Kończyna - 2

Kończyna - 2

Postautor: Iza74 » 26 kwie 2019, 20:44

Obrazek

Karta ta przedstawia czterolistną koniczynę. Czterolistna koniczyna oznacza szczęście, nadzieję, radość, miłość. Kolor zielony jest symbolem przyrody, życia, wiosny, odrodzenia, intuicji, niedojrzałości. Ludzie lubiący ten kolor są zazwyczaj sympatyczni, ale chłodni, unikający skandali, lecz lubiący plotkować, dobrzy sąsiedzi, rozumiejący obce problemy. Kwitnąca koniczyna w marzeniach sennych oznacza dobrą przyszłość.Oznacza: dualizm, pierwsze jądro materii, tworzenie, siłę pasywną, kobietę, współpracę, towarzyskość, skromność, podświadomość, macierzyństwo. Symbolizuje też emocjonalność, gotowość do poświęceń, cierpliwość, delikatność i wrażliwość.W astrologii - Księżyc; znak Zodiaku - Rak; żywioł - Woda; kolor - biały i srebrny; kamień - szmaragd, perła.

Karta ta uzupełniona jest Szóstką karo. Szóstka karo mówi o pomyślnym rozwiązaniu spraw finansowych, o korzystnym dla wróżącego podziale majątku (rozwód, spadek). Ogólnie dotyczy spraw materialnych.Karta Koniczyna należy do kart pozytywnych i oznacza nadzieję, radość, szczęście, zadowolenie. Wnosi optymizm w życie rodzinne, odnalezienie równowagi w sprawach sentymentalnych. Otwiera nowe horyzonty na przyszłość, dodaje otuchy i wytrwałości w trudnych sytuacjach. Jest też kartą dobrych myśli i pogody ducha. Obecność tej kart w rozkładzie przynosi pocieszenie i pokrzepienie.Z kartami pozytywnymi: odczucie ogólnego szczęścia i pełnia optymizmu. Każdy nurtujący problem w sposób nieoczekiwany znajdzie rozwiązanie. Pojawia się możliwość wyjścia z najbardziej trudnych sytuacji. Ogólny przypływ szczęścia, radości, nadziei i miłości.Z kartami negatywnymi: można spodziewać się przykrości, nieprzyjemności. W życiu powstają obiektywne przeszkody, niezależne od klienta, które są bardzo trudne do ominięcia. Nieprzyjemności związane z finansami, trudności np. z oddaniem pożyczki. Pesymizm, który pojawił się ze względu na trudną sytuację, zniechęca do podjęcia jakichkolwiek działań. Wielkie trudności, opóźnienia lub niemożność w realizacji przedsięwzięć, rozczarowania.Karta Koniczyna znajdująca się w pobliżu karty klienta oznacza jego pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Źródło: "Tajemnice kart Lenormand"
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1932
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 126 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Kończyna - 2

Postautor: Magus » 29 kwie 2019, 16:50

Jeśli kończyna otoczona jest przez ''Chmury'', znak wielkiego smutku i zmartwienia.
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Magus
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 250
Rejestracja: 12 cze 2016, 21:20
Podziękował : 103 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy


Wróć do Opisy Kart Lenormand

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości