Jakie typy facetów nie znoszę

Re: Jakie typy facetów nie znoszę

Postautor: Rea » 22 wrz 2016, 13:11

Ja myślę, że jeśli ktoś się przyjaźni kilka, kilkanaście lat i jest to przyjaźń szczera, prawdziwa to jak najbardziej jest możliwa. A co w tym złego? Wiem, że ludziom chodzą różne myśli po głowie... Jeśli dobrze dogaduję się z jakimś facetem i miło spędza mi się z nim czas, ale okazuje się, że on jest zajęty, to dlaczego miałabym się z nim nie przyjaźnić?

Przyjaźń między kobietą i mężczyzną zwykle ma podtekst erotyczny. Czasem nie uświadamiamy sobie istnienia tego zabarwienia, może tkwić w naszej podświadomości. Jestem ciekawa twojej reakcji na spotkania twojego partnera z jego zaufaną przyjaciółką. Mówić, pisać to sobie można. Praktyka wygląda zwykle inaczej.

czasem mąż, żona się nudzi i chce się spróbować czegoś nowego z kimś nowym.

Nuda może się wkraść w każdym momencie do związku, szczególnie kilkuletniego. Kiedy między parą nie ma miłości, dochodzi do zdrady, szczególnie przez partnerów - pokus nie brakuje, nowe kusi. Jednak nie musi tak być. Kiedy ludzie się kochają, kierują się w życiu zasadami moralnymi, szukają rozwiązania problemu. Jednym z nich są poradnie małżeńskie.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Re: Jakie typy facetów nie znoszę

Postautor: Ankol18 » 26 wrz 2016, 19:13

Rea pisze:Przyjaźń między kobietą i mężczyzną zwykle ma podtekst erotyczny. Czasem nie uświadamiamy sobie istnienia tego zabarwienia, może tkwić w naszej podświadomości. Jestem ciekawa twojej reakcji na spotkania twojego partnera z jego zaufaną przyjaciółką. Mówić, pisać to sobie można. Praktyka wygląda zwykle inaczej.

"Zwykle", ale "nie zawsze", istnieją bowiem wyjątki od reguły. Na szczęście jak do tej pory nie doświadczyłam takiej sytuacji na własnej skórze, więc nie będę się wypowiadać. A że z natury jestem osobą zazdrosną, myślę, że mój mózg podsuwał by mi różne historie. W końcu niby: "od przyjaźni wszystko się zaczyna..." :)
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat