Karty Cygańskie - znaczenia

Re: Karty Cygańskie - znaczenia

Postautor: wsc » 31 paź 2010, 13:33

Obrazek

Zamyślenie - Gedanken
Pozytywne: Aktywność i racjonalizm pomogą się wyzwolić z bezradności i nostalgii, nowo poznana osoba okaże się twoją szansą, zaufaj jej, sprawy materialne zrealizują się zgodnie z twoim życzeniem, sukces zawodowy, podniesienie kwalifikacji i awans uzupełnią twoje szczęście.
Negatywnie: Trudności w podejmowaniu decyzji wyeliminują cię z grupy przyjaciół, przez bierność wpadniesz w sidła osoby przebiegłej i wybuchowej, niespełnione nadzieje na poprawę materialną.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: wsc » 31 paź 2010, 13:33

Obrazek

Ślub - Heirat
Pozytywne: W małżeństwie zapowiedź odnowy uczuć, gotowość przyjęcia obowiązków i odpowiedzialności zakończy okres niepokoju, wyrozumiałość, tolerancja i uczciwość ułatwią budowanie wspólnej przyszłości, poradzenie sobie w trudnej sytuacji stworzy okazje do osiągnięcia sukcesu i uznania.
Negatywnie: Niespodziewany nadmiar obowiązków spowoduje nieporozumienia w związku, może nawet rozstanie, brak krytycyzmu wobec siebie i zbyt duże wymagania od partnera doprowadzą do zniszczenia wspaniałych uczuć.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Postautor: wsc » 31 paź 2010, 13:34

Obrazek

Wierność - Treue
Pozytywne: Szacunek i uznanie otoczenia dzięki uczciwości i lojalności, potrzeba mądrości w wykorzystaniu różnych sił by zrealizować zaplanowane przedsięwzięcia, konieczność przeprowadzenia rachunku sumienia co zapewni zachowanie w życiu osobistym i towarzyskim, dobry związek, wspaniała przyszłość, wierność, ktoś na kim można polegać i mu zaufać, lojalność, szczerość, przywiązanie.
Negatywnie: Utrata bliskiej osoby, rozwód, separacja, przestroga przed kontaktami ze środowiskiem przestępczym, nałogi, zapowiedź kłopotów w rodzinie.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Postautor: wsc » 31 paź 2010, 13:35

Obrazek

Zasmucenie - Traurigkeit
Pozytywne: Potrzeba rozliczenia przeszłości przed podjęciem decyzji o zmianach w życiu, osoba wrażliwa o refleksyjnej naturze, ktoś wykształcony, ceniący sobie spokój i samotność, odrodzenie uczuć, powrót ukochanej osoby, zapowiedź szczęśliwego małżeństwa.
Negatywnie: Ucieczka w iluzje, zagubienie, samotność, rozpacz z powodu rozstania utrudni kontakt z otoczeniem, nadmierne emocje uniemożliwią porozumienie z ukochaną osobą, zbyt wielkie oczekiwania zniszczą związek.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Obrazek

Pieniądze - Geld
Pozytywne: Wiadomość, która zapewni sukces i przyniesie fortunę, nieoczekiwane pieniądze otworzą nowe możliwości, uzdolnienia artystyczne i ekonomiczne pozwolą podwoić fortunę, karta dużych pieniędzy w przeciwności do karty Nieco pieniędzy, która symbolizuje małe pieniądze, zapowiedź szczęśliwego związku, nowo poznana osoba wypełni pustkę w twoim sercu, zwiększenie zasobności majątkowej.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Obrazek

Tęsknota - Sehnsucht
Pozytywne: Brak życzliwości wobec ludzi z najbliższego otoczenia, rozpoczęcie procesu przemian wewnętrznych, który powinien nauczyć wybaczania sobie i innym, wyjaśnienie spraw ukrytych oczyści atmosferę i otworzy drogę do odszukania wielkiej miłości, zapowiedź trwałego małżeństwa na które trzeba jeszcze poczekać. Negatywnie: Rozstanie z ukochaną osobą da pretekst do plotek, oszczerstwa, samotność, utrata przyjaciela lub kogoś bliskiego, brak umiaru w zachowaniu.
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Postautor: wsc » 31 paź 2010, 13:36

Obrazek

Biała karta
Biała karta w tej tali oznacza że mamy zgodę sił wyższych przyzwolenie na wróżbe.

(źródło: http://lenormand.webpark.pl)
Awatar użytkownika
wsc
Pleciuga

Re: Karty Cygańskie - znaczenia-t/s

Postautor: onaion » 29 lut 2012, 20:33

te karty cyganskie wydaja mi sie ciekawe..musze sie zastanowic nad nimi...
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 21:35

jak to jest z kartami cyganskimi odwracaja sie czy nie? bo w dwoch roznych miejscach przeczytalam sprzeczne informacje
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Štilić » 26 maja 2012, 08:32

Mam karty cygańskie, ale jakoś kompletnie ich nie czuję :roll:
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Cygańskich