Kiedy rozpoczyna się i kończy rok numerologiczny

Postautor: luca » 06 sty 2014, 19:08

Lomatkoicorko 035 Teraz to mam jeszcze bardziej namieszane w glowie :roll:
Jezeli dobrze zrozumialam, to rok numerologiczny powinno obliczac sie w ten sposob :
dzien urodzenia+miesiac urodzenia+aktualny rok ?
W moim przypadku byloby to tak :
1+7+0+7+2+0+1+4, czyli 4...a nie 9 .

Jak to jest w koncu ?
Awatar użytkownika
luca
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 06 sty 2014, 19:18

ano poperdzieliliśmy : :lol: :mrgreen:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2191 razy
Otrzymał podziękowań: 2136 razy
Droga życia: 1

Postautor: Esencja » 07 sty 2014, 10:50

xLena pisze:
Ellie pisze:Wyszło że w 9 roku - program policzył 2014 rok a numerologicznie przecież zacznie się od września
w takim układzie program jest do kitu

nie kumam?? od września w tym roku zacznie się 2015 nie? który rok liczyłaś?? osobisty czy jaki ?

Pytałaś się we wcześniejszym poście Lena jaki system jest najskuteczniejszy ;) Myślę, ze rok osobisty, to jest to, za co głównie powinniśmy się zabrać przy liczeniu i zwrócić na to szczególna uwagę. Na początku swojej zabawy z numerologia tez posługiwałam się oba systemami... Póki nie zajrzałam do obcojęzycznej literatury :P i pewna osoba nie zwróciła mi uwagi. Jednak ja mam taka sytuacja ze rok osobisty pokrywa się z numerologicznym, wiec tak czy siak za dużej różnicy u mnie w tej kwestii nie ma ;). Ale w przypadku osób, którym liczenie roku numerologicznego i osobistego dawało to dwie różne liczby, robił się niezły bigos i wiele spraw się nie zgadzało(moim skromnym zdaniem). Albo zgadzało się na siłę. Bo tak. btw, Ellie z tego co wiem jest w 9tym roku osobistym ;). Ale należy rozpartywać ja też w kontekście innych wibracji, które się pojawiają u nas.
Co do liczenia roku osobistego, jest kilka szkółek, jedni mówią, za początek nowego roku zależy od daty dnia urodzenia , inni, że od 1 stycznia do 31 grudnia, spotkałam się jeszcze z systemem trwajacym od pazdziernika do wrzesnia ;)
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: xLena » 07 sty 2014, 15:01

Oki, to bd się bardziej skupiać na tym, mam tylko jeszcze takie pytanko:
Esencja pisze:Co do liczenia roku osobistego, jest kilka szkółek, jedni mówią, za początek nowego roku zależy od daty dnia urodzenia , inni, że od 1 stycznia do 31 grudnia, spotkałam się jeszcze z systemem trwajacym od pazdziernika do wrzesnia ;)

który jest najlepszy według ciebie?? :)
xLena

Postautor: Esencja » 07 sty 2014, 15:27

xLena pisze:Oki, to bd się bardziej skupiać na tym, mam tylko jeszcze takie pytanko:
Esencja pisze:Co do liczenia roku osobistego, jest kilka szkółek, jedni mówią, za początek nowego roku zależy od daty dnia urodzenia , inni, że od 1 stycznia do 31 grudnia, spotkałam się jeszcze z systemem trwajacym od pazdziernika do wrzesnia ;)

Według mnie ostatni ;)
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: DziewczynaBonda » 08 sty 2014, 15:31

Cześć
Od września jestem w 6 roku i wiele spraw rodzinnych się wyjaśniło, rodzinne spotkania , okazje imprezy
Ale w tym roku w pracy zrobiło sie totalnie beznadziejnie, trudna sytuacja w pracy ,wręcz podbramkowa, z której ciężko mi wybrnąć A wcześniej nigdy nie przypuszczałabym że będzie aż tak źle :(
A może ktoś mógłby mi powróżyć przez PW ?
Awatar użytkownika
DziewczynaBonda

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: luca » 09 sty 2014, 13:52

Esencja pisze:
xLena pisze:Oki, to bd się bardziej skupiać na tym, mam tylko jeszcze takie pytanko:

Według mnie ostatni ;)

Aaaaaa...oki :gafa:
Czyli dzien urodzenia+miesiac urodzenia+aktualny rok.
W moim przypadku byloby to tak :
1+7+0+7+2+0+1+4. Z obliczen wynika, ze jest to 4 rok numerologiczny.

W/g charakterystyk numerologicznych, czwarty rok, nie jest zbyt optymistycznym etapem. Kurcze, ale teraz mam zagwozdke :zdziwko:
Chyba juz wole te dziewiatke ;)
Awatar użytkownika
luca
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Droga życia: 11

Postautor: xLena » 09 sty 2014, 17:04

Esencja pisze:ROK
4
Skończyły się rozrywki i zabawy, teraz trzeba spoważnieć i zabrać się do solidnej pracy. Będzie to bowiem rok zwany przez numerologów rokiem "siewu". Należy zatem uzbroić się w cierpliwość, gdyż mimo ciężkiej, rzetelnej pracy na efekty trzeba będzie jeszcze poczekać.
W tym czasie można, a nawet należy robić plany wszelkiego typu i skierować całą energię i wysiłki na ich realizację, nie zapominając przy tym, że teraz właśnie budujemy naszą przyszłość. W tym roku nie powinno się podejmować żadnego ryzyka związanego z finansami. Pieniądze warto wykorzystać z myślą o przyszłości, np. zapisując się na jakiś kurs, dokształcając się w danej dziedzinie lub też kupując sprzęt, doskonalący nasz warsztat pracy. Nie namawiamy do odbywania dalekich podróży. Nie należy też trwonić energii na działalność społeczną czy nadmiernie ożywione życie towarzyskie. Zaniedbywanie najistotniejszych obowiązków przynieść może kłopoty i porażki.
Skłonności do pesymizmu i zniechęcenia. Być może będziemy się czuli skrępowani i uwiązani, jakbyśmy nosili ciężki, zbędny balast. Powinniśmy zatem bardziej niż kiedykolwiek dbać o zdrowie psychiczne. Mimo że nie będzie to rok specjalnie trudny, odczuwać będziemy napięcie nerwowe i chęć radykalnej zmiany.
Możliwe problemy w kontaktach międzyludzkich. Nie pozostaje nam nic innego, jak wykazanie się cierpliwością, gdyż rozwiązanie naszych kłopotów nadejdzie już wkrótce. Pamiętajmy jednak, że w tym roku nie ujrzymy efektów naszej pracy, co nie powinno nas niepokoić, jeśli tylko będziemy postępować zgodnie z wibracją dominującą w tym czasie.
xLena

Postautor: DziewczynaBonda » 12 sty 2014, 14:59

Jeśli chodzi o rok 4 ,to w moim przypadku był on "odpoczynkiem" po szalonym gorącym imprezowym pozytywnym 3 roku osobistym, Ale nie był to do końca taki przyjemny odpoczynek. Rok czwarty to taki dla mnie "kubeł zimnej wody" Koniec hulanek, trzeba zdjąć z nosa różowe okulary, zakasać rękawy i brać się do pracy!
Pod koniec 3 roku poznałam kobietę młodą dzięki której dostałam fajną pracę-znajomości ,bardzo szybko się to potoczyło,no i zaczął się rok 4 w którym rozpoczęłam nową pracę, byłam pewna że taka praca to spełnienie marzeń ale się rozczarowałam , tak naprawdę natłok obowiązków ,mozolnych zadań ,pretensji ,brak czasu, ciężka nauka szkolenie ,mimo starań po trzech miesiącach zrezygnowałam , t.zn. Pani Kierownik porozmawiała ze mną że dalsza współpraca nie ma sensu. A kobieta która mi pomogła tą pracę podjąć dała do zrozumienia że się nie nadaje ,że to nie moja działka, Może i faktycznie to nie było dla mnie ale osoba ta przestała się do mnie odzywać, zrobiła ze mnie wroga po prostu , potem wyszły jakieś plotki ,nie wiadomo skąd tak naprawdę, zostałam posądzona o coś czego nie zrobiłam. Jednym słowem porażka! Wyjechałam z tamtego miasta, wróciłam do swojej miejscowości. W tym samym jeszcze roku 4 podjęłam pracę w której odetchnęłam ,praca fajna ,spełnienie, zadowolenie ,szybko się nauczyłam nowych rzeczy.. Jeszcze jestem w tej pracy ,prawie 2 lata ,aż właśnie teraz zaczęły się jakieś nieporozumienia. Zaczęło się psuć. Obecnie jestem w 6
Dodam że w 4 roku mogłam liczyć na pomoc i wsparcie najbliższych :)
Awatar użytkownika
DziewczynaBonda

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Kiedy rozpoczyna się i kończy rok numerologiczny

Postautor: Elie » 13 kwie 2016, 08:29

Każdy rok numerologiczny kończy się we wrześniu i we wrześniu rozpoczyna się następny rok numerologiczny.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2191 razy
Otrzymał podziękowań: 2136 razy
Droga życia: 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rok numerologiczny