Koniunkcja Plutona, Urana i Neptuna

Koniunkcja Plutona, Urana i Neptuna

Postautor: KociImperator » 04 wrz 2018, 05:24

Cześć!
Temat jest moim zapytaniem w kierunku osób skłonnych do udzielenia wskazówki.
W moim horoskopie urodzeniowym, w znaku koziorożca widnieje ścisła koniunkcja Urana i Neptuna. Sekstyl do Plutona w skorpionie i kwadratura do Eris w baranie. W pewnym, bardzo ważnym dniu, który mnie czeka niedługo nastąpi koniunkcja Plutona względem tej pary w moim horoskopie urodzeniowym.
Będąc na wczesnym etapie poznania astrologii mogę jedynie powiedzieć, że czuję potężną transformację i zmianę sposobu myślenia, załamanie starych schematów i wejście w nową dla mnie rzeczywistość.
W jaki sposób można bardziej szczegółowo na to spojrzeć?
Z serdecznymi pozdrowieniami.
,,Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze a będzie dobrze"
Awatar użytkownika
KociImperator

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 3

Re: Koniunkcja Plutona, Urana i Neptuna

Postautor: Elie » 04 wrz 2018, 14:11

Koniunkcje sekstyle....widać znasz się na astrologii. Po co więc pytasz nas :03777:
Jeżeli wymówką będzie - ktoś mi to zrobił , odpowiedzią będzie - zapytaj tej osoby.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2115 razy
Otrzymał podziękowań: 1944 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Iza74 » 04 wrz 2018, 16:52

Program URANIA oblicza i interpretuje.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Ejbert » 15 wrz 2018, 16:19

KociImperator pisze:Cześć!
Temat jest moim zapytaniem w kierunku osób skłonnych do udzielenia wskazówki.
W moim horoskopie urodzeniowym, w znaku koziorożca widnieje ścisła koniunkcja Urana i Neptuna. Sekstyl do Plutona w skorpionie i kwadratura do Eris w baranie. W pewnym, bardzo ważnym dniu, który mnie czeka niedługo nastąpi koniunkcja Plutona względem tej pary w moim horoskopie urodzeniowym.
Będąc na wczesnym etapie poznania astrologii mogę jedynie powiedzieć, że czuję potężną transformację i zmianę sposobu myślenia, załamanie starych schematów i wejście w nową dla mnie rzeczywistość.
W jaki sposób można bardziej szczegółowo na to spojrzeć?
Z serdecznymi pozdrowieniami.

Można na to bardziej szczegółowo spojrzeć pod kątem twojej osobowości, twojego indywidualnego układu, określonego datą, godziną i miejscem urodzenia, bo taki układ o jakim mówisz mają wszystkie osoby, które urodziły się tego dnia. Spójrz w jakiej dziedzinie życia masz tą koniunkcję (tą dziedzinę określi dom koniunkcji) - to tam powinna najbardziej zamanifestować się ta zmiana, którą już odczuwasz, jak również nie zapomnij o Plutonie - gdzie jest natalnie, czy ma natalnie jakieś powiązania z tą koniunkcją, bo jak ma to jego wpływ będzie przemożny, ale też zazwyczaj wychodzi to po długim czasie. Na tyle na ile można trzeba być bardzo świadomym tego co się wprowadza w czyn, co się pragnie i myśli, co nie jest jednak łatwym zadaniem, jako że ich energie naprawdę jest trudno sobie i uświadomić i kontrolować.
Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 140 razy
Droga życia: 0

Wróć do Aspekty