Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: vanilla » 27 lis 2018, 23:11

Myszko prosze o aniolki na relacje z Bartkiem w grudniu :buziak:
Awatar użytkownika
vanilla
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 7

Postautor: lalka » 04 sty 2019, 10:15

Wróciło Forum, czy wróci też Myszka? :)
Droga Myszko, prosiłabym na Aniołki na styczeń: Na pracę i uczucia. :)
Ściskam serdecznie
lalka
Niewymowny

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: myszka » 09 sty 2019, 10:30

lalka pisze:Wróciło Forum, czy wróci też Myszka? :)
Droga Myszko, prosiłabym na Aniołki na styczeń: Na pracę i uczucia. :)
Ściskam serdecznie

WIZJE

Obrazek

Anioł Stróż

To przesłanie dotyczy szanowania swoich wizji.
Karta nakazuje Ci zaufać wizjom, których doświadczasz, ponieważ są one odpowiedzią na Twoje modlitwy.
Twoje prorocze wizje przyniosą błogosławieństwo Tobie i twoim bliskim. Wiesz że wizje te są dziełem nieba ze względu na ich charakter. Posłuchaj przesłania, które nakazuje Ci działać w imię Boże. Twój Anioł Stróż pomaga Ci dostrzec prawdę w obecnej sytuacji. Trzeba na nią bowiem spojrzeć z dwóch perspektyw.
Po pierwsze, postaraj się we wszystkich i wszystkim dostrzec Światło Boże. Dzięki temu osiągniesz najlepszy rezultat. Zachowaj wiarę. Po drugie, dostrzeż ziemską i ludzką prawdę w tej sytuacji.
Czy coś lub ktoś przeszkadza Ci zachować uczciwość?
Przyznaj to przed samym sobą i uwzględnij perspektywy i motywy działania innych osób.
Może być to także wiadomość od Twojego Anioła, byś sprawdził lub skorygował swoją wizję. Modlitwa może pomóc uzdrowić Twój wzrok lub skierować Cię do najlepszego lekarza.
Twoje Anioły otoczą Twoją fizyczną i duchową wizję Światłem. Spójrz na problem ich oczyma, a zobaczysz w sobie i w świecie to co najlepsze.

Obrazek

WSPÓŁCZUCIE

Obrazek

Archanioł Zadkiel:

”Przez wzgląd na tę sytuację oraz wszystkie zaangażowane osoby, wliczajac w to Ciebie samego, uczń swoje serce łagodniejszym.”

Dodatkowe znaczenie:
„Mogę pomóc Ci wybaczyć sobie samemu i innym oraz współczująco zobaczyć punkt widzenia każdej osoby. Nie musisz zmieniać swojego stanowiska albo zachowania. Oznacza to jedynie podejście do sytuacji z pełnym miłości sercem, co wzmocni Cię i pozwoli objawić się kreatywnym rozwiązaniom.”

Praca z Archaniołem Zadkielem:
Imię Zadkiela oznacza „Prawość Boga” a on sam pomaga nam uwolnić się od braku przebaczenia samym sobie i innym ludziom. Poproś go, by pojawił się w twoich snach i by zadziałał niczym kominiarz, oczyszczając twoje serce ze wszystkich toksyn.
Zadkiel gwarantuje, że potrzeby każdego zostają zaspokojone i że emocjonalne uzdrawianie objawi się w cudowny sposób.

pozdrawiam cieplutko :buziak:
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: lalka » 09 sty 2019, 12:30

Dziekuje i pozdrawiam. Przesylam duzo slonca. :buziak:

lalka
Niewymowny

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy