Krew menstruacyjna

Krew menstruacyjna

Postautor: Anetta22 » 18 lut 2018, 18:27

Witam wszystkich ,,,jestem tu nowa szukając trochę o rytuałach trafiłam na ten forum, - a wiec chciałabym się zapytać czy może któraś z was robiła rytuał z krwią miesięczna ? Mam taki mały może większy problem bo mój ukochany chce wyjechać idę mnie na stałe do polski ,,, dodałam jemu krew kilkukrotnie ale się wgl nie zmienił ,, dalej jest chłodny i chyba w tym kierunku darzy żeby mnie zostawić ,,, jak już był taki temat i spamuje to przepraszam ale czy jest któraś z osób ktora się na tym zna albo może robiła to proszę o pomoc , o takie prawdziwe odpowiedzi i nie mówcie ze jestem głupia itd ,,, takich odpowiedzi nie oczekuje bo chyba o tym wiem Ze jestem nie poważna ale to silniejsze ode mnie ,, pozdrawiam
Anetta22

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Krew menstruacyjna

Postautor: Elie » 18 lut 2018, 19:54

i nie mówcie ze jestem głupia itd ,,, takich odpowiedzi nie oczekuje bo chyba o tym wiem

To dobrze, że wiesz, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Na domiar złego nie potrafisz pisać z sensem.

Ze jestem nie poważna ale to silniejsze ode mnie ,, pozdrawiam

Boję się co się stanie kiedy strzeli Ci do głowy zabić go..... też się nie powstrzymasz ?
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1827 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Anetta22 » 18 lut 2018, 22:02

Hmm dzięki za szczerość spodziewałam się takich właśnie pustych odpowiedzi :) jako admin dobrze ci to idzie :) może nie umiem pisać formułować pytań może temu ze Polskę opuściłam majac 4 lata i nie uczęszczałam do pl szkoły , wiec sorry ale staram się pisać dobrze , - Myslalam ze te forum właśnie jest od tego żeby móc się dopytać cokolwiek ,,, nie takie głupie pytania sa tu zadawane , -ale i tak dzięki za fatygę ze potrafiłeś cokolwiek napisać hura
Anetta22

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 18 lut 2018, 22:09

Odpisać.. ależ proszę bardzo.
Jeżeli facet cię nie chce, to nawet krew menstruacyjna z miodem i masłem nie pomoże.
Bo po 1 - trzeba wiedzieć w jaki sposób przeprowadzić podobny rytuał.
Po 2 - jaką kobietą, jakim człowiekiem trzeba być, żeby komuś, kogo się podobno kocha, podać śmierdzącą krew ze swojej pochwy. Na samą myśl na wymioty mi się zbiera.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1827 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Magus » 19 lut 2018, 15:10

Anetta22 pisze:Witam wszystkich ,,,jestem tu nowa szukając trochę o rytuałach trafiłam na ten forum, - a wiec chciałabym się zapytać czy może któraś z was robiła rytuał z krwią miesięczna ? Mam taki mały może większy problem bo mój ukochany chce wyjechać idę mnie na stałe do polski ,,, dodałam jemu krew kilkukrotnie ale się wgl nie zmienił ,, dalej jest chłodny i chyba w tym kierunku darzy żeby mnie zostawić ,,, jak już był taki temat i spamuje to przepraszam ale czy jest któraś z osób ktora się na tym zna albo może robiła to proszę o pomoc , o takie prawdziwe odpowiedzi i nie mówcie ze jestem głupia itd ,,, takich odpowiedzi nie oczekuje bo chyba o tym wiem Ze jestem nie poważna ale to silniejsze ode mnie ,, pozdrawiam

Jak sama napisałaś, dodałaś mu krwi i nic nie pomogło. Po co nadal się pchasz w coś, co może sprowadzić na Ciebie nieszczęście. Jak to zrobiłaś, napisz.
Człowiek, który nie przeszedł piekła swych namiętności, nigdy ich też nie przezwycięży. Zamieszkują one gdzieś w sąsiedztwie i nim się obejrzy, już wybucha płomień, który w okamgnieniu przenosi się na jego własne domostwo. Jeżeli ze zbyt wielu rzeczy się rezygnuje, zaniedbuje je i o nich niejako zapomina, powstaje niebezpieczeństwo, że to, czego zaniechaliśmy i cośmy zaniedbali, powróci ze zdwojoną siłą.

Carl Gustav Jung (z książki Wspomnienia, sny, myśli)
Awatar użytkownika
Magus
Niewymowny

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postautor: Żarłacz » 21 lut 2018, 18:31

Rytuały z krwią są przereklamowane i przestarzałe.Krew uważana jest za nośnik sił życiowych. Wykonując rytuał de facto dodałaś mu energii odejmując ją sobie.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Awatar użytkownika
Żarłacz

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: Rea » 27 mar 2018, 01:23

Wykonując rytuał de facto dodałaś mu energii odejmując ją sobie.

I duszę. To ty się uzależniłaś od niego. Na nim jak widać nie zrobiło wrażenia.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields

Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Wróć do Klątwy i uroki