Karty klasyczne--wątek ogólny t/s

Re: Karty klasyczne--wątek ogólny t/s

Postautor: Bender » 25 maja 2012, 10:03

Walet trefl z waletem pik obok oznacza rozstanie i to mi się sprawdza bankowo... Myślę, że jeśli jeszcze te dwa asy dojdą (tylko odwrócony pikowy) - to może to oznaczać śmierć. jak jest normalne ułożenie treflowego, to niespodziewaną, a jesli jest 10 trefl i odwrócony treflowy as, to może to być z powodu chronicznej choroby. 9 treflowa też obok 10 powinna się znaleźć. No w każdym bądź razie kilka kart powinno być takich fatalnych - dwie, trzy to za mało.

Zresztą ja nie widzę w kartach śmierci - nie chcę widzieć i nie patrzę nigdy pod tym kątem. Pewnie nawet, gdybym miała taki układ, to mechanizmy wypierania mam silniejsze - i nie odczytałabym tego...

Brrr... Stilic ! Coś Ty za temat ruszyła kobieto ???!!! W taki słoneczkowaty dzień...
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 10:10

lepiej nikomu nie mowic o smierci..ale mysle, ze do konca karty nie musza oznaczac smierci, ale czesto ciezka chorobe, lub wydarzenia typu wypadek..gdyby czlowieka spotkala choroba ciezka, to lepiej dac mu nadzieje..jak ciotka mi wrozyla, to stawiala karty ogolnie..i powiedziala o jakiejs ciezkiej chorobie kobiety w rodzinie..nie powiedziala nic wiecej...mowila, ze to na pewno nie bedzie mojaj mama..i okazalo sie, ze siotra mojego meza zachorowala na bialaczke i zmarla po prawie roku choroby..ale wrozka raczej nie powinna mowic..w sumie jak to powiedziec komus
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Štilić » 25 maja 2012, 10:14

Spytałam się tak z ciekawości bo rozłożyłam sobie karty na siebie i akurat nawinęły mi się obok siebie te dwa asy i pogrzebałam w necie co to może oznaczać i spotkałam się z inf., że może to oznaczać przejście na drugą stronę ;) Aczkolwiek ja miałam obok tego waleta karo :P
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postautor: Bender » 25 maja 2012, 10:15

może być tak, że jakieś zagrożenie Cię ominie...
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 10:58

a jakie karty pojawily ci sie jeszcze wokol tych dwoch asow? bo moze by wyszlo, ze cos Cie ominie zlego, albo to tylko jakies ostrzezenie...
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Štilić » 25 maja 2012, 11:19

3 wyciągnęłam :)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 11:22

a jaka jest ta trzecia?
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 11:28

ja wyczytalam, ze as pik z asem trefl moze oznaczac zaskakującą zmiane w pracy lub zmiane pracy na inna..a o smierci mowi, w zaleznosci od innych kart ukladzie..musialabys chyba wyciąnac wiecej kart i ajkby wszystkie byly negatywnme to moze wtedy bylaby mowa o ciezkich wydarzeniach w zyciu..w sumie sie nie znam,..ja to tylko wyczytalam..porzed chwila..ale moze sie naucze czegos w koncu :D
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Štilić » 25 maja 2012, 11:29

watel karo
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Postautor: onaion » 25 maja 2012, 11:34

as pik z waletem karo- wyjscie z klopotow urzedowych
as trefl z waletem karo-niespodziewane szanse na przyszlosc
a skoro te 2 asy to jaks zmiana z praca..to łaczyloby sie w jedna calosc...
nie mam doiswiadczenia, tak mowi ksiązka, moze ktos inny cos dopowie.. :D
moze niania jeszcvze zerknie i podpowie, bo ja jestem zielona...ale moze sie czegos naucze..skoro jest tu jakas spojnosc, to moze wlasnie to ma takie przeslanie..
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o kartach