Jasnowidz! Jasnowidz... Jasnowidz?

Re: Jasnowidz! Jasnowidz... Jasnowidz?

Postautor: barbelo » 10 gru 2009, 15:21

Iloczku..ale czasem mozna bardzo sie pomylic i nie dostrzegac ..nawet jak sie ma intuicje..to czasmi dopuszczamy osoby ktore..delikatnie mowiac..pokazuja co innego i robia co innego..tak mialam.. :mrgreen: pozniej rany leczylam..bo jak mnie inna osoba oswiecila..to nie moglam uwierzyc ze mozna byc tak falszywym i podlym..i pelnym nienawisci :?
No ale na bledach sie uczymy..wybaczamy ;) a zycie idzie dalej..tylko pozniej sie juz tak latwo czlowiek nie otwiera :mrgreen: :?
barbelo

Postautor: barbelo » 10 gru 2009, 16:26

No karmicznie to napewno ..musialam tej osobie kiedys duzo krzywdy zrobic.. :mrgreen: Skoro tak bardzo mnie nienawidzila :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
barbelo

Postautor: kasia-malwa » 29 sie 2010, 19:09

Witam wszystkich - ja korzystam z forum Wróżby Online tam są niesamowici ludzie naprawdę wielokrotnie się przekonałam na własnym przykładzie - polecam gorąco jasnowidza SEAN -Jestem przekonana że bedziecie zadowoleni - pozdrawiam Kaśka
kasia-malwa

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Xigriss » 11 wrz 2010, 19:24

miewam sny prorocze (jakies miejsca sytuacje podobne sie 'sprawdzają')ostatnio coś zdeka dziwnego..
ot sie klade,chce zdrzemnac i cos,zmeczona probuje ot.wejsc w ten stan relaksu..czasem sie to poglebia, przez zamkniete oczy w tej ciemnosci takie jakies kolka czasem kolorowe widze,ogniki, jaskrawe o_O i.co b.niecodzienne przyspiesza akcja serca,czuje taki ucisk w klatce do tego. nasuwają się w umysle takie krocutke'obrazy' no wyrywki sytuacji z jakimis ludzmi znajomymi (nie mysli,marzenia czy wspomnienia jakies) i fragmenty zdan,co ktos powie czy tam mowi.. nie jest to intensywne..
ciekawi mnie czy to jakas forma 'jasnowidzenia' :P
w sumie pracuje nad poglebianiem tego..tj. dluzej sie skupiam nad tym ,'odczytuje',ale bez jakichs tam rytualow,modlitw (w ktore niezbyt wierze..te boskie siły odrzuciłam.....)czy oczyszczan czakr..

nie mniej zjawisko dla mnie dziwne
Xigriss
Forumowicz do entej

Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 7

Postautor: Dilek » 13 kwie 2011, 10:59

:) a ja goraco polecam wrozke Atis i wrozke Miriam bo rowniez pomagaja odkryc madrosc indywidualnego wnetrza oraz umieja uzmyslowic jak zabrac sie za duchowa autoterapie :)
Awatar użytkownika
Dilek
Wpadłem na chwilę

Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postautor: michal007s2 » 27 cze 2013, 17:03

a ja chetnie przetestuje Jasnowidza ktory ma taki dar ?
Pozdrawiam
Michal
gg: 1956207
michal007s2

Poprzednia

Wróć do Parapsychologia