KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Re: KARTY ARCHANIELSKIE [zdjęcia i opis]

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 19:21

WSZYSTKO DOBRZE

Obrazek

Archaniol Jeremiel:

"Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno,
a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz".

Dodatkowe znaczenie:
"Czasem to co wydaje sie byc problemem, w rzeczywistosci jest ukryta odpowiedzią na Twoje modlitwy.
Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa moga usunąć stare, by uczynić miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne, takie jak joga, głębokie oddychanie, ćwiczenia fizyczne albo medytacja. Poproś mnie, bym uczynił Twoje przejście łagodnym i harmonijnym dla wszystkich w nie zaangażowanych. I wiedz, że to zmiana na lepsze!".

Praca z Archaniołem Jeremielem:
Aura każdego archanioła ma inny kolor. JEREMIELA ma kolor glębokiej oberżynowej purpury. Gdy zobaczysz błyski ciemnopurpurowego światła, to jeden ze sposobów Jeremiela, abyś wiedziała że jest z Tobą. Każdy Archanioł ma powiązany ze swoją energią inny rodzaj krysztalu. Dla Jeremiela jest to ametyst. Gdy go nosisz poczujesz się blizej dobrej i pelnej milosci energii Jeremiela.

WSPANIAŁY POMYSŁ!

Obrazek

Archanioł Uriel:

"Tak Twój pomysł to boskie przewodnictwo.... proszę podejmij działanie, by został zrealizowany.”

Dodatkowe znaczenie:
„Twój pomysł jest odpowiedzią na twoje modlitwy. Nawet jeśli może kierować Cię poza twoją strefę komfortu, wiedz, że Bóg nie da Ci niczego, z czym nie możesz sobie poradzić.
Poproś o takie wsparcie, jakie jest Ci potrzebne do urzeczywistnienia twojego pomysłu – i bądż pewien, że je otrzymasz. Wiedz, że będę przy Tobie przez cały czas i że w każdej chwili możesz prosić mnie o pomoc. Jestem szczególnie zadowolony, gdy mogę Ci dać pomysły i kreatywne wizje wspierające realizację twojego życiowego celu.”

Praca z Archaniołem Urielem:
Energia Uriela jest blado żółta niczym blask świecy. Kiedykolwiek potrzebujesz pomysłów albo intelektualnego przewodnictwa, skontaktuj się z Urielem.
Jego energia powiązana jest z bursztynem.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2010, 20:06 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka
WRÓŻKA - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 181 razy

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 19:56

ZDROWY STYL ŻYCIA

Obrazek

Archanioł Rafael:

„Jedz zdrowe pożywienie , wysypiaj się i ćwicz regularnie, by utrzymać optymalny stan zdrowia.”

Dodatkowe znaczenie:
„Współtworzysz stan swojego zdrowia poprzez podążanie za swoim wewnętrznym przewodnictwem odnośnie nawyków związanych ze stylem życia. Daję Ci wewnętrzne kuksańce, byś poprawił swoją dietę albo ćwiczył lub też więcej odpoczywał.
Nie przśladuję Cię w ten sposób ani nie chcę odbierać przyjemności. Moje ponaglanie to odpowiedź na twoje modlitwy o wyższy poziom energii, polepszenie samopoczucia, utratę wagi i szczęśliwy nastrój. Jeśli doskonale zaopiekujesz się swoim ciałem, twój wygląd i samoocena rozkwitną.”

Praca z Archaniołem Rafaelem:
Rafael jest Niebiańskim lekarzem i przepisuje recepty na środki zapobiegające oraz leczące, które przyjmują formę Boskiej interwencji i przewodnictwa. W tym pierwszym przypadku, gdy całą sytuację otacza swoim szmaragdowozielonym, uzdrawiającym światłem i miłością, następuje natychmiastowe jej uleczenie .
W drugim przypadku (co faktycznie zdarza się częściej) Rafael da Ci intuicję i przeczucia pokazujące, w jaki sposób Ty możesz pomóc w uzdrowieniu.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2010, 20:07 przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: myszka » 06 sty 2010, 20:03

ZWYCIĘSTWO!

Obrazek

Archanioł Sandalfon:

„Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Miej wiarę.”

Dodatkowe znaczenie:
„Zasługujesz na to zwycięstwo. Twoje niezachwiane poświęcenie i skupienie przynioslo rezultat błogosławionej manifestacji. Otaczają Cie teraz spokój i przyjemne uczucia. Niech twoja uwaga pozostanie skupiona na tej obecnej chwili i w pelni rozkoszuj się każdym odczuciem oraz doświadczeniem. Jeśli pozwolisz sobie cieszyć się bieżącym momentem, wiedz, że twój sukces przynosi korzyści innym.”

Praca z Archaniołem Sandolfonem:
Sandalfon jest jednym z dwóch archaniołów, którzy kiedyś byli śmiertelnymi mężczyznami (ten drugi to Metatron). Żyli w sposób tak niezwykle uduchowiony, ze wstąpili do królestwa Archaniołów.
Sandalfon może uczynić z twojego życia arcydzieło. Poproś go, by pomógł Ci żyć w spójności z twoimi w pełni rozbudzonymi duchowymi talentami: zdolnością przewidywania, uzdrawiania i manifestacji.
Sandalfon pomoże Ci otwarcie mówić prawdę w taki sposób, by dla wszystkich było to korzystne. Pomoże Ci także docenić wszystkie cuda i zwycięstwa w twoim życiu – niezależnie od ich wielkości.
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: Adam » 20 sty 2010, 15:02

Śliczna talia, dzisiaj ją kupiłem... Zobaczymy, co z tego będzie :) Wczoraj śnił mi się anioł z błękitną aurą naokoło siebie, dotychczas jakoś nic nie ciągnęło mnie do tego typu kart...
Bo w oczach tkwi siła duszy. Paulo Coelho
GG: 2593229
Awatar użytkownika
Adam
Gawędziarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 8

Postautor: myszka » 25 sty 2010, 19:21

Adasiu myślę że się z nimi dogadasz :D jesteś przecież bardzo wrażliwą duszyczką :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
myszka

Postautor: nadzieja_aa » 07 lut 2010, 15:12

Myszko - dziekuje za tak wielki włożony wkład pracy - ale powiem tak , tyle jestem na forum a dzisiaj dopiero tu cudem weszłam - buziaczki... :)
cos to chyba musi znaczyć/ :)
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Niewymowny

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Hexe-Ewa » 02 cze 2010, 12:19

Wielkie dzieki i powodzonka Myszko
Kto zna prawde, ale ja ukrywa i oklamuje innych jest przestepca i wrogiem Matki Ziemi
Awatar użytkownika
Hexe-Ewa
Niewymowny

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Iwona1957 » 27 cze 2010, 14:53

:) Myszko ... posiadasz piękną talie kart czytałam za partym tchem to co napisałaś naprawdę ... jestem pod wrażeniem. Pani Ella Selena też ma piękną talie kart anielskich i które sama zrobiła tak od serduszka. Wiesz może nie długo i zakupie też tą talie kart spodobała mi się taka ciepła pełna miłości i poświęcenia dla dobra innych.

Pozdrowieniami
Awatar użytkownika
Iwona1957

Postautor: Osho » 19 lip 2010, 14:30

Kart anielskie mają to coś w sobie ,tego nie da się opisać :idea:
Tak, Skolai O'Shea to ja.
Osho