Karty dnia - Kipperowa ćwiczeniówka

Karty dnia - Kipperowa ćwiczeniówka

Postautor: Bender » 05 cze 2012, 06:35

na dziś mam 4 spotkanie, 25 zdobycie zaszczytów + tło 29 więzienie
Spotkanie ze znaczącą, ważną osobą (w jakiejś instytucji)...? Hmmm... wybieram się dziś na szkolenie z rachunkowości - może tam...
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Re: Karty dnia - Kipperowa ćwiczeniówka

Postautor: Esencja » 05 cze 2012, 07:11

Ja to widzę tak, spotkanie w jakieś większej grupie, jakieś dyskusje...4-spotkanie.Jeśli mówisz, że masz szkolenie, to może zdobędziesz jakiś papierek, może potwierdzenie uczestnictwa... Możliwe, że to co zdobędziesz da Tobie szanse na awans, podwyżkę...25- zdobycie zaszczytów Szkolenie może Cię nudzić, a Ty będziesz miała świadomość, że urwać się z tego nie możesz ... choć z drugiej strony, będąc tłem, może właśnie oznaczać miejsce, jakieś przedsiębiorstwo, urząd, w którym szkolenie będzie się odbywać.29- więzienie

a co mnie piszczy? :mrgreen:

Hm... mnie wylosowały się takie karty
4- spotkanie. Pewnie dzisiaj się z kimś spotkam, pogadam :) w każdym razie miłe spotkanko... żeby kogoś nowego poznać, nie sądzę, no chyba, że przypadkiem we warzywniaku, chociaż kto wie, różne rzeczy się zdarzają... :mrgreen:. 11-duża wygrana Może ktoś mi coś dać, jakiś mały prezent, albo ciepłe słówko.... hmm, a może dzisiaj jest jakaś kumulacja? :lol: Podsuma-15- szczęśliwe zakończenie w miłości, ogólnie dzień chyba będzie całkiem udany i ze spokojem będę mogła zamknąć powieki... :)
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: onaion » 05 cze 2012, 08:54

Esensja pisze:Ja to widzę tak, spotkanie w jakieś większej grupie, jakieś dyskusje...4-spotkanie.Jeśli mówisz, że masz szkolenie, to może zdobędziesz jakiś papierek, może potwierdzenie uczestnictwa... Możliwe, że to co zdobędziesz da Tobie szanse na awans, podwyżkę...25- zdobycie zaszczytów Szkolenie może Cię nudzić, a Ty będziesz miała świadomość, że urwać się z tego nie możesz ... choć z drugiej strony, będąc tłem, może właśnie oznaczać miejsce, jakieś przedsiębiorstwo, urząd, w którym szkolenie będzie się odbywać.29- więzienie

a co mnie piszczy? :mrgreen:

Hm... mnie wylosowały się takie karty
4- spotkanie. Pewnie dzisiaj się z kimś spotkam, pogadam :) w każdym razie miłe spotkanko... żeby kogoś nowego poznać, nie sądzę, no chyba, że przypadkiem we warzywniaku, chociaż kto wie, różne rzeczy się zdarzają... :mrgreen:. 11-duża wygrana Może ktoś mi coś dać, jakiś mały prezent, albo ciepłe słówko.... hmm, a może dzisiaj jest jakaś kumulacja? :lol: Podsuma-15- szczęśliwe zakończenie w miłości, ogólnie dzień chyba będzie całkiem udany i ze spokojem będę mogła zamknąć powieki... :)

a moze spotkasz sie z jakims facetem, cos milego uslyszysz na swoj temat i ogolnie bedzie tak troche uczuciowo :), ale chyba jest kumulacja :)
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: onaion » 05 cze 2012, 08:57

niania-ogg pisze:na dziś mam 4 spotkanie, 25 zdobycie zaszczytów + tło 29 więzienie
Spotkanie ze znaczącą, ważną osobą (w jakiejś instytucji)...? Hmmm... wybieram się dziś na szkolenie z rachunkowości - może tam...

moze bedziesz obawiala sie , ze nie pojmiesz tego wszystkiego, czego dowiesz sie na szkoleniu, ale z czasem wszystko Ci sie rozjasni i to szkolenie wyjdzie Ci na dobre, otworzy Ci jakies "drzwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: onaion » 05 cze 2012, 09:53

mi wyszlo..
22 osoba wojskowa, 4 spotkanie, 26 wielkie szczescie
ja to tak widze,
osoba wojskowa, to albo ktos albo jasnosc sytuacji..czyli moze byc jakies spotkanie, ktore bedzie dla mnie mile i mnie ucieszy bardzo..może w mężem spędze miłorze czas, moze bedziemy sie dziś dobrze porozumiewać, powie mi cos milego itp.. :D
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Esencja » 05 cze 2012, 11:21

Leśna_Wróżka pisze:mi wyszlo..
22 osoba wojskowa, 4 spotkanie, 26 wielkie szczescie
ja to tak widze,
osoba wojskowa, to albo ktos albo jasnosc sytuacji..czyli moze byc jakies spotkanie, ktore bedzie dla mnie mile i mnie ucieszy bardzo..może w mężem spędze miłorze czas, moze bedziemy sie dziś dobrze porozumiewać, powie mi cos milego itp.. :D

Jakoś nie czuję jeszcze tej karty osoba wojskowa... Ona jest dla mnie taka "dziwna"... Ja mam wrażenie, że ona w sumie takiego wielkiego szczęścia nie zapowiada, tylko mrzonki, iluzje, fałszywy obraz... A może pozostałe karty pokazują to, co chciałabyś zobaczyć? Mam nadzieję, że się mylę... A może patrząc dosłownie na kartę spotkasz kogoś w mundurze- jakiegoś lekarza, policjanta, albo też będziesz robić porządki, wprowadzać jakiś ład np. w domu... Potem rzeczywiście może się szykować jakieś spotkanie z kimś, pogaduchy z mężem i miła rozmowa. Z podsumy, wygląda, że niby ma być miło i w gruncie rzeczy ciepło spędzisz ten dzień. Tylko jakoś ta 22-osoba wojskowa z tym 26-wielkie szczęście, kłóci mi się...jakby miało być raz pod wozem, raz na wozie.. Nianiu, ratuj? :roll:
Esencja
Pismak

Postautor: onaion » 05 cze 2012, 11:27

niektore karty w ukladzie wprowadzaja sporo zamieszania, skoro nie pasuja do pozostalych..:) zobaczymy wieczorem, na razie nastroj mam super..chwilowo niec nie robie..potem bede troszke ogarniac dom, jak syna ze szkoly przywioze..:) bo teraz mi sie nie chce..no zobaczymy co bedzie jak mąż wroci z pracy,,ale dopiero po 17
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Bender » 05 cze 2012, 14:56

w ogóle to już nie bd dodawać kart - jakoś mi to nie pasuje do całości...
4 spotkanie - faktycznie - szkolenie i tyle, podwyżki z tego nie będzie, ale za to miałam sytuację, która mogłaby od biedy pasować do całości: odbierając obiad dla p. Walerii, kucharka powiedziała, że jesli będzie ktoś chętny jeszcze żeby mu nosić, to czy może mnie polecić... no i miałam poczucie, że "zaszczyt mnie kopnął" (najwyraźniej nadaję się jej zdaniem na roznosiciela) :lol: No i fajnie - w końcu żadna praca nie hańbi, a jak potrzebuję extra kasy, to i kurierką mogę dorobić. Dzień się nie skończył, zaraz jeszcze do pracy biegnę, także na inne zaszczyty czekam dalej ;)

Osoba wojskowa z jakimś dystansem mi się kojarzy, taką suchością i oziębłością...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Postautor: Esencja » 05 cze 2012, 16:16

Też tak odbieram trochę tego wojskowego... coś mi mówi, żeby być czujnym po prostu jak ta karta wyskakuje...
Esencja
Pismak

Postautor: Bender » 05 cze 2012, 18:43

Spróbuje powstrzymać się od sumowania kart. Do nauki narazie wystarczą 2 - 3 i już - bez dodawania. też mi ten mundurowy ze szczęściem nie gra... chyba, że w wyjątkowych wypadkach - jeśli faktycznie ma dziewczyna upatrzonego faceta w mundurze...

a w ogóle, to wszystkie 3 wylosowałyśmy dziś 4 spotkanie.... :roll:
i ja nie online losowałam, tylko na żywca...

coś się święci.... może to o Wenus chodzi na Słońcu... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Następna

Wróć do Opisy Kart Kipper