Karty Tarota - Kapłanka - II

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Ankol18 » 30 mar 2015, 21:48

KAPŁANKA - II


Słowa kluczowe: mądrość, wyrocznia, tajemniczość, wpływowość.

Wprowadzenie: Przyjrzyj się dokładnie karcie Kapłanki, a dostrzeżesz wiele wiadomości, które ta karta chce nam przekazać. Przede wszystkim mówi ona o zrozumieniu. Sama postawa Kapłanki wskazuje, że posiada ona dużą wiedzę i jest to głównie wiedza ezoteryczna. To ona decyduje, w jaki sposób wiedza powinna być wyrażona, komu, i jak długo. Podobnie jak Mag, Kapłanka posiada bezwzględną wiedzę i moc. Ona jest świadoma mechanizmu natury, spraw duchowych oraz ona ma świadomość poruszającą umysł. Instynktownie rozumie wewnętrzne mechanizmy i powiązania między przyrodą, filozofią, nauką i religią. Kiedy wyciągniesz kartę Kapłanki jest to znak, że jesteś w komunikacji z niewidzialnymi siłami. Musimy uświadomić sobie, że te niewidzialne siły są większe niż my sami i to, że mamy dostęp do tej energii jest wielką odpowiedzialnością. Musimy też zrozumieć, że psychicznie, wszyscy jesteśmy jak Kapłanka. Jednak tylko ci, którzy szanują dar psychicznej świadomości, wykorzystują ten dar, mogą zdobyć szlachetną postawę kapłanki. W kapłance jest trochę tajemnicy. Wymaga ona od nas aby być godnym jej rozumieniu, a wtedy otrzymamy zaszczyt zrozumienia jej. Wyciągając kartę Kapłanki możemy spodziewać się intensywnych i pięknych przeżyć. Wszystko jednak zależy od nas, bowiem aby doświadczyć takiego rozkwitu musimy mieć świadomość i szacunek dla wyższych sił w pracy, we wszechświecie i wewnątrz siebie.

Symbole kluczowe:

Krzyż - Starożytni Grecy stworzyli ten symbol ze wszystkimi nogami o równej długości i wielkości. Krzyż jest jednym z najprostszych symboli i używany był już od czasów starożytnych. Oznacza on kilka rzeczy dla różnych kultur. W starożytnej Grecji jest symbolem czterech elementów. W starożytnym Bliskim Wschodzie, symbol ten reprezentuje cztery kierunki (północ, południe, wschód, zachód) oraz cztery wiatry. Nawet starożytni Aztekowie używali tego symbolu do reprezentowania miejsca spotkania Boga (w przekroju). Kapłanka obnaża ten symbol na jej sercu - co oznacza, że w centrum jego istoty jest ona intymna z drogami natury, wiedzy i Boga. Tajemnica życia jest podstawą jej wiedzy.

Księżyc - Księżyc leży u jej stóp - jej podstawą jest światło, które symbolizuje ruch, oświetlenie, płodność, a nawet obłęd. Wiele talii kart przedstawia nawet księżyc ilustrowany na czole Kapłanki. Na głowie i na nogach są atrybuty księżyca - jej myśli są oświetlone przez tajną moc księżyca, a jej ścieżka jest prowadzona przez przyciąganie Księżyca. Księżyc jest o intuicją, siłą psychiczną, niewidzialną energią. Kiedy mamy przeczucia, pomysły lub wrażenia, że "znikąd", to jest "moc księżyca" w pracy. Księżyc mieszka w najciemniejszych miejscach, dlatego musi być potrójnym jasnym komunikatem pośród nocy. Księżyc przynosi jasność umysłu, serca i ducha - ale to jest cena, jeśli nie jesteś ostrożny. Bycie zbyt podatnym mocy księżyca może prowadzić do zakłóceń sygnału lub nawet epizodów psychotycznych. To dlatego Kapłanka jest postacią silną - bo nie tylko słucha wiadomości księżyca - ona wykorzystuje również jego moc.

Zwój - Każdy chce wiedzieć, co jest napisane w zwoju. Kapłanka trzyma go blisko swojego łona, i tylko ona wie co jest tam napisane, ale raczej nie chce podzielić się z nami tymi informacjami. Faktem jest, że zwój zawiera informacje, która ją chroni. Zawiera wiedzę ezoteryczną, okultystyczną, filozoficzną i jeśli zostanie umieszczony w rękach kogoś, kto nie ma zrozumienia i szacunku dla tego, co ona trzyma w rękach, może wydarzyć się ogromna szkoda. To dlatego, że Kapłanka posiada zwój tak blisko siebie wie, że wiedza może być zarówno mordercą jak i zbawicielem. Istnieją teorie, że zwój jest dokumentacją Akashic, które zawierają zapisy, że wszystko jest w historii, i że był on dla każdego-duszy istnienia. Jednakże, możemy być pewni, że Kapłanka zawsze nas chroni - potrafi dotrzymać tajemnicy dopóki nasze umysły nie będą gotowe aby tę wiedzę otrzymać.

Dodatkowa uwaga: Niektóre talie kart przedstawiają dwie kolumny po obu stronach Kapłanki. Po jej prawej stronie jest czarna kolumna z literą "B". Z kolei po lewej biała kolumna z literą "J". Stanowią one filary, które stoją przy wejściu do świątyni Salomona w Jerozolimie. Słowo "Boaz" z hebrajskiego oznacza "siły", a "Jachyn" oznacza "stwierdzić". Filary te są symbolem równowagi i czci mocy jaką Kapłanka reprezentuje.

Pytania kluczowe:

Czy słucham mojego wewnętrznego głosu?
Jakie sekrety powierzone mi przez kogoś utrzymuje w tajemnicy?
Jestem związany z moją siłą wyższą?
Jakich tajemnic nie mówię nikomu i dlaczego?
W jaki sposób mogę lepiej zrozumieć moje życie i przeznaczenie?
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.

Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3667
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Nut » 09 cze 2015, 06:55

Karta Tarota przedstawia kobietę siedzącą u wejścia do świątyni. W dłoniach trzyma księgę, oznakę wiedzy. Za nią wisi zasłona, która oddziela świat realny od świata duchowego. Kobieta siedzi spokojna, jej twarz wyraża łagodność i pogodę ducha. Karta Kapłanka oznacza idealną kobietę, duchową mądrość, poznanie samego siebie na płaszczyźnie psychologicznej i duchowej.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2631
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 526 razy
Otrzymał podziękowań: 412 razy
Droga życia: 0

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Iza74 » 12 cze 2015, 11:57

II PAPIEŻYCA
Możliwe liczne podróże, moralność, uczciwość i dobroć bliskich osób, ujawnienie się pomocnej siły. Mądrość, zrozumienie. Możliwość dziedziczenia, otrzymania darowizny.Dobry doradca, poprawa sytuacji.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Iza74 » 19 cze 2015, 10:39

Oznacza kobietę, która sprawuje duchową opiekę i jest powiernicą sekretów. Może być to matka lub nauczycielka, lekarka, a nawet po prostu wierna przyjaciółka, czyli taka, która mówi nam prawdę, bez względu na to czy miło nam tego słuchać czy nie.
Kapłanka
Kapłanka symbolizuje żeńską siłę, która ma istotny, a nawet decydujący wpływ na istnienie świata w jego duchowym wymiarze. Jest to siła subtelna i dlatego dla wielu niezauważalna, a nawet lekceważona. Taki błąd jednak sporo kosztuje. W najlepszym razie pozbawia człowieka wrażliwości w stosunku do innych ludzi, piękna natury i subtelności świata niematerialnego.

W niektórych taliach nosi nazwę Papieżycy, co wyraźnie nawiązuje do pogłosek o istnieniu Papieża Joanny. Tak czy inaczej, symbolizuje żeński aspekt władzy duchowej, a raczej mocy odnoszącej się do tajemnic misterium. Kapłanka dysponuje potężnie rozwiniętym archetypem Animusa, odbiciem jej męskiej natury, przez co doskonale zna charaktery i ukryte namiętności każdego człowieka, niezależnie od jego płci. Oznacza to, że wiedza tajemna może być dostępna dla każdego, pod warunkiem, że rozwija on w sobie uczucia wyższe, zdolność do empatii i wyobraźnię. Prawda jest jednak taka, że jedynie doskonale znając siebie, możemy poznać innych ludzi.

Nie wystarcza do tego tylko wiedza naukowa, potrzeba też całych pokładów intuicji. Kapłanka staje się powiernicą dla poszukujących prawdy. Stanowi pierwszą kobiecą postać w talii, a więc nie jest jej obca kreatywność, jednak jako karta numerologicznie związana z liczbą dwa, jest oczywiście córą Księżyca, władczynią sekretów tkwiących w mroku nocy i niezbyt często wyciąganych na światło dzienne, gdzie czują się nagie i zawstydzone. Stąd Kapłanka niechętnie i bez pośpiechu odkrywa tajemnice księgi.

Opisane są tam ludzkie ułomności, być może wstydliwe skłonności, ale też prawdopodobnie zaklęcia i rytuały, dzięki którym można panować nad niektórymi zdarzeniami. Być może to właśnie Kapłanka zarządza funkcjonowaniem pól morfogenetycznych, tak jak żywiołami operuje Mag. Dzięki temu potrafimy wykonywać pewne czynności, albo rytuały o charakterze magicznym, sami nie bardzo zdając sobie sprawę, skąd ta umiejętność pochodzi. Dopiero dalsze zagłębianie się w istotę psychicznych sił i mocy oddziaływania na ludzi daje nam nad nimi przewagę. Jest to wszak najbardziej pożądana cecha wszystkich ludzi zajmujących się parapsychologią, magią i psychotroniką. Być może właśnie o takich tajemnicach traktuje zazdrośnie strzeżona księga w rękach Kapłanki.

W dywinacji oznacza kobietę, która sprawuje duchową opiekę i jest powiernicą sekretów. Może być to matka lub nauczycielka, lekarka, a nawet po prostu wierna przyjaciółka, czyli taka, która mówi nam prawdę, bez względu na to czy miło nam tego słuchać czy nie. W każdym razie, zawsze osoba ta troszczy się o nasze dobro. Na podstawie sąsiedztwa kart dość łatwo odgadniemy o kogo i o co chodzi. Czy osoba ma związek z rodziną, pracą, urzędem czy zdrowiem. Wspomnieliśmy, że Kapłanka na karcie sama zgłębia księgę tajemnic.

W wielu religiach kapłanki miały magiczną moc, były wieszczkami lub mistrzyniami najbardziej tajemniczych obrzędów, zwłaszcza dotyczących płodności, a więc takich, dzięki którym istnieje natura i rozwija się życie. Nie sposób więc wyobrazić sobie poznania istoty świata bez pomocy Kapłanki. Jest w końcu patronką osobistego, indywidualnego rozwoju, a więc pokazuje, że samorozwój staje się nie tylko możliwy, ale nawet konieczny. Jedynie my sami wiemy, czy posiadamy do tego predyspozycje, a jeśli tak, to jakie one są i jak najlepiej je wykorzystać. Jeśli tego nie wiemy, jest to najwyższy czas, by wreszcie zagłębić się w swoje wnętrze

Gdy wyciągniemy kartę Kapłanka

W otoczeniu kart pomyślnych Kapłanka wskazuje, że osobie tej można zaufać, ale też zaleca, by rzetelnie nad sobą popracować, zwłaszcza w dziedzinie szeroko pojętego zdrowia i duchowej równowagi, co przełoży się na nasz odbiór społeczny. Kapłanka radzi większy kontakt z naturą, poszukiwanie osób o podobnych zainteresowaniach i włączenie się w działania na rzecz środowiska lub pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Jest to jeden z najlepszych sposobów, by miejsce troski o siebie zajęła troska o ludzi bardziej od nas potrzebujących pomocy: niepełnosprawnych, skrzywdzonych, nieporadnych. Fundacje czekają na pełnych empatii wolontariuszy. Wystarczy tylko trochę pomóc innym, by sobie w ten sposób pomóc jeszcze bardziej. Ale Kapłanka ostrzega też przed możliwością wykorzystania naszej osoby przez kogoś dla jego własnych, niecnych celów.

W otoczeniu kart mniej pomyślnych zalecana jest rezerwa, a nawet duża ostrożność. Podczas zgłębiania tajemnic istnienia, poprzez rozwijanie zdolności paranaturalnych, tak samo łatwo możemy trafić na hochsztaplerów lub adeptów czarnej magii, jak na osoby wykorzystujące jedynie pozytywną energię. W takim przypadku dobrze jest zacząć od rozwijania intuicji i kontrolowania swoich zasobów energii. Jedynie w ten sposób w porę rozpoznamy wampira energetycznego i osoby nie życzące nam najlepiej, a wręcz złorzeczące. O wiele bezpieczniej jest samotnie rozpocząć przygodę zgłębiania tajemnic, z dużą dozą krytycyzmu i ostrożności. Dopiero, kiedy jesteśmy pewni swojej siły, odporności na manipulację i uleganie socjotechnikom, możemy szukać sobie podobnych

magia onet
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Iza74 » 04 wrz 2015, 13:47

ObrazekKABALAH - GIMEL I ARCYKAPŁANKA
Arcykapłance jak większość tarocistów zdaje sobie sprawę przypisuje się planetę Księżyc i znak zodiaku Ryby (w rzadkich przypadkach Rak). oczywiście odkąd odkryto Neptuna, niektórzy mistrzowie mówią, że do Arcykapłanki przypisany jest właśnie Neptun i Ryby.
Ja osobiście uznaję Księżyc i Ryby (przypominam, że gdy nie odkryto Neptuna, uważano, że Księżyc rządzi Rybami).
Wiemy, że Arcykapłanka ma liczbę 2 i przypisaną literę Gimel. I tu podobnie jak z magiem w tym związku pojawiają się pewne zgrzyty.
Popatrzmy co o literze Gimel można się dowiedzieć z księgi Jecirach i Księgi Zohar.
Gimel - Wielbłąd
Litera podwójna
Liczba - 3
Przypisana jest jej planeta - Jowisz
Otwór w ciele - Prawe oko
Jej fundamentem jest - Dobro i Zło
Jest ścieżką między - Keter (Korona) a Tiferet (Piękno) (znajduje się ta ścieżka w kolumnie równowagi)
Stworzył z niej u uformował pierwszy dzień tygodnia - Niedzielę
Uformował z niej ziemię - Arkę, na której pojawiają się ognie tronu Chwały. Są to przestrzenie ogarnięte ognie.
Uformował z niej niebo nazwane rakija - firmament
Przy stwarzaniu świata, gdy wyszła razem z Dalet, by Bóg zaczął od niej stwarzać świat, odesłał je Pan z takimi słowami;
- Zadowolić się musicie przebywaniem razem, b biednych na tym świecie nigdy nie zabraknie. Dalet to przecież "biedny" (dal), a Gimel - to, ten, który czyni (gomel) dlań dobro. Dlatego nie rozdzielajcie się, tylko nawzajem podtrzymujcie.
Mark - Alain Ouaknin w "Tajemnicach Kabały" tak pisze o literze Gimel; wielbłąd - wyjść z siebie, dawać z siebie, czynić dobro, odłączać, dojrzewać, wyzwalać się z czegoś, odpłacać dobrem za dobro; 3
Jak ma się litera Gimel do Arcykapłanki, która jest intuicją, wiarą i tajemnicą. Jak to ma się do karty, której patronują Ryby, Księżyc ewentualnie Neptun. Przecież Jowisz jest od bogactwa i rządzi Strzelcem, który jest znakiem ognistym i ma wyznaczać cele oraz przynosić radość, a nie... słuchać, rozumieć i uczyć rozumienia.
Jednak kiedy przyjrzymy się bliżej, zobaczymy, że Gimel uzupełnia Arcykapłankę, tak jak Bet uzupełniała, dodawała głębi karcie Maga.
Liczba 3 zapowiada dla mnie, że Kapłanka może stać się Cesarzową...archetypem matki.
Jowisz również patronuje Sefirocie Chesed (Miłość), która jest koloru szafiru. Kapłanka ma w sobie miłość, ma w sobie wybaczenie, ma w sobie spokój, głębie i ukojenie jakie można znaleźć w wibracjach szafirowego koloru. Pozornie nie robiąc nic daje wiele. jej mądrość jest dostępna, jeśli ktoś potrafi słuchać.
Wychodząc poza kartę - rolą kapłanki było głosić i czynić dobro.
Fundamentem litery Gimel jest dobro i zło. Dla mnie jest logiczne, że pasuje do Arcykapłanki. Po pierwsze to kapłani i kapłanki nauczali, co jest dobre a co złe. Po drugie ocena dobra i zła zależy w znacznej mierze od naszej wiary i przekonań...a Arcykapłanka jest w sumie archetypem wiary.
Jest ścieżką między Tiferet (Pięknem), która jest centrum Drzewa życia, a na płaszczyźnie psychologicznej symbolizuje wiarę i wolę (świadomość) człowieka do Keter (Korony), która jest boskością. Czyż to nie medytacja i wiara prowadzą nad do Źródła? A Światło odczuwamy, gdy w milczeniu i spokoju umysłu siadamy, bez oceniania innych..a cała wiedza (książka na kolanach Arcykapłanki) staje się maleńka wobec kluczy do tajemnic jakie dzierży.Kluczami tymi jest medytacja i doświadczanie.
Jest to ścieżka w kolumnie równowagi...jeśli przypatrzymy się karcie Arcykapłanki zauważymy, że jest ona języczkiem u wagi...stoi między światłem a ciemnością, między wiedzą a milczeniem, między biernością a pasywnością, między niebem a ziemią, między dziewicą a nierządnicą. Nie jest może równowagą, ale na pewno jest jej strażniczką.
Ktoś kiedyś powiedział, że dobro polega na robieniu po cichu tego o czym inni mówią głośno. Arcykapłanka jest pięknym tego odzwierciedleniem.
Wielbłąd jest symbolem przetrwania, błogosławieństwa, wytrwałości - to też można odnaleźć w Arcykapłance.
Litera Gimel dla mnie z karty Kapłanki czyni Arcykapłankę...co to oznacza? Dla mnie oznacza to, że odnajduję w niej i Westalkę i córę Koryntu, i siostrę zakonną, i szamankę voo-doo. Każdą kobietę, która odkryła Boga i boskość w sobie i innych.

źródło - Tajemnice ścieżek - Tarota, Kabbalah, Aniołów i innych
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Nut » 03 paź 2015, 10:17

II-Papieżyca. Moc tego, co inne, porzucone i pominięte. W sprawie o którą pytasz, nie są ważne pozory, tylko to, co w niej jest głębokie i ukryte - tak więc musisz umieć dostrzec prawdę spoza pozorów. Rządzą tu inne zasady niż te, do których jesteś przyzwyczajony. Żeby osiągnąć sukces, musisz zmienić swoje poglądy, ponieważ naprawdę silny jest tu ktoś, kogo ty uważasz za słabego; lub rządzi ktoś, kogo ty mógłbyś uznać za postać drugorzędną - sądząc po pozorach. Ktoś inny (niż by się wydawało) pociąga sznurki, ktoś inny (niż by się wydawało) odnosi korzyści. Sprawa ma drugie dno, o którym nie wszyscy wiedzą ani nie każdy wiedzieć powinien. Sprawa wymaga pewnego wtajemniczenia i wprowadzenia w krąg tych, którzy naprawdę wiedzą, co tu się dzieje. Twoimi sojusznikami są kobiety, dzieci lub osoby stojące pozornie niżej w hierarchii.

źródło - TARAKA
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2631
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 526 razy
Otrzymał podziękowań: 412 razy
Droga życia: 0

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: ameners » 22 mar 2016, 23:44

Zdrowie...

Kłopoty z układem rozrodczym, karta może również symbolizować bezpłodność...

Źródło: wiedza własna...
ameners
Niewymowny
 
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2016, 18:45
Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Płeć: Mężczyzna
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 33

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Iza74 » 11 sie 2017, 11:35

RADA -

Jesteś na dobrej drodze, nawet jeżeli tego (jeszcze) nie wiesz. Twoim przedsięwzięciom patronują głębokie siły działające na poziomie przeznaczenia. Jesteś niesiony przez życie przez potężną falę, która nie uczyni ci krzywdy. Nie śpiesz się. "Działaj nie działając". Zaufaj swojemu przeznaczeniu. Zdaj się na swoją intuicję, na swój głos wewnętrzny. Możliwe, że powinieneś zmienić swoje poglądy i zaakceptować coś, w co jeszcze nie wierzysz - i co wydaje ci się naiwne, nieracjonalne lub przestarzałe.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Karty Tarota - Kapłanka - II

Postautor: Iza74 » 17 sty 2018, 22:22

Obrazek


II Wysoka Kapłanka
Intuicja,

Najwyższa kapłanka reprezentuje zasadę intuicji, wolności i niezależności, która odzwierciedla jej wewnętrzną siłę i polega na niej.

II Wysoka Kapłanka
Poprzez intuicję mamy dostęp do naszej boskiej mądrości i do naszych uzdrawiających mocy. Jesteśmy związani z całą wiedzą, jaka kiedykolwiek istniała i kiedykolwiek będzie istnieć. Zasada intuicji polega na słuchaniu wewnętrznej ciszy. Związana z tym moc dostarcza nam wszystkiego, ponieważ jest połączona z całym życiem i wszechświatem.

afirmacja
Słucham mojej wewnętrznej ciszy.

pozytywny
Wysoka kapłanka pokazuje nam sensytyzację dla dzieła świata duchowego. Coraz częściej jesteśmy w stanie otworzyć się na wyższe siły. Możemy dzielić się naszymi duchowymi doświadczeniami z innymi ludźmi. Uczymy się coraz bardziej ufać naszej intuicji, naszej wewnętrznej wiedzy. Tylko dzięki temu zaufaniu możemy je nam objawić.

ujemny
Poprzez wiedzę i moc stajemy się wpływowi. Ale jeśli tracimy kontakt i zrozumienie problemów i potrzeb naszych bliźnich przez jego off-hakiem, potem tracą kontakt ze sobą i z nim radości życia, a ta droga prowadzi do samotności.
<E>
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Znaczenia kart tarota - AW

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości