Karty na tydzień

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Karty na tydzień

Postautor: Afrodyta.B » 03 kwie 2015, 16:35

Elie jeśli znajdziesz czas to poproszę karty na następny tydzień. :0vishenka: Może być od świątecznej niedzieli.Na samą myśl co mnie czeka z finansami i z mężem, już się boję.
Przy okazji, życzę zdrowych i wesołych świąt. :buziak:
Awatar użytkownika
Afrodyta.B

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: Elzbieta » 04 kwie 2015, 18:53

UCZUCIA - Moc...Cesarz...Sąd
Jeżeli do tej pory w tym temacie niezbyt dobrze się układało, to możesz liczyć na dogadanie się z partnerem. Bez kłótni i sprzeczek w sposób dyplomatyczny dojdziecie do wspólnego kompromisu.

PRACA / FINANSE - Królowa Denarów...7 Denarów...Głupiec...Kapłanka...10 Kielichów
Mimo, że twardą ręką potrafisz trzymać finanse, pieniądze na które liczysz raczej się tak szybko nie pojawią. Będziesz trochę zawiedziona lecz załamanie Cię nie czeka. Prawdopodobnie nie będziesz się zbytnio przejmować i zabiegać. Pod koniec tygodnia będziesz już zadowolona, co oznacza, że się pojawią.

TYDZIEŃ OGÓLNIE- 2 Kielichy...8 Kielichów...3 Kielichy...5 Kielichów...9 Kielichów...2 Denary
Ogólnie czeka Cię uczuciowa huśtawka.Jedno ze spotkań nie dojdzie do skutku, natomiast będzie inne, które sprawi Tobie ogromną radość. Pod koniec tygodnia czeka Cię niepewność. nie będziesz wiedziała na czym stoisz i jak postąpić. Przykro mi.

Życzę pogodnych świąt. :)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Believe » 11 kwie 2015, 21:59

Witam :) Proszę karty na następny tydzień. :0vishenka:
Believe

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elzbieta » 12 kwie 2015, 12:54

believe pisze:Witam :) Proszę karty na następny tydzień. :0vishenka:

UCZUCIA - Królowa Kielichów...8 Mieczy...Rycerz Mieczy...Rydwan...Sprawiedliwość
Prawdopodobnie dojdzie do kompromisu w wiadomej sprawie. Będziesz się wstrzymywać z powiedzeniem prawdy. W końcowym rezultacie przezwyciężysz lęk i obawy. Powiesz co Ci leży na sercu. Rezultatem będzie porozumienie, które niekoniecznie zakończy się dalszym ciągiem relacji.

PRACA / FINANSE - Walet Mieczy...Cesarz...9 Kielichów...4 Miecze...Księżyc..10 Mieczy.
W sprawach finansowych niestety będzie gorzej. Mąż nie wywiąże się z obietnic. Czekanie zakończy rozczarowaniem. Licz na siebie.

ZDROWIE - Moc...7 Mieczy...Świat...Pustelnik...4 Denary...Cesarzowa../ 4 Buławy
Coś tam Cię niszczy podstępnie.Równie dobrze mogą to być nerwobóle. Będziesz szukać przyczyny na własną rękę. Na szczęście karta 4 Buławy może wskazywać na pomyślne zakończenie.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - Kapłanka...Królowa Denarów...3 Miecze...7 Kielichów..2 Miecze...2 Denary...Śmierć.. Kapłan...6 Buław
Do przyjemnych i radosnych zbliżającego się tygodnia raczej nie zaliczysz. Aczkolwiek ktoś mądry przyjdzie Tobie z pomocną, dobrą radą. Karta Śmierć wskazuje na zakończenie złej passy.6 Buław wskazuje na pozytywne zakończenie tygodnia, czego Ci życzę. :)
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: sylwka277 » 12 kwie 2015, 16:25

elie proszę postaw mi karty na ten tydzień szczególnie interesuje mnie praca czy kobieta i mężczyzna będą podkładać kłody pod nogi on znak zodiaku wodnik ona nie wiem są parą. ja sylwia 17.06 1986 rok :0vishenka: bardzo proszę o rade pozdrawiam .
sylwka277

Podziękował : 9 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 11

Postautor: Elzbieta » 12 kwie 2015, 21:03

"sylwka277"
Na pytanie niżej załóż oddzielny temat
szczególnie interesuje mnie praca czy kobieta i mężczyzna będą podkładać kłody pod nogi on znak zodiaku wodnik ona nie wiem są parą. ja sylwia 17.06 1986 rok :0vishenka: bardzo proszę o rade pozdrawiam .

elie proszę postaw mi karty na ten tydzień

UCZUCIA - 8 Buław...2 Buławy...5 Denarów.../ 9 Kielichów
Nie przedstawiłaś swojej sytuacji związkowej, uczuciowej. Nie bardzo wiem jak "ugryźć " te karty. Myślę, że pokazały niespodziewaną okazję poznania kogoś, kto wpadnie Tobie w oko. Jednak spotkasz się, nie tyle z odmową, co z osobą, która nie odwzajemni Twojej fascynacji. ponieważ ma swój świat z którego jest zadowolona.W końcowym efekcie uda się Tobie kogoś skusić. Możesz liczyć na szczęśliwe chwile.

PRACA/FINANSE - Księżyc...Mag...4 Miecze
Podobnie z pracą - nie znam Twojej sytuacji. Z kart wynika, że marzą Ci się jakieś większe pieniądze czy praca. Będziesz starała się na wszystkie sposoby dopiąć swego. Po czy prawdopodobnie spasujesz i poczekasz na inną okazję.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 5 Buław...10 Denarów...Cesarz...Walet Mieczy...3 Buławy...4 Denary
Ogólnie czekają Cię kłótnie o pracę ewentualnie o kasę. Nie wiem czy z mężem czy z szefem. Z kimś, kto ma nad Tobą władzę.Padną niepotrzebne słowa, trochę bez przemyślenia. Końcowy rezultat powinien zakończyć się kompromisem, wyciągnięciem ręki do zgody i Twojego zadowolenia. Chociaż pokazuje się również zazdrość z Twojej strony.

Życzę miłego tygodnia.:)
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: sylwka277 » 13 kwie 2015, 19:13

bardzo dziękuję :0vishenka: zobaczymy jak z ta pracą wyjdzie ja mam sklep z kwiaciarnia i jest konkuręcja normalne i ta kobieta podkłada kłody pod nogi i się wykłóca wyzywa kategorycznie jej powiedziałam ze jak to się powtórzy zadzwonię na policje na razie ok zobaczymy co będzie dalej, ona jest pewna siebie ma przy sobie mężczyznę on znak zodiaku wodnik ona nie wiem .
sylwka277

Podziękował : 9 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 11

Postautor: M.Psyche » 17 kwie 2015, 20:52

Poproszę karty na następny tydzień :0vishenka:
Pozdrawiam:)
Wybaczanie odnosi się do przeszłości, której się nie da już zmienić, a nie do teraźniejszości, na którą nadal mamy wpływ...

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Gandhi
M.Psyche
Niewymowny

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postautor: Elzbieta » 19 kwie 2015, 19:07

MetaPsyche pisze:Poproszę karty na następny tydzień :0vishenka:
Pozdrawiam:)

PONIEDZIAŁEK - ObrazekObrazekObrazek

WTOREK - ObrazekObrazekObrazek

ŚRODA - ObrazekObrazekObrazek

CZWARTEK -ObrazekObrazekObrazekObrazek

PIĄTEK - ObrazekObrazekObrazekObrazek

SOBOTA - ObrazekObrazekObrazek

NIEDZIELA - ObrazekObrazekObrazekObrazek

Proszę bardzo. Tak jak prosiłaś na pw, same karty. 4 karta jest dociągana.

Życzę powodzenia. :)

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Postautor: Nut » 23 kwie 2015, 10:36

Ustawiam się w kolejce. Elie poproszę karty na następny tydzień od niedzieli włącznie :0vishenka:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 416 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota