Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 02 lut 2019, 19:17

Kawauka pisze:Witam
Bardzo proszę o przesłania na pytania:
1.Co radzą mi anioły odnośnie wyboru mojej ścieżki życiowej?
2.Co chcą mi podpowiedzieć anioły odnośnie poszukiwań nowych znajomych w lutym?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam

ad1

ARIELLE

Obrazek

Nowe doznania psychiczne i duchowe zmieniaja sposób, w jaki postrzegasz świat i samego siebie. Odkryj swoje duchowe talenty poprzez naukę, modlitwę i medytację.

Dodatkowe przesłanie:
To nie Twoja wyobraznia. Naprawdę jesteś medium i potrafisz nawiązywać łączność ze światem duchów. Te mistyczne doznania są wynikiem Twojej zwiększonej otwarności na sprawy duchowe oraz Twoich próśb o wskazanie Ci boskich opiekunów i drogi życiowej. Jestem jednym z Aniołów, których zadaniem jest pomoc obdarzonym zdolnościami parapsychologicznymi. Zapewnimy Ci dodatkową pomoc na Ziemi w postaci Przewodników Duchowych, książek i zajęć, które pozwolą Ci dalej rozwijać swoje zdolności.
Nie obawiaj się tego daru. Mimo że w dzieciństwie lub młodości byłeś wytykany palcami lub karany za bycie medium, pomożemy Ci zwalczyć wszelkie obawy dotyczące kontaktowaniu się ze światem duchów. Poproś tylko o naszą pomoc, a będzie Ci udzielona.
Ziemia potrzebuje Twojej pomocy już teraz. Prosimy, byś kierował boską miłość i światłość, które masz w sobie ku tym, którzy najbardziej ich potrzebują. Po prostu wysyłaj przesłanie Bożej miłości ku miejscu, roślinie, zwierzęciu, człowiekowi lub sytuacji, a spłynie na nich łaska. Dziękujemy Ci za pomoc Aniołom na Ziemi.

ad2

WESOŁOŚĆ

Obrazek

znaczenie karty:

Radość i zabawa to anielska droga! Aniołowie chcą, abyś dodał zabawę do swojego życia, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem.
Aniołowie wiedzą, że jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, że potrzebujesz stabilnego przepływu czasu, pieniędzy i innych środków. Poprzez tę kartę Aniołowie chcą, żebyś wiedział, że regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celów. Możesz zaprotestować, że nie masz czasu, pieniędzy ani energii, żeby się bawić. Jednak Twoi Aniołowie zapewniają Cię, że wesołość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce.
Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks daje Ci większy przypływ pomysłów,
skupienia duchowego, niebiańskiego przewodnictwa i energii. Z nowymi inspiracjami i energią możesz lepiej zrealizować swoje pragnienia. Twoja zrelaksowana i jasna osobowość przyciągnie wspaniałych i pomocnych ludzi. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości. Gdy patrzysz na życie w ten sposób, nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie zabawić.

pozdrawiam heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Postautor: myszka » 02 lut 2019, 19:36

lalka pisze:Kochana Myszko,
proszę o Aniołki na luty:
na pracę
na napisanie zaległej pracy naukowej
na relacje miłosne.
Ściskam

ad1

PRZEDSIĘBIORCA

Obrazek

„Samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem jak i celem. Pracując na własny rachunek, możesz podążać za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa. Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku, zapewniając ci sukces w każdej dziedzinie.”

Ta karta pojawiła się, ponieważ znakomicie nadajesz się do samozatrudnienia. Masz odpowiednie pomysły, zapał i samodyscyplinę, których wymaga takie przedsięwzięcie. Wahasz się przed zrobieniem tego kroku, ponieważ wątpisz w siebie. Anioły zapewniają cie, że masz wszystko czego potrzeba, żeby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Będą cię prowadzić i wspierać na tej drodze i jeśli tylko na niej wytrwasz, z pewnością odniesiesz sukces.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Twój pomysł założenia firmy jest słuszny.
· Zacznij sobie dorabiać, realizując swój pomysł na firmę, a w końcu stanie się ona twoim głównym zajęciem.
· W sferze pracy zawodowej niech poprowadzi cię głos intuicji.
· Pracuj z najwyższym zaangażowanie nad sukcesem swojej nowej firmy.

ad2

GDY SIĘ DENERWUJESZ, SKUP SIĘ NA POSŁUDZE

Obrazek

Przesłanie karty:

Skup całą swoją uwagę na odpowiedzi na pytanie:
„Jak mogę uczynić świat lepszym?”, a Prawo Przyciągania automatycznie zajmie się Twoimi problemami.

Wyciągnąłeś te kartę, ponieważ zostałeś wezwany do posługi duchowej jako uzdrowiciel lub nauczyciel. Myśl o publicznym wykonywaniu pracy duchowej może wywołać nerwowość. Nie martw się, ponieważ ten niepokój nie ma nic wspólnego z Twoją gotowością do posługi.
To po prostu ego walczy, aby przejąć kontrolę poprzez strach. Odtrutką na to jest skupienie się na Twojej duchowej misji, która jest posługą wobec Boga.

Każdy klient lub słuchacz jest jednością z Tobą i ze stwórcą. Dzielicie jedną miłość i jednego ducha. Twoja praca polega na łączeniu się z tą największą we Wszechświecie siłą. Dlatego gdy ego chce skoncentrować się na „moich” obawach – takich jak: „Co, jeśli nie potrafi tego zrobić?”. – wyższa świadomość jest całkowicie skupiona na posłudze.

Twoja wyższa świadomość jest w 100% psychiczna i połączona z leczniczą energią Boga. Aby współdziałać z wyższą świadomością, skup się na błogosławieniu , a nie na zachwycaniu innych. Zaczynaj każdą sesje lub seminarium przez otwarcie swojego serca na miłość do wszystkich uczestników i zadaj pytanie „Jak mogę pomóc?”, aby dać władzę wyższej świadomości.

DZIALANIA KTÓRE NALEŻY PODJAC

Siedząc spokojnie, wyobraż sobie, że przeprowadzasz seans uzdrowicielski, prowadzisz odczyt lub seminarium, piszesz książkę lub wykonujesz inne czynności o podłożu duchowym. Wyobraż sobie uśmiechy na twarzach osób korzystających z Twojej posługi [takich jak klienci i słuchacze]. Poczuj, jak Twoje serce otwiera się dla tych ludzi, których przepełnia wdzięczność za Twoją radosną posługę. Zobacz jak spełniają się Twoje wszystkie potrzeby materialne – wiedząc, że gdy skupiasz się na dawaniu, Wszechświat automatycznie Ci odpłaca.

ad3

WYCOFANIE

Obrazek

znaczenie karty:

Spędż trochę czasu sam na sam ze swoimi myślami. Oczyść swój umysł i skup się na swoich prawdach i priorytetach.
Czy nie zbyt mocno na siebie naciskasz, ukochane dziecko Boga ? Anołowie przypominają, że odpoczynek jest naturalnym elementem cyklu życia każdej istoty. Pomyśl o potężnym dębie, który szybko wzrasta, ale póżniej odpoczywa. Wyciąga pożywienie z głębi ziemi i daje sobie czas zanim zacznie znów rosnąć. Jak dla dębu - to ważne również dla Ciebie, abyś karmił się duchowym i emocjonalnym „pożywieniem”.
Gdy odpoczywasz, zastanów się nad prawdziwymi odczuciami i pragnieniami swojego serca. Aniołowie przemawiają do Ciebie przez Twoje serce i gdy słuchasz i szanujesz swoje uczucia, idziesz ręka w rękę z Bogiem i Aniołami. Będziesz wiedział, że to jest prawdziwe
Boże przewodnictwo, a nie tylko Twoja wyobrażnia i myślenie życzeniowe, gdy powie o Twoich pragnieniach, że są ważne dla świata.

WYŁANIANIE SIĘ

Obrazek

znaczenie karty:

Twoje prawdziwe Ja – jasne, silne, odnoszące sukcesy i inteligentne – jaśnieje teraz i jest widoczne. Pozwól swojemu prawdziwemu Ja być widocznym dla innych, aby ich pociągnąć i zainspirować.
Jesteś tak super na różne sposoby i teraz zaczynasz temu wierzyć i łatwiej pokazujesz swoją prawdziwą naturę. Było już tak, że być może wierzyłeś, że lepiej ukryć swoje odczucia przed innymi (a nawet przed sobą!). Teraz zaś odkrywasz jak żywe i atrakcyjne jest Twoje prawdziwe Ja.
Twoi Aniołowie prowadzą Cię, abyś uszanował swoje prawdziwe uczucia przez wyrażanie ich wobec siebie i innych. Aniołowie pomogą Ci z miłością mówić o uczuciach co zapobiegnie różnym nieporozumieniom w kontaktach z przyjaciółmi i ukochanymi.
Twoi Aniołowie nigdy nie prowadzą do zrobienia lub powiedzenia czegoś, co mogłoby zranić Ciebie lub innych! Oni będą zabezpieczać Ciebie tak, aby Twoje życie wyłaniało się na innym poziomie wewnętrznego spokoju, gdy pozwolisz swojemu prawdziwemu Ja ujawnić i bawić się.

pozdrawiam serdecznie heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Postautor: lalka » 02 lut 2019, 23:34

Bardzo dziękuję. :)
lalka
Niewymowny

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy