Kwadratura Plutona z Uranem

Re: Kwadratura Plutona z Uranem

Postautor: Katarzyna Południak » 10 lis 2012, 19:46

Kochani ścisłe kwadratury przypadają na
20 maja 2013,
1 listopada 2013,
21 kwietnia 2014,
15 grudnia 2014
17 marca 2015 roku
w styczniu 2016 roku ostatni raz połączą się w nieścisłym aspekcie
Największych zmian należy się spodziewać wlaśnie w tym czasie. oczywiście daty należy czytać plus, minus 2 tygodnie.
Mój nauczyciel jest fanem teorii, że nie ścisły aspekt ale to co między kolejnymi spotkaniami jest najważniejsze. Innymi słowy możemy spodziewać się nieoczekiwanych wydarzeń nawet w okresach między ścisłymi aspektami.
Katarzyna Południak
Astrolog - Tarocistka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 20 kwie 2014, 21:26

Katarzyna Południak pisze:Kochani ścisłe kwadratury przypadają na
20 maja 2013,
1 listopada 2013,
21 kwietnia 2014,
15 grudnia 2014
17 marca 2015 roku
w styczniu 2016 roku ostatni raz połączą się w nieścisłym aspekcie
Największych zmian należy się spodziewać wlaśnie w tym czasie. oczywiście daty należy czytać plus, minus 2 tygodnie.
Mój nauczyciel jest fanem teorii, że nie ścisły aspekt ale to co między kolejnymi spotkaniami jest najważniejsze. Innymi słowy możemy spodziewać się nieoczekiwanych wydarzeń nawet w okresach między ścisłymi aspektami.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: sza87 » 26 kwie 2014, 23:54

Ja mam w horoskopie natalnym pół kwadraturę między plutonem a uranem. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć co może oznaczać ten nieharmonijny aspekt w urodzeniowym.
sza87

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 27 kwie 2014, 02:39

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: luca » 27 kwie 2014, 14:02

Ja urodzilam sie w trzeciej dekacie Raka (17 lipca), lecz zawsze obawiam sie tej kwadratury, poniewaz niespodziewanie wyskakuje mi jakis problem, niczym trup z szafy. Maj i listopad 2013 roku do tej pory wspominam z wielkim stresem. :roll:
Awatar użytkownika
luca
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 16 lip 2014, 22:01

Często zdarza się, że planeta tworzy jednocześnie kilka aspektów z innymi planetami czy światłami. To komplikuje wpływ, jaki na siebie wywierają wszystkie planety, które wchodzą w skład tych aspektów. Musimy wtedy opamiętać o tym, co najpierw interpretujemy, a co później:
1. Najpierw przyglądamy się planetom osobistym czyli Słońcu, Księżycowi, Merkuremu, Wenus i Marsowi. Zaczynamy od świateł, a potem przechodzimy do pozostałych planet osobistych. Omawiamy ich relacje między sobą.
2. Potem omawiamy działanie planet społecznych Jowisza i Saturna na planety osobiste. Wpływ Saturna jako malefika jest bardziej widoczny niż wpływ beneficznego Jowisza. Podobnie odczuwa to posiadacz horoskopu.
3. Na końcu interpretujemy wpływ planet pokoleniowych na planety osobiste i społeczne.

Planety pokoleniowe, które nie tworzą żadnych aspektów z planetami osobistymi, nie mają silnego wpływu na charakter danej osoby i na jej główne cechy. Tak samo traktujemy aspekty, które między sobą tworzą. Jeśli na przykład Uran i Pluton, które tworzą kwadraturę, nie robią jednocześnie żadnych aspektów z planetami osobistymi lub społecznymi, nie bierzemy pod uwagę tego aspektu w podstawowej interpretacji. Ich relacje będą miały jednak znaczenie przy interpretacji domów i osi horoskopu.

Izabela Podlaska

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Poprzednia

Wróć do Ogólne informacje