KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Re: KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:29

HARMONIA W RELACJACH

Obrazek

Archanioł Raguel:

„My, anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast
zakończone.”

Dodatkowe znaczenie:
„Twoje modlitwy o osobisty spokój zostały wysłuchane i została Ci powierzona rola pioniera, który wprowadzi w tę sytuację pojednanie. Wizualizuj sobie każdego [włączjąc w to siebie samego] jako współpracującego i bezstronnego , nawet jeśli dana osoba zazwyczaj nie zachowuje się w taki sposób.
Zaufaj wewnętrznemu przewodnictwu, które otrzymujesz i wiedz, że zmiany, choć czasem nie są przyjemne, są jednak często niezbędne. Poproś mnie o pomoc w każdym aspekcie relacji międzyludzkich, który potrzebuje uzdrowienia.
Wiedz, że ostatecznie wszystkie relacje mają u swoich podstaw błogosławieństwa, lekcje, które wzbogacają oraz miłość – nawet jeśli wydaje się być inaczej.
Pozostań skupiony na tej prawdzie tak bardzo, jak to tylko możliwe.”

Praca z Archaniołem Raguelem:
Imię Raguel oznacza „Przyjaciela Boga”, a jego główną rolą jest kreowanie harmonii i porządku w relacjach. Ma moc rozwiązywania konfliktów i ludzie często odnoszą się do niego jak do „Archanioła Sprawiedliwości i Uczciwości”. Jeżeli uważasz, że pozostajesz teraz w jakimś konflikcie, poproś Raguela, by stał się mediatorem. Pojawi się z twórczym rozwiązaniem, w którym wszyscy będą wygranymi.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 15:15 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:31

JASNOODCZUWANIE

Obrazek

Archanioł Raguel:

„Zauważ powtarzające się fizyczne i emocjonalne odczucia, ponieważ oznaczają one Boskie Przewodnictwo.”

Dodatkowe znaczenie:
Proszę szanuj swoje uczucia. Nie bój się głębokich i intensywnych emocji. Mogę pomóc Ci odróżnić twoje własne uczucia od obcych. Pomogę Ci też oczyszcić się z jakichkolwiek energii, które możesz wchłonąć. Prowadzę Cię w kierunku ludzi, sytuacji i miejsc posiadających czystą, pełną miłości energię. Twoje powtarzające się emocje i fizyczne odczucia przynoszą ważne informacje, zatem proszę zauważ je i podążaj za nimi. Są odpowiedzią na Twoje modlitwy. Poproś mnie o pomoc w tłumaczeniu niejasnych przekazów, tak byś jasno wiedział jai uczynić krok.”

Praca z Archaniołem Raguelem:

Niczym kontroler świateł na skrzyżowaniu, Raguel nadzoruje archanioły i anioły, zapewniając miedzy nimi harmonię, współpracę i porządek. W ten sam sposób może pomóc Tobie w uporządkowaniu wszystkich odczuć, ułatwiając Ci ich dostrzeżenie, zrozumienie i podążąnie za ich głosem.
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:44

JASNOROZPOZNAWANIE

Obrazek

Archanioł Uriel:

„Zwróć uwagę na myśli i pomysły, które się pojawiają, ponieważ są one odpowiedią na twoje modlitwy.”

Dodatkowe znaczenie:
”Modliłaś się o odpowiedzi, które docierają teraz do Ciebie w postaci powtarzających się myśli, mówiących Ci, byś podjął odpowiednie kroki i wprowadził zdrowe zmiany. Nie umniejszaj wartości swoich myśli, nie sądż, że są to marzenia albo powszechna wiedza. Twoje myśli są teraz dostrojone do wyższych częstotliwości i są wartymi zaufania inspiracjami.
Wszystkie wielkie wynalazki, nowe przedsięwzięcia i wiedza pochodzą z tego smego uniwersalnego żródła mądrości. Jesteś teraz podłączony do tej Boskiej mądrości i ważnym jest, byś zauważył i zapamiętywał swoje myśli. Działaj zgodnie z nimi, ponieważ są odpowiedziami na twoje modlitwy.”

Praca z Archaniołem Urielem:
Imię Uriela oznacza „Światło Boga”. Jest on znany z umiejętności oświecenia naszych umysłów Boską inspiracją. Kiedykolwiek potrzebujesz odpowiedzi albo wgladu – przywołaj Uriela. Odpowie na każde wezwanie. To, że Uriel zareagował, rozpoznasz po powtarzających się myślach lub pomysłach, które są pozytywne, pełne miłości i pomocne. Jeśli nagle potrzebujesz wiedzy [np. podczas testu lub ważnego spotkania] Uriel dostarczy Ci odpowiednie informacje. Gdy tylko poprosisz go o pomoc, odpowiedź sama pojawi się w twoim umyśle. Zaufaj wiadomościom, które dostarcza Uriel.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 15:16 przez myszka, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:47

JASNOWIDZENIE

Obrazek

Archaanioł Raziel:

„Pomagam w pełni rozbudzić twoje duchowe widzenie, byś mogła wyrażnie zobaczyć Niebiańską miłość.”

Dodatkowe znaczenie:
„Umiejętność jasnowidzenia może przyjść do Ciebie w różnorakiej formie:
- jako przepływające mentalnie obrazy, które zobaczysz oczyma duszy;
- jako sny;
- jako powtarzające się obrazy w fizycznym świecie;
- jako aury i energie;
- albo jako ukazujące się zjawy.
Wszystkie rodzaje jasnowidzenia sa piękne i urozmaicone. Ciesz się nimi i ufaj im. Utrzymuj intencje widzenia tylko miłości – a tylko ją zobaczysz.”

Praca z Archaniołem Razielem:
Aura Raziela składa się ze wszystkich kolorów tęczy, niczym piękna pryzma światła. Praca z przezroczystym kryształem kwarcu potęguje moc jasnowidzenia i pomaga Ci się zbliżyć do Raziela.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 15:16 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:52

JASNOSŁYSZENIE

Obrazek

Archanioł Zadkiel:

„Zwróć uwagę na pełne miłości przewodnictwo rozbrzmiewające w twoim umyśle lub pochodzące od innych ludzi.”

Dodatkowe znaczenie:
„Bardzo wyraznie słyszysz prawdziwe Boskie przewodnictwo. Przychodzi do Ciebie w formie powtarzających się przekazów, które ponaglają Cię do poprawy sytuacji twojej lub innych ludzi. Zwróć szczególną uwagę na wszystko, co słyszysz w swoim umyśle oraz fizycznie – uszami.
Boskie wskazówki są rzeczowe, pełne miłości i stale powracaja. Poproś mnie o pomoc, jeśli potrzebna Ci w wyjaśnieniu tego co słyszysz.”

Praca z Archaniołem Zadkielem:
Aura Zadkiela jest koloru głębokiego indygo. Możesz czuć bliższe połączenie z nim, gdy nosisz lapis lazuli. Trzymaj ten kamień pomiędzy brwiami, by pobudzić czakry uszu i wyraznie słyszeć Boski głos.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 15:17 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 14:55

JESTEŚ BEZPIECZNY

Obrazek

Archanioł Michał:

„Ochraniam Cię przed niższymi energiami. Stoję na straży przy Tobie, Twoich bliskich i twoim domu.”

Dodatkowe znaczenie:
"Pozwól odejść zmartwieniom – otaczam Ciebie , twoich najbliższych, twój dom i cały twój majątek pełnym mocy i miłości światłem. Ono odpycha niskie energie, a przyciąga doświadczenia pełne miłości. Skup się na tym świetle i miłości, zamiast na strachu, ponieważ przyciągasz do siebie to, na czym się koncentrujesz. Jeżeli uwolnisz umysł od obaw, zyskasz dodatkowy czas i energię, by poświęcic się twojej misji życiowej. Jesteś wolny, gdy nie ma w tobie strachu. Wiedz, ze cały czas jesteś bezpieczny, a moja ochrona jest idealna.”

Praca z Archaniołem Michałem:
Naczelną funkcją Michała jest odsuwanie niskiej energii strachu. Jeśli zmartwisz się czymś albo rozzłościsz, mentalnie poproś Michała, by przyniósł Ci spokój.
Możesz także poprosić, by oczyścił twój dom, biuro, samochód, czy otoczenie z negatywnych energii. Gdy go przywołasz prawdopodobnie poczujesz ciepło. A to dlatego, że ma on ducha ognistego wojownika. Możesz poprosić Michała, by był z Tobą cały czas, ponieważ potrafi on przebywać równocześnie z każdym, kto go wezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 15:02

KRYSZTAŁOWO - CZYSTE INTENCJE

Obrazek

Archanioł Michał:

„Badż pewien, czego pragniesz i skup się na tym z niezachwiana wiarą.”

Dodatkowe znaczenie:

„Jeśli pomodlisz się o przewodnictwo, bądż wystarczająco smiała , by wyznać, czego pragniesz. Wiedz, że Ty, na równi z każdym człowiekiem, w każdej dziedzinie zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Pomyślność i obfitość są życzeniem Boga dla każdego. Stawiasz swoje żądanie jako wkład w dziedzictwo poprzez uformowanie mentalnego obrazu twoich pragnień. Wyobraż sobie, że to marzenie już się ziściło i doświadcz emocjonalnych i fizycznych odczuć z tym związanych. Nie martw się w jaki sposób pragnienie się zamanifestuje – nieskończona kreatywność Stwórcy zrobi to bardzo mądrze. Po prostu podążaj za wewnętrznym przewodnictwem, by uczynić kroki w kierunku współtworzenia tego Boskiego pragnienia i pozwól sobie otrzymywać dobro, gdy spotkasz je na swojej drodze.”

Praca z Archaniołem Michałem:

Aura Michała jest koloru królewskiego błekitu, w którym pojawiają się odcienie królewskiej purpury. Gdy Michał jest w pobliżu możesz zauważyć kobaltowo-niebieskie błyski światła.
Kamieniem powiązanym z jego energią jest sugilit.
Możesz stać się kanałem głębokich i pełnych miłości przekazów Michała, gdy podczas mówienia nosisz jako wisiorek ten kamień.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2010, 15:18 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 15:10

NAUKA I PRZEKAZYWANIE WIEDZY

Obrazek

Archanioł Zadkiel:

„ Miej otwarty umysł i ucz się nowych rzeczy, a następnie przekazuj je innym.”

Dodatkowe znaczenie:
„Jesteś duchowym nauczycielem i żądnym wiedzy uczniem. Studiowanie i nauczanie innych jest wpisane w doskonały cykl, w którym informacja dociera do Ciebie, gdy jej potrzebujesz.
Ucz innych tego, co budzi w Tobie pasje. Im więcej uczysz, tym więcej sam się dowiadujesz. Bądż otwarty na dzielenie się nowymi pomysłami i otrzymywanie wiedzy na tematy, które nie są twoim głównym przedmiotem zainteresowania. Twoi studenci także ucza Cię na wiele różnych sposobów. Uwierz w swoje możliwości bycia nauczycielem i uczniem, ponieważ Twój umysł jest jednościa z Boskim Umysłem Stwórcy. Jesteś inteligentną i mądrą istotą. Wiedz, że w tym życiu przekazywanie wiedzy jest dla Ciebie bezpieczne.”

Praca z Archaniołem Zadkielem:
Zadkiel to najwyższy duchowy profesor. Jest cierpliwy, dobry i ma dostęp do całej wiedzy. Jest też szeroko znany ze swoich zdolności wspierania ludzkiej pamięci. Jeśli potrzebujesz zapamiętać albo przypomnieć sobie jakąś informację, poproś Zadkiela o pomoc. On chętnie Cię nauczy wszystkiego, czego potrzebujesz. Po prostu zadawaj mu pytania z zamiarem uzyskania od niego pomocy.
Czasem Zadkiel używa sokratejskiej metody nauczania, co oznacza, że poprowadzi Cię w taki sposób, byś mógł wiedzę zdobyc samodzielnie. Uważne obserwowanie wzorców we wszystkim, co widzisz, słyszysz i myślisz, jest najlepszym sposobem, by korzystać z dobrodziejstw nauk Zadkiela.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 15:41

NA ZEWNĄTRZ

Obrazek

Archanioł Jofiel:

„Wyjdż na dwór, zaczerpnij świżego powietrza i połącz się z naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze pomysły.”

Dodatkowe znaczenia:
„Połączenie z natura pomaga Ci zsynchronizować się z biciem serca świata. W ten sposób poprawia się Twoje wyczucie czasu i uczysz się być we wlasciwym momencie we wlasciwym miejscu. Przebywanie na dworze odnawia twojego ducha i odświeza poziom twojej energii. Codziennie wychodz na zewnatrz, nawet jeśli wymaga to troche wysilku z twojej strony. Gdy już jesteś na dworze znajdż czas , by powachac róże i obserwować ich niezwykłe piękno. Wiedz, ze jesteś częścią natury i że także jesteś piekny.”

Praca z Archaniolem Jofiel:
Imie Jofiel oznacza „Piekno Boga”. Archaniol Jofiel widzi piękno we wszystkim i we wszystkich. Pomaga zauwazyć je także w Tobie. Wie, ze jeżeli regularnie przebywamy na dworze, oczyszczamy się z niższych energii i w naturalny sposób zyskujemy lepsze spojrzenie na świat. Wezwij Jofiel by pomogła Ci wpisać w Twój rozkład zajęć czas na wyjscie na zewnatrz: zaplanuj wakacje blisko natury, przeprowadż się w mniej uprzemysłowione środowisko, zalóż ogrod motyli albo po prostu połącz się z przyrodą w taki sposób, jaki sprawia Ci przyjemność.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 03 sty 2010, 15:45

OCZYSZCZANIE CZAKR

Obrazek

Archanioł Metarton:

"Zawołaj mnie, jeśli chcesz oczyścić i otworzyć czakry za pomocą świętych geometrycznych kształtów."

Dodatkowe znaczenie:
Metetron używa świętych geometrycznych kształtów do oczyszczania i strojenia czakr - centrów energrtycznych w naszych ciałach. Mentalnie poproś Metatrona , by otworzył Twoje czakry , a on delikatnie wyśle swój "sześcian Metatrona" [kształt pokazany został na karcie] prosto do czakry korony ulokowanej na czubku twojej głowy. Sześcian będzie ruchem obrotowym przesuwał się w dół oczyszczając duchowe zanieczyszczenia z twojego ciała. Gdy twoje czakry są czyste, poczujesz, że twój poziom energii i intuicji wzrosły.

Praca z Archaniołem Metatronem:

Aura Metatrona ma piękny fioletowy kolor z paskami koloru morskiej zieleni.
Kryształ powiązany z energią Metatrona to turmalin arbuzowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich