Karty na tydzień

Losuję karty, pierwsza interpretacja należy do Ciebie.
Bardzo proszę o weryfikację.
Daty urodzenia, imiona, bardzo proszę podawać w prywatnej wiadomości.

Re: Karty na tydzień

Postautor: kkk » 25 maja 2015, 07:44

postawisz mi Elie karty na ten tydz w uczuciach i pracy?
Awatar użytkownika
kkk
Pleciuga

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postautor: Elie » 25 maja 2015, 19:56

kkk pisze:postawisz mi Elie karty na ten tydz w uczuciach i pracy?

UCZUCIA - 10 Kielichów...Walet Mieczy...Królowa Buław
W miłości, uczuciach czeka Cię kłótnia, nieporozumienie. Ktoś bezmyślnie może powiedzieć o kilka słów za dużo, na które zareagujesz stanowczo i zbyt emocjonalnie.Czasami jesteś zbyt obrażalska i despotyczna.

PRACA - As Buław...Walet Kielichów ...Królowa Mieczy
Wygląda mi na podryw w pracy. Znajdzie się jakiś amancik, którego zauroczysz. Zareagujesz zbyt ostro.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 7 Buławy ..8 Buław....4 Kielichy ...Głupiec...2 Miecze...6 Kielichów
Ogólnie tydzień szary i bury. Jakbyś czekała na coś a kiedy się pojawi będziesz niezadowolona. Przykro mi, karta Głupca również nie najlepiej rokuje. Nie będziesz wiedziała co ze sobą począć, w którą drogę pójść. Może pojawić się nostalgia za dawnymi, dobrymi czasami, względnie pojawi się ktoś dawno nie widziany.

Życzę powodzenia i dobrego nastroju.:)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2192 razy
Otrzymał podziękowań: 2143 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: kkk » 30 maja 2015, 09:49

Elie pisze:
kkk pisze:postawisz mi Elie karty na ten tydz w uczuciach i pracy?

UCZUCIA - 10 Kielichów...Walet Mieczy...Królowa Buław
W miłości, uczuciach czeka Cię kłótnia, nieporozumienie. Ktoś bezmyślnie może powiedzieć o kilka słów za dużo, na które zareagujesz stanowczo i zbyt emocjonalnie.Czasami jesteś zbyt obrażalska i despotyczna.

PRACA - As Buław...Walet Kielichów ...Królowa Mieczy
Wygląda mi na podryw w pracy. Znajdzie się jakiś amancik, którego zauroczysz. Zareagujesz zbyt ostro.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 7 Buławy ..8 Buław....4 Kielichy ...Głupiec...2 Miecze...6 Kielichów
Ogólnie tydzień szary i bury. Jakbyś czekała na coś a kiedy się pojawi będziesz niezadowolona. Przykro mi, karta Głupca również nie najlepiej rokuje. Nie będziesz wiedziała co ze sobą począć, w którą drogę pójść. Może pojawić się nostalgia za dawnymi, dobrymi czasami, względnie pojawi się ktoś dawno nie widziany.

Życzę powodzenia i dobrego nastroju.:)

faktycznie tydzień nie za fajny , atmosfera w pracy średnia, zwolnili koleżankę z pracy...do tegoo chyba ten walet mieczy ciągle mi dosrywa:)

Awatar użytkownika
kkk
Pleciuga

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postautor: Afrodyta.B » 04 lip 2015, 16:20

Elie, znajdziesz siłę w ten upał :zalamany: poproszę o karty. :buziak: Jak nie to trudno.
Awatar użytkownika
Afrodyta.B

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 05 lip 2015, 13:31

sylwka277 pisze:bardzo dziękuję :0vishenka: zobaczymy jak z ta pracą wyjdzie ja mam sklep z kwiaciarnia i jest konkuręcja normalne i ta kobieta podkłada kłody pod nogi i się wykłóca wyzywa kategorycznie jej powiedziałam ze jak to się powtórzy zadzwonię na policje na razie ok zobaczymy co będzie dalej, ona jest pewna siebie ma przy sobie mężczyznę on znak zodiaku wodnik ona nie wiem .

Bardzo proszę o weryfikację.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 05 lip 2015, 13:32

sylwka277 pisze:elie proszę postaw mi karty na ten tydzień szczególnie interesuje mnie praca czy kobieta i mężczyzna będą podkładać kłody pod nogi on znak zodiaku wodnik ona nie wiem są parą. ja sylwia 17.06 1986 rok :0vishenka: bardzo proszę o rade pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 05 lip 2015, 13:33

Elie pisze:"sylwka277"
Na pytanie niżej załóż oddzielny temat
szczególnie interesuje mnie praca czy kobieta i mężczyzna będą podkładać kłody pod nogi on znak zodiaku wodnik ona nie wiem są parą. ja sylwia 17.06 1986 rok :0vishenka: bardzo proszę o rade pozdrawiam .

elie proszę postaw mi karty na ten tydzień

UCZUCIA - 8 Buław...2 Buławy...5 Denarów.../ 9 Kielichów
Nie przedstawiłaś swojej sytuacji związkowej, uczuciowej. Nie bardzo wiem jak "ugryźć " te karty. Myślę, że pokazały niespodziewaną okazję poznania kogoś, kto wpadnie Tobie w oko. Jednak spotkasz się, nie tyle z odmową, co z osobą, która nie odwzajemni Twojej fascynacji. ponieważ ma swój świat z którego jest zadowolona.W końcowym efekcie uda się Tobie kogoś skusić. Możesz liczyć na szczęśliwe chwile.

PRACA/FINANSE - Księżyc...Mag...4 Miecze
Podobnie z pracą - nie znam Twojej sytuacji. Z kart wynika, że marzą Ci się jakieś większe pieniądze czy praca. Będziesz starała się na wszystkie sposoby dopiąć swego. Po czy prawdopodobnie spasujesz i poczekasz na inną okazję.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 5 Buław...10 Denarów...Cesarz...Walet Mieczy...3 Buławy...4 Denary
Ogólnie czekają Cię kłótnie o pracę ewentualnie o kasę. Nie wiem czy z mężem czy z szefem. Z kimś, kto ma nad Tobą władzę.Padną niepotrzebne słowa, trochę bez przemyślenia. Końcowy rezultat powinien zakończyć się kompromisem, wyciągnięciem ręki do zgody i Twojego zadowolenia. Chociaż pokazuje się również zazdrość z Twojej strony.

Życzę miłego tygodnia.:)
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: sylwka277 » 05 lip 2015, 17:17

Elie pisze:"sylwka277"
Na pytanie niżej załóż oddzielny temat
szczególnie interesuje mnie praca czy kobieta i mężczyzna będą podkładać kłody pod nogi on znak zodiaku wodnik ona nie wiem są parą. ja sylwia 17.06 1986 rok :0vishenka: bardzo proszę o rade pozdrawiam .

elie proszę postaw mi karty na ten tydzień

UCZUCIA - 8 Buław...2 Buławy...5 Denarów.../ 9 Kielichów
Nie przedstawiłaś swojej sytuacji związkowej, uczuciowej. Nie bardzo wiem jak "ugryźć " te karty. Myślę, że pokazały niespodziewaną okazję poznania kogoś, kto wpadnie Tobie w oko. Jednak spotkasz się, nie tyle z odmową, co z osobą, która nie odwzajemni Twojej fascynacji. ponieważ ma swój świat z którego jest zadowolona.W końcowym efekcie uda się Tobie kogoś skusić. Możesz liczyć na szczęśliwe chwile.

PRACA/FINANSE - Księżyc...Mag...4 Miecze
Podobnie z pracą - nie znam Twojej sytuacji. Z kart wynika, że marzą Ci się jakieś większe pieniądze czy praca. Będziesz starała się na wszystkie sposoby dopiąć swego. Po czy prawdopodobnie spasujesz i poczekasz na inną okazję.

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 5 Buław...10 Denarów...Cesarz...Walet Mieczy...3 Buławy...4 Denary
Ogólnie czekają Cię kłótnie o pracę ewentualnie o kasę. Nie wiem czy z mężem czy z szefem. Z kimś, kto ma nad Tobą władzę.Padną niepotrzebne słowa, trochę bez przemyślenia. Końcowy rezultat powinien zakończyć się kompromisem, wyciągnięciem ręki do zgody i Twojego zadowolenia. Chociaż pokazuje się również zazdrość z Twojej strony.

Życzę miłego tygodnia.:)

co do uczuć nikogo nie poznałam a co do pracy dopiełam swego kłótnie jak to kłótnie konkurętka zaczepiała i zaczepia ja staram sie :czeka: nie zwracam uwagi ;-9
sylwka277

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 06 lip 2015, 10:50

Afrodyta.B pisze:Elie, znajdziesz siłę w ten upał :zalamany: poproszę o karty. :buziak: Jak nie to trudno.

UCZUCIA - [b]Królowa Buław...10 Mieczy...Mag...2 Buławy...5 Mieczy...Sąd[/b]

PRACA & FINANSE - 5 Buław...6 Denarów...Król Mieczy...8 Mieczy...Rycerz Buław...Walet Buław

TA SPRAWA - Gwiazda...Cesarz...Księżyc...Rycerz Mieczy...Wieża...10 Kielichów

TYDZIEŃ OGÓLNIE - 4 Buławy...6 Buław...Walet Mieczy...8 Buław... 3 Kielichy...Królowa Denarów...7 Kielichów...4 Kielichy...Walet Buław...Kochankowie

Wybacz, w tej chwili mam ważną sprawę do załatwienia, spieszę się. Zwyczajem tego kącika nie wkleję i nie opiszę poszczególnych kart. Napiszę ogólnie, pod wieczór uzupełnię szczegółowo.

W uczuciach nastąpi zmiana - uważaj na postęp.Bądź czujna i nie ufaj w każde słowo.
Finanse - Zamieszanie zakończone dobrą wiadomością.
Ta sprawa - tu również sporo zamieszania zakończone raczej z korzyścią dla Ciebie.
Ogólnie tydzień pełen sprzecznych emocji i wrażeń, zakończony raczej pozytywnie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Afrodyta.B » 07 lip 2015, 11:19

Dziękuję :buziak: zobaczymy w niedzielę :(
Awatar użytkownika
Afrodyta.B