Lata Osobiste - 3

Lata Osobiste - 3

Postautor: Iza74 » 08 gru 2014, 21:40

3 – Pojawia się silna potrzeba pielęgnowania towarzystwa, odnawiania przyjaźni i tworzenia nowych. Zaplanuj sobie uczestniczenie w różnego rodzaju rozrywkach i przyjmuj na takie zaproszenia. Pojawiają się wydarzenia wzbudzające w Tobie radość. Nie obciążaj się zbytnio odpowiedzialnością i znajdź czas na doświadczanie – sprawianie sobie przyjemności. Unikaj jednak rozpraszania Twojej własnej energii i staraj się kończyć podejmowane przez Ciebie zadania, zanim przyjmiesz kolejne.

źródło - solaris
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1916
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 123 razy
Otrzymał podziękowań: 151 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Lata Osobiste - 3

Postautor: Nut » 02 sty 2015, 16:07

3. Twórczość i życie towarzyskie.

Rok życia towarzyskiego i sukcesu. Warunki wokół ciebie są radosne i optymistyczne, nie jesteś przeciążony odpowiedzialnością i możesz spokojnie przeznaczyć czas na przyjemności Pojawiają się pierwsze rezultaty działań podjętych przez Ciebie w 1 Roku i ustabilizowanych w Roku 2. W tym Roku wszelkie nasze działania nie wymagają wielkiego wysiłku. Nie bardzo jeszcze jest się czym chwalić (to dopiero kiełki tego, co zostało zasiane w 1), ale już można dostrzec zapowiedź ewentualnego sukcesu, lub konieczność dokonania przez Ciebie koniecznych poprawek.

PRZYJEMNOŚĆ – SZCZĘŚCIE – BEZTROSKA
Ten czas przynosi radość, potrzebę bycia z ludźmi (zabawy), Wzrasta potrzeba Twojej własnej twórczości i komunikacji słownej, potrzeba wyrażania Twoich własnych emocji. Ten rok wzmacnia Twoją potrzebę bycia docenionym w towarzystwie, a przynajmniej zauważonym. Klaruje potrzebę indywidualności, odmienności, wyjątkowości. Teraz koniecznie należy wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi i cieszyć każdą chwilą dnia. Nieś sobą światło i radość.

RACA, FINANSE, WYKSZTAŁCENIE-w trójce można spodziewać się nowych, udanych interesów, awansu, premii, różnych niespodziewanych przypływów gotówki. Bardzo korzystne będzie podnoszenie kwalifikacji zawodowych; kursy, studia, podyplomowe studia, czy po prostu uczenie się języków. W tym roku nauka przyjdzie z większą łatwością. Na jedno trzeba jednak zwrócić uwagę; wibracja trójki niesie za sobą nieostrożność i zbytnią hojność. Wystrzegajcie się więc wszelkich ryzykownych inwestycji, nieprzemyślanych wydatków, czy udzielania pożyczek nieznanym osobom.

RODZINA, RELACJE, MIŁOŚĆ- w tym aspekcie może być najprzyjemniej. Przede wszystkim po trudnej dwójce doznamy równowagi emocjonalnej, co przełoży się na poprawienie relacji w rodzinie i związkach. W rodzinach nastąpi czas poświęcenia uwagi dzieciom i młodzieży. W wielu związkach można oczekiwać ciąży i urodzenia nowych dzieci. Osoby w relacjach które się sprawdziły zechcą teraz zalegalizować związki, osoby samotne mają szansę poznać miłość swojego życia. Według numerologii nie ma możliwości aby w tym czasie nie zauważyć miłości Trójka to bardzo szczęśliwy czas sprzyjający wszelkim relacjom osobistym, miłości oraz zawieraniu związków małżeńskich i decyzji o posiadaniu potomstwa.Ale także może być momentem negatywnych skutków niedostatecznego oczyszczenia w naszym życiu w ciągu ostatniego 9 roku osobistego. Należy uważać, aby nie tracić niepotrzebnie czasu, ani energii, nie żyć na powierzchni, w sztuczności.

ZDROWIE-ogólnie będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem i dużą witalnością. Należy jednak zwrócić uwagę na dietę, ponieważ łatwiej przytyć. Mogą pojawić się ewentualnie problemy z wątrobą, woreczkiem żółciowymi, krążeniem, okolicami jamy ustnej i gardła.

W tym Roku Osobistym! Nie zabieraj się do wielu rzeczy naraz i uważaj by nie zaczynać czegoś nowego, przed ukończeniem poprzedniego.
DZIEL SIĘ Z INNYMI SWOJĄ RADOŚCIĄ! UWAŻAJ NA EMOCJE!!!źródło - tarot reiki moja pasja
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2596
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 506 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy
Droga życia: 0

Re: Lata Osobiste - 3

Postautor: Kawauka » 30 lis 2018, 17:29

Zależy dla kogo. Moja droga życia jest parzysta i dla mnie wibracje nieparzyste są bardzo nieprzyjemne w odbiorze. Najgorsze traumatyczne wydarzenie w moim życiu miało miejsce w roku osobistym numer 3. Inne tego rodzaju doświadczenia zdarzały się tylko w latach o wibracji 1, 7 i 9. Tylko rok osobisty 5 jest dla mnie zawsze w porządku. Odbieram wibrację 3 negatywnie jako chaos, zamieszanie. Wcale nie pojawia się więcej ludzi w tym roku. Pod względem towarzyskim nic się nie zmienia. Przynajmniej u mnie zawsze tak jest.
Kawauka
blokada konta
 
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2018, 11:49
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy


Wróć do Lata osobiste

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości