Kącik Anielski Myszki

Przesłania z kart anielskich,

Re: Kącik Anielski Myszki

Postautor: myszka » 01 sie 2019, 18:13

Wrocilam :ilm: Musze sie odnalezc w domu 035 Chwilke potrwa :0dash2:
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Iza74 » 03 paź 2019, 09:30

myszka pisze:Wrocilam :ilm: Musze sie odnalezc w domu 035 Chwilke potrwa :0dash2:

Kochana Myszko, już październik, a Ciebie nie widać na forum :( Chciałam poprosić Twoje Anioły o wskazówki w sprawie zdrowia.

Wracaj do nas Myszko :0vishenka: :0vishenka: :0vishenka:
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: myszka » 08 paź 2019, 15:23

Juz jestem :D najpierw wnuczka mnie "porwala" do Wroclawia :D a pozniej komputer mi "wysiadl " :037:
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 08 paź 2019, 15:36

Iza74 pisze:
myszka pisze:Wrocilam :ilm: Musze sie odnalezc w domu 035 Chwilke potrwa :0dash2:

Kochana Myszko, już październik, a Ciebie nie widać na forum :( Chciałam poprosić Twoje Anioły o wskazówki w sprawie zdrowia.

Wracaj do nas Myszko :0vishenka: :0vishenka: :0vishenka:

Juz jestem :) najpierw "porwala" mnie wnuczka do Wroclawia :D pozniej kompuer mi "padl" :0girl_cray2:

WSZYSTKO DOBRZE

Archaniol Jeremiel:

"Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno,
a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie:
"Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest ukryta odpowiedzią na Twoje modlitwy.
Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunąć stare, by uczynić miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne, takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo medytacja. Poproś mnie, bym uczynił Twoje przejście łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to zmiana na lepsze!".

Praca z Archaniołem Jeremielem:
Aura każdego archanioła ma inny kolor. JEREMIELA ma kolor glębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemnopurpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedziała że jest z Tobą. Każdy Archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj krysztalu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się blizej dobrej i pelnej milosci energii Jeremiela.

OCEANA

Zacznij działać. W tej sytuacji jesteś wierny prawdzie.
Musisz zaufać swojej intuicji i uwierzyć w siebie.

Dodatkowe przesłanie:

Idz na całość! Nie musisz już tracić czasu na orientowanie się w sytuacji. Możesz zaufać swoim odczuciom. Poprowadzę Cię, byś mógł pojąć niezbędne działania. Twoim głównym zadaniem jest teraz unikanie za wszelką cenę zwłoki. Podziel cały proces działania na mniejsze etapy, byś nie poczuł się przytłoczony ogromem zadania. Następnie wypełniaj te zadania krok po kroku w regularnych odstępach czasu.
Już wiesz, co masz robić w tej sytuacji i zdecydowałeś się działać. Jestem tu, by utwierdzić Cię w Twoim postanowieniu. Chociaż na Twojej drodze czeka Cię ciężka praca lub zawirowania emocjonalne, Twój trud się opłaci. Wkrótce poczujesz się lekko na duchu, jakbyś unosił się w powietrzu muskany powiewem wiatru.
Czasami będziesz miał wrażenie, że Twoje emocje biorą górę. Możesz też czuć się zbyt zmęczony, by podjąć jakiekolwiek działania. Dzieje się tak dlatego, że nie jesteś pewien swoich racji. Nieuzasadnione poczucie winy może skutecznie pozbawić Cię energii i szczęścia. Wtedy właśnie należy wezwać na pomoc Anioły, by umocniły Twoją wiarę. Zauważ, jak z każdym Twoim krokiem pojawiają się nowe możliwości. To kolejny dowód , że podjąłeś najlepszą decyzję.

pozdrawiam cieplutko :)

Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Elie » 08 paź 2019, 17:19

:D
Juz jestem :) najpierw "porwala" mnie wnuczka do Wroclawia :D pozniej kompuer mi "padl" :0girl_cray2:

Najważniejsze, że już jesteś. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Użytkowników i oczywiście swoim
:buziak: heart heart heart :zabawa: :0vishenka:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2188 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: myszka » 08 paź 2019, 19:13

heart heart heart
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: lalka » 09 paź 2019, 13:36

Kochana Myszko, jak wspaniale, ze wróciłaś!
Czy bedziesz tak dobra i wyciagniesz przeslania dla mnie na październik?
Na zdrowie
I na brak problemów w sprawach urzędowych
Pozdrawiam,
Lalka
lalka
Niewymowny

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: myszka » 09 paź 2019, 16:04

lalka pisze:Kochana Myszko, jak wspaniale, ze wróciłaś!
Czy bedziesz tak dobra i wyciagniesz przeslania dla mnie na październik?
Na zdrowie
I na brak problemów w sprawach urzędowych
Pozdrawiam,
Lalka

ad1

KORZYSTNY WYNIK

Sytuacja, w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.

Możliwe wybrane znaczenia:
- Prawowitość przyniesie ci korzyść
- Nowa relacja będzie długoterminowa
- Dostaniesz wymarzoną pracę
- Nie będzie ci brakować pieniędzy
- Pojawi się uzdrowienie

Modlitwa
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

ad2

ANIOŁ MOŻLIWYCH CUDÓW

Cuda się zdarzają, nie zawsze w nie wierzysz. Często słyszysz historie o ludziach którzy jak koty spadają na cztery łapy. Myślisz sobie temu lub tamtej to się udało ale mnie to nie dotyczy. Te historie są jak z bajki, to nie w mojej rzeczywistości. Niemniej jednak, skoro Anioł Możliwych Cudów zawitał do twojego życia, to chce ci coś ważnego powiedzieć. Posłuchaj go, wycisz się i uspokój, zamknij oczy i poddaj się marzeniom. Teraz wszystko jest możliwe, anioły otworzyły przed tobą jakieś ,zamknięte dotąd drzwi, coś się zmienia, coś się zaczyna. Powiedz sobie: dobrze moje anioły, przestąpię ten próg i zechce wejść do drugiego świata, świata ukrytych możliwości . Prawdopodobnie otwiera się bajka możesz doświadczyć spełnienia jakiego dotąd nie doświadczyłeś. Może to być wymkniecie się z opresji, może realizacja śmiałych zamiarów, może to być to cos, co od jakiegoś czasu przeczuwałeś , oczekiwałeś i teraz stało się. Uwierz w niezwykle zdarzenia uwierz w cuda one są tu na tej ziemi i właśnie tobie przydarza się cud.

WYCISZENIE

Anioł Stróż

Jest to jasne i silne przeslanie , bys wyciszyl się tak szybko jak to tylko możliwe. Twoje Anioly chcą, abyś miał nieco ciszy i spokoju, ponieważ musisz odpocząć, nabrać sił i określić nowe priorytety. Twój czas spędzony w samotności pozwoli Ci naładować baterie. Zyskasz nową perspektywę i odpowiedzi, których szukasz. Pozwoli Ci to także zrozumieć cel, do którego zmierzasz i kolejny krok, który powinieneś podjąć.
Skieruj prośbę o wyciszenie do Twoich Aniołów, a one zatroszczą się o szczegóły. Zadbają one o to, byś miał wystarczająco czasu, pieniędzy i innej pomocy, której potrzebujesz.
Uwierz że miejsce, do którego Cię poprowadziły jest dla Ciebie idealne.
Jest to błogosławieństwo zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich bliskich, ponieważ dzięki niemu będziecie zdrowsi i szczęśliwsi.
Dbanie o siebie to nie egoizm – to inwestycja we własne dobro i dar dla Twojej rodziny. Nie zwlekaj więc. Odpocznij.

pozdrawiam cieplutko <3

Awatar użytkownika
myszka

Poprzednia

Wróć do Gabinet Anielski Myszki