Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: elikon » 08 mar 2019, 14:32

Myszko,

Proszę o przesłanie na zbliżające się egzaminy w dniu 26-29 marca. Czy uda mi się je zdać? Dziękuje
elikon

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 11 mar 2019, 09:20

elikon pisze:Witam,

Bardzo prosiłabym przesłanie na zbliżający się w dniach 26-29 marca egzamin zawodowy, czy wszystko pójdzie db i go zdam?

Elikon to nie jest pytanie do kart anielskich, jest zle sformulowane. Czy wszystko pojdzie dobrze to pytanie do kart wrózebnych.

Przekaz od Aniołów dla Ciebie :)

DARY OD BOGA

Obrazek

Archanioł Sandalfon:

„My anioły przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

Dodatkowe znaczenie:
„Niebiosa stale się rozwijają i rosną. Jednym ze sposobów w który to czynią jest ciągłe dawanie i wysyłanie miłości. Ta miłość dociera do Ciebie w różnych formach, a twoim zadaniem jest chcieć ją chłonąć. Właśnie teraz odpowiedź na twoje modlitwy czeka na twoją chęć otrzymywania jej. Otwórz swe ramiona na te dary!
Twój Stwórca chce, byś był szczęśliwy, zdrowy, bezpieczny i by Twoje potrzeby były zaspokojone. Oddaj mi wszystkie swoje lęki związane z przyjmowaniem.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda jest słyszana i wysłuchiwana [choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy ]. Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi.
Zawołaj Sandolfona, jeżeli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

Obrazek

pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 188 razy

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki