Karty Cygańskie Beaty Marcinkowskiej

Re: Karty Cygańskie Beaty Marcinkowskiej...t/s

Postautor: Iwona » 30 wrz 2012, 19:44

wrzucę parę skanów tej talii bo piekna jest :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Iwona

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Karty Cygańskie Beaty Marcinkowskiej

Postautor: akszara » 24 paź 2018, 16:47

Ja wybrałam sobie tę talię, jest urocza, klimatyczna i dobrze mi się z nią pracuje. Ale ta talia z napisami to i nie podchodzi, nie ma już tego uroku jak ta.
akszara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: czerwonykapturek » 29 paź 2018, 20:10

Marne karty, grafika okropna. Szkoda pieniędzy. W sklepach są naprawdę ładne i porządne karty.W com.osiem Piątnika opłaca się kupić.
"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca." - Norman Vincent Peale
Awatar użytkownika
czerwonykapturek

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: akszara » 04 lis 2018, 18:00

czerwonykapturek pisze:Marne karty, grafika okropna. Szkoda pieniędzy. W sklepach są naprawdę ładne i porządne karty.W com.osiem Piątnika opłaca się kupić.

odbior grafiki to sprawa indywidualna, mi sie podoba, nie mam tez marnych kart, może tobie sie takie trafiły. W sklepach jest duzy wybór, ale jakosc nie zawsze idzie w parze ta wielością wyboru, lo scarabeo ma np. talie pieknie wydane, porządne trwałe ale ma tez smieci jakich mało i o wiele gorsze od tych co mówimy, cienkie, komputerowo odbite niby stylizowane na "stare" ale to partactwo a nie zadna stylizacja. I piatnik tez, te karty klasyczne z dębem np, trudno mówic o ich trwałości, ja nazywam takie cos "karty na raz".
akszara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia

Wróć do Opisy Kart Cygańskich