Jego portret

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Jego portret

Postautor: Langusta » 08 sie 2019, 06:44

Co on do mnie czuje - Giermek Buław - Nowa miłość nie pasuje. Znamy się jakiś czas.
Co on o mnie myśli - Król Denarów - Jestem jak ten król - nie rozumiem
Czego on ode mnie oczekuje - 8 Buław :zalamany:
Czego nie chce - Królowa Pucharów - Mam go nie kochać :0fool:
Jego ruch w moim kierunku w najbliższym czasie - Cesarzowa - Zaopiekuje się mną jak matka 035

Ratunku pomocy Nic z tego nie rozumiem.Pomóżcie pliss :0vishenka:
Awatar użytkownika
Langusta

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Jego portret

Postautor: Elie » 11 sie 2019, 01:04

Langusta pisze:Co on do mnie czuje - Giermek Buław - Nowa miłość nie pasuje. Znamy się jakiś czas.

Może chodzić o nową miłość do kogoś innego. W tej karcie wychodzą zwykle ludzie młodzi, ale nie tylko, energiczni, lubiący kiedy coś się dzieje. Nie należy zbyt poważnie traktować ich deklaracji, albowiem są spontaniczne, ale nietrwałe, podszyte wiatrem.

Co on o mnie myśli - Król Denarów - Jestem jak ten król - nie rozumiem

Na to wygląda.

Czego on ode mnie oczekuje - 8 Buław :zalamany:

Nie znam Waszej relacji, na jakich zasadach funkcjonuje.... z karty wynika, jakby oczekiwał od Ciebie większego wkładu pracy...

Czego nie chce - Królowa Pucharów - Mam go nie kochać :0fool:

Królowe Pucharów są zazwyczaj kochliwe, czasami wręcz infantylne. Być może takie cechy nie bardzo mu odpowiadają. Może nie lubi kobiet romantycznych.

Jego ruch w moim kierunku w najbliższym czasie - Cesarzowa - Zaopiekuje się mną jak matka 035

Zapewne nie tak dosłownie. Jednak karta sugeruje, że możesz liczyć na jakiś ciepły gest z jego strony, być może pomoc.Ogólnie karta oznacza pomyślność w sprawach o które pytamy..
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2182 razy
Otrzymał podziękowań: 2114 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Jego portret

Postautor: Langusta » 11 sie 2019, 23:38

To by się zgadzało, bajerować ludzi to on potrafi jak nikt, niektórzy poważnie traktują jego komplementy. Mnie nigdy nie prawił komplementów, dlatego to pytanie. Nigdy nie wiem czy mnie choć troszkę lubi czy wprost przeciwnie. W przypadku Króla Monet myli się, jednak nie mam zamiaru wyprowadzać go z błędu. Zastanawiające co też dobrego może mnie spotkać z jego strony. Dziękuję za interpretację :buziak: Elie, nie wiem czy nadużyję Twojej dobroci jeśli poproszę o portret Freuda na niego.
Awatar użytkownika
Langusta

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje