Karty na tydzień

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Karty na tydzień

Postautor: Elie » 26 kwie 2015, 00:14

Nut pisze:Ustawiam się w kolejce. Elie poproszę karty na następny tydzień od niedzieli włącznie :0vishenka:

UCZUCIA - Diabeł...Wieża...Król Mieczy.../ 7 Kielichów...8 Denarów
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Demony przeszłości masz już za sobą.U kogoś również rozsądek wziął górę. To czym zajęta będzie Twoja głowa, to praca. Na niej skupią się Twoje uczucia.

PRACA / FINANSE - 6 Denarów...Księżyc...Świat...3 Miecze...Rydwan...4 Kielichy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pojawi się niestety trochę kłopotów. Jakieś niewielkie pieniądze uda Ci się zdobyć. Obawiam się jednak o realizację Twoich marzeń.Trochę będziesz rozczarowana mimo, że sprawy związane z pracą i finansami powinny ruszyć do przodu. Coś jednak do końca nie będzie takie różowe jakbyś chciała i sobie wcześniej wymarzyła.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - Paź Denarów...5 Buław...8 Kielichów...Królowa Denarów...10 Kielichów...Królowa Kielichów
Reasumując cały tydzień, nie powinno być źle. Spodziewaj się wiadomości. prawdopodobnie to one wyzwolą w Tobie zdenerwowanie i być może sprzeczkę z tego powodu. Sprawy nie do koca pójdą zgodnie z tym, co zaplanowałaś. Jednak i tak znajdziesz się na pozycji wygranej i stabilnej. koniec tygodnia zaliczysz jako szczęśliwy, zaspokoi Twoje potrzeby uczuciowe.

Życzę wspaniałego tygodnia :hipnoza:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2146 razy
Otrzymał podziękowań: 2075 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: M.Psyche » 26 kwie 2015, 18:58

Elie pisze:
MetaPsyche pisze:Poproszę karty na następny tydzień :0vishenka:
Pozdrawiam:)

PONIEDZIAŁEK - ObrazekObrazekObrazek

WTOREK - ObrazekObrazekObrazek

ŚRODA - ObrazekObrazekObrazek

CZWARTEK -ObrazekObrazekObrazekObrazek

PIĄTEK - ObrazekObrazekObrazekObrazek

SOBOTA - ObrazekObrazekObrazek

NIEDZIELA - ObrazekObrazekObrazekObrazek

Proszę bardzo. Tak jak prosiłaś na pw, same karty. 4 karta jest dociągana.

Życzę powodzenia. :)

Dziękuję. :buziak: To był burzliwy tydzień, tak czułam i tak było.Na samo wspomnienie komuś łeb bym ukręciła.
Wybaczanie odnosi się do przeszłości, której się nie da już zmienić, a nie do teraźniejszości, na którą nadal mamy wpływ...

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro
Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie

Gandhi
M.Psyche
Niewymowny

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy
Droga życia: 0

Postautor: szakal165 » 27 kwie 2015, 20:23

poproszę na uczucia, szkołę, ogólnie. Marta, 20.07.1990 :)
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postautor: Elie » 29 kwie 2015, 01:52

szakal165 pisze:poproszę na uczucia, szkołę, ogólnie. Marta, 20.07.1990 :)

UCZUCIA - As Mieczy...4 Kielichy...3 Kielichy
ObrazekObrazekObrazek
Czeka Cię rozmowa, niby na spokojnie rozstrzyganie spraw, szukanie najmądrzejszego wyjścia z sytuacji. Pozostanie niesmak i uczucie zazdrości. Jednak jakaś mała impreza poprawi Ci humor.

SZKOŁA - Walet Mieczy...Cesarz...6 Mieczy
ObrazekObrazekObrazek
A w szkole zamieszanie, plotki, jakieś nieprzemyślane decyzje. Być może ze strony profesora - zmiana planów, jakieś nowe zadania dotąd nie brane pod uwagę. Równie dobrze może chodzić o Twoją rezygnację ze szkoły. W każdym razie, może Cię taka perspektywa kusić.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - Pustelnik...8 Buław...7 Buław...8 Kielichów...10 Denarów...3 Buławy
No właśnie, te karty jakby potwierdzały. Będziesz rozważać samotnie propozycję jaka się nagle, okazyjnie trafi. W grę mogą wchodzić dwie opcje - wyjazd w związku z pracą, względnie powrót do rodzinnego domu.

WSPANIAŁEGO TYGODNIA ŻYCZĘ :hipnoza:

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: szakal165 » 03 maja 2015, 19:18

Elie pisze:
szakal165 pisze:poproszę na uczucia, szkołę, ogólnie. Marta, 20.07.1990 :)

UCZUCIA - As Mieczy...4 Kielichy...3 Kielichy
ObrazekObrazekObrazek
Czeka Cię rozmowa, niby na spokojnie rozstrzyganie spraw, szukanie najmądrzejszego wyjścia z sytuacji. Pozostanie niesmak i uczucie zazdrości. Jednak jakaś mała impreza poprawi Ci humor.

SZKOŁA - Walet Mieczy...Cesarz...6 Mieczy
ObrazekObrazekObrazek
A w szkole zamieszanie, plotki, jakieś nieprzemyślane decyzje. Być może ze strony profesora - zmiana planów, jakieś nowe zadania dotąd nie brane pod uwagę. Równie dobrze może chodzić o Twoją rezygnację ze szkoły. W każdym razie, może Cię taka perspektywa kusić.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - Pustelnik...8 Buław...7 Buław...8 Kielichów...10 Denarów...3 Buławy
No właśnie, te karty jakby potwierdzały. Będziesz rozważać samotnie propozycję jaka się nagle, okazyjnie trafi. W grę mogą wchodzić dwie opcje - wyjazd w związku z pracą, względnie powrót do rodzinnego domu.

WSPANIAŁEGO TYGODNIA ŻYCZĘ :hipnoza:

witam,
weryfikuję.
Nie wiem czy uczucie zazdrości hmm... Można powiedzieć, że była rozmowa bo on ma zupełnie inne cele, nie ma wspolnych planów na przyszłość a mi to przeszkadza. Ma też bardzo materialne podejście, musi mieć samochód, swoj dom, a nie mieszkanie i jeśli go na to nie stać to on nie zalozy własnej rodziny... uważa, że ze "Zwykłej" pracy jaką większość ludzi ma, nie może niczego kupić i na pewno nie utrzyma się nawet jeśli ja bym też pracowała. O te odmienne cele życiowe właśnie są coraz częstsze spory...
Poza tym to zmęczenie właśnie jego tokiem myślenia, czasem myślę, czy jest sens takiego życia we dwoje bo ja za kilka lat planuję założyć własną rodzinę, wyjść za mąż...

W szkole: nuczyłam się długo na kolokwium, jednak dostałam zaledwie 3... okazało się, że było pytanie z zagadnienia, którego w ogóle nie przerabialiśmy, a ponadto pomyliły mi się dwa inne pojęcia. Jednak liczyłam na wyzszą ocenę... poza tym zadał nam własnie więcej zadań niż do tej pory. I okazało się, że babka od angielskiego nie ma z nami za wiele godzin z wymaganych 30 i musimy w następny piątek przyjść(nie mamy wtedy zajęć wg planu) i odrobić 4 godziny. Ogólnie myślałam o pracy i jeśli znajdę satysfakcjonującą, to może wtedy zrezygnuję.

Hmm okazyjnie to nic się nie trafiło, jedynie mama chłopaka jedzie do Niemiec i zastanawiałam się, czy to nie ja powinnam pojechać do opieki nad starszym małzenstwem... znam język o wiele lepiej. My slałam też, że jeśli miałabym się rozstać z partnerem, to mogę wynająć pokój (napisała do mnie jedna dziewczyna, że zwolnił się u niej pokój). Wszyscy naciskali na mnie, że powinnam wyjechać za granicę po sesji, nawet na pół roku. A ja nie wiem, czy chcę rzucić szkołę, czułam wręcz że chcieli przekonywać na siłę do swoich racji.

szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postautor: Rea » 15 maja 2015, 19:08

Elie, jak już skónczysz urlop od kart poproszę karty na następny tydzień. Pozdrawiam. :buziak:
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Elie » 16 maja 2015, 16:25

Rea pisze:Elie, jak już skónczysz urlop od kart poproszę karty na następny tydzień. Pozdrawiam. :buziak:

Proszę bardzo :)
Uczucia - 7 Buław ...Gwiazda...4 Miecze...Papież
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wydaje mi się, że w obecnej chwili starasz się za wszelką cenę coś komuś udowodnić, zdobyć czyjąś aprobatę. Liczysz, że poprzez naukę i pracę osiągniesz cel. Liczysz na sprzyjającą okazję. Sama się nie wychylisz, pierwsza nie wyciągniesz ręki.

Praca / finanse - As Denarów...Kochankowie...Świat...Mag
Możesz liczyć na wsparcie finansowe partnera, na kogoś z rodziny i z daleka. Być może szykuje się wyjazd do pracy.Obojętnie co się wydarzy, powinnaś świetnie sobie poradzić. Zatem do dzieła, masz szansę na zrealizowanie każdego pomysłu.

Tydzień ogólnie - 6 Kielichów...Księżyc...6 Mieczy...Królowa Monet...Królowa Buław
Ogólnie ogarnie Cię nostalgia, czas wspomnień lepszych czasów, ludzi których kochałaś. Marzyć Ci się będzie ucieczka od realiów obecnego życia. Jak wyżej; uwierz w siebie, albowiem masz szansę, wystarczająco dużo siły na stabilizację, na spełnienie marzeń.

Życzę powodzenia :hipnoza:
\

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: kkk » 17 maja 2015, 15:46

jak będzie w przyszlym tyg w pracy i kontaktach z ludzmi?
kasia
Awatar użytkownika
kkk
Pleciuga

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postautor: Elie » 18 maja 2015, 01:38

kkk pisze:jak będzie w przyszlym tyg w pracy i kontaktach z ludzmi?
kasia

Nie pytasz o uczucia, finanse, tylko ogólnie.
Zatem ogólnie tydzień; atmosfera w pracy

3 Denary...Mag...6 Mieczy...Umiarkowanie...8 Buław...8 Kielichów
Czy w Twojej pracy jest jakaś grupka osób wzajemnie się wspierających i wykorzystujących każdą okazję dla własnych celów, nie zawsze uczciwie i legalnie ? sadzę, że będziesz nimi zniesmaczona, odseparujesz się od nich. Czeka Cię sporo pracy typu listy, maile, telefony. Być może sama będziesz pisała we własnej sprawie, dla własnych korzyści.
Ogólnie atmosfera powinna sprzyjać. Żadnych sensacji i rewelacji nie musisz się chyba obawiać. Pojawi się okazja, która pozwoli Tobie wykorzystać i popisać się swoimi zdolnościami. Być może nawet inne niż się spodziewałaś stanowisko w pracy.Coś o czym wcześniej już marzyłaś. Decydujący będzie Twój refleks, nie przegap jej, drugi raz się nie powtórzy. Równie dobrze, możesz poczuć się trochę nieswojo, nie zauważysz dobrych stron obecnej pracy.Będziesz chciała z niej zrezygnować.

Życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: szakal165 » 20 maja 2015, 09:45

Poproszę karciochy :D
Marta, 20.07.1990.
szakal165