Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: pafnucek » 14 wrz 2018, 20:42

Myszko dziękuję Ci bardzo, ale chciałam zrezygnować z mojej wcześniejszej prośby. Jeśli chciałabyś wyciągnąć jakieś karty to raczej z pytaniem, co jest moim zadaniem na ten czas( co jest teraz dla mnie najważniejsze) oraz przesłanie na pracę.

Z góry bardzo dziękuję :0vishenka:
pafnucek

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: myszka » 21 paź 2018, 14:45

Gabinet otwarty heart
Moja nieobecność sie przedłużyła ale taki lajf, zdarza się :0vishenka: :D
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: Fenghuang » 21 paź 2018, 20:30

dobrze, że jesteś yahoo

:usmiech:

Awatar użytkownika
Fenghuang

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

Postautor: DamaWMasce33 » 21 paź 2018, 23:58

Super, ze wrocilas <3
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
Moderator

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: Fenghuang » 27 paź 2018, 20:34

Myszko proszę Cię o przesłanie Aniołów dla mnie w miłości, relacji w pracy z mężczyzną i finansach

dziękuję :)
Awatar użytkownika
Fenghuang

Postautor: myszka » 29 paź 2018, 11:40

Fenghuang pisze:Myszko proszę Cię o przesłanie Aniołów dla mnie w miłości, relacji w pracy z mężczyzną i finansach

dziękuję :)

ad1

DOBROBYT

Obrazek

Archanioł Ariel:

„Twoje potrzeby materialne są zaspokajane, gdy podążasz za głosem intuicji i manifestujesz swoje marzenia."

Dodatkowe znaczenie:
„Napełniam róg obfitości twojego życia i proszę byś otworzył swe ramiona na otrzymywanie. Niektóre dary przyjdą w formie wspaniałych pomysłów, a niektóre jako możliwości. Będziemy razem pracować, by realizować twoje największe marzenia i proszę powierz mi wszystkie swoje zmartwienia. Bóg i ja bardzo Cię kochamy i jesteśmy szczęśliwi że pomagamy Ci w ten sposób. Wiemy, że poprzez Ciebie ta dobroć trafi także do innych ludzi.”

Praca z Archanioł Ariel:
Domeną Ariel jest Boska magia, która oznacza ciągłą manifestację najwyższej woli.
Pomaga Ci ona uzyskać każde wsparcie niezbędne do realizacji twojej życiowej misji. Wiedz że pojawianie się w tym obszarze cudów jest całkowicie normalne i dzieje się „w świetle”.
Aura Ariel ma odcień bladego różu i jeśli zakładasz albo trzymasz w ręku różowy kwarc, twoje serce otwiera się szerzej na wspaniałą miłość Ariel. Poproś ją o wszystko, czego potrzebujesz, a ona Cię odpowiednio poprowadzi.

ad2

ROMANTYZM

Obrazek

znaczenie karty:

Aniołowie zwracają się i wspomagają Cię w romantycznych potrzebach. Poproś ich o pomoc w dziedzinie miłości i zaakceptuj ją.
Ta karta oznacza, że Aniołowie usłyszeli Twoje prośby o romantyzm. Znają tęsknotę Twojego serca za miłością. Usłyszeli i odpowiedzieli na Twoją prośbę.
Teraz będziesz pracować wspólnie z Aniołami dla manifestacji romantyzmu, jakiego szukasz. Aniołowie prowadzą Cię specyficzną ścieżką dla pewności, że spełnisz swoje życzenia. Możesz na przykład poczuć silną potrzebę pojechania do jakiegoś miejsca i tam spotkać wspaniałego partnera. Aniołowie mogą Cię także zaangażować w działanie samorozwojowe -takie, jak ćwiczenia, zajęcia dotyczące odżywiania, czy wykład na temat rozwoju. Podążaj za tym przewodnictwem, a znajdziesz romantyzm, którego szukasz.

ad3

POTRZEBUJESZ UZIEMIENIA

Obrazek

„Wraz z utratą świadomości swego ciała i fizycznego świata tracisz uziemienie . Chociaż przyjemnie jest wznosić się ku niebu, twoja uwaga i praca potrzebne są na ziemi. Pomagamy ci zrównoważyć sferę ducha i materii, żebyś mógł cieszyć się spełnionym życiem ziemskim”.

Ta karta sugeruje, że twoja energia i uwaga wymagają uziemienia. Jeśli czujesz się ostatnio oszołomiony i zagubiony albo zawodzi cię pamięć, karta ta odnosi się do przyczyny twego stanu. „Brak uziemienia” oznacza, że kierujesz uwagę zbyt wysoko, Jakbyś przebywał poza ciałem. Potrzebujesz równowagi między tym co duchowe i tym co ziemskie. Możesz uziemić się spacerując boso po trawie lub ziemi, jedząc pożywienie rosnące w ziemi, na przykład ziemniaki lub marchew, masując bose stopy, dotykając drzew i innych roślin albo wizualizując korzenie wyrastające ze stóp i wnikające w ziemię. Uziemienie pomoże ci pogłębić koncentrację oraz kontakt z aniołami.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Zajmij się pracą w ogrodzie.
· Korzystaj z esencji kwiatowych.
· Postaraj się, żeby dieta i codzienne zwyczaje wspierały twoją świadomość psychiczną i fizyczną.
· Staraj się, żeby to co mówisz i piszesz było praktyczne, uziemione i zrozumiałe.
· Bądź bezpośredni i autentyczny w relacjach.
· Wysyłaj miłość i światło Matce Ziemi.

DAMABIJA

Obrazek

Posiada szczególny mechanizm działania. Kiedy
człowiek nawiązuje z nim kontakt energetyczny
wszystkie procesy zachodzą przez jakiś czas bez
widocznych objawów, aż nagle, zupełnie niespodziewanie ujawnia się on w postaci gwałtownej,
czystej inspiracji, kategorycznego nakazu lub przekazanej wiedzy, której wartość nie podlega
dyskusji. Wygląda to tak, jakby ktoś nagle człowieka
przełączył i on w jednej chwili odkrywa coś, co całkiem zmienia jego życie. Najmocniej wpływa na wyższe poziomy ciała mentalnego, daje erudycję, rozumienie praw uniwersalnych oraz przynosi wgląd w pobudki i motywacje innych. Aby jednak efekty tego wpływu były skuteczne, oczyszcza też uczucia, uspokaja i harmonizuje przeżycia wewnętrzne, a także pozbawia złudzeń i błędnych wyobrażeń na temat otaczającej rzeczywistości i własnych możliwości.

POSTRZEGASZ TĘ SYTUACJĘ PRAWIDŁOWO

Obrazek

Horus

Zaufaj swoim uczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są trafne i przekonywujące. Pozbądz się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła Ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej byłoby iść z tłumem albo popaść w apatię, od ciebie oczekuje się podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz co masz robić. Nawet jeśli ludzie nie wspierają cię, wiedz że robi to twój Duch. Inni wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie obejmij rolę przewodnika.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Zaufaj swojej intuicji i wewnętrznym odczuciom
· Ignoruj krytykę, przeciwników i sceptyków
· Unikaj sytuacji lub relacji które, jak czujesz, nie są dla ciebie dobre
· Tylko ty wiesz co jest dla ciebie odpowiednie

***********************************************************************************

Horus o głowie sokoła, egipski bóg nieba i słońca, to syn Ozyrysa i Izys. Został poczęty wkrótce po tym, jak jego matka, z pomocą boga słońca Ra, przywróciła do życia jego ojca. Ponieważ podczas walki dla pomszczenia śmierci Ozyrysa oko Horusa zostało zranione, bóg ten jest reprezentowany przez jedno duże, jasnowidzące oko.
Możesz prosić Horusa o pomoc w kwestii widzenia fizycznego lub duchowego, a także o to, aby dostrzec prawdę w zaistniałej sytuacji.

pozdrawiam serdecznie :usmiech:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: Fenghuang » 29 paź 2018, 17:15

dziękuję Kochana heart

kolejność 1 i 2 na pewno tak :)
Awatar użytkownika
Fenghuang

Postautor: Dorotik » 20 lis 2018, 20:57

Witaj Myszko, poproszę o przesłania na sprawy uczuciowe i pracę. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko :0vishenka: Dorota
Dorotik
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki