Karty na tydzień

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Karty na tydzień

Postautor: Elie » 08 gru 2014, 01:40

szakal165

PONIEDZIAŁEK - 4 Buław - Obrazek
WTOREK - Rycerz Mieczy - Obrazek
ŚRODA - 9 Buław - Obrazek
CZWARTEK - Pustelnik- Obrazek
PIĄTEK - Wieża
SOBOTA - 6 Denarów - Obrazek
NIEDZIELA - 5 Mieczy - Obrazek

Poniedziałek radosny a potem prawdopodobnie kłótnia. Nawet nie chce mi się opisywać tych kart i nie krakać. Lepiej, żeby się nie sprawdziły. I TEGO CI ŻYCZĘ :hipnoza:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2146 razy
Otrzymał podziękowań: 2087 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Rossi » 08 gru 2014, 12:55

Ellie od piatku wieczora do niedzieli jestem w zakopanym :) z jackiem mamy swoje nasze małe swieto ;D
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Rossi » 09 gru 2014, 09:25

Rossi pisze:Ellie od piatku wieczora do niedzieli jestem w zakopanym :) z jackiem mamy swoje nasze małe swieto ;D

Mozesz mi mniej wiecej wyjaśnić co mogą znaczyć ten cesarz i księżyc ? No bo księżyc to rozczarowanie no ale nie wiem czemu tak sie ma stać?
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Postautor: Gargamel » 09 gru 2014, 10:00

Rossi pisze:
Rossi pisze:Ellie od piatku wieczora do niedzieli jestem w zakopanym :) z jackiem mamy swoje nasze małe swieto ;D

Mozesz mi mniej wiecej wyjaśnić co mogą znaczyć ten cesarz i księżyc ? No bo księżyc to rozczarowanie no ale nie wiem czemu tak sie ma stać?

Możesz rozczarować się swoim Cesarzem. Druga opcja - upije się. :35pijacy:

Elie, poproszę karcioszki na weekend. Mam złe przeczucia.Pozdrawiam serdecznie. heart :0vishenka:
Awatar użytkownika
Gargamel

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Rossi » 09 gru 2014, 13:09

Tezeusz pisze:
Rossi pisze:

Możesz rozczarować się swoim Cesarzem. Druga opcja - upije się. :35pijacy:

Elie, poproszę karcioszki na weekend. Mam złe przeczucia.Pozdrawiam serdecznie. heart :0vishenka:

chyba nie bo dni sa oddzielnie bo sobota = cesarz a niedziela = księżyc
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Postautor: Someonelikeme2 » 10 gru 2014, 16:30

Hej hej nie wiem czy mam opisywać dzien po dniu ale tak zrobię. Ogólnie poniedziałek,wtorek i środa zajęty praca. W poniedziałek dodatkowo robiłam zakupy świąteczne i prezenty. Co do uczuć to "pan" jest wyjątkowo miły, uczuciowy itd aż go nie poznaje :O... Miłego popołudnia ;)

Someonelikeme2
„inwigilowanie użytkowników”

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy
Droga życia: 0

Postautor: Someonelikeme2 » 13 gru 2014, 18:27

Nie potrafię edytować postu. czwartek i piątek cały dzien pracowałam. W czwartek byłam na małych zakupach. W piątek miałam wyjazd do znajomych. Z "panem " wszystko ok aż nadmily... Dziś praca i wieczorem impreza. Pozdrawiam (w miarę możliwości proszę o karty na przyszły tydzien).

Someonelikeme2
„inwigilowanie użytkowników”

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 14 gru 2014, 00:55

Tezeusz pisze:

Oj przepraszam, nie zauważyłam :mrgreen: Będą na jutro - niedzielę i bez wklejonych kart - przykro mi.

Umiarkowanie...4 Miecze...Cesarz...4 Denary

Niedziela w średnim nastroju, spędzona w domu z rodziną, z tym, ze jakbyś czegoś wyczekiwał i odkładał na poniedziałek. Czegoś związanymi z pieniędzmi.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2146 razy
Otrzymał podziękowań: 2087 razy

Postautor: szakal165 » 14 gru 2014, 19:31

Elie pisze:szakal165

PONIEDZIAŁEK - 4 Buław - Obrazek
WTOREK - Rycerz Mieczy - Obrazek
ŚRODA - 9 Buław - Obrazek
CZWARTEK - Pustelnik- Obrazek
PIĄTEK - Wieża
SOBOTA - 6 Denarów - Obrazek
NIEDZIELA - 5 Mieczy - Obrazek

Poniedziałek radosny a potem prawdopodobnie kłótnia. Nawet nie chce mi się opisywać tych kart i nie krakać. Lepiej, żeby się nie sprawdziły. I TEGO CI ŻYCZĘ :hipnoza:

witam,
w poniedziałek miałam egzamin, oblałam ale 1 raz egzaminator podał mi rękę na koncu i życzył powodzenia. Poza tym to nie było najgorzej.
We wtorek nie było jakichś spięć ani kłótni choć dzień w szybkim tempie.
Środa już nie pamiętam dokładnie ale chyba dużo w szkole pracy. W czwartek byłam u denstysty a boję się panicznie! I powiedział mi, że mam 6-7 dziur na oko i za 5 lat jak nie wyleczę, to za 5 lat będę miała do wyrwania zęby :placze: w ogóle mnie tak zdołował a ja się boję iść do dentysty coś robić, mam fobię ledwo udało się komuś mnie zaciągnąć na fotel na kontrol. I w piątek rozbolał mnie ząb.
W sobotę dostałam 5 z kolokwium z zarządzania :) i musiałam iść do szkoły.
Dziś, w niedzielę miałam jazdę w Pile z nowym instruktorem (nowe OSK) i uświadomił mi moje braki...

szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postautor: Rossi » 14 gru 2014, 22:18

Elie pisze:Rossi

PONIEDZIAŁEK - 6 DenarówObrazek

WTOREK - Gwiazda - Obrazek

ŚRODA - Umiarkowanie -Obrazek

CZWARTEK - 9 Denarów - Obrazek

PIĄTEK - 8 Denarów

Obrazek

SOBOTA - CesarzObrazek

NIEDZIELA - Księżyc

Obrazek

W poniedziałek masz już tą wypłatę ? widać, ze będziesz jeszcze rozdawać kasę.Ogólnie tydzień udany, bez kłótni. Będziesz tryskac radością. Środa jedynie spokojniejsza. Potem prawdopodobnie będziesz szykowała się na imprezę ? u teścia, ojca ? A niedzielę prześpisz.I po tygodniu.

Miłego tygodnia życzę. :hipnoza:

Tydzień był serio udany :) Nie mogłam się doczekać weekendu i miałam góre planów. W Piątek dostałam wypłate. Wyjechaliśmy do zakopanego.. W sobotę było cudownie, w niedziele też ale po powrocie do domu małe spięciaa z jego rodzicami.. Tak to juz jest że nic nie ma idealnie ...

Bardzo proszę o nowy tydzień :0vishenka:

Róża 6.10.1994

Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota