czarną chmurę z naszego wnętrza. Aha robić to do 15 min jednorazowo.
Polecam, bo sam stosuję :)

Powyższy sposób odpowiada mi szczególnie- prosty i łatwy w sumie.

Jest takie powiedzenie, że źródłem cierpienia nie są zmiany, tylko nasza nieumiejętność dostosowania się do nich

Wobec tego, co polecasz. W jaki konkretny sposób dostosować się np. do powszechnie znanego nam tu na forum, cierpienia z powodu odejscia czy podłego wręcz oszukania nas przez ukachaną osobę ?

A co do aur, meridian i czakr, to generalnie dbanie o zdrowie fizyczne oraz o rozwój duchowy (choćby poprzez medytację, najlepiej ukierunkowaną na poznanie samego siebie) są najprostszymi i najtrudniejszymi rozwiązaniami zarazem :hipnoza:

Co to jest meridian ?
I jakie sposoby medytacji polecasz.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2209 razy
Otrzymał podziękowań: 2178 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Avalo » 31 lip 2013, 19:22

Elza. pisze:Wobec tego, co polecasz. W jaki konkretny sposób dostosować się np. do powszechnie znanego nam tu na forum, cierpienia z powodu odejscia czy podłego wręcz oszukania nas przez ukachaną osobę ?

Na tego typu pytania nie ma prostych odpowiedzi. Zabrzmi to banalnie, ale taką ogólną zasadą jest: zmienić, to co da się zmienić i zaakceptować to, na co wpływu nie mamy. Pomaga zrozumienie faktu, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Te najbardziej przykre zdarzenia albo są skutkiem naszych wcześniejszych działań (nagromadzenia karmiczne), albo z jakiegoś powodu potrzebujemy tego, by np. coś zrozumieć, czegoś się nauczyć. Tak jak w tych amerykańskich filmach, w których 70-latek tłumaczy wnuczkowi, że 30 lat temu rozwód z ówczesną małżonką był dla niego jak koniec świata, a teraz musi stwierdzić, że to było najlepsze, co mogło go spotkać.

Elza. pisze:Co to jest meridian ?
I jakie sposoby medytacji polecasz.

Meridiany są to kanały energetyczne łączące czakry.
Co do medytacji, to nie ma co się porywać z motyką na słońce - zwykła medytacja z intencją poznania samego siebie powinna być dobra na początek (czyli ładnych kilka lat). Wszelakie wizualizacje, afirmacje, mantry, czy co tam tylko to są elementy pochodzące z zewnątrz. A jeśli chcemy w pełni zrozumieć i poznać siebie, to się musimy skupić na wnętrzu.
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 6

Poprzednia

Wróć do Aura i Czakry