Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Asthar » 16 cze 2016, 11:23

Jw.
Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 102
Rejestracja: 06 kwie 2016, 16:07
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Elie » 16 cze 2016, 12:45

Na to pytanie nikt odpowiedzialny nie odpowie jednoznacznie z prostego powodu;
Każda droga życia ma podliczby, które często są o wiele istotniejsze.
Drugi i równie ważny powód - z każdym inaczej, z wielu powodów.
Droga Życia składa się z wielu różnych liczb składowych.Piątka piątce nierówna.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31229
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2056 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Venison » 16 cze 2016, 20:25

Tak jak Elie napisała wyżej piąteczka piątce nie jest równa ... zresztą numerki numerkami, ale jak to w życiu bywa coś co teoretycznie nie powinno do siebie pasować zgrywa się idealnie.

W sumie sam ostatnio poznałem fajną piąteczkę i ciekaw jestem czy to równanie ma jakieś pozytywne rozwiązanie ...

Tak więc nie patrz tylko na numerki i zaryzykuj, a sama dowiesz się jak wyglądają takie relacje :pat:

Awatar użytkownika
Venison
Niewymowny
 
Posty: 177
Rejestracja: 05 paź 2014, 19:41
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 4

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Asthar » 16 cze 2016, 22:05

Venison pisze:Tak więc nie patrz tylko na numerki i zaryzykuj, a sama dowiesz się jak wyglądają takie relacje :pat:

Ach, ja się nie boję ryzyka, bo wiem jak to wygląda... pełny wachlarz osobowości. Ale sęk w tym, że źle mi się sformułowało pytanie. Chodziło mi bardziej o to, jak to jest, że czasem przyciąga się więcej ludzi o drodze życia X (moim przypadku - piątki). W sumie mogłam od razu podejść do tego sceptycznie i zwalić winę na zbieg okoliczności... Ale skoro już zaczęłam, to brnijmy w to dalej lub zamilknijmy na wieki.
Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 102
Rejestracja: 06 kwie 2016, 16:07
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Nut » 17 cze 2016, 09:17

Venison pisze:Tak jak Elie napisała wyżej piąteczka piątce nie jest równa ... zresztą numerki numerkami, ale jak to w życiu bywa coś co teoretycznie nie powinno do siebie pasować zgrywa się idealnie.

W sumie sam ostatnio poznałem fajną piąteczkę i ciekaw jestem czy to równanie ma jakieś pozytywne rozwiązanie ...

Tak więc nie patrz tylko na numerki i zaryzykuj, a sama dowiesz się jak wyglądają takie relacje :pat:


Zazwyczaj większość znajomości na początku jest fajna, dopiero z czasem zaczynają się schody. Przetestowałam na wielu znajomościach, mogę się podpisać pod opracowaniami numerologicznymi.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2596
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 506 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy
Droga życia: 0

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Elie » 17 cze 2016, 10:56

Droga życia
Jest najważniejszą liczbą w karcie. Oznacza Drogę Życia, mówi o tym jacy jesteśmy na codzień. Określa nasz charakter i usposobienie, a także zachowanie się w różnych sytuacjach. Liczba ta oznacza cykl czasowy. Da się zmierzyć jej przebieg, przy jednoczesnym obserwowaniu rozwoju osobowości. Droga życia każdego z nas nie jest wartością stałą, lecz jest ściśle związna z przemijającym czasem. Może dzielić się na cykle dzienne, miesięczne i roczne. Każdy z nas powinien wykorzystać moc każdego z cykli na potrzeby rozwoju wewnętrznego i ciągłego doskonalenia się


5 PIĄTKA

5 to wibracja środka. Jest to informacja, że osoby, które mają tę wibrację w swojej drodze życia po pewnym etapie będą chciały coś zmienić.
Jest to wibracja transformacji, zrozumienia praw i zrozumienia miejsca przebywania w jednym miejscu., czy czasu przebywania w jednej przestrzeni.

5 wyraża 5 żywiołów, a sama 5 wyraża się poprzez ten piąty żywioł ETER (takie wyższe poznanie). Stąd pojawiając się w naszej drodze jest nawoływaniem do poszukiwania, nawoływaniem do wykorzystania sytuacji. Jest nawoływaniem nas poprzez świat, poprzez kosmos do poznawania jak wiedza realizuje się w życiu codziennym i jaką dzień codzienny dostarcza nam jeszcze wiedzę. (Pentagram to pięć, jest to harmonia, która wyraża się bezpieczeństwem).

5 w ziemskim wymiarze manifestuje się dwojako, ale zawsze niosąc tę samą informację jest to poszukiwania, doznawanie, doświadczanie. Do tego właśnie wibracja 5 będzie nas popychała.
Jest to też wykraczanie poza granice i na planie fizycznym, często mówimy o wyjazdach, o częstych podróżach, o poszukiwaniu nowych możliwości, o stawaniu do różnego rodzaju konkursów, ale które odbywają się nie na tej ziemi, którą udeptała 4, 5 wychodzi poza schemat.

5 wypycha nas z tego, co jest skostniałą strukturą. Jest jak odpalony lont dynamitu, który pojawiając się w naszej dacie urodzenia może przysporzyć nam bardzo wiele dobrego, ale może też skomplikować sytuacje, szczególnie wtedy, kiedy realizujemy ten trudniejszy wymiar 5, ten jej cień, ciekawość pt. tu trochę zacznę, tam trochę spróbuję, tego się pouczę.........Wtedy ta 5 nas rozprasza i doprowadza do sytuacji, że nic nie mamy zakończone.

W pozytywnym jej przesłaniu jest to przede wszystkim pozyskiwanie wiedzy, ale w sposób realnego realizowania siebie wśród ludzi czy na planie fizycznym.

Pojawiając się w naszych punktach zwrotnych jest to czas, że czujemy potrzebę uczenia się. Jeśli do tego towarzyszą nam 7ki, 9ki to 5 wyraża się poprzez studiowanie, pogłębianie wiedzy, zdobywanie nowej wiedzy, poprzez wnikanie w strukturę, która po raz kolejny daje nam możliwość sprawdzenia siebie w nowej przestrzeni.

Przy 9, przy 7 jeśli 5 daje nam podróże, to nie są one miłe, lekkie i przyjemne. Są to raczej podróże, które niosą w sobie mądrość poszukiwania, też i historii. Wtedy przede wszystkim chcemy zwiedzać, dotykać miejsc, które są przez nas uznane jako miejsca wyjątkowe, jako miejsca tradycji, jako miejsca niosące ze sobą jakieś szczególne walory energetyczne.

Tarotowa 5ka to Papież, to też jest podążanie do miejsc, które mają charyzmę, to jest poszukiwanie mistrzów i weryfikowanie wiedzy, ale poprzez doświadczenie – jak ona na planie fizycznym działa, jak ta wiedza, którą zdobyliśmy pomaga nam lub przeszkadza.
5 ma właśnie w swoim przesłaniu dla nas, że nic na słowo, wszystko musi zostać dotknięte, posmakowane, poznane. Stąd można powiedzie, że 5 to wibracja „echa wszędobylskiego”. Jest to wibracja, która chce jak najwięcej ofiarować swojemu właścicielowi jako potencjał, który później można rozwijać.
Oczywiście 1ka też nam dała taką ciekawość życia, ale 1ka w opozycji do tej 5ki raczej popychała nas do stawania na szczycie w nowych miejscach. 5 niekoniecznie dąży do przywództwa.
5 pojawiając się w portrecie numerologicznym będzie nas raczej inspirowała do mierzenia się, do konfrontowania się. To jest wchodzenie w układ rankingów – czy jeszcze, czy też już mojej wiedzy wystarczy; zdobyłem coś nowego i chcę sprawdzić na zewnątrz czy to jest wystarczające.

Osoby mające tę wibrację w swojej piramidzie życia to są niespokojne duchy – oczywiście w tym pozytywnym przesłaniu.
Są to ludzie, którzy nie chcą wierzyć w dogmaty. 5 to dotknę, poznam, będę wiedział. Dlatego 5 to doświadczać, a nie doświadczający.

5 u swoich właścicieli wzbudza ogromne poczucie niezależności, ogromne poczucie swobody. Oczywiście w negacji będzie to swoboda posunięta do granic zdrowego rozsądku. W pozytywie jest to wyłamywanie się spod nadzorów, spod chorych nakazów.

5 niosąc tę mądrość wewnętrzną, ten bagaż wiedzy zdobytej poprzez doświadczenia potrafi niemalże natychmiast zweryfikować czy dany nakaz lub zakaz ma rację bytu, czy jest to normą niezbędną do prawidłowego funkcjonowania określonej grupy społecznej, czy jest to chore widzimisię i próba wprowadzenia tyrani. Wtedy 5, jako mały rewolucjonista, będzie zdecydowanie opowiadał się przeciwko tego typu posunięciom.

5 to wibracja związane ze wszystkimi zmysłami. Stąd ludzie, którzy ją posiadają w swojej dacie urodzenia będą mieli szczególną umiejętność percepcji świata zewnętrznego i to na każdym poziomie - można byłoby powiedzieć niemalże na kształt koneserów życia.

Ta wibracja już sama w sobie mówi o dojściu do pewnego etapu, do pewnego momentu (kiedyś w szkole 5 była najwyższą oceną, najwyższym szczytem poznania wiedzy, a później było sprawdzanie jak ta wiedza działa w świecie zewnętrznym).
Mamy 5 palców, mówi się – bierz się w garść, podaję tobie coś na dłoni. Więc ta 5 jest wymiarem pewnej zamkniętej całości, która musi się teraz zacząć wyrażać poprzez świat fizyczny, a nie tylko poprzez poznanie, osiągnięcie i trwanie. To jest właśnie ten przełom, który powoduje, że czas stagnacji to nie dla tych, którzy mają tę wibrację w swojej drodze życia.


5 pojawiając się w naszej drodze życia daje swojemu właścicielowi pęd do ludzi, do nowych kontaktów, do nowych znajomości. Pęd do poznawania. Powoduje to ogromną ilość znajomości, które nie do końca są trwałe. Dopiero te,, które przetrwają próbę czasu stają się podwaliną czegoś nierozerwalnego.

5 w drodze życia poprzez tę łatwość komunikacji, poprzez ten pęd do doświadczania, pęd do nowości, pęd do wyrwania się z układów i struktur może dawać rozpady związków. Te rozpady nie następują jako wynik problematycznego związku, ale są to po prostu zdrady, chwilowe zawirowania i to o dość płytkim podłożu. Oczywiście, żeby to się dopełniło to ta druga strona musi mieć silnie zaznaczone wibracje, które mówią o rozpadzie związku.

U kobiet bardzo często ta 5 daje mnogość kontaktów z mężczyznami, romansowanie, wchodzenie w relacje dość płytkie, ale intensywne, które trwają kilka tygodni lub miesięcy i równie szybko jak się zapaliły, to równie szybko się wypalają. To jest ten trudniejszy aspekt 5ki, ta ciemna jej strona.
To są również podróże poprzez różne przestworza emocji i poprzez poznawanie innych ludzi, ale też drogą doświadczeń i przy użyciu wszystkich zmysłów.


5 daje pęd do parcia przed siebie, daje pęd, który nie cierpi barier, nie cierpi zatrzymań, przeciągania w czasie. Ludzie, którzy mają 5 w swoim portrecie bardzo źle znoszą w ogóle oczekiwanie na cokolwiek, np. kiedy pojawią się okresy przestoju w pracy z powodu długiego weekendu, to wtedy wyszukują sobie różne sposoby zaangażowania się w jakąś formę działania.

Jest tutaj także talent to zarażania otoczenia swoją ciekawością życia.
5 byłaby dobrym kapitanem zespołu, bo 5 lubi działanie zespołowe, w przeciwieństwie do 1ki, która jest indywidualistką. 5 lubi pracę w zespole i ta praca ją inspiruje, ale też ona inspiruje zespół.

5 też niesie w sobie ogromny potencjał duchowości, mądrości, intuicji, ponadczasowego wglądu w sytuację.
5 to ruch, to mądrość, to poszukiwanie wiedzy. 5 to wiedza, którą niesiemy nie wiadomo skąd ją posiadając – wiedza duszy, mądrość duszy.

5 w naszym portrecie jest jak nieoszlifowany diament. ogromna wartość, ogromny potencjał i blask, ale jak ona się zamanifestuje w naszym życiu będzie zależało przede wszystkim od tego, jak my ten diament oszlifujemy - czy ona pójdzie poprzez poznawanie, ruch i wszelkiego rodzaju podróże, dynamikę, czy pójdzie w poszukiwanie w sferze naukowej.


Przy 5, jako przy jedynej wibracji wszystko jest możliwe.

Ona pojawiając się w punktach zwrotnych zawsze wprowadza w nasze życie zmiany. Sama 5 jest wibracją pośrodku panteonu cyfr, a więc coś co się budowało do pewnego momentu musi ulec weryfikacji i konsumpcji.
Patrząc na układ cyfr od 1 do 9:
Od 1 do 5 są to wibracje raczej rozwoju wewnętrznego, gromadzenia, a od 5 do 9 to wibracje, które mówią, że w materii czynimy zmiany. Duch zmienia to co jest wokół nas, nasza myśl zaczyna być twórcza i sprawcza.
Do 5 to właściwie jest poszukiwanie ideału i ciągłe pilnowanie materii, ale nie kształtowanie materii. Stąd ta 5 w naszych portretach może się w przedziwne i na różne sposoby manifestować.

5 wykracza poza granice. Dynamika tej wibracji nie pozwala usiedzieć na miejscu i bez względu na to, czy to są chwilowe przemieszczania się, czy to są stałe zmiany poprzez zmiany kraju jako miejsca pobytu. Ona musi rzucić swojego właściciela na nowy grunt, na którym znów powalczymy o siebie. To też jest pewnego rodzaju ekstremalność zawarta w tej wibracji, pewien ciąg adrenalinowy.

5 lubi zmiany i lubi stawiać nas w sytuacjach, gdzie stawiamy coś na jedną kartę, gdzie pewien rodzaj hazardu odbywa się poniekąd w sposób przez nas kontrolowany, ale nie do końca. To co oglądamy w dacie urodzenia, w naszym diamencie życia, są to przede wszystkim wpływy zewnętrzne, które wymuszają na nas podejmowanie odpowiednich, stosownych działań.
Jeśli nie zrobisz czegoś, to zatrzymując pewną dynamiczną energię – ona musi się jakoś rozejść – zwykle wtedy rozchodzi się w naszym ciele fizycznym uderzając nas zdrowotnie.


5 to też intuicja, ale raczej jako umiejętność szybkiego odczucia czy coś jest dla mnie dobre czy nie. Daje ona umiejętność przyjęcia odpowiedniej postawy i to jest właśnie kreatywność, jak również asertywność, bo 5 nie lubi smyczy, nie lubi być okiełznana, nie lubi, kiedy jej się coś narzuca odgórnie. Nie dlatego, że czuje się zdominowana, ale dlatego że zaczyna czuć, że jej potencja jest nie do końca wykorzystana, że ona mogłaby więcej ofiarować swojemu właścicielowi.

5 daje też wielkoduszność, która mówi o silnej, wewnętrznej potrzebie natychmiastowego działania na rzecz osoby czy sytuacji, która dla osoby z tą wibracją w odbiorze jest krzywdząca. Ta 5 popycha nas, aby działać na rzecz słabszego, pokrzywdzonego, biedniejszego.

Ona też daje zdrowy wgląd w psychikę człowieka, ale nie z poziomów głębokich analiz.
5 pozwala nam przy realizacji siebie w relacjach z drugim człowiekiem odczuwać i rozumieć skąd bierze się określone zachowanie. To jest zdrowy fizycznie psychoterapeuta, który dość mocno będzie stał na ziemi i na pewno nie będzie prowadził jałowej dyskusji.


Liczby naturalnie dopasowane – czyli te, które nie wywołują dysonansu w portrecie.

1, 5, 7

doskonale przy 1 realizuje się wartość poznawcza i dynamika.
Przy 7 daje odwagę w podróżach
Przy 7 i 1 to może być silna potrzeba niemalże kierowcy formuły 1

Liczby kompatybilne

3, 9

Liczby kompatybilne - takie z którymi 5 się dogaduje – przede wszystkim z poziomu interakcji z otoczeniem. I 3ka i 9ka są takie otwarte na ludzi, czerpiące przyjemność. Właśnie dlatego 5 dość dobrze się z tymi wibracjami lokuje w naszym portrecie.

Liczby niebezpieczne

2, 4 , 6

to wibracje mówią o grupie, o pewności, o stałości, o potrzebie drugiego człowieka. 5 tu wkraczając będzie wnosiła zgrzyt i zaburzenie, które może dawać problem wewnętrznego rozdarcia. (z jednej strony każą mi wyjechać, z drugiej strony nie ma dla mnie nic ważniejszego niż rodzina; z jednej strony życie zmusiło mnie do opuszczenia kraju, z drugiej strony są tu wartości materialne, które są dla mnie bardzo istotne jako podłoże bezpiecznego funkcjonowania).

Neutralna 8

8 jest bardzo silną wibracją i jest to panowanie ducha nad materią. 5 dąży właśnie do takiego panowania. Co prawda może czasami wprowadzać zamęt w tej materii, ale jest to stosunkowo zdrowy zamęt.


5 w negatywnych aspektach, jeśli pojawia się w nadmiarze lub w wyzwaniach (czarnych szczytach) bardzo często informuje o tym, że osoba, która posiada ten trudny wpływ może odznaczać się nadmierną gadatliwością, która niczego nie wnosi do tematu, do relacji. Ta nadmierna gadatliwość może wręcz przeistaczać się w agresję słowną, w toczenie nieustannej walki słownej, gadanie po to aby gadać, sprzeciwianie się po to, aby się sprzeciwiać, stawanie w ciągłej opozycji po to tylko, aby zaznaczyć swoją opozycyjność w stosunku do tego, co nasz rozmówca, czy co sytuacja w naszym życiu ma nam do zaproponowania.

W negacji przy 5 występuje pewien rodzaj labilności umysłowej i słownej, a więc ciągłe powtarzanie. Tu mogą pojawić się problemy z wymawianiem, czyli jąkanie, powtarzanie wciąż tych samych wyrazów, używanie zamienników, które są nieadekwatne do całości wypowiedzi.

5 pojawiając się w naszej drodze życia może (w przeciwieństwie do pozytywu – tam daje ruchliwość, energetykę własną, która wciąż popycha nas do działania, powoduje ciekawość świata, zgłębianie jego tajemnic, pozyskiwanie nowych sposobów rozwiązań) w negacji przynosić lenistwo. Szczególnie, jeśli w dopełnieniu ma 6, która jako taka jest ciepła, miła i przyjemna, ale daje wpływ: „gdyby tak mi się chciało, jak mi się nie chce”.


Ta 5 może wręcz obarczać nas wszechogarniającym tumiwisizmem: a po co? A na co? A po co się szarpać? Jest to zupełny brak potrzeb, które odzwierciedlają bardzo często witalność naszego umysłu, witalność naszej duszy, czyli te potrzeby, które powodują, że my wciąż czegoś pragniemy, wciąż gdzieś zmierzamy, do czegoś dążymy.

5 w negacji może obciążać nas daleko posuniętą nie tylko agresją słowną, ale może popychać nas do próby zdominowania otoczenia.
Tu też są liczne wpływy agresji fizycznej, czyli nadpobudliwość, nadreaktywność, nadmierna chęć zdominowania. Może też się manifestować próbą fizycznej przemocy na drugiej osobie, szczególnie jeśli do tego dołączą się wibracje mówiące o problemach z osobowością, o problemach z własnym wnętrzem. Wtedy 5, którą nazywa się też diamentem, który wystarczy oszlifować, może się stać pewnego rodzaju śmiercionośnej broni, którą wywijamy przeciwko drugiemu człowiekowi.

Negatywny aspekt 5 przynosi cwaniactwo, wielo związkowość, czyli ciągłe poszukiwanie czegoś...

To jest też wibracja, która obciąża uzależnieniami, łącznie z tym, że stan podwyższonej adrenaliny w naszym organizmie może stać się uzależnieniem które doprowadza do ekstremalnych sytuacji, wchodzenie w ekstremalne relacje, próbowanie zakazanych owoców.Zdrowie

Z powodu swojej silnej dynamiki 5 daje nam wszelkiego rodzaju dolegliwości zdrowotne (układ trawienny, układ wątroby, woreczka żółciowego)

Kiedy 5 nie może się zrealizować w działaniu, w rozbiciu na zewnątrz tego co negatywne to niestety bardzo często daje problemy w obrębie nosa – są to problemy związane skrzywieniami: przegrody nosowej, zarośnięcie, nieprawidłowość budowy.
Daje również trochę problemów z mięśniami, z systemem nerwowym i z ciśnieniem.

Choroby

5 przy 3, 6 i 7 - bardzo często występują uzależnieni, jak alkoholizm, narkotyki, ale też i seksoholizm.

5 przy 7, 9, 4 - często daje ta kombinacja zwyrodnienia stawów

5 przy 6, 2, 11, 4 – problemy z układem pokarmowym, ale również obrazujące się występowaniem hemoroidów

5 przy 1, 6 – może dawać infekcyjność, szczególnie przy 1 może dawać problemy z oczami, ale u podłoża tego mogą leżeć problemy z ciśnieniem w dnie oka lub w ogóle z krążeniem i nadciśnieniem, bo 5 też daje obraz nadciśnieniowy.

5 potrafi dawać też bezsenność, którą możemy nazwać chorobą, szczególnie jeśli ma przy sobie dużą ilość 1ek (to tak jakby energia własna organizmy nie mogła wejść w „stand by”, przez co organizm ani nie może zasnąć, ani nie jest produktywny

Schorzenia jamy ustnej – to są też u małych dzieci afty. Na wszelkiego rodzaju problemy z chorobami w jamie ustnej trzeba uważać przy 1 i przy 2.

5 może dawać problemy z zębami i w ogóle z chorobami zębów, i to nie tylko słabość zębów czy próchnica.
5 obciąża skłonnością do paradentozy.

5 przy 3 i 6
może dawać odwapnienie kości o podłożu hormonalnym. U kobiet bardzo często to może być właśnie zaburzenie gospodarki wapniowej w organizmie.

Stany zapalne około stawowe, czyli stawy i tkanki miękkie, i wiązadła, szczególnie jeśli podparta ta 5 jest 2 i 11 – wtedy występuje duża słabość tkanek około stawowych.

Problemy z drogami moczowymi, szczególnie jeśli występują dodatkowo 2, 3, 11, 22

Przy 6 może być np. skłonność do ciągłych przeziębień dróg moczowych, mogą też się pojawiać skłonności do refluksów.

Przewód pokarmowy, szczególnie układ wątrobowy, szczególnie, gdy w portrecie pojawiają się 6, 4. 5 może dawać nerwicowość ukł. Pokarmowego


Program Tarocistki Danuty
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31229
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2134 razy
Otrzymał podziękowań: 2056 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jak układają się relacje z ludźmi z Drogą Życia 5?

Postautor: Kawauka » 30 lis 2018, 17:52

Jak piątka cię kocha to będzie najpiękniejszy idealny związek bo dzięki piątce doświadczysz relacji z drugim człowiekiem pod każdym względem, ale w otoczce miłości i bezpieczeństwa poznasz jak dobrze być z drugim człowiekiem tak po prostu. Jak piątka cię nie lubi to lepiej uciekaj :)
Kawauka
blokada konta
 
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2018, 11:49
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy


Wróć do Droga Życia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości