JAKIE TALIE TAROTA MACIE? t/s

JAKIE TALIE TAROTA MACIE? t/s

Postautor: Tamia » 05 mar 2009, 23:25

Wiem, ze na starym forum byla rozmowa nt. talii tarota, ale tu nie widzialam takiego watku, moze przy AW i AM, ale chcialam Was zapytac jakie posiadacie talie?

Ja mam talie Manueli Klary Olszewskiej Tarot terapia slowem, ktora ukochalam od "pierwszego wejrzenia" :D , mam tez WA T. Marsylskiego. Podoba mi się jeszcze kilka innych talii, ale to w przyszlosci

TEMAT NIEKOMPLETNY CZESC POSTOW USUNIETO
"Każdy ma jakiegoś fioła, lecz najgorsze jest mniemanie, kiedy ktoś myśli, że nie ma wcale."
"Wszystko w życiu przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz."

"Wiedzieć, chcieć, odważyć się, milczeć."
Ordnung muss sein!
Awatar użytkownika
Tamia
Gawędziarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: JAKIE TALIE TAROTA MACIE?

Postautor: Vittoria » 05 mar 2009, 23:55

rider waite :mrgreen: crowley :mrgreen: suliga :mrgreen: :D
faworyzuje c. :oops: :oops: :oops: ale rw ostatnio kce sie w laski wkupic i strasznie czytelnie goda :lol:
ale sulek tez konkretny :mrgreen: :lol: :ugeek: /ino najswiezsza znajomosc :roll: /
Vittoria

Postautor: Tamia » 06 mar 2009, 01:18

Gilded tarot tez sie mnie podobuje i jeszcze Bosch Taorot, Lichodziejewskiego, Quest tarot jest super i Black tez jest interesujacy, a jeszcze jest talia z kotami, ale nie z bialymi tylko inna, qrka nazwa mi wyparowala z glowy.
Oczywiscie tarot of dreams jest piekny, ale nie wiem czy by mi odpowiadal "do pracy".

Vitt, z tego co wiem to tali pana Suligi niemal nie do dostania na rynku, choc jakbym chciala to bym znalazla :D
"Każdy ma jakiegoś fioła, lecz najgorsze jest mniemanie, kiedy ktoś myśli, że nie ma wcale."
"Wszystko w życiu przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz."

"Wiedzieć, chcieć, odważyć się, milczeć."
Ordnung muss sein!
Awatar użytkownika
Tamia
Gawędziarz

Postautor: Vittoria » 06 mar 2009, 01:20

:mrgreen: si. ja dostalam :mrgreen: od dobrejduszyczki :D
---
zadna z ww przez Was w me gusta nie trafia :lol: :evil:
ja po prostu lubie klasyki :mrgreen: jesio marsylka sobie sprawie kedys 8-)
Vittoria

Postautor: jasmin » 06 mar 2009, 08:05

Tamia pisze:Gilded tarot tez sie mnie podobuje

ja go posiadam, a moja pierwsza talia to Tarot medytacyjny i powiem ci szczerze , ze jeszcze sie z gildodem nie zaprzyjaznilam, haha
tamtym mi sie lepiej kladzie karty , gdyz go juz znam , gildod w necie wyglada bardziej obrazkowo, tajemniczo , przyciagajaco , chaba maja dobre naswietlenie przy robieniu zdjec , a jak dostalam wydal mi sie taki zwyczajny, co nie mowie , ze nie jest fajny, tylko wearzenia przy ogladaniu dgo w necie byly lepsze - ciekawe kiedy sie zaniego wezme hahaha
jasmin
Niewymowny

Postautor: anais » 06 mar 2009, 08:51

RW, Marsyl, Lover's Path
"Łap radość za ogon, nawet jak ci ucieknie, zostaną ci pióra"!
Awatar użytkownika
anais
Wpadłem na chwilę

Postautor: Adam » 06 mar 2009, 09:48

Gilded Tarot, Revelations Tarot i noname Tarot :D Wkrótce R-W bo mam ochotę na klasykę w najlepszym wydaniu :) Pewnie wersję radiant, lub tą drugą odświeżoną...
Bo w oczach tkwi siła duszy. Paulo Coelho
GG: 2593229
Awatar użytkownika
Adam
Gawędziarz

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 8

Postautor: Ardad Lili » 06 mar 2009, 11:18

A ja mam Pictorial i Mystic Dreamer (w ciągłym użyciu), Magical Forest (korzystam od przypadku do przypadku, bo coś wciąż mi brak przekonania), Necronomicon Tarot, mini Pagan (czeka na lepsze czasy) i Rohriga (głównie do nauki używam).
W kolejce oczywiście Maroon Tarot - może kiedyś doczekamy się pełnego wydania :D.
"Szkoda, że w prawdziwym życiu nie można zamknąć systemu, zablokować użytkownika albo wylogować się z forum."
Awatar użytkownika
Ardad Lili
Gawędziarz

Postautor: Ardad Lili » 06 mar 2009, 11:23

Acha, jesio mam tarota marsylskiego (tego od Starowieyskiej), ale on sobie leży....gdzieś...znaczy wiem gdzie, ale nic poza tym. I nie mam zamiaru z niego korzystać.
"Szkoda, że w prawdziwym życiu nie można zamknąć systemu, zablokować użytkownika albo wylogować się z forum."
Awatar użytkownika
Ardad Lili
Gawędziarz

Postautor: Ardad Lili » 06 mar 2009, 12:50

Ujmę to tak - jakbym tak chciała kupić wszystkie karty, które mi się podobają, to jedna pensja by mi chyba nie wystarczyła :D. A koniec końców - nie w ilości siła, lecz w jakości :).
Awatar użytkownika
Ardad Lili
Gawędziarz

Następna

Wróć do Archiwum