Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Elie » 25 wrz 2017, 09:30

Może ja też... :0vishenka:
Pięknie proszę o przesłania na finanse i zdrowie do końca roku.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30995
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2068 razy
Otrzymał podziękowań: 1830 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 25 wrz 2017, 13:22

Elie pisze:Może ja też... :0vishenka:
Pięknie proszę o przesłania na finanse i zdrowie do końca roku.
finanse

OMEGA

Obrazek


Zwycięstwo!
Twoje pragnienia przynoszą obfite owoce. Tak trzymać.!

Dodatkowe przesłanie:

Gratulacje! Zdecydowałeś się podążać za boskim przewodnictwem, a Wszechświat dostraja swoje naturalne wibracje do Twojej decyzji. Kiedy jesteś posłuszny temu, co podpowiada Ci serce, płyniesz w naturalnej harmonii z prądem swojego życiowego celu. Odpręż się i bądź pewny siebie. Idz naprzód pełen radości i łaski.
Jeżeli na Twojej drodze pojawią się problemy, zatrzymaj się i skoncentruj. Problemy oznaczają po prostu, że chwilowo zgubiłeś rytm Wszechświata. Nie ma powodu tego roztrząsać lub się wstydzić. Po prostu módl się i medytuj, oddychaj głęboko i zaczekaj aż będziesz pewien swego kolejnego ruchu. Twoje zwycięstwo jest w tej chwili nieuniknione, nie musisz więc martwić się chwilowymi niepowodzeniami. Wszystko co się wydarza, ma się wydarzyć i dzieje się zawsze we właściwym czasie. Powierz swoje troski Niebu i odpocznij. Na pewno wszystko zakończy się szczęśliwie.
Obrazek


zdrowieADRIANA

Obrazek

Prowadzę Cię ku odpowiedziom na Twoje modlitwy.
Słuchaj uważnie i podążaj za wskazówkami, których Ci udzielam poprzez Twoją intuicje, myśli i sny.


Dodatkowe przesłanie:
Usłyszeliśmy Twoje modlitwy i cieszymy się, ze poprosiłeś nas o pomoc. Jak wiesz, możemy Ci pomóc tylko wtedy, gdy o to poprosisz. Udzielamy Ci wskazówek, dzięki którym osiągniesz stan wyższej świadomości.
Zwróć uwagę na nawracające myśli i uczucia oraz na realistyczne wizje i sny bądź zasłyszane przypadkiem słowa. To właśnie moje przesłanie skierowane do Ciebie. Zachęcam Cię do podjęcia działań. Zadbam o Twoje bezpieczeństwo w trakcie realizacji boskich zaleceń. Wspólnie dołożymy wszelkich starań, by Twoje modlitwy zostały wysłuchane.

NIEBO CZUWA NAD TOBĄ


Obrazek

Anioł Stróż

Odpoczynek zapewnia, że Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą i Twoją rodziną. Jesteś otoczony miłością i nie jesteś sam..... teraz i na zawsze. Ty [ i Twoi ukochani ] macie potężnych pomocników otaczających was przez cały czas.
Jest to przesłanie, abyś wszelkie troski skierował do nieba. Po prostu nie masz się czego obawiać!
Poza tym, zamartwianie się nie pomaga w niczym i nikomu. Lepiej jest modlić się i prosić o pomoc, a potem pozwolić niebu tej pomocy udzielić. Zasługujesz na boską pomoc , wsparcie i ochronę.
Gdy Ty i Twoi ukochani śpicie, Anioły czuwają nad Wami. Chronią wasze domy, zdrowie i dobrobyt. Nic nie może pokonać stworzonej przez nich bariery ochronnej, która zapewni Wam bezpieczeństwo i pomyślność.i wypadła

SEN

Obrazek

Anioł Stróż

Spórz na sen jako odpowiedź na Twoje pytanie. Prawdopodobnie jest to rada, abyś więcej odpoczywał. Zrezygnuj z niepotrzebnych zajęć i dobrze się wyśpij. Jeśli niepokój emocjonalny nie pozwala Ci zasnąć, przekaż go Bogu i Aniołom. Możesz to zrobić
wyobrażając sobie Twojego Anioła trzymającego wiadro. Włóż wszystkie zmartwienia do wiadra i zobacz jak Anioł zabiera je ze sobą do nieba, gdzie znajdą one rozwiązanie.
Upewnij się ze Twoje miejsce do spania jest odpowiednie do nocnego odpoczynku, a Twoja pościel jest czysta i hipoalergiczna. Twoja zwiększona wrażliwość oznacza, że musisz unikać chemikaliów i alergenów w sypialni. Powinno w niej być także ciemno, spokojnie i chłodno. Pomoże Ci także świeże powietrze. Jest to także przesłanie, by odpoczywać więcej
w ciągu dnia. Zbyt wiele od siebie wymagasz. Wyeliminuj lub zredukuj środki pobudzające takie jak kofeina, cukier, nikotyna i czekolada. Znajdż czas na medytację. Wystarczą nawet dwie minuty z zamkniętymi oczami, głębokie oddechy i pozytywne myślenie.


ANIOŁ EMISARIUSZ

Obrazek

Tak bardzo czekałeś na niego, chciałeś, by życie powiało wiatrem odnowy i wniosło jakiś nowy, świeży element. Teraz możesz mieć nadzieję, że Anioł Emisariusz zawita do twojego życia i wiele może się w nim zmienić. Być może już, gdzieś tam w odmętach kosmosu pisany jest dla ciebie lepszy, szczęśliwszy scenariusz i jeszcze chwila , jeszcze moment, a doświadczysz go w całości. Niemniej jednak stanąć możesz przed wyborami, jakich dokonasz, to już życie pokaże. Pamiętaj że coś się szykuje, nagłe niespodziewane wieści mogą zburzyć twój spokój, ale nie obawiaj się podejmowania decyzji. Anioły pokierują twoimi krokami, masz ich miłość i ochronę. Możesz liczyć na dobre sploty okoliczności, na pojawienie się dobrych pomocnych dłoni. Mądrzy ludzie mówią, że nigdy nie jest tak zle, by gorzej być nie mogło.. Poczekaj, podejdz do życia filozoficznie. Może łza w oku się kręci, ale uśmiechnij się i powiedz po cichutku: to tylko życie ....to teatr w którym ja jestem głównym aktorem i póki sztuka trwa, grać muszę ......


Karta w pozycji odwroconej
- czyli mozliwe ze bedziesz albo juz mozesz odczuwac bóle kolan, szyi i stawów.

pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2531
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: irysek1963 » 25 wrz 2017, 13:43

Poproszę o przesłanie na miesiąc pażdziernik,pozdrawiam
irysek1963
 
Posty: 79
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:59
Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Koziorożec
Droga życia: 8

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 25 wrz 2017, 16:59

irysek1963 pisze:Poproszę o przesłanie na miesiąc pażdziernik,pozdrawiam


Obrazek


ZDROWE JEDZENIE

Obrazek

Św. Rafał, Archanioł

Archanioł Rafał jest największym uzdrowicielem w zastępach niebieskich. W swojej mądrości widzi potrzebę zróżnicowania diety i bardziej zdrowego odżywiania.
Mogłeś już zapewne poczuć jego oddziaływanie powtarzające się w myślach i uczuciach. Archanioł Rafał szczególnie zaleca wzbogacenie diety w produkty świeże i organiczne, picie większej ilości wody i unikanie pokarmów i napojów wysokoprzetworzonych i konserwowanych chemicznie. Taka postawa zapewni Ci więcej energii, którą będziesz mógł spożytkować na to, aby poświęcić więcej czasu swoim marzeniom, rodzinie, zdrowiu i życiu.
Rafał jest Archaniołem, co oznacza że przewyższa inne Anioły. Jego imię znaczy „ ten który leczy” lub „Bóg leczy”.
Święty ten wspiera chorych, osoby zawodowo leczące innych i pomaga zyskać i utrzymać dobre zdrowie poprzez odpowiedni styl życia.
ANIOŁ DOBRYCH PLANÓW

Obrazek

Stare, dobre sentencje mówią, że dobry plan to już połowa sukcesu. Anioł Dobrych Planów przychodzi do twojego życia po to, by dać ci wsparcie. Zachęca abyś nie martwił się tym co nie wyszło, lecz stworzył nowe przemyślenia, które miały szansę na realizację. Może te wcześniejsze nie miały szans z racji swojej niedoskonałości. Teraz trzeba stworzyć nowe, może czas poprosić anioły by udzieliły ci rozsądnych wskazówek. Może przyślą kogoś kto da ci dobrą radę lub wskażą dobrego eksperta. Otwórz się na nową rzeczywistość. Poczekaj chwilę, nie szamocz się w swojej matni, jest rada, jest wyjście, ale musisz poprosić o wskazówki i stworzyć nowe, lepsze plany. Pamiętaj, że z każdej najgorszej opresji jest wyjście, niemniej jednak potrzebny jasny, czysty umysł.

Karta w pozycji odwroconej
- cos moze pojsc nie po Twojej mysli - moze bedziesz musiała skorygowac jakies plany?


pozdrawiam serdecznie :buziak:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2531
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: Scarlett » 25 wrz 2017, 19:55

Myszeńko, witamy z powrotem :0vishenka:

Poproszę o przesłania:
- na życie zawodowe do 31.12.2017 r.
- na finanse do 31.12.2017 r.
- na życie uczuciowe do 31.12.2017 r.
- na relację z K. (były partner)
- ne relację z R. (obecny partner)

Dziękuję :buziak:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz
 
Posty: 717
Rejestracja: 19 lis 2011, 21:54
Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 29 wrz 2017, 09:45

Scarlett pisze:Myszeńko, witamy z powrotem :0vishenka:

Poproszę o przesłania:
- na życie zawodowe do 31.12.2017 r.
- na finanse do 31.12.2017 r.
- na życie uczuciowe do 31.12.2017 r.
- na relację z K. (były partner)
- ne relację z R. (obecny partner)

Dziękuję :buziak:


zycie zawodowe

INDRIEL

Obrazek

Jesteś wojownikiem światła. Bóg potrzebuje Cię, byś niczym Anioł roztaczał boski blask nad Ziemią i wszystkimi jej mieszkańcami.

Dodatkowe przesłanie:
Tak, jesteś wojownikiem światła. Dlatego czujesz w sobie palące pragnienie, by pomagać innym i samemu sobie. Ten wewnętrzny zew daje o sobie nieustannie znać. Często, gdy zajmujesz się codziennymi sprawami, np. robieniem zakupów, głos ten wzywa Cię, ponieważ ktoś potrzebuje pomocy. W tej chwili Twoja misja polega na rozwoju, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Będzie to wymagać wprowadzenia pewnych zmian w życiu, o których dowiesz się, wsłuchując się w swoje wnętrze.
Jesteś niezwykle wyczulony na emocje innych ludzi. Powinieneś zatem regularnie oczyszczać swoją aurę, zwłaszcza po tym, jak komuś pomogłeś. Możesz wezwać Archanioła Michała lub inne Anioły, które pomogą Ci się pozbyć toksycznej energii, która skumulowała się w Tobie na skutek Twoich uzdrowicielskich wysiłków. Jesteś Aniołem na Ziemi, a my z radością pomożemy Ci we wszystkim, o co poprosisz. Wystarczy nas wezwać!

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

Obrazek

Przesłanie karty:

To bezpieczne dla Ciebie, aby być silnym i w pozytywny sposób przejąć kontrolę nad swoim życiem.


Wyciągnąłeś tą kartę, ponieważ Aniołowie chcą Ci pomóc w sprawach związanych z siłą i kontrolą. Na początku chcą Cię zapewnić, że jesteś silny. Ty, stworzony na obraz i podobieństwo Stwórcy, masz te same cechy, w tym również siłę. Nie ma znaczenia, czy czujesz, czy też boisz się swojej wewnętrznej siły – jedno jest pewne - jesteś silny.

Po drugie, bezpieczne jest dla Ciebie użycie Twojej siły w sposób pełen miłości. Aniołowie nie pozwolą Ci na jej nadużycie, a osoby, które prawdziwie Cię kochają, uszanują i będą podziwiać Twoje uduchowione słowa i działania. Pamiętaj, że siła nie oznacza agresji: oznacza po prostu bycie zupełnie szczerym wobec siebie i innych.

Aniołowie pragną Ci także przypomnieć, że nikt inny Ciebie nie kontroluje bez Twojej zgody. Zawsze masz możliwości i wybór, a Aniołowie pomogą Ci go dokonać, jeżeli o to poprosisz.
Wesprą Cię także w zyskaniu poczucia kontroli nad swoim życiem i darami duchowymi.DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Połóż się na plecach w spokojnym miejscu i skup się na swoim splocie słonecznym, który jest centrum energii. Powiedz cicho lub głośno:

"Archaniele Michale, zwracam się teraz do Ciebie. Proszę przetnij wszelkie więzy strachu łączące mój splot słoneczny z każdym, komu oddawałam swoją siłę”.

Następnie oddychaj głęboko, podczas gdy Michał uwalnia Cię od tych, których kontroli się obawiałeś. Następnie powiedz:

„Archaniele Michale, proszę daj mi odwagę abym wziął całą odpowiedzialność za każdy aspekt swojego życia”.


finanse

WOLNOŚĆ

Obrazek

znaczenie karty:

Aniołowie prowadzą Cię do pełnego miłości, nieskrępowanego wyrażania Twoich prawdziwych myśli i emocji.
Może przez obecne okoliczności czujesz się jak w pułapce. Przez te kartę Aniołowie proszą, byś zwrócił uwagę, że to Ty jesteś jedynym strażnikiem. Gdy tylko uświadomisz sobie, że masz władzę, by być wolnym – wolność nadejdzie. Wszystko co robisz w swoim życiu to Twój wybór, a Ty masz prawo wybrać ponownie. Nawet więżniowie mogą swobodnie wybierać swoje myśli i przez to czuć się spokojnymi i szczęśliwymi niezależnie od warunków zewnętrznych.
Następnym razem, gdy zaczniesz zdanie od słów: „Muszę.....” zatrzymaj się. Poproś Boga i Anioły,, aby pokazały Ci inne możliwości. Pomogą Ci wykonać swoje zadanie albo z poziomu umysłu, gdy będzie uspokojony miłością, abyś nie czuł się w pułapce albo poprowadzą Cię do zrobienia czegoś innego, co pokochasz.życie uczuciowe

VANESSA

ObrazekPrzed podjęciem decyzji zadaj sobie pytania:
„Które rozwiazanie bardziej zbliża mnie do mojego boskiego przeznaczenia?”
„Co mnie od niego oddala?”


Dodatkowe przesłanie:
Zastanów się, którą opcję wybrać, w którą stronę pójść. Jednego dnia masz pewność że wiesz, którą drogę wybrać. Następnego dnia wątpliwości jednak powracają. Możesz pozbyć się niepewności, skupiając się na wyznaczonym Ci przez Boga życiowym celu. Nawet jeżeli nie jesteś jeszcze w pełni świadomy swojego boskiego przeznaczenia, wiesz że wiąże się ono z niesieniem pokoju samemu sobie i innym. Pamiętaj o tym – zastanów się , które rozwiązanie wprowadzi w Twoje życie większy spokój?
Jeżeli nadal nie masz pewności, możesz poprosić Boga i Anioły o kolejne wskazówki. Możesz zapytać nas: „Które rozwiązanie pomoże największej liczbie ludzi?” To solidny fundament , na którym zawsze możesz polegać. Czasami najprostsza droga prowadzi na manowce, oddalając Cię od Twojego boskiego przeznaczenia. Twoje niezdecydowanie może zatem wynikać ze strachu przed konsekwencjami lub niepewną przyszłością. W takich przypadkach najlepiej sprawdza się metoda małych kroków. Stopniowo wprowadzaj nowe rozwiązania w codziennym życiu i powoli pozbywaj się starych nawyków. W ten sposób nie przestraszysz się nowego, będziesz bardziej otwarty na przewodnictwo Boga i mocniej odczujesz naszą miłość.
ANIOŁ MEDIATOR

Obrazek

Anioły pomogą Ci wyjść z impasu. Potrzebny Ci ktoś, kto pomoże wynegocjować pewne sprawy, wprowadzić cię tam, gdzie sam wejść nie możesz. Jeśli teraz właśnie masz problem z odzyskaniem utraconej osoby, to poczekaj, zjawił się Anioł Metatron, on chce ci pomóc. Być może dzięki jego wstawiennictwu pojawi się osoba która udzieli ci dobrej rady lub porozmawia ze zwaśnionym lub zwaśnioną partnerką życiową . Ktoś być może wstawi się u szefa i udzieli ci poparcia, wynegocjuje korzystne kontrakty. Znajdziesz dobrego mediatora, który spełni role spoiwa w układach międzyludzkich, połączy odpowiednie osoby, byś ty mógł zyskać spokój i powrócić do lepszej rzeczywistości. Anioł Mediator działać będzie w twoich intencjach i oby były one jak najlepsze, wtedy poczujesz moc jego oddziaływania. Spełnia się twoje życzenia

Karta w pzycji odwroconej – w negatywie oznacza to ze moga byc problemy w układach międzyludzkich, kłótnie, swary, niezdolność do osiągania konsensusu, drażliwość.


relacja z K.

ANIOŁ DOBRYCH PLANÓW

Obrazek

Stare, dobre sentencje mówią, że dobry plan to już połowa sukcesu. Anioł Dobrych Planów przychodzi do twojego życia po to, by dać ci wsparcie. Zachęca abyś nie martwił się tym co nie wyszło, lecz stworzył nowe przemyślenia, które miały szansę na realizację. Może te wcześniejsze nie miały szans z racji swojej niedoskonałości. Teraz trzeba stworzyć nowe, może czas poprosić anioły by udzieliły ci rozsądnych wskazówek. Może przyślą kogoś kto da ci dobrą radę lub wskażą dobrego eksperta. Otwórz się na nową rzeczywistość. Poczekaj chwilę, nie szamocz się w swojej matni, jest rada, jest wyjście, ale musisz poprosić o wskazówki i stworzyć nowe, lepsze plany. Pamiętaj, że z każdej najgorszej opresji jest wyjście, niemniej jednak potrzebny jasny, czysty umysł.

karta w pozycji odwroconej – sama wyciagnij wnioski


relacja z R.


Obrazek

GEST POJEDNANIA

Obrazek

Pani Białego Bizona

Ta karta zwiastuje rozwiązanie sporu lub nieporozumienia. Uwikłani w tę nieprzyjemną sytuację, są gotowi przebaczyć i zapomnieć. Staraj się dostrzec punkt widzenia innych, co zmiękczy nawet najtwardsze uczucia. Gdy do tego dodasz współczucie, moc uzdrawiającej miłości sprawi, że harmonijnie zostaną zaspokojone potrzeby wszystkich zaangażowanych. Szczegóły rozwiązania tej sytuacji pozostaw bezgranicznej mądrości Ducha.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Bądz skłonny wybaczać
· Okaż współczucie wszystkim związanym z tą sytuacją, również sobie
· Przyjmij przeprosiny
· Zauważ komiczność tych okoliczności

******************************************************************************************************

Pani Białego Bizona to wieszczka, która ukazywała się Indianom plemienia Lakota. Chcąc zwiększyć moc ich modlitw i utworzyć pomost między Ziemią a Niebem, przybierała postać Indianki ze specjalną fajką. Odchodząc z plemienia , stała się bizonem o różnych barwach, co miało podkreślić jedność ludzi wszystkich ras. Obiecała, że będzie powracać, aby czuwać nad jednością i pokojem na ziemi. Narodzenie się białego bizona zapowie jej powrót. Wzywaj Panią Białego Bizona, aby zapewnić harmonię w swoich relacjach z innymi i pokój na Świecie.pozdrawiam cieplutko :buziak:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2531
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: pafnucek » 08 paź 2017, 21:40

Droga Myszko,

Poproszę o przesłanie anielskie dotyczące mojego życia uczuciowego, na obecną pracę oraz propozycję pracy, którą otrzymałam. Marzę o zmianie miejsca zamieszkania, więc jeśli i o to mogę poprosić to jest to specjalna urodzinowa prośba :-)

Z serca dziękuję :0vishenka:
pafnucek
 
Posty: 24
Rejestracja: 10 lis 2016, 22:13
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: AnetaW » 09 lis 2017, 19:15

Witam, poproszę o przesłanie do końca miesiąca na pracę.
AnetaW
 
Posty: 64
Rejestracja: 27 kwie 2014, 09:25
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 0

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 10 lis 2017, 12:33

pafnucek pisze:Droga Myszko,

Poproszę o przesłanie anielskie dotyczące mojego życia uczuciowego, na obecną pracę oraz propozycję pracy, którą otrzymałam. Marzę o zmianie miejsca zamieszkania, więc jeśli i o to mogę poprosić to jest to specjalna urodzinowa prośba :-)

Z serca dziękuję :0vishenka:


Przepraszam ale nie otrzymalam powiadomienia na poczte :( Jezeli to aktualne to napisz. Wyciagnę przesłania.
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 2531
Rejestracja: 09 mar 2009, 12:07
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: pafnucek » 10 lis 2017, 17:05

Tak jest to nadal aktualne.
W mojej obecnej pracy się męczę, druga propozycja jest nadal aktualna,ale są to gorsze warunki pracownicze.
pafnucek
 
Posty: 24
Rejestracja: 10 lis 2016, 22:13
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinet Anielski Myszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie