Karty Tarota - Pustelnik - IX

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Amadeo » 10 paź 2011, 17:38

Obrazek
Mądrość,doświadczenie,rozwaga,samotność,izolacja od innych,szukanie drogi w życiu,opóźnienia i zastoje.

Pustelnik a...
Miłość: poczucie samotności, niezrozumienia, strach przed zostawieniem, nieumiejętność porozmawiania z partnerem i wyjawienia mu swoich uczuć, przekonanie o braku zrozumienia w związku
Przyjaźń: chęć wycofania się z aktywności, potrzeba samotności i przemyślenia
Zawód: potrzeba wycofania się z aktywności zawodowej, konieczność urlopu, przejście na emeryturę, robienie bilansów zawodowych
Pieniądze: nie tyle ważne, co doświadczenia życiowe. Człowiek zajęty jest swoim światem duchowym, trudno mu więc skorzystać z bogactwa świata materialnego
Zdrowie: choroby o podłożu psychosomatycznym, można je więc zatrzymać i wyleczyć poprzez pracę nad wnętrzem emocjonalnym. Pamiętaj, że samotność jest często potrzebna dla zrobienia porządku wewnętrznego, ale jeśli zauważysz, że staje się ucieczką, bądź uważny, gdyż może się stać prostą i szybką drogą w depresję

Źródło: "Vademecum Tarota" B. Antonowicz - Wlazińska
Amadeo
Wciąż tu siedzę
 
Posty: 4272
Rejestracja: 26 wrz 2011, 06:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć: Mężczyzna
Droga życia: 0

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: teye » 17 paź 2011, 10:07

Obrazek

ten Pustelnik Mnie zachwycił..

Na karcie widoczny jest zgarbiony, brodaty starzec, ubrany w habit albo pelerynę. Podpiera się laską, jednocześnie oświetlając lampą drogę przed sobą.
Rada nauka, troska, pieczołowitość, siła charakteru, rozwaga roztropność, dyskrecja cierpliwość, nieszczerość samotność, oszustwo, osoba nieśmiała z trudnością komunikacji z innymi, strach przed odkryciem, problemy z akceptacją faktów, osoba znająca czyjeś tajemnice, pośpiech, plotkarstwo, osoba nie panująca nad sytuacją, niedyskrecja, pochopność, nierozsądne postępowanie, złe wskazówki, niedojrzałość, nadmierna izolacja, odsunięcie rad innych.
Karta Eremity oznacza mądrość, doświadczenie, umiejętność podejmowania ważnych decyzji, uporządkowanie życia. Kojarzona bywa z zainteresowaniem psychologią, sztukami magicznymi i poszukiwaniem drogi do poznania prawdy. Bywa też symbolem samotności i opuszczenia, czy też zamknięcia się w sobie.
Karta poszukiwania prawdy w oparciu o własne możliwości umysłowe. Bardzo ważnym przesłaniem tej karty jest nakaz zachowania dla siebie swoich spraw. Publiczne poruszanie kwestii dla nas istotnych nie jest dla nas korzystne. Szukanie wartości duchowych i drogi życiowej. Upór w trzymaniu się starych przyzwyczajeń i starych sposobów komunikowania swoich potrzeb, surowość w ocenie innych, brak akceptacji, brak umiejętności darzenia uczuciem.
Problemy zdrowotne w obrębie jamy brzusznej, najczęściej kłopoty z jelitami i trzustką.
Duże znaczenie ma miejsce pojawienia się karty we wróżbie. Na początku układu oznacza, że powinieneś korzystać z rady czy pomocy innych osób, zwłaszcza specjalistów w dziedzinie, o którą pytasz np.: karta pustelnik będzie przy karcie oznaczającej załatwienie spraw urzędowych - tłumaczenie - bądź ostrożny, sprawdź wszystko bardzo dokładnie, nie podpisuj nic pochopnie, skonsultuj się z specjalistą w tej dziedzinie.
Pośrodku układu będzie sugerowała, że znajdują się koło niego osoby bardzo wpływające na jego życie. Poprzez izolację jesteś w stanie pokonać przeszkody i z zasobem pozytywnej energii iść do przodu. Przykładem takiego położenia może być - pustelnik znajdujący się koło karty oznaczającej dom - tłumaczenie - osoba bliska wróżącemu w jakiś sposób wykorzystuje albo będzie starała się wykorzystać wróżącego. Pustelnik będzie sugerował dużą ostrożność lub całkowitą izolację w celu uniknięcia krzywdy.
Na końcu układu będzie sugerowała porzucenie bierności i monotonności w życiu. Wróżący jest zamknięty w sobie własnym życiem i sam sobie jest przeszkodą na drodze do rozwoju. Karta ta będzie sugerowała pozytywny czas do zmian. Przykład - wróżący zastanawia się nad zmianą pracy czy miejsca zamieszkania, ale boi się ryzyka i ciężko jest mu podjąć decyzję -Pustelnik wskaże mu pozytywne rezultaty, jeżeli decyzja zostanie podjęta.
Generalnie sygnalizuje, że nadszedł już czas, aby wykorzystać swoje potencjały intelektualne opierając się o własne przemyślenia i samodzielnie, w odosobnieniu, odkrywać prawdę ukrytą głęboko przed poznaniem w nieświadomości zbiorowej. Droga jednak nie jest ani łatwa ani krótka. Czeka Cię wiele okresów zwątpienia bądź rezygnacji, a kiedy ostatecznie stracisz nadzieję i powiesz sobie, że nic nie wiesz i nic nie rozumiesz, odnajdziesz właściwą drogę i prawdę. Musisz bezbłędnie rozpoznać, która droga zaprowadzi Cię do prawdy, a którą nie wolno Ci iść, bo nie wiadomo w którym miejscu i czasie na powrót będzie za późno. Musisz odróżnić prawdę od fałszu, w przeciwnym razie czeka Cię katastrofa. W swoim zasadniczym znaczeniu Pustelnik to ten, który świadomie wybiera duchową ścieżkę bez oparcia o zinstytucjonalizowane formy, a swoją mądrość uzyskuje w oparciu o własne przemyślenia, z dala od ludzkich skupisk, również po to aby lepiej zrozumieć siebie.W pozycji odwrotnej - odrzucenie pomocy w trudnej sytuacji z powodu nadmiernej pychy. Nierealne spojrzenie na istniejące fakty, zazdrość, zarozumiałość lub strach przesłaniają prawdę i długo wróżący może popełnić błędy. W zależności od otaczających kart, może także ostrzec wróżącego przed zdradą lub oszustwem ze strony osoby bliskiej, izolacja lub uczuciowa samotność sprowadzona na wróżącego przez nieuczciwe działania ludzi z pobliskiego otoczenia.
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 19 paź 2011, 00:07

ObrazekObrazek
ZDROWIE
Choroby starcze(gerontologiczne),czyli związane z wiekiem i starzeniem się organizmu,np.choroba Alzhaimera,demencja starcza,upośledzenie funkcji komórek i tkanek organizmu,zmniejszenie witalności postępujące z wiekiem,marazm starczy-ogólne zniechęcenie ,zmęczenie życiem,apatia.brak zainteresowania światem zewnętrznym.
Choroby przewlekłe(chroniczne),czyli trwające z różnym nasileniem przez wiele lat i nie poddające się skutecznemu leczeniu.
Mówiąc jeszcze inaczej są to choroby,które można zaleczyć,a nie wyleczyć.
Możliwe jest jedynie łagodzenie objawów,poprawa komfortu życia chorego,doprowadzenie do stanów remisji choroby.
Należą do nich na przykład:choroby alergiczne,przewlekłe choroby płuc,upośledzenie funkcje narządów zmysłów,przede wszystkim słuchu i wzroku oraz wiele innych.
Znaczenie karty w naturoterapii
lek homeopatyczny-Arsenicum
zioło-piołun
kamień-lapis lazuli
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 25 paź 2011, 16:26

W rozkladach tarota karta Eremity oznacza koniecznosc zmiany dotychczasowego trybu zycia,zwrocenia sie do swego wnetrza i zastanowienia sie co jest dla nas najwazniejsze,a co nalezy odrzucic.
Nie trzeba bac sie samotnosci,bo moze okazac sie ona lecznicza.
Wiaze sie to z przewartosciowaniem dotychczasowych wyobrazen zwiazanych z pojeciem sukcesu,ambicji.uznania lub dobrobytu materialnego.
Rozpoznanie celow nadrzednych przybliza nam rzeczywistosc oraz ukazuje role ,jaka chcemy spelnic w tej rzeczywistosci.
W tej fazie samotnosc ,odsuniecie sie od swiata ,wycofanie sie z szeregu niepotrzebnych zwiazkow i aktywnosci daje nam mozliwosc spokojnej i rozwaznej pracy.
Krok po kroku dojdziemy wowczas do celu.
Karta oznacza spokoj uwalniajacy od zametu zycia.Wycofanie sie nie zawsze przychodzi nam latwo i musi byc oparte na glebokiej pewnosci ,ze to ,co robimy ,jest sluszne.
Karta moze oznaczac pomoc ze strony kogos .kto istnieje w naszym otoczeniu i kto do tej pory nie byl przez nas dostrzegany.
Osoba taka moze nas podeprzec duchowo i spelnic role psychoterapeuty.
Problemy z jakimi musimy sie uporac,nie sa jednoznacznie zle lub dobre.
Wszystko zalezy od tego jak je ocenimy.
Jezeli negatywnie,to tylko dlatego,ze nie godzimy sie na zmiane ,bo nie mozemy lub nie chcemy podjac krokow w tym kierunku.
Jezeli np,zwiazek rozpadl sie i partner nas opuscil,stajemy w obliczu zmiany .Wczesniej czulismy koniecznosc tej zmiany,lecz w momencie kiedy ona nastapila rozpaczamy ,zamiast wyciagnac lekcje z przeszlosci i dostosowac sie do nowych warunkow zycia.
W takiej sytuacji mamy dwie mozliwosci-pozostanie samotnymalbo szukanie nowego partnera.
Kazda zmiana wiaze sie z uczuciem leku i niepewnosci.Nie akceptowanie zmian oznacza nasz upor,ale jest to tak,jakbysmy zawracali prad rzeki.
Jezeli partnewr nas opuscil,to wina lezy rowniez po naszej stronien,a uswiadomiwszy to sobie,bedzie nam latwiej przezyc rozstanie i podazyc dalej.
W sferze uczuć karta Eremity wskazuje na dobre porozumienie z partnerem oraz wlasciwe rozpoznanie potrzeb w istniejacym zwiazku.Moze okreslac rowniez szczesliwy okres -sa\motnosci we dwoje-oraz gleboka pewnosc przezywanej milosci,dojrzalosc,cierpliwosc oraz gotowosc okazania pomocy drugiemu czlowiekowi.
KARTA ODWROCONA-oznaczac moze izolacje i wskazywac na koniecznosc odwrocenia sie od ludzi i swiata.Otaczajace karty potwierdza czy izolacja nie wynika przypadkiem z naszej niedojrzalosci i strachu przed konfrontacja z zyciem.
w/g Swirskiej-zaproszenie do tarota


http://www.albideuter.de/assets/images/ ... Eremit.jpg

http://www.albideuter.de/assets/images/ ... Hermit.jpg
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 13 lis 2011, 17:12

ObrazekObrazekObrazek


Eremita mówi o chorobach starczych, przewlekłych, trwających z różnym nasileniem przez wiele lat.

Eremita – mówi o stanie chorobowym oraz ogólnym złym samopoczuciu. Przynosi depresje, załamania nerwowe, problemy z jelitami oraz kośćcem. Pokazuje typowe choroby i objawy wieku starczego.
Astrologia, splot słoneczny, wnętrzności
Osoba pokazana tą kartą powinna wyjść ze stanu ciągłego rozmyślania nad swoją chorobą i otworzyć się na nowe możliwości jakie niesie ze sobą chwila obecna. Osoba pokazana Eremitą powinna zacząć częściej się uśmiechać, praktykować afirmacje, udać się na zabieg energetyzujący organizm. Jeżeli to możliwe osoba ta powinna "wyjść do ludzi" oraz zmienić nastawienie do świata.Piotr Górski ,,Tarot a zdrowie''
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: teye » 14 lis 2011, 09:43

Obrazek
Mądrość, wejście we własne wnętrze, znalezienie samego siebie, przygotowanie
do zmiany, kreatywność, słuchanie swojego wewnętrznego głosu, głębokie odkrycia i zrozumienie wynikające z bycia sam na sam.
M.Bucardi "Magia miłosna"

ISTOTA ZAGADNIENIA- znalezienie swiatla,zawrocenie.

Gotowosc do spotkania sie z samym soba,na bardzo glebokiej plaszczyznie.
Wycofanie sie w glab siebie.Sprobuj traktowac z daleka mysli i zdania innych
ludzi,aby otrzymac szanse,naprawde glebokiego wczucia sie w siebie samego.
Podazaj za swoim wewnetrznym swiatlem,nawet jezeli jest to tylko maly
plomyzek! Wsluchaj sie w wiadomosci,wiedze,ktore ujawnia sie z twej wewnetrznej
ciszy.Nie miej strachu ani nieczystego sumienia,ze przez pewien czas nie bedziesz
robil nic,lub bardzo malo.

STACJA PODROZY DUCHOWEJ

Mimo iz jestesmy towarzyskimi zwierzatkami,istnieje tez jakas czesc
samotnika/czki w nas samych.W tym czasie chodzi o to ,aby odkryc w sobie
swoje mozliwosci i umiejetnosci.Nastepnie jestesmy chetni je wykozystac
dla pozytku wszystkich.
Teraz jednak wolno nam byc calkiem w sobie.

INSPIRACJA

Znajdz dojscie do swego wewnetrznego swiatla,z tym swiatlem przezyjesz
uwolniona milasc,prawdziwa bliskosc,glebokie zjednoczenie z ludzmi i z calym
swiatem.W samotnosci z soba spotkamy nasza wewnetrzna zywotnosc i sile.
Ta zywotnosc i sila beda nas niosly przez najwieksze kryzysy i wyzwania zyciowe,
poniewaz sa one zawsze w nas.

Ja delektuje sie tym,ze przez jakis czas moge byc sam ze soba,aby odkryc ssiebie
na nowo.

EREMITA jako karta roku

Znajdz czas dla siebie samego i dla tego co w twoim zyciu jest wazne.Jest latwiej to
wszystko kontemplowac,zamyslic sie ,rozwazac,jezeli zrezygnujemy z zewnetrznych
wplywow i podniet.

KARTA PARTNERSTWA

Zwroc uwage ,aby twoje partnerstwo ,doswiadczenie ze swiatlem wewnetrznym
wspomagalo.Pomoze to w przetrwaniu wszystkich wzlotow i upadkow zyciowych.
Znajdz rowniez w twoim partnerstwie czas,aby byc talko dla siebie .Jest to czesto
blogoslawienstwem.

CEL ROZWOJU

Znajdz swoja wewnetrzna prawde,to duchowe swiatlo,to wieczne zrodlo zycia,
radosci i bycia,ktore jest w kazdym z nas ukryte.
Oczy naszego ciala sa najczesciej niewidoczne (oprocz-w spojrzeniumilosci,
dobroci,madrosci) ale osobiscie odczuwalne.

PYTANIA

1.Czy jest cos co cie boli,albo cos ci brakuje?
2.Czy jestes gotowy na poszukiwanie swiatla nawet wtedy jezeli spotkasz
cienie,przez ktore musisz przejsc aby to swiatlo znalezc?
3.Gdzie i komu wniesiesz wiecej swiatla w zycie poprzez swoje istnienie?


Zrodlo:Gerd B. Ziegler Tarot
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 15 lis 2011, 05:45

Pustelnik - Najwyższy czas zostawić drobne kłopoty dnia codziennego i nawykowe rozrywki. To przeszkadza ci myśleć o duszy. Każdy człowiek potrzebuje czasami pobyć w samotności, żeby zrobić porządek z samym sobą. Dla ezoteryków i ludzi troszczących się o swój rozwój duchowy, Pustelnik może oznaczać uczucie osamotnienia z tego powodu, że jego wcześniejsi przyjaciele i bliscy przestali rozumieć go. On poszedł do przodu, a oni zostali z tyłu, tam, gdzie byli. Dlatego utrzymywać kontakty on może teraz tylko z takimi Pustelnikami jak on, ale tych jest mało, a w najbliższym otoczeniu może ich nie być wcale. Może oczywiście cofnąć się do tyłu i starzy przyjaciele przyjmą go z ochotą, ale na tym zakończy się jego rozwój duchowy. Ogólnie oznacza odpowiedź na "tak".
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 20 lis 2011, 22:08

Osoba starsza,emeryt.
Doskonale radzi sobie z samotnością
Tarociska J.Stawińska


Karta Tarota przedstawia starszego mężczyznę, który lampą oświetla sobie drogę. Patrzy w ziemię, szuka czegoś, nie zauważa tego, co dzieje się wokoło. Jest przygarbiony, ubrany w strój mnicha. Ma w sobie mądrość, którą chce odnaleźć i dzielić się nią z innymi. Karta Pustelnik oznacza naukę, odwagę i dojrzałość w wyborach życiowych, spotkanie mistrza.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: Elie » 02 lut 2012, 22:47

Rada z jednej karty:

Czas na bilans ostatniego okresu życia. Zatrzymaj się nareszcie i nie pędź tak! To zapowiedź samotności, rozstania, rozważań o życiu, sobie, o tym, co osiągnąłeś, a co nie. Dobry okres na poznawanie siebie, rozwój duchowy, psychoterapię, udział w kursach pracy nad sobą. Nie zaczynaj nic nowego. Uporządkuj wszelkie stare sprawy, by móc zamknąć przeszłość. Cel swojego życia znajdziesz szukając go tylko i wyłącznie w sobie, w swoich marzeniach, w przeszłości.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

Blaski: mądrość, spokój, wycieszenie, zaduma nad życiem, sobą, światem, ludźmi, uświadomienie sobie swoich błędów, wzięcie nauki z lekcji życiowych, rozwój duchowy, poszukiwanie prawdy o sobie, czas na zrewidowanie swojego postępowania, poglądów, przekonań oraz systemu wartości, poszukiwanie swojej drogi życiowej.

Cienie: bolesna samotność, izolacja, utrata zaufania do ludzi, ucieczka od nich, umartwianie się psychiczne, tendencje masochistyczne, upór w trzymaniu się swoich starych przekonań, brak elastyczności, niemożność zaakceptowania siebie takim, jakim się jest, zgorzknienie, wewnętrzna ucieczka przed życiem.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Karty Tarota - Pustelnik - IX

Postautor: teye » 15 lut 2012, 15:51

Obrazek

Tarot by azurylipfe


PUSTELNIK
Dziewiąta karta Tarota w Wielkich Arkanach. Postać mnicha reprezentuje, izolację i poświęcenie się ascezie w
poznaniu światła mądrości, symbolizowanego przez niesioną przez niego lampę (a. klepsydrę). MoŜe teŜ on
wywoływać skojarzenia z uczonym niosącym światło wiedzy. Na niektórych wczesnych kartach Tarota mnich
trzyma klepsydrę, symbol czasu, a niekiedy wspiera się teŜ na kuli co wskazywałoby na atrybuty Saturna,
władcy czasu, zarówno w aspekcie astrologicznym jak i mitologicznym. Klepsydra jest teŜ często atrybutem
alchemików. Lampa uniesiona wysoko jest atrybutem Diogenesa. Powszechne są alegorie Czasu i Saturna jako
starca idącego o kuli i trzymającego klepsydrę. Zwana przez mistyków metafizyczną, szczęśliwą liczbą rządzącą
sztukami pięknymi, równowaŜącą elementy duchowe i materialne. Jako ostatnia z szeregu reprezentuje koniec i
początek, ideę rodzenia się na nowo, przeobraŜenia i rozwoju, a zarazem śmierci, końca cyklu. Piekło
chrześcijańskie ma 9 bram: 3 spiŜowe, 3 Ŝelazne, 3 kamienne. Symbol sumy trzech światów: nieba, ziemi i
piekła.
ZNACZENIE WRÓśEBNE KARTY
Poszukiwanie wyŜszych wartości, mądrość nabyta w wyniku nauki i doświadczenia, okres kontemplacji,
zagłębianie się w swej duchowości, rezygnacja ze starych przyzwyczajeń, zainteresowania okultyzmem i
ezoteryką, profity finansowe z wcześniej dokonanych inwestycji, perfekcjonizm w działaniu. Błędna ocena
faktów, zahamowanie realizacji planów, rozczarowanie mistrzem lub nauczycielem, konieczność
zweryfikowania dotychczasowych celów Ŝycia. KaŜdemu potrzebny jest okres samotności, by w pełni poznać
samego siebie. dzięki temu na wiele spraw spojrzysz z nieznanym ci dotąd dystansem. W efekcie zobaczysz
otwierające się przed tobą nowe szansę. Stare przysłowie mówi, Ŝe miecze zwycięstwa wykuwa się w
samotności. Nie zapominaj o tym.
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Znaczenia kart tarota - AW

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości