Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: KĄCIK ANIELSKI BINKI I MYSZKI

Postautor: renata61 » 02 gru 2009, 09:17

Cześć mróweczki :D ale się napracowałyście :shock:
renata61
Niewymowny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: myszka » 02 gru 2009, 09:30

jadwiga6 pisze::) Ja bardzo miło przyjmę przekaz aniolka na moją sytuację małzeńską,i aniołka terapeutycznego od Binki na moje obecne kłopoty zdrowotne.Na sytuację małzenską nie wiem z której talii,proszę zadecyduj Myszko sama. :) Pozdrawiam,i bardzo dziękuję.Jadwiga

Jadziu [sytuacja malzenska]
Anielska Wyrocznia Uzdrawiajaca

karta: PRZEBACZENIE

Obrazek

znaczenie karty:
Pozwol odejsc zlosci i urazom, poczuj sie uzdrowiony. Nie musisz wybaczac zachowania, tylko wybacz osobie, abys mogł osiagnac spokoj.
Poprzez te karte Aniolowie prowadza Ciebie do uwolnienia od zlosci i irytacji. Wiedza ze naprawde jestes usprawiedliwiony czujac złosc. Jednak prosza, bys spojrzal na najwyzsza cene jaka placisz bedac napelniony zloscia.

Przebaczenie nie oznacza: "To co zrobileś bylo w porzadku". To znaczy: "Nie chce dlużej nosić w sobie bólu związanego z tym, co zrobiłeś". Gdy nosimy taki brak przebaczenia w swoim sercu, karzemy wyłącznie samych siebie. Aniołowie pomoga Ci uwolnić urazę, gdy tylko ich poprosisz o pomoc.[/quote]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 12:06 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: margo1517 » 02 gru 2009, 09:32

Witajcie dziewczęta :D
Z jakim Aniolkiem mam popracować, by poradzić sobie ze strata najbliższych osób. Nie radzę sobie z tym i wiem, ze dla Nich to tez nic dobrego :?
Poczekam cierpliwie ;)

Dziękuję. :)
margo1517

Postautor: ktosia » 02 gru 2009, 09:43

binka pisze:Ktosia

Obrazek

Przesłanie na grudzień

Czakra krtani
Aniołowie pomagają Ci głosić Twoją prawdę z miłością.

Aniołowie zsyłają Ci tę kartę z powodu ważnych informacji, które chcesz przekazać werbalnie lub w formie pisemnej. Jesteś zachęcony do głoszenia swojej prawdy sobie i innym. Wobec siebie – wyznaj swoje prawdziwe uczucia, jak również wszelkie objawienia, jakie miałaś. Prowadź dziennik tych pomysłów, myśli i inspiracji.

Czakra krtani jest centrum energii zlokalizowanej w szyi, które kieruje Twoją mową, pismem i twórczą ekspresją. Gdy dusisz w sobie swoja prawdę z powodu strachu przed dezaprobatą, Twoja czakra krtani zaciska się i ciemnieje. Wcześniejsze doświadczenia, w tym lub poprzednich życiach, bycia karanym za wypowiadanie się mogą też zamknąć to centrum energii.

Na szczęście, Aniołowie pracują nad odblokowaniem Twojej autoekspresji przez zesłanie czystego boskiego światła i miłości na Ciebie i Twoją czakrę krtani. Poproś Anioły, aby pomogły Ci mówić z miłością i asertywnością, a pokierują Twoim słowami z werwą i humorem.

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Archanioł Gabriel jest Aniołem posłańcem, który wspiera Cię w wyrażaniu Twoich myśli i uczuć z elokwencją, prawdą i miłością.
Poświęć chwilę, aby się skupić, a następnie powiedz:
„ Archaniele Gabrielu, zwracam się teraz do Ciebie. Dziękuję Ci za kierowanie mną w wyrażaniu mojej wewnętrznej prawdy i mądrości. Proszę Cię, abyś czuwał nade mną we wszystkim co mówię lub piszę tak, abym mogła jasno przekazać moje wewnętrzne przesłania”.

dziekuje:)))) bardzo trafione
Kobiety pragną miłosci,wiec zgadzaja sie na seks.Mezczyzni potrzebuja seksu,wiec zgadzaja sie na miłosc.
Wojtek Eichelberger
Awatar użytkownika
ktosia
Pismak

Postautor: myszka » 02 gru 2009, 10:22

Uzdrawianie z Aniolami

SPOKOJ

Obrazek

znaczenie karty:

Rozpoczynasz czas wielkiego wewnetrznego spokoju i ciszy.
Spokoj umysłu oznacza poczucie bezpieczeństwa i świadomosc, ze ktoś się o Ciebie troszczy. Nawet, jeśli Twój świadomy umysł nie może pojąć sposobu rozwiązania trudnej sprawy, spokój umysłu daje zaufanie, że Bóg stworzy cudowne rozwiązanie. Ten rodzaj ufności daje gwarancję, ponieważ zaufanie jest kluczem do doświadczania cudów.
Przez tą kartę Aniołowie zapewniaja Cię, ze masz teraz spokój umysłu. Poczujesz spokój, nawet podczas zewnętrznego zamieszania. Błędem byłoby myśleć, że masz czekać dopóki Twoje życie będzie bezproblemowe i będziesz szczęśliwy i spokojny. Akurat jest na odwrót. Najpierw pracujesz dla osiągnięcia spokoju, a póżniej Twoje wyzwania życiowe zmniejszają się i znikają. Spokój jest Twoim naturalnym stanem umysłu, a Aniołowie pracują wraz z Tobą, aby to urzeczywistnić.
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 02 gru 2009, 11:18

AGAT pisze:Myszko a ja zapytam co bedzie z tym matolem i ze mna? co anioly w tym wzgledzie mowic chca...

NIEBIANSCY POMOCNICY

Obrazek

karta "NIE UZNAWAJ KOMPROMISOW" [Sw.Agnieszka z Rzymu]

Musisz stac po stronie swojej prawdy i poczucia wlasnej wartosci. Nie musisz poddawac sie kompromisom, by osiagnac to, czego pragniesz i mozesz zyc w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Sw. Agnieszka jest w tej kwestii Twoim przewodnikiem i wzorem do nasladowania. Pokazuje ona ze w zwiazkach opartych na milosci takich jak prca, dom, zdrowie i inne dziedziny zycia, nie musisz rezygnowac ze swoich wartosci. Jesli jestes w trudnej sytuacji, postaraj sie najpierw wynegocjowac lepsze warunki. Na przyklad jezeli Twoje zycie uczuciowe nie zadawala Cie, powiedz swojemu partnerowi, co naprawde czujesz. Sw.Agnieszka i inne Anioly pomoga Ci przekazac ci to, co naprawde czujesz, zeby Twoj partner mogł Cię usłyszec. Jezeli to nie daje pozytywnych rezultatow, swieci moga Cie poprowadzic do doradcy lub instytucji, ktora Ci pomoze. Kluczem do tego przesłania jest jednak bezkompromisowa wiara we wlasne wartosci. Jako dziecko Boga , zasługujesz na to by traktowano Cie z miloscia, szacunkiem i godnoscią. Nie zgadzaj sie na nic innego.[/quote]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 12:05 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 02 gru 2009, 11:23

jadwiga6 pisze:Myszko to prawda,aniołek odwzorował sytuacje,która zajmuje moją dusze,ciało i umysł.Przyciągnęlam to co miałam w podświadomości.Teraz wiem,że prawidłowo jest zadać konkretne pyt.Dziękuję Myszko,jak jeszcze czujesz się na siłach,to własnie powyżej zadałam takie pyt.dot.męza.Mozę powtórzę.Czy jeszcze zagości szczęscie rodzinne w naszym związku małzeńskim?Pozdrawiam,dziękuję Myszko :)

ANIELSKA WYROCZNIA UZDRAWIAJACA

Obrazek

karta EMOCJE {SW. DYMPNA]
Odpowiedzi na Twoje pytanie pociagaja za soba emocje Twoje lub osoby, ktorej dotyczy to pytanie. Jest to rowniez wiadomosc dla Ciebie, abys baczniej przyjrzal sie swoim emocjom. Mozesz bez obaw wyjawic sam przed soba Twoje prawdziwe odczucia. Sw. Dympna pomoze Ci znalezc rozwiazanie Twoich emocjonalnych dylematow. Jest to pelna milosci Swieta., ktorej specjalnoscia jest ochrona zdrowia fizycznego i psychicznego. Lampa, ktora trzyma w dloniach, pomoze Ci lepiej dostrzec droge, ktora podazasz i ominac czyhajace na Ciebie przeszkody. Pozwol jej oświetlic Twoja podroż. Jezeli w swoim zachowaniu dojrzysz jakies niepokojace tendencje lub jesli zechcesz sobie zaszkodzic, wezwij natychmiast tą Sw. na pomoc. Ta karta to takze wiadomosc, zebys zaufal swoim uczuciom, szczegolnie wtedy kiedy podpowiadaja Ci korzystne dla Ciebie zmiany. Twoje uczucia to glos przemawiajacego przez Ciebie Boga i masz do nich prawo nawet, jesli inni nie zgadzaja sie z nimi. Mozesz takze wyjawic Bogu, Sw.Dympnie i Aniolom niepokojace Cie emocje, by uzyskac wsparcie i rade.
Mozesz sie do niej modlic gdy Ty lub Twoi bliscy cierpia na rozstroj emocjonalny lub umyslowy[/quote]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 12:04 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 02 gru 2009, 12:00

Małgośka pisze::D :D :D super

Myszko ja poproszę Archaniołka na grudzień i niebiańskiego pomocnika do znalezienia pracy :D

Obrazek

Malgoś karta Archanielska: WSZYSTKO DOBRZE
Archaniol Jeremiel: "Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie: : "Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest ukryta odpowiedzia na Twoje modlitwy. Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunac stare, by uczynic miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne, takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo medytacja. Poproś mnie,bym uczynił Twoje przyejscie łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to zmiana na lepsze!".

PRACA Z ARCHANIOLEM JEREMIELEM:
Aura każdego ąrchanioła ma inny kolor. JEREMIELA ma kolor glębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemnopurpurowego światła, to jkeden ze sposobów Jeremiela, abys wiedział że jest z Toba. Każdy Archaniol ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj krysztalu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się blizej dobrej i pelnej milosci energii Jeremiela.

Twoj Niebiański pomocnik to BOG [LOVE-MILOSC]

Obrazek

Bog jest miloscia i Bog jest wszedzie. Dlatego tez boska opieka otacza Cie, uzdrawia i wspiera w tej sytuacji.
Odpowiedzia na Twoje pytanie jest po prostu "milosc". Poniewaz tak naprawde to wszystko, co naprawde istnieje. Skupiajac sie na Bogu i jego trosce znajdziesz odpowiedzi, rozwiazania i rezultaty, ktorych szukasz.
Wszystko wskazuje na to, ze do tej pory starałeś sie radzic sobie sam. Karta ta przypomina Ci, abys zwracal sie do Boga w kazdej potrzebie. Nieskończona madrosc niebios ma dla Ciebie cudowne rozwiazania i odpowiedzi. Nie martw się o to, jaka odpowiedz na swoje modlitwy otrzymasz - zamiast tego uwierz w to, ze Bog ma plan, w ktorym Ty i Twoi bliscy macie zapewniony spokoj. Celem Twojego zycia jest byc wzorem boskiej milosci. Poprzez medytacje poprzedzajaca kazdy Twoj czyn, jestes odbiciem tej wspanialej swiatlosci, ktora jest najlepsza droga do bycia duchowym przewodnikiem poprzez dawanie osobistego przykladu. Poczuj potęzna milosc Boga w sercu w tym momencie i badz pewien, ze jest to odpowiedz ktorej szukasz.

sory ze tak dlugo ale jest troche tego tekstu :)
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: margo1517 » 02 gru 2009, 13:49

Biniu, zaskoczylas mnie ta swoja szybkoscia dzialania :D
Bardzo Ci dziekuję, śliczny moj ten Anioleczek :lol: :lol: :lol: , jednym słowem trza się brać do roboty :)
Buziaki :)
margo1517

Postautor: gwiazdkaa » 02 gru 2009, 15:10

Poprosze binko o wyciągniecie karty dla mnie :) Dziękuje
Szukam sensu życia...
Awatar użytkownika
gwiazdkaa
Grafoman

PoprzedniaNastępna