Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: elikon » 08 mar 2019, 14:32

Myszko,

Proszę o przesłanie na zbliżające się egzaminy w dniu 26-29 marca. Czy uda mi się je zdać? Dziękuje
elikon

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: myszka » 11 mar 2019, 09:20

elikon pisze:Witam,

Bardzo prosiłabym przesłanie na zbliżający się w dniach 26-29 marca egzamin zawodowy, czy wszystko pójdzie db i go zdam?

Elikon to nie jest pytanie do kart anielskich, jest zle sformulowane. Czy wszystko pojdzie dobrze to pytanie do kart wrózebnych.

Przekaz od Aniołów dla Ciebie :)

DARY OD BOGA

Obrazek

Archanioł Sandalfon:

„My anioły przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy. Otwórz ramiona, by je otrzymać.”

Dodatkowe znaczenie:
„Niebiosa stale się rozwijają i rosną. Jednym ze sposobów w który to czynią jest ciągłe dawanie i wysyłanie miłości. Ta miłość dociera do Ciebie w różnych formach, a twoim zadaniem jest chcieć ją chłonąć. Właśnie teraz odpowiedź na twoje modlitwy czeka na twoją chęć otrzymywania jej. Otwórz swe ramiona na te dary!
Twój Stwórca chce, byś był szczęśliwy, zdrowy, bezpieczny i by Twoje potrzeby były zaspokojone. Oddaj mi wszystkie swoje lęki związane z przyjmowaniem.”

Praca z Archaniołem Sandalfonem:
Jednym z głównych zadań Sandalfona jest przekazywanie naszych modlitw i odpowiadanie na nie. Mówi on, że każda jest słyszana i wysłuchiwana [choć odpowiedź może pojawić się w innej formie niż się spodziewamy ]. Wszystkie modlitwy mają w Niebiosach tę samą ważność i jest tak dużo aniołów, by mogły pomóc każdemu na Ziemi.
Zawołaj Sandolfona, jeżeli chcesz, by pomógł Ci pozostać otwartym na przyjmowanie.

Obrazek

pozdrawiam cieplutko heart
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 188 razy

Postautor: lalka » 27 mar 2019, 17:22

Kochana Myszko, proszę o Aniolki na kwiecien. Na spokoj ducha. Na bezpieczenstwo.
lalka
Niewymowny

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: myszka » 08 kwie 2019, 13:36

lalka pisze:Kochana Myszko, proszę o Aniolki na kwiecien. Na spokoj ducha. Na bezpieczenstwo.

Opoznienie z przyczyn technicznych :roll:

UWOLNIJ

Obrazek

Przesłanie karty:

Współpracuj z Archaniołem Michałem, aby pozbyć się tego, co nie służy już Twoim celom.

Archanioł Michał posyła Ci tę kartę w odpowiedzi na Twoje pytanie o Twój boski cel życiowy. Być może nie masz pojęcia, co to jest, ale boisz się pójść dalej. Możesz też odczuwać blokadę związaną ze zrozumieniem swojego celu życiowego. Twoje rozterki przyciągnęły uwagę Archanioła Michała i za pomocą tej karty przesyła Ci wiadomość.
Twoja wyższa świadomość jest w pełni świadoma Twojego boskiego celu i jest gotowa do pójścia naprzód ta ścieżką. Twoja wyższa świadomość jest również podłączona do uniwersalnego strumienia wsparcia, dostępnego dla Ciebie i dla Twojego celu.
W osiągnięciu naturalnego stanu pomoże Ci Michał poprzez uwolnienie wszystkiego, co może stanąć na Twojej drodze, jak na przykład rozterki i działania, które mają źródło w Twoim ego.

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Wyjmij dwie lub więcej kartek papieru i długopis, lub jeśli możesz przeprowadzić tę czynność na swoim komputerze przez otwarcie nowego dokumentu w edytorze tekstu.
Odetchnij głęboko i rozluźnij swoje mięśnie. Następnie na górze kartki napisz:

„Archaniele Michale, od czego muszę się uwolnić, aby móc w pełni podążać swoją ścieżką i realizować swój cel życiowy? Zanotuj wszystko, co przychodzi Ci do głowy, wliczając w to myśli, uczucia, wizje lub słowa.
Może ci się wydawać, że długopis pisze sam, co jest bezpieczne i normalne, gdy łączysz się z przepełnioną miłością energią Michała. Zanotuj wszystko co otrzymałeś, nawet jeżeli nie rozumiesz znaczenia tego przesłania.
Następnie weź papier lub zrób wydruk z komputera i ceremonialnie zniszcz go przez spalenie, zanurzenie w wodzie lub zakopanie, i jednocześnie wypowiedz słowa:
„ W tej chwili uwalniam się od wszystkiego, co nie służy mojemu najwyższemu dobru „

i wypadła

OCZYSC SIE Z LEKU

Obrazek

przesłanie karty:

Poproś Archaniołów Michała i Rafała, aby zabrali energię wywołaną lękiem, od Ciebie, Twojego otoczenia, tej sytuacji i wszystkich osób z nią związanych.

Wybrałeś tę kartę, ponieważ Ty lub ktoś Tobie bliski, wchłonął energię lęku. Może być ona wywołana przez Twoje własne złe przeczucia lub może wypływać z przebywania z zalęknionymi osobami.

Zawsze , kiedy poczujesz się zmęczony lub gdy byłeś wystawiony na działanie używek [np. spędzanie czasu w pubie lub barze] poświeć trochę czasu na oczyszczenie się ze szczątkowych energii. Możesz przeprowadzić ten proces zawsze i wszędzie, nawet w obecności innych osób. Możesz tez przeprowadzić
to „oczyszczanie” dla innych osób – osobiście lub na odległość [ale wcześniej koniecznie poproś daną osobę o słowną lub mentalną zgodę].

DZIALANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Aby oczyścić siebie lub inną osobę po prostu powiedz:

„Archaniele Michale i Rafale, zwracam się do Was i do Waszej uzdrawiającej Grupy Aniołów Miłosierdzia, abyście przyszli teraz do mnie ze swoim duchowym pochłaniaczem negatywnej energii. Proszę, dotknijcie czakry korony i wyciągnijcie toksyczną, oparta na leku energie.”

Zobacz i poczuj, jak pochłaniacz całkowicie oczyszcza od stóp do głowy wnętrze Twojego ciała [wliczając w to organy, mięśnie i kości].
Dreszcze i inne reakcje fizyczne są normalną i pozytywną reakcją na proces. Gdy ciało się uspokoi powiedz:

”Dziękuję Wam Michale i Rafale za to leczenie. Proszę wypełnijcie moje ciało swoim jasnym diamentowym światłem, aby mnie uzdrowić i ochronić.”

BĄDŹ SKONCENTROWANY

Obrazek

Kuthumi

Wyciągnąłeś tę kartę jako przypomnienie, abyś był skoncentrowany na swoich zamiarach, pragnieniach i priorytetach. Nie pozwól by krótkotrwałe sytuacje, wydarzenia czy żądania innych ludzi odciągnęły twoją uwagę. Utrzymuj pozytywne nastawienie do swoich marzeń i wyobrażaj sobie, że one już się zrealizowały. Regularnie poświęcaj czas na własne plany i priorytety. Powiedz „nie” rozpraszaniu, a ujrzysz rezultaty.

Dodatkowe znaczenie karty:

· Bądź asertywny, gdy chodzi o twój czas
· Dotrzymuj danych sobie obietnic
· Angażuj się we własne priorytety
· Każdego dnia poświęcaj czas na przedsięwzięcia drogie twojemu sercu
· Odstaw toksyczne produkty ze swojej diety, aby twój umysł był jasny i skoncentrowany.

******************************************************************************************************************

Kuthumi (nazywany czasem Koot Hoomi) to duchowy przewodnik Sikhów nazywany Sirdar Thakar Singh Sadhanwali, który żył w Indiach w XIX wieku. Pani Bławatska , założycielka Towarzystwa Teofizycznego spotkała go za życia, a pózniej, po jego śmierci udostępniła światu jego przesłania. Niektórzy nauczyciele New Age wierzą, że Kuthumi w poprzednich wcieleniach był św. Franciszkiem i Pitagorasem . Zwracaj się do Kuthumi o wzmocnienie motywacji raz skupienie się na swoich priorytetach i boskich celach życia.

pozdrawiam serdecznie <3
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 188 razy

Postautor: lalka » 10 kwie 2019, 16:01

Bardzo dziękuję, to bardzo wzbogacające. heart
Ściskam. :buziak:
lalka
Niewymowny

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: AnetaW » 17 kwie 2019, 09:43

Myszko, poproszę o przesłanie na sprawy rodzinne.
Pozdrawiam
AnetaW

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 0

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki