Karmiczne wibracje w numerologii

Karmiczne wibracje w numerologii

Postautor: Elie » 29 wrz 2013, 06:27

Pojawienie się długu karmicznego nie jest złem, jest to konsekwencja naszych własnych wyborów z przeszłości. Tu i teraz, długi karmiczne zaznaczone datą narodzin i ujęte w programie numerologicznym życia, są po prostu informacją o lekcjach do nauczenia. Są informacją o tym jakie zdolności są niezbędne do wypracowania w tym życiu i z jakich testów życiowych zdarzeń, będziemy odpytywani. To co robimy tu i teraz jest najważniejsze, przeszłość już minęła a przyszłość właśnie formujemy.

Dług karmiczny w numerologii, może zaistnieć w formie dnia urodzenia, drogi życia, lub cyklu życia, ewentualnie jako warunki w numerologicznym programie. Może też pojawić się w imionach i nazwiskach.

Dług karmiczny pracy to wibracja 13, uczy systematycznej i metodycznej pracy, wymaga konsekwencji w działaniu i kończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Kiedy się pojawia w zestawieniu, rozwój duchowy możemy osiągnąć poprzez pracę i jest on z pracą ściśle związany. Powstał w czasie gdy żyliśmy kosztem innych, nie wykazując dbałości o własne zabezpieczenie i o swoje dochody. Pojawiając się testuje nas przez dziewięć wymagających sytuacji związanych z kreacją materialną.Dług karmiczny nadużywania wolności to wibracja 14, uczy szanować wolność innych, ich inność i ich intymne terytorium. Jest to test z takiego korzystania z własnej wolności i z takiego zaspokajania własnych zmysłów, aby nigdy nie ranić bliskich i nie dominować otoczenia własnym egocentryzmem. Powstał w okolicznościach nadużywania swojej niezależności i nadmiernego hołubienia swoim zmysłom, często przez używki: obżarstwo, pijaństwo i nadmiar seksu. Jest testem poszanowania prawa wyboru i wolnej woli, uczy rozumieć inność i akceptować różnice potrzeb i oczekiwań.

Dług karmiczny rodziny to wibracja 16, uczy wartości rodziny, rozwija duchowo poprzez ewolucję w związku. Jest to lekcja rozwoju intuicyjnego postrzegania świata, poprzez tworzenie równowagi dawania i brania w związku. To otwieranie oczu na poznanie poza empiryczne, przeczucia i wiedzę wewnętrzną. Powstał w skutek zaniedbania rodziny lub przez nie podjęcie związku, pojawiając się sugeruje dar drugiej szansy w układzie partnerskim. Pozwala stworzyć silny i stabilny związek, oparty na wewnętrznym porozumieniu duchowym, o ile nie będzie w relacjach partnerskich zazdrości i rywalizacji.

Dług karmiczny władzy to wibracja 19, jest on szkołą takiego korzystania z autorytetu i siły osobowości aby nie tyranizować otoczenia i nie nadużywać własnej władzy. Jest to test ze zdolności do przewodzenia grupie i pozwolenia na samorealizację jej członków. Chodzi o dostrzeganie innych ludzi i ich potrzeb. Dług ten informuje o zdolnościach przywódczych, silnych ambicjach i potrzebie własnej niezależności. Powstał przez egoistyczne i interesowne sprawowanie władzy, przez rządzę posiadania. Informuje on o tym ze mamy do czynienia z przywódcą zdolnym poprowadzić tłumy i przewodzić idei. Charakteryzuje przedsiębiorczego przewodnika, który musi żyć uwrażliwiając się na indywidualne potrzeby otoczenia.

Dług karmiczny ciała to wibracja 26, jest to nauka takiego korzystania ze swego ciała, aby umysłem panować nad jego aktywnością. Wymaga przynajmniej 1 godziny ruchu tygodniowo. Jest testem na zdolność umysłowego utrzymania ciała w działaniu. Pojawia się u osób predysponowanych do osiągnięcia mistrzostwa w sporcie a także u osób ruchowo ograniczonych. Powstał w skutek nadużywania aktywności ciała (w przeszłym życiu niewolnika lub żołnierza, gdzie aktywność ciała nie mogła być kontrolowana), lub poprzez jego zaniedbanie (nadmierne jedzenie, picie i brak ruchu). Dług ten zmusza do takiej pracy umysł, aby panował on, nad aktywnością ciała. Jeśli posiadając go, nie dbamy o ruch i własną aktywność, on poprzez poważną chorobę stawów, mięśni lub kości, wymusza panowie umysłu nad aktywnością ciała, tak że samodzielne spacery i robienie zakupów są potem już osiągnięciem naszego mistrzostwa w ruchu.

Takie długi to czytelne znaki w numerologicznym programie życia. Są drogowskazem co do naszego programu nauczania w tym życiu i objaśniają oczekiwania naszych nauczycieli duchowych względem postępów w naszej nauce pełnego życia.

źródło - Małgorzata Brzoza
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31482
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Liczby karmiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości