Karty na tydzień

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Karty na tydzień

Postautor: Elie » 18 mar 2014, 10:41

Nie chodzi o rozrabianie. Wieża zwykle wskazuje rozstanie. I jeśli jest na wyjeździe, to tak jakbyście się rozstali.
Jejku, wstrzymaj się z bólami do konca tygodnia. Zobaczymy co będzie dalej. To TYLKO karty.!!!!
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Ankol18 » 18 mar 2014, 12:52

Witam :0vishenka: Ja też bardzo chętnie poproszę o karty na ten tydzień ;P
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: jagodka21 » 23 mar 2014, 20:45

Ellie pisze:
jagodka21 pisze:ja rowniez poproszę :)
singielka, ucze się i nie pracuję ;)
12.03.1992
:0vishenka:

Szkoła - 4 Buławy...Śmierć...Księżyc../ Król Mieczy...Król Denarów....Walet Mieczy
Oj oj, prawdopodobnie przed Tobą trudniejszy okres. Czyżby zbliżał się okres egzaminów, bo na to mi wygląda.W zawiązku z czym przyjdzie Ci wykazać się zdobytą wiedzą. Wygląda na to, że poradzisz sobie przebojowo.

Uczucia- Moc...Głupiec...Królowa Mieczy
Singielka ale z wyboru. Myślę, że dobrze Ci z tym.W tym momencie nie czujesz potrzeby bycia w zawiązku. Masz za sobą trudne doświadczenia. Teraz podchodzisz z dystansem i na zasadzie - co ma być, to będzie. I jeżeli już pojawiłaby się jakaś osoba na horyzoncie, to raczej na chłodno ją potraktujesz.

Tydzień ogólnie - 3 Kielichy...7 Buław...6 Kielichów

Ogólnie tydzień radosny. Wprawdzie czeka Cię trochę pracy i refleksji. Wspomnienia kogoś, kto sprawił,że byłaś szczęśliwa.
POWODZENIA :0vishenka:

Szkołę niestety opuściłam, co do uczuć i tygodnia ogolnie to zgadza się, idealnie to opisałaś Ellie;)
Zwiezle zweryfikowałam ale więcej w sumie nie trzeba, dziekuje bardzo za karty i jeśli można to poproszę na następny :0vishenka:
jagodka21

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 24 mar 2014, 01:24

"jagodka21"

Szkołę niestety opuściłam, co do uczuć i tygodnia ogolnie to zgadza się, idealnie to opisałaś Ellie;)
Zwiezle zweryfikowałam ale więcej w sumie nie trzeba, dziekuje bardzo za karty i jeśli można to poproszę na następny :0vishenka:

Opuściłam ..czy opuściłaś się. Teraz nie wiem czy na szkołę stawiać karty. Zrobimy tydzień ogólnie + uczucia :mrgreen:

Uczucia - Wieża...Król Mieczy...As Denarów

Topór wojenny zakopany. Dawne uczucia pogrzebane bezpowrotnie ALE moim skromnym zdaniem, na horyzoncie pojawi się jakiś przystojniak. Bezwzględny i konkretny z głową na karku, być może urzędnik.Będzie stratować do Ciebie.

Tydzień ogólnie - Walet Denarów...Walet Buław...Koło Fortuny
Prawdopodobnie jakieś wiadomości dodadzą Ci wiary w siebie i energii.Los, przeznaczenie ześle Ci jakąś niespodziankę. Ogólnie tydzień zmienny i pełen niespodzianek.Dobre wiadomości związane z nauką.

POWODZENIA ZYCZĘ :0vishenka:
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Štilić » 24 mar 2014, 10:42

Ja również proszę o karty na ten tydzień
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postautor: Elie » 24 mar 2014, 11:07

Štilić pisze:Ja również proszę o karty na ten tydzień

Uczucia - 10 Denarów...7 Buław...Rycerz Buław

Praca - Walet Kielichów...4 Kielichy...Rycerz Kielichów

Tydzień ogólnie - As Kielichów...Wisielec...4 Buławy
Uczucia, uczucia, uczucia..... zaleją Cię te emocje

Wybacz, szykuję się do lekarza, karty b. dobrze znasz. WSPANIAŁEGO TYGODNIA ŻYCZĘ :0vishenka:
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: elli » 24 mar 2014, 11:56

Witam :) i ja poproszę karty na ten tydzień :) Magdalena 12.07.1993 singielka, pracuję, uczę się :)
Pozdrawiam serdecznie! :0vishenka:
elli

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 24 mar 2014, 17:25

elli pisze:Witam :) i ja poproszę karty na ten tydzień :) Magdalena 12.07.1993 singielka, pracuję, uczę się :)
Pozdrawiam serdecznie! :0vishenka:

Szkoła / praca - 7 Kielichów...7 Mieczy...Królowa Kielichów
Oj chyba nie za bardzo udaje Ci się łączyć pracę z nauką. Będziesz starała się użyć podstępu, żeby jakoś wyjść na prostą, jednak Twój wrażliwy charakter będzie się buntował.7 Mieczy jest dobre na naukę, możesz być spokojna, poradzisz sobie.

Uczucia - As Denarów...6 Kielichów...7 Buław.
W uczuciach trochę dylematów. Będzie Cię kusiła pewna znajomość, jak sądzę internetowa. Nie bardzo wiesz jak postąpić. Nie masz w nikim oparcia, nie masz kogo się poradzić.Niestety pozostaniesz sama w walce o tę znajomość. Radą kart jest, żebyś poszła na ustępstwa i spuściła z tonu, jeżeli bardzo zależy Ci na utrzymaniu tej znajomości.

Tydzień ogólnie - Walet Kielichów...Król Buław...Sprawiedliwość.
Ogólnie tydzień pod znakiem dylematów w szkole bądź w pracy. W uczuciach również.Twoja wrażliwa natura zostanie wystawiona na próbę.Być może czeka Cię sprzeczka w pracy, z drugiej strony propozycja lepszej pracy. Tobie przyjdzie wybrać najlepszą dla siebie opcję i starać się trzymać nerwy na wodzy..

Życzę udanego tygodnia :0vishenka:
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Ankol18 » 24 mar 2014, 17:32

Witam :) Ja też poproszę o karty na tydzień.
Anna 04.09.1994. status związku wolny, ucząca się ;P
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 24 mar 2014, 18:07

Ankol18 pisze:Witam :) Ja też poproszę o karty na tydzień.
Anna 04.09.1994. status związku wolny, ucząca się ;P

Uczucia - 7 Denarów...8 Mieczy...8 Kielichów
Z tych kart wynika, że jesteś o krok od podjęcia decyzji, żeby definitywnie rozwiązać sprawę. Z drugiej strony wyczekujesz ciosów. Brak Ci już kompletnie optymizmu. Nie myśl tyle, nie wyczekuj na grom z jasnego nieba.

Szkoła- 6 Buław..9 Mieczy...Królowa Kielichów
Poradzisz sobie przebojowo z tym, że prawdopodobnie nie lubisz czy obawiasz się jednej z profesorek. Niepotrzebnie - jest w gruncie rzeczy ciepła i wrażliwa.

Tydzień ogólnie - Sąd...Walet Kielichów...Rycerz Denarów / As Denarów...Umiarkowanie...Kapłanka

A tu jeszcze cośik innego. Licz się z zaproszeniem jakiegoś amanta, chętnego na Twoje wdzięki czy po prostu na wspólną imprezę. Ochotę może i będziesz miała ale dyplomatycznie odmówisz.

Wspaniałego tygodnia życzę :0vishenka:
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota