Jak sprawić aby życzenia i wrózby stały się faktem?

Re: Jak sprawić aby życzenia i wrózby stały się faktem?

Postautor: Sit » 08 gru 2012, 14:43

przepraszam, ale aż ciężko się powstrzymać przed komentarzem :D

Szukaj dalej nastepnych tematow. Będę Ci ogromnie wdzięczna, odwalisz za mnie "czarną robotę" :D
Na forum jest mnóstwo podobnych tematów, niestety, czasu na porządne sprzątanie ciągle brak. :placze:

Będziesz mi ogromnie wdzięczna za znajdowanie niepoważnych tematów i piszesz to w... swoim temacie? To znaczy, że sama zakładasz niepoważne tematy, narzekając na to, jaki jest śmietnik na forum i nie ma czasu tego sprzątać i liczysz, że ludzie dadzą się ztrollować przez twój temat tym samym jednocześnie demaskując temat nadający się do sprzątnięcia?
What the hell is wrong with your logic? :D
Sit

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 08 gru 2012, 21:37

Z logiką u mnie póki co, obleci. W końcu się udało, ciekawe na jak długo, "cioteczko" :mrgreen:
i nie choleruj.

przepraszam, ale aż ciężko się powstrzymać przed komentarzem

Radze jednak powstrzymać się- spamujesz. Proszę trzymać się tematu.
administrator
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: xLena » 23 maja 2013, 21:25

odświeżając trochę temat napiszę co sama myślę o wizualizacji... może niektórzy pomyślą,że jestem naiwna...trudno...przeżyje to jakoś; ale wierze w "moc" "siłę" wizualizacji; sama się przekonałam nie raz na własnej skórze,że działa; kiedyś wiedziałam,że sprawa jest przegrana pewna tak silnie wizualizowałam żeby jednak udało się że aż sporo energii straciłam i możecie wierzyć lub nie ale wieczorem dostałam telefon,że udało się tak zrobić jak chciałam...mogłabym kilka takich przykładów przytaczać-jak naprawdę na czymś mi zależy bardzo się skupiam na tym, intensywnie myślę,wizualizuję to przydarza mi się...zbiegu okoliczności w tym nie ma nie w każdych przypadkach jest to możliwe; więc ja wierzę
Ewa F pisze:Wizualizacja ma potężna moc. Od ponad 26 lat ja stosuję i jestem bardzo zadowolona.
Czasem nasze marzenia spełniają sie natychmiast nawet po paru dniach,czasem musimy poczekać dłużej. Ponieważ mozemy przyciągnąć do siebie to o co prosimy,wiec uwazajmy na to o co prosimy,czy jest to zgodne z naszym sumieniem,czy nikogo tym nie skrzywdzimy,czy naprawdę tego potrzebujemy i jaki wpływ na nasze życie bedzie miało spełnienie marzenia.

Czasem robimy wizualizacje z pobudek bardzo egoistycznych,bo czegos pragniemy i nie liczymy sie z tym,że mozemy kogoś unieszczęsliwić, skrzywdzić. Najczęstrzą wizualizacją jest przyciąganie miłosci i jezeli nie jest to konkretna osoba tylko taki wirtualny facet to ok. Najgorzej jak wizualizujemy sobie juz zajętego mężczyznę,albo takiego który nie che z nami byc. Owszem marzenie moze sie spełnić,ale czy da szczęście,czy to będzie miłość? Za jakis czas ten związek i tak sie rozpadnie i pozostanie niesmak.

Gdy wizualizujemy czyjeś zdrowie np naszego dziecka,męza,czy rodzica..... zawsze wypowiedzmy zdanie ,że prosimy o to co jest zgodne z najwyzszym dobrem tego kogoś. Czasem jest tak,że Dusza zanim zeszła na ziemię zapalnowała sobie chorobę,kalectwo,bo taką lekcje ma do przerobienia ona [Dusza] i jej rodzina która bedzie sie nią opiekowała.
Mozeby wizualizować,ze ten ktoś wraca do zdrowia,jezeli to nie koliduje z jego wczesniejszymi postanowieniami,a ponieważ my nie wiemy co postanowiła Dusza,zawsze powiedzmy ze robimy to w imię najwyższego dobra i jezeli nie było by poprawy po jakimś czasnie to nie dla tego,że zle cos robimy,tylko ze ten ktoś,ta Dusza wybrała juz wczesniej inna drogę.

i zgadzam się ze zdaniem pani Ewy i z tym co napisała
xLena

Poprzednia

Wróć do Ogólne informacje