Jasnowidz! Jasnowidz... Jasnowidz?

Re: Jasnowidz! Jasnowidz... Jasnowidz?

Postautor: tęcza » 17 sie 2009, 14:55

barbelo pisze:Ev..mam znajoma w Polsce..ona ma takie wizje...takie rzuty..i to nie jest tak ze caly czas...Ale naprzyklad.. nie chce sie z jakimis ludzmi spotykac ;) Lub mowisz o kims :shock: a ona mowi ze to nie jest osoba dobra dla Ciebie i to sie sprawdza...lub widzi stan energetyczy osoby i gdzie sa zawirowania bezblednie...
:shock: :? też mam takie rzuty obrazów, ale bardziej odczuwam fale albo drgania od drugiej osoby

za to ostatnie miesiące zaczęłam odczuwać osoby na odległość, nie muszę ich widzieć wystarczy że nawiąże kontakt pisemy lub telfoniczny, oczywiście nie z każdą osobą bo to byłby szok :o ale z tymi co mi intuicja podpowiada ze mam sie skontaktować :)
widać w tym o coś chodzi....
twoje myśli tworzą twój świat :)
Awatar użytkownika
tęcza
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Beata kalinowska » 22 sie 2009, 15:46

evuniaj8 pisze:
Goyaka pisze:Czy kojarzycie jakiegoś dobrego jasnowidza? Pytam z ciekawości. Może odpowiada na pytania na jakimś forum i jest chwalony. Ja znam jedną jasnowidzkę na jednym forum, ale ciekawi mnie, czy jest więcej dobrych i gdzie się chowają...

jak moze dobry ,powazny jasnowidz odpowiadac na forum <turla sie> -no pomysl :idea: :lol: :geek: <wybuchla smiechem>

to jest zgadywanie :lol: :lol: :lol:

Ja sie z toba niezgodze poniewaz osobiscie znam swietnych ekspertów ktorzy są swietni wtym co robia a odpowidaja tez na FORUM.
Wiadomo ze taki ekspert nie siedzi 24h na tym forum ale od czasu do czasu wpada i to robi.

Co do Jasnowidz Donny to to co wiedziłam co robi oraz jej opinie swiadcza o tym ze napewno jest dobra w tym co robie :)
No i bywa sporadycznie na tym forum o którym wspomnił GOYKA.
evuniaj8 z tego co wiem jestes traocistka i stwiasz tez tarota i na forum i płatnie wiec troche mi tu co s nie pasuje w twoim stwierdzeniu bo albo jestes profesjonalna i robisz to na forum dla przyjemnosci albo jestes nie profesjonalna i robisz to dla reklamy by potem miec osoby na płatne.
Nie chcilam cie urazic poprostu nie spodobalo mi sie stwierdzenie ze profesjonalisci nie pracują na FORUM

Napewno znasz CZARNĄ on a tez udziela sie na forum a z numerologi jest naprawde swietna:)
SPRI!TA runiste tez zapewne znasz bo sie tutaj udziela a tez ma swoje płatne usługi :)
Pozdrawiam cie:)
Awatar użytkownika
Beata kalinowska
Niewymowny

Droga życia: 9

Postautor: WulkanEtna » 28 sie 2009, 19:34

Czym jest jasnowidzenie?

Jasnowidzenie jest to zdolnosc zakorzeniona w psychice czlowieka, jest to moc widzenia obiektow czy roznyczh wizji a takze otrzymywanie danych informacji bezwzgledu na odleglosc.
Wizje moga dotyczyc przyszlosci jaki i przeszlosci.Jasnowidzenie jest terminem czesto nawiazujacym do telepatii, spiritualizmu, badan ludzkiej psychiki, proroczych wizji i snow.
:)
jednym słowem dla każdego z nas :)
Awatar użytkownika
WulkanEtna

Postautor: AriaAnna » 05 lis 2009, 17:37

Ja znam świetną jasnowidzkę. Potrafi nie tylko przewidywać ale widzi przyczyny różnych problemów, nawet te sięgające poprzednich wcieleć i je uzdrawia.
Nie cofa się, kto się związał z Gwiazdami.
Awatar użytkownika
AriaAnna

Postautor: Sylwia » 05 lis 2009, 18:55

O kurcze Agat masz coś takiego :o ja nie wyczówam, ale niewiem co lepsze :roll:
Awatar użytkownika
Sylwia
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: szum wiatru » 05 lis 2009, 19:15

AGAT pisze:ja wyczuwam energie niektorych osob a na forum jest jedna osoba co uciekam bo cos wieje od niej

Agat mam nadzieję, że to wieje to nie o mnie :D
A tak w ogóle to zawsze mnie fascynowało takie postrzeganie pozazmysłowe...
Obrazek
Awatar użytkownika
szum wiatru
Dopiero się rozkręcam

Droga życia: 0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Parapsychologia