Karty dnia - Kipperowa ćwiczeniówka

Re: Karty dnia - Kipperowa ćwiczeniówka

Postautor: Panda » 06 cze 2012, 14:26

niania-ogg pisze:Fajnie to ujęłaś - krótko i na temat. Zaczytałam się w energiach... Wieczorem sprawdzimy, co i jak nam. Ze swoich już wróżyłaś?

nie, nie wróżyłam ze swoich, moje jeszcze czekają na odbiór w księgarni. Nie mogę niestety ich odebrac, bo jak je dostanę w łapki, to nie będe mogła się skupić na nauce, więc jeszcze czekają na mnie :) ( mam 14 dni na odbiór :więc tak akurat do konca sesji :D)
Panda
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 33

Postautor: onaion » 06 cze 2012, 21:49

Leśna_Wróżka pisze:rano wyciágnelam karty:
29 wiezienie, 32 troski, 22 wojskowy
mialam nie pisac tu o nich, bo pomyslalam, ze mam dobry poczatek dnia, wiec pewnie bujdy..
ale wrocilam ze szkoly, byla konfrontacja ja ze swoim synem i chlopak z jego klasy z mama i wychowawczyni..tamten chlopak dokuczal mojemu od kilku miesiecy i w koncu sie wkurzylam..a matka uznala chyba: ze najlepsza obrona jest atak..i probowala swojego syna wybielic..ja wiem , ze moje dziecko tez nie jest swiete,,,ale to byla przesada,, w pewnym momencie nauczycielka na mnie nawet 'siadla'..ale sie nie dawalam, choc musze przyznac , ze bylam w szoku, czulam sie jak w potrzasku...mama tamtego chlopaka stwierdzila, ze musialo jej synkowi sie nie spodobac jakies zachowanie mojego, wedlug niej dziwne i pewnie dlatego dokuczyl mojemu i to nie raz: ..bo od poczatku roku...czulam sie jak oskarzona..nauczycielka robila wszystko , zeby tamta jak najmniej spadlo na tamta, a dowalala jakby nieswiadomie wlasnie mnie..szok

powiedzialabym, ze sie zgadza, po tej wizycie w szkole zlapalam dola, i gorzkie zale przeze mnie przemawialy..:) zdolowalam sie na maksa..
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Panda » 06 cze 2012, 21:55

Marynaxd pisze:
Marynaxd pisze:ja wylosowałam sobie na dziś 13 i 22 .

zamożny dobrodziej i osoba wojskowa.
no ciekawe co będzie w tej drugiej połowie dnia..

dobra- myslę,że to będzie rozwiązanie sprawy z jakimś mężczyzną/bądź skupianie się na jakiejś sprawie w celu jej przeanalizowania,

co sądzisz o takiej interpretacji?

lol, ogółem to jest tak, wieczorem po 20 dostałam smsa od kolezanki że są wyniki z egzaminu, ale ja jeszcze ich nie mam, bo nie wszystkim sie pojawily, cały wieczor stukalam na klawiaturze F5 , F5 :P

wylosowane karty faktycznie mozna interpretowac jako analizowanie jakiejsc sprawy, skupianie sie na niej az za bardzo ----, tak jak ja to robiłam waląc non stop F5, F5, nic to nie pomoglo bo nadal jej nie mam,
moze sie pojawi ta ocena i moze i nie, bo to byl egzamin bez konsekwencji, nawet jak i mam2 to mi tego nie wstawia, nic sie nie dzieje wtedy.. choc wolalabym aby wstawili cos :D

ale fakt, to info robilo mi troche wieczoru, bylo takie podekscytowanie i podenerwowanie :<
Panda
Grafoman

Postautor: onaion » 06 cze 2012, 23:05

na czwartek
16 jego mysli
35 dluga droga
13 zamożny dobrodzieja
czyli rozmyslanie, moze jakies olśnienia, moze dojde do wnioskow, moze gdzies pojade :lol: aa zamozny dobrodziej? a moze jakas wiadomosc od pana,,nie mam poijecia co myslec, jutro sie okaze
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Panda » 06 cze 2012, 23:09

umnie 26 i18

Szczęscie i Dziecko

albo szczęśliwe zakończenie jakiejś sprawy, jako nowy początek i zamknięcie poprzedniego etapu

albo ułuda, łudzenie się czymś, błedne postrzeganie sytuacji, w nadzieji na lepsze jutro..
Panda
Grafoman

Postautor: Panda » 06 cze 2012, 23:11

Leśna_Wróżka pisze:na czwartek
16 jego mysli
35 dluga droga
13 zamożny dobrodzieja
czyli rozmyslanie, moze jakies olśnienia, moze dojde do wnioskow, moze gdzies pojade :lol: aa zamozny dobrodziej? a moze jakas wiadomosc od pana,,nie mam poijecia co myslec, jutro sie okaze

pozwolę sobie dodać moją interpretacji, rozmyslania nad sprawami które od dłuższego czasu Ci nie dają spokoju, analiza być może tych spraw ( być może chodzi o pieniadze) z nadziją na pozytywne załatwienie sprawy.
Panda
Grafoman

Postautor: onaion » 06 cze 2012, 23:13

Marynaxd pisze:
Leśna_Wróżka pisze:na czwartek
16 jego mysli
35 dluga droga
13 zamożny dobrodzieja

pozwolę sobie dodać moją interpretacji, rozmyslania nad sprawami które od dłuższego czasu Ci nie dają spokoju, analiza być może tych spraw ( być może chodzi o pieniadze) z nadziją na pozytywne załatwienie sprawy.

no moze tak byc...:) no pewnie o pieniadzach bede myslec..zastanawiac sie skad je wziasc
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Panda » 06 cze 2012, 23:14

ciekawe co powie niania i co u niej :))
Panda
Grafoman

Postautor: onaion » 07 cze 2012, 00:05

:)
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Panda » 07 cze 2012, 00:15

nie chcę zakładac tematu , bo może pomysł zakończyć się fiaskiem,
Mam pytanko do leśnej, jeśli masz chwilkę, to postaw Kippery odnośnie takiego pytania,

Jak wygląda sytuacja obecnie z nauka języków u mnie.?

zobaczymy jak czytamy karty i czy nam wychodzi na podstawie sytuacji z przeszlosci :)

vice versa- daj od razu i mi pytanie, to jasie będę głowić nad swoim :)))
Panda
Grafoman

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Kipper