Kącik wróżb u Doroty.

Archiwum wróżb

Kącik wróżb u Doroty.

Postautor: DorotaM74 » 28 sty 2018, 08:22

Witam wszystkich
Służę swoją wiedzą jeśli chodzi o karty tarota oraz Madam Lenormand. Posiłkuję się też numerologią.
Nie zajmuje się wróżeniem zawodowo bo do tego daleka droga ale kilka razy komuś powróżyłam i o dziwo się sprawdziło :zdziwko:
Dlatego postanowiłam sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.
Będę odpowiadała na pytania gdy czas mi na to pozwoli.
Nie wróżę osobom niepełnoletnim ani kobietom w ciąży.
Jestem jak najdalsza od stawiania prognoz na zdrowie bo od tego jest lekarz. Mogę jedynie wskazać niebezpieczeństwo gdy takowe pokażą karty.
Proszę o konkretne pytania które można zweryfikować w możliwie krótkim czasie.
Będę wdzięczna za weryfikację i za podejście z przymróżeniem oka :037:

Serdecznie zapraszam :0vishenka:

Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Re: Kącik wróżb u Doroty.

Postautor: Moriss » 29 sty 2018, 06:35

Gratuluję odwagi :0vishenka: No to idę na pierwszy ogień i dobry początek :wink:
Spotkała mnie dziwna przygoda, a mianowicie. Kilka dni temu położyłem portfel z wszystkimi dokumentami i kasą zaledwie 30 zeta na tylnym siedzeniu auta i znikł na dwa dni. Szukałem i nic. Nagle za swa dni znalazłem go na tylnym siedzeniu, nic nie zginęło. Normalnie czary mary kurcze. Czy uda Ci się odpowiedzieć kartami co się z nim stało, kto mógł zwinąć i potem podłożyć. Samochodem przemieszczałem się z pracy do domu.Tu i tu stał otwarty przez kilka minut. Zazwyczaj zamykam auto.
Dane na priv.
W soli musi być coś osobliwie świętego; jest w naszych łzach i w oceanach.
Awatar użytkownika
Moriss

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Droga życia: 0

Postautor: DorotaM74 » 29 sty 2018, 07:53

Moriss pisze:Gratuluję odwagi :0vishenka: No to idę na pierwszy ogień i dobry początek :wink:
Spotkała mnie dziwna przygoda, a mianowicie. Kilka dni temu położyłem portfel z wszystkimi dokumentami i kasą zaledwie 30 zeta na tylnym siedzeniu auta i znikł na dwa dni. Szukałem i nic. Nagle za swa dni znalazłem go na tylnym siedzeniu, nic nie zginęło. Normalnie czary mary kurcze. Czy uda Ci się odpowiedzieć kartami co się z nim stało, kto mógł zwinąć i potem podłożyć. Samochodem przemieszczałem się z pracy do domu.Tu i tu stał otwarty przez kilka minut. Zazwyczaj zamykam auto.
Dane na priv.

Witam serdecznie Morris i na wstępie dziękuję za gratulacje. :) Jak się człowiek nie odważy to niczego nie osiągnie ;)

Wracając do Twojego pytania faktycznie ciekawa sytuacja :)
Z daty urodzenia jesteś człowiekiem sukcesu - liczba mistrzowska 33. Jesteś bardzo rodzinny i wrażliwy ale sądzę że też towarzyski.

Pozwoliłam sobie położyć na Twoje pytanie karty Madam Lenormand
33-klucz 24 - serce

wygląda na to że ktoś bliski twojemu sercu rodzina - przyjaciel z zaskoczeniem stwierdził że nie zostawiłeś auta zamkniętego skorzystał z okazji i podwędził Ci portfel.

16 - gwiazdy 2- koniczynka

tutaj wyszedł sukces i tak jak napisałeś portfel wrócił na swoje miejsce w stanie nienaruszonym.

Z podsum

21-góry i 18-pies

Z tego układu wynika że ten Ktoś to wobec Ciebie osoba lojalna i wierna - ale zrobił raczej nie winnego psikusa bo karty nie wskazują by wynikały z tego jakieś konflikty. Powiedziałabym raczej że ta osoba przyzna się przy okazji do tego co zrobiła :)

Mam nadzieję że pomogłam i proszę o weryfikację :0vishenka:
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: yoshiko » 29 sty 2018, 22:32

Witaj Doroto dobra wrozko. Czy ja tez moge prosic o wrozbe?
Jest nietypowa. Ale ja osobiscie lubie wyzwania. Pewnie Ty takze ;)
Otoz dokladnie 3 tygodnie temu wyszedl jak co wieczor moj ukochany Kociak Azil i do tej pory nie wrocil. Wiele ogloszen, pytan, po lecznicach, po ludziach. jeden falszywy alarm. I nic , wsiąkł jak kamien w wode. Czy moglabys zapytac kart co one widza? Azil ur wrzesien 2011 byl wziety z zaniedbanej farmy nie ma dokladnej daty ur. [img

Tu jego zdjecie - Proszę wkleić zdjęcie.Linki niosą ze sobą niebezpieczeństwo.Z tego powodu są automatycznie kasowane. - Nut

Blagam Cie o pomoc. Jestem taka zrozpaczona . Jak bede cos wiedziec natychmiast zweryfikuje wrozbe.
yoshiko

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Smoczyca » 29 sty 2018, 23:51

To moźe i ja zaryzykuje 035
Hmm czy w moje najbliższe urodziny zostanę pozytywnie zaskoczona przez pewnego pana?
Dane na priv.
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: DorotaM74 » 30 sty 2018, 06:51

yoshiko pisze:Witaj Doroto dobra wrozko. Czy ja tez moge prosic o wrozbe?
Jest nietypowa. Ale ja osobiscie lubie wyzwania. Pewnie Ty takze ;)
Otoz dokladnie 3 tygodnie temu wyszedl jak co wieczor moj ukochany Kociak Azil i do tej pory nie wrocil. Wiele ogloszen, pytan, po lecznicach, po ludziach. jeden falszywy alarm. I nic , wsiąkł jak kamien w wode. Czy moglabys zapytac kart co one widza? Azil ur wrzesien 2011 byl wziety z zaniedbanej farmy nie ma dokladnej daty ur. [img

Tu jego zdjecie - Proszę wkleić zdjęcie.Linki niosą ze sobą niebezpieczeństwo.Z tego powodu są automatycznie kasowane. - Nut

Blagam Cie o pomoc. Jestem taka zrozpaczona . Jak bede cos wiedziec natychmiast zweryfikuje wrozbe.

Witaj yoshiko

30-lilie 5- drzewo

Kochana kociak był do was bardzo przywiązany - znalazł u was dom i czułych właścicieli. To był jego azyl. Tym bardziej nie dziwię się że rozpaczasz po nim.

23 - mysz 9 - bukiet

mi tutaj karty pokazują że ktoś Ci mógł Ci ktoś kociaka ukraść ( mysz) :buziak:
Bukiet na końcu wskazuje tu na dobre zakończenie. Zastanawiałaś się czy nie zaproponować za tego kotka nagrody ?

Spojrzę jeszcze na podsumy

35 - kotwica i 32 - księżyc

Yoshiko wszystko wskazuje na to że kociak wróci do domu ale trochę jeszcze czeka Cię cierpienia z powodu tego przykrego wydarzenia. Trzymam bardzo mocno kciuki żeby wrócił cały i zdrowy :buziak: :0vishenka:

pozdrawiam

Dorota
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: DorotaM74 » 30 sty 2018, 07:18

Smoczyca pisze:To moźe i ja zaryzykuje 035
Hmm czy w moje najbliższe urodziny zostanę pozytywnie zaskoczona przez pewnego pana?
Dane na priv.

Witam serdecznie smoczyco. Z numerologii rzuca mi się w oczy że jesteś bardzo ładną kobietą :) ( trójka z dnia urodzenia) atrakcyjną dla płci przeciwnej oraz towarzyską ale jesteś tzw kobietą czynu - nie dajesz sobie w kaszę dmuchać :D
Stawiam karty tak jak prosiłaś o Pana B :D
Numerologicznie to bardzo mądry człowiek ( 9 z dnia urodzenia). Ma ogromne doświadczenie. Dużo się od niego uczysz. Jest bardziej przewodnikiem po życiu niż partnerem ale też bardzo pomocnym przyjacielem.

12 - ptaki 15 - niedzwiedż

Mogą być drobne problemy ze spotkaniem.

13 - dziecko 31 - słońce

MImo wszystko myślę że będzie dobrze - spotkanie romantyczne - bardzo delikatne i oboje będziecie bardzo zadowoleni :lizus: :buziak:

z podsum

27 - list 8 - trumna

Uważaj na niezbyt przychylne wiadomości. Może być tak że Pana pomimo bardzo dobrych chęci i tęsknoty za Tobą coś zatrzyma. Będzie musiał przelożyć spotkanie. Wydaje mi się jednak że spotkanie się odbędzie mimo tych trudności.

Życzę powodzenia. Daj znać czy sie udało :0vishenka:

Dorota
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Smoczyca » 30 sty 2018, 08:37

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Po urodzinach napiszę jak to się sprawdziło ;)
Wszystko się zmienia jeśli powiesz to głośno.
Smoczyca

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: majka37 » 30 sty 2018, 12:59

Witam

Pani Dorotko zerknie Pani w karty :usmiech:

Relacja z Panem( daty nie znam) zawisła w próżni...mimo fajnego początku..jest to swieża znajomość..jedno spotkanie za nami..a teraz cisza ..on sie nie odzywa ja też nie..

Czy dojdzie miedzy nami do spotkania ? Jak karty widzą bliska przyszłosc czas tej relacji?
majka37

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: DorotaM74 » 30 sty 2018, 13:23

majka37 pisze:Witam

Pani Dorotko zerknie Pani w karty :usmiech:

Relacja z Panem( daty nie znam) zawisła w próżni...mimo fajnego początku..jest to swieża znajomość..jedno spotkanie za nami..a teraz cisza ..on sie nie odzywa ja też nie..

Czy dojdzie miedzy nami do spotkania ? Jak karty widzą bliska przyszłosc czas tej relacji?

Witam Cię serdecznie . Bez daty będzie trudno...
Podaj mi chociaż imię tego Pana bo muszę mieć jakąś podstawę dla kogo rozkładam karty.
Podaj mi też Twoje imię i datę urodzenia.
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Następna

Wróć do Archiwum wróżb