Jego portret

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Jego portret

Postautor: Langusta » 08 sie 2019, 06:44

Co on do mnie czuje - Giermek Buław - Nowa miłość nie pasuje. Znamy się jakiś czas.
Co on o mnie myśli - Król Denarów - Jestem jak ten król - nie rozumiem
Czego on ode mnie oczekuje - 8 Buław :zalamany:
Czego nie chce - Królowa Pucharów - Mam go nie kochać :0fool:
Jego ruch w moim kierunku w najbliższym czasie - Cesarzowa - Zaopiekuje się mną jak matka 035

Ratunku pomocy Nic z tego nie rozumiem.Pomóżcie pliss :0vishenka:
Awatar użytkownika
Langusta

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Jego portret

Postautor: Elie » 11 sie 2019, 01:04

Langusta pisze:Co on do mnie czuje - Giermek Buław - Nowa miłość nie pasuje. Znamy się jakiś czas.

Może chodzić o nową miłość do kogoś innego. W tej karcie wychodzą zwykle ludzie młodzi, ale nie tylko, energiczni, lubiący kiedy coś się dzieje. Nie należy zbyt poważnie traktować ich deklaracji, albowiem są spontaniczne, ale nietrwałe, podszyte wiatrem.

Co on o mnie myśli - Król Denarów - Jestem jak ten król - nie rozumiem

Na to wygląda.

Czego on ode mnie oczekuje - 8 Buław :zalamany:

Nie znam Waszej relacji, na jakich zasadach funkcjonuje.... z karty wynika, jakby oczekiwał od Ciebie większego wkładu pracy...

Czego nie chce - Królowa Pucharów - Mam go nie kochać :0fool:

Królowe Pucharów są zazwyczaj kochliwe, czasami wręcz infantylne. Być może takie cechy nie bardzo mu odpowiadają. Może nie lubi kobiet romantycznych.

Jego ruch w moim kierunku w najbliższym czasie - Cesarzowa - Zaopiekuje się mną jak matka 035

Zapewne nie tak dosłownie. Jednak karta sugeruje, że możesz liczyć na jakiś ciepły gest z jego strony, być może pomoc.Ogólnie karta oznacza pomyślność w sprawach o które pytamy..
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2194 razy
Otrzymał podziękowań: 2149 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Langusta » 11 sie 2019, 23:38

To by się zgadzało, bajerować ludzi to on potrafi jak nikt, niektórzy poważnie traktują jego komplementy. Mnie nigdy nie prawił komplementów, dlatego to pytanie. Nigdy nie wiem czy mnie choć troszkę lubi czy wprost przeciwnie. W przypadku Króla Monet myli się, jednak nie mam zamiaru wyprowadzać go z błędu. Zastanawiające co też dobrego może mnie spotkać z jego strony. Dziękuję za interpretację :buziak: Elie, nie wiem czy nadużyję Twojej dobroci jeśli poproszę o portret Freuda na niego.
Awatar użytkownika
Langusta

Postautor: Langusta » 10 paź 2019, 12:28

Elie, nie wiem czy nadużyję Twojej dobroci jeśli poproszę o portret Freuda na niego.

:0vishenka: :th_holeinwall:
Awatar użytkownika
Langusta

Postautor: Elie » 23 paź 2019, 20:50

1 - Umysł świadomy; Co obciąża Jego głowę ? 3 Denary
Obrazek

2 - Nieświadomy umysł; Co pragnie wyjść na powierzchnię ? 2 Denary
Obrazek

3 -Superego; Jaki jest Jego główny cel ? Cesarz
Obrazek

4 - Superego; Jego najpilniejsza potrzeba ? Królowa Buław
Obrazek

5 - Ego; Kim jest ? EGO - Kochankowie
Obrazek

6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło jego zachcianek, potrzeb, pragnień - 3 Kielichy
Obrazek

7 - Sublimacja; Jak może zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ? - Moc
Obrazek

8 - Zasada przyjemności; Co sprawia Mu przyjemność ? - Kapłanka
Obrazek

9 - Zasada rzeczywistości; Co trzeba zrobić ? - 9 Buław
Obrazek

Późno, ale jest rozkład. :hipnoza: Proszę, postaraj się sama zinterpretować karty.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Langusta » 24 paź 2019, 07:56

Elie pisze:1 - Umysł świadomy; Co obciąża Jego głowę ? 3 Denary
Obrazek
Jak to obciąża. 3 Denary może chodzić o pracę.

Obrazek
W nieświadomości. 2 Denary związane są z wahaniem. Jakoś mi nie pasuje do nieświadomości.

Obrazekc kimś
Chce rządzić, być kimś ważnym.

Obrazek
Królowa Buław to seksowna kobieta w średnim wieku. Takiej mu potrzeba.

Obrazek
Lowelasem :P

6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło jego zachcianek, potrzeb, pragnień - 3 Kielichy
Obrazek
Lubi wesołe towarzystwo, balangi.
7 - Sublimacja; Jak może zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ? - Moc
Obrazek
Musi pokonać strach ?

Obrazek
Tu nie wiem. Lubi być kochankiem ?

Obrazek
Tu też pokonać strach, jak w Mocy.

Późno, ale jest rozkład. :hipnoza: Proszę, postaraj się sama zinterpretować karty.

Ellie, nie wiem czy dobrze. Nie jestem biegła w tarocie. :cry:
Awatar użytkownika
Langusta

Postautor: Elie » 27 paź 2019, 02:59

Langusta pisze:
Elie pisze:1 - Umysł świadomy; Co obciąża Jego głowę ? 3 Denary
Obrazek
Jak to obciąża. 3 Denary może chodzić o pracę.

Nie wiadomo czy chodzi o pracę, czy bardziej o współpracę z kimś, z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, charakterach. Taka współpraca jest dla niego priorytetem.

Obrazek
W nieświadomości. 2 Denary związane są z wahaniem. Jakoś mi nie pasuje do nieświadomości.
Nie pasuje, ale karty to jednak uwypukliły. On może nie zdawać sobie sprawy, względnie wypiera z siebie jakieś wątpliwości związane z nie wiadomo z czym/kim. Może gra na dwa fronty. Można przyjąć że gra pewnego siebie a tak naprawdę jest w nim mnóstwo wątpliwości. Ja bym zaryzykowała, że być może chodzi o te znajomości wyżej.Być może zawiódł się, przejrzał na oczy, budzą jego zastrzeżenia do których nie chce się przyznać, ale one kiełkują w nim.Są i gdzieś, może w snach dają mu sygnał.

Obrazekc kimś
Chce rządzić, być kimś ważnym.

Zgadza się. Chce rządzić, chce by go słuchano, poważano, bo jak nie to on im pokaże co potrafi, a potrafi dużo. Jest w nim dużo mocy. Jest też obawa aby nikt mu tej władzy nie sprzątnął sprzed nosa.:P

Obrazek
Królowa Buław to seksowna kobieta w średnim wieku. Takiej mu potrzeba.

Być może tak, być może chodzi o niego samego To, że karta sugeruje kobietę nie oznacza, że o kobietę chodzi. Chodzi o cechy przypisywane osobie występującej w tej karcie.Superego jest sferą moralną człowieka.Wygląda na to, że on chce, pragnie jak ta Królowa Buław brylować w towarzystwie, zwracać na siebie szczególną uwagę - patrzcie jaki ja jestem wspaniały, seksowny. Jaki ważny.

Obrazek
Lowelasem :P
No nie do końca. Chodzi o to kim się czuje. Ego po części jest nieświadome. Karta przedstawia połączenie kobiety z mężczyzną. A więc kim on jest w swoim mniemaniu, w świadomości i nieświadomości...moim skromnym zdaniem on jest gejem względnie bi.Czuje się mężczyzną a jednocześnie kobietą i jest to "połączenie" dwóch pierwiastków; kobiety + mężczyzny w jednym ciele.... danym od Boga. To nie jest jego wybór, taki się urodził.

Obrazek
Lubi wesołe towarzystwo, balangi.
Tak lubi i taką naturę, charakter odziedziczył. Częściowo nabył skłonność do wesołego trybu życia.

Obrazek
Musi pokonać strach ?
Tak, ale nie tylko strach, również inne przeszkody.Powinien wykazać się siłą woli i rozumu, aby swoje pragnienia i zdolności spożytkować godnie i z pożytkiem dla niego i osób postronnych.

Obrazek
Tu nie wiem. Lubi być kochankiem ?
Być może, ale nie o to chodzi w tym przypadku. Lubi być tajemniczy, lubi niedomówienia na swój temat. Działa w ukryciu. Nie mówi wprost o co mu chodzi. Ogólnie lubi tajemnice, w tym jeśli chodzi o wiedzę.

Obrazek
Tu też pokonać strach, jak w Mocy.
Tak, korzystając z przeszłości, z doświadczeń, powinien wykazać si ę odwagą.

Ellie, nie wiem czy dobrze. Nie jestem biegła w tarocie. :cry:
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje