Jakie litery i cyfry są ważne w naszym życiu

Jakie litery i cyfry są ważne w naszym życiu

Postautor: Nut » 19 maja 2015, 08:19

Jakie litery i cyfry są ważne w naszym życiu?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że wszystkie wibracje są dla nas ważne i istotne. Cyfra sama w sobie nie jest istotą energii, jest symbolem konkretnej fali o określonej strukturze doświadczeń i poznania. Cyfra jako znak, podobnie jak runa, jest nośnikiem i wyrazem zapisu, nie zaś samym strumieniem energii. Może być kluczem do uruchomienia lub do zagęszczenia określonego strumienia energii.
W programie daty urodzenia najważniejsze są: wibracja dnia narodzin i Numerologicznej Drogi Życia (suma cyfr zapisanych w dacie urodzenia), miesiąc narodzin, czyli wibracja Cyklu Formującego Osobowość oraz pierwszy Warunek Wcielenia (suma cyfr dnia i miesiąca narodzin). Te bowiem ustawienia początkowe profilują ustawienie uwagi i rodzaj doświadczeń kształtujących osobowość człowieka urodzonego danego dnia. W tych liczbach możemy odkryć nawykowe systemy postrzegania rzeczywistości, priorytety i systemy obronne.
Najsilniej działające na nas litery to pierwsza litera imienia i kod świetlistej siły samogłosek używanego imienia. Pierwsza litera imienia określa bowiem moc twórczą i kontekst realizacji zawodowej, np. A - wzmacnia talenty przywódcze, zdolności przedsiębiorcze, indywidualność i zmysł innowacyjny. W imieniu Anna kod świetlistej siły samogłosek to: miłość + miłość (A + a). Samogłoska A pracuje w wibracji miłości, w czakramie serca, w kolorach palety barw: różu, brzoskwini i zieleni.

Litery i cyfry tworzą triady harmoniczne, podobnie jak w muzyce. Najłatwiej jest je zaobserwować w układzie kwadratu mantycznego.
Na podstawie publikacji "Esencja Numerologii" przyjrzyjmy się kluczowym pozytywnym i negatywnym aspektom wibracji ułożonym we wzorze kwadratu. Człowiek w życiu dokonuje wyboru działania, przez co uruchamia określoną polaryzację skutków i konsekwencji swoich czynów.
W zawartości liter, które tworzą nasze imiona i nazwiska, wszystkie wibracje tworzą triady:
1, 2, 3 - linia ciała, gdzie 1 inicjuje zmiany, 2 wprowadza współpracę,
3 daje potrzebę tworzenia i dokonania czegoś.
4, 5, 6 - linia umysłu, w której
4 rozpoznaje otoczenie empirycznie, doświadcza fizycznie, 5 poszukuje nowego spojrzenia, docieka mechanizmów, 6 - poszukuje harmonii, zrozumienia intelektualnego.
7, 8, 9 - linia ducha, gdzie 7 przekracza granice percepcji zmysłowej i posługuje się poznaniem intuicyjnym, 8 równoważy ducha i materię, rozwija szamańskie sposoby pracy z energią,
9 uruchamia wewnętrzne kapłaństwo, czyli poczucie misji życiowej. 1, 4, 7 - linia materii, w której
1 określa zamysł, cel, 4 pracę fizyczną i organizacyjną, 7 skuteczne działanie ku perfekcyjnemu wykonaniu planu.
2, 5, 8 - linia uczuć, w której 2 odbiera uczucia i emocje, rozwija tolerancję i przyjaźń, 5 wprowadza talent psychologiczny, rozpoznaje mechanizmy i dąży do integracji ducha i materii, 8 panuje nad własnymi emocjami, rozwija samokontrolę.
3, 6, 9 - linia artyzmu, gdzie 3 to szczególny talent improwizatorski, sceniczny, literacki i muzyczny, 6 rozwija
i wyraża wszelkie zdolności manualne, graficzne, aranżacyjne, harmoniczne: gimnastyka, taniec towarzyski, 9 uruchamia szczególne poczucie rytmu, zdolności perkusyjne, taneczne: zwłaszcza folkowe i innowacyjne.
1, 5, 9 - linia porozumienia, gdzie 1 to poszukiwanie sposobów, indywidualizm i zamysł, 5 - energia działania i poznawania psychoanalitycznego, poszukiwanie porozumienia dyplomatycznego, 9 - umiejętność słuchania i uznania cudzej racji, wrażliwość na innych.
3, 5, 7 - linia skuteczności, w której 3 to inspiracja do działania, 5 - pasja realizacji, energia twórcza, 7 zaś niesie w sobie perfekcję wykonania i pracę dla wyższej idei, która przewodzi działaniom.

Kiedy przyjrzymy się wibracji liter w alfabecie łacińskim i zgodnie z wibracją każdej litery wpiszemy je w powyższy kwadrat, wtedy zauważymy, że tworzą one określoną strukturę. Nasze imiona i nazwiska są kodami uruchamiającymi określone ścieżki zdolności,umiejętności i talentów. Wpisanie ich w kwadrat pozwala szybko określić linie aktywnych triad w konkretnym układzie.


Przykład obrazuje aktywność liter w zestawieniu: Anna Janczerska. Uzupełnienie wibracji w triadach harmonicznych jest w tym przykładzie częściowe. Posiada pełną linię ciała, uczuć
i porozumienia, częściową ducha i artyzmu, nieaktywną umysłu i materii. Zatem z punktu widzenia numerologii korzystnie byłoby zaproponować uzupełnienie nieaktywnych wibracji: 4, 6, 7 przez litery zawarte w drugim imieniu. Załóżmy, że Anna Janczerska urodziła się: 13.04.1975 r. Możemy wpisać w kwadrat także cyfry zapisane w dacie urodzenia:


Obraz otrzymanego układu aktywności triad w kwadracie jest w tym przypadku planem talentów i możliwości do wykorzystania, właściwie zaplanowanych na to wcielenie: mamy więc pełną i silną linię materii, linię porozumienia i nieco słabszą, ale nadal pełną linię skutecznego działania, do tego częściową linię ciała, umysłu, ducha i artyzmu. Imię i nazwisko dodatkowo uruchomiły pełną linię ducha i linię uczuć.
W sumie ambitna, silna i przebojowa Anna Janczerska dodatkowo,
w przykładowej dacie urodzenia, ma skuteczność działania w świecie realizacji materialnej. Co predysponuje ją do pracy biznesowej, handlowej, aktywnej, niezależnej i kreatywnej, obdarzając szczególnym talentem poszukiwania głębi, dociekliwości, dyplomacji i psychoanalizy.W numerologii dla języków zapisanych literami alfabetu łacińskiego istnieje 5 samogłosek: A, E, I, O, U.

Kolejną ważną informacją zapisaną w imieniu jest system poziomu doświadczeń życiowych: które przeżywamy głęboko fizycznie i materialnie - w wibracji liter od A do I, tych doświadczeń, które przeżywamy na poziomie zrozumienia umysłem - wibracji liter od J do R, oraz doświadczeń duchowych - w wibracji liter od S do Z.

W naszych imionach i nazwiskach znajdziemy litery z różnych poziomów doświadczeń. Spółgłoski z poziomu doświadczeń umysłu i ducha są dla nas przyjemniejsze w przeżywaniu ich lekcji. Dlatego numerolog, tworząc pseudonimy, stara się używać spółgłosek z wyższych poziomów doświadczeń, ponad materialnymi. Kumulacja liter w używanym imieniu i nazwisku wskazuje poziom życiowych doświadczeń.

Małgorzata Brzoza

Z Małgorzatą Brzozą skontaktujesz się: numerolog@interia.pl
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2643
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 416 razy
Droga życia: 0

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości