Konflikt

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

Konflikt

Postautor: Carllossa » 16 cze 2018, 11:12

Bardzo proszę o poradę, jedna sprawa troche mnie martwi

Ostatnio zostałam wmanewrowana w konflikt pomiędzy dwiema osobami. Chodzi o wykonywanie usług ezoterycznych. Ja znam tylko te osoby poprzez takie rozmowy internetowe. Nie chcę żeby te osoby przez swój konflikt wciągały w to osoby trzecie, w tym mnie, a grożą sobie nawet sądem.
Czy ja będę musiała jakoś przez ten konflikt tych osób być przesłuchiwana na policji czy chodzić po sądach?
uwaga-t46095.html#p1014116

Cezary i Joanna to skonfliktowane osoby, nie znam dat urodzenia
Mam nadzieję, że to rozwiąże się pozytywnie bez szkody dla mnie.
Pozdrawiam
Carllossa
Awatar użytkownika
Carllossa

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Re: Konflikt

Postautor: Elie » 16 cze 2018, 11:37

2 Miecze...Umiarkowanie...Paź Mieczy...Wisielec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Nie sądzę. Prawdopodobnie sprawa ucichnie, strony dojdą do porozumienia.Poplotkują trochę, posprzeczają, po czym przemyślą i sprawa powinna ucichnąć.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2068 razy
Otrzymał podziękowań: 1830 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Konflikt

Postautor: Carllossa » 16 cze 2018, 11:47

Veliax pisze:2 Miecze...Umiarkowanie...Paź Mieczy...Wisielec

Nie sądzę. Prawdopodobnie sprawa ucichnie. Strony dojdą do porozumienia.Poplotkują trochę, posprzeczają, po czym przemyślą i sprawa powinna ucichnąć.

Uprzejmie dziękuje za pomoc
Ja tym osobom powiedziałam, że niech się dogadają i mnie w to nie mieszają bo po co. Obojgu życzę dobrze ale zerwałam kontakt. Mimo to, jakieś takie myśli krążą
Uspokoiłam się dziękuję
Pozdrawiam
Carllossa
Awatar użytkownika
Carllossa

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Wróć do Kompleksowe porady