Lekcje karmiczne - liczba duszy

Lekcje karmiczne - liczba duszy

Postautor: Czarna » 05 mar 2009, 17:18

Znaczenie liczb duszy

Liczba 1 wibracji samoglosek

Jedynka jest symbolem przywodztwa i niezaleznie od tego, jaki wplyw maja, inne twoje cechy, zawsze be.dziesz odczuwac potrzebe. samodzielnego kierowania kazdym aspektem zycia. Mozesz nie zdawac sobie sprawy z wibracji ukrytych w twoim imieniu, ale wczesniej czy pozniej odkryjesz, ze to jest jedyna twoja droga i tylko w ten sposob poczujesz si§ szczesliwy. Aby wprowadzic to w zycie, bye moze będziesz musial dokonac wie-lu niezbednych zmian we wszystkich dziedzinach swego zycia. na przyklad: w pracy, kontaktach osobistych, miejscu zamiesz-kania, a takze w sposobie ubierania się czy wypowiadania. Bez wahania zrob to, co jest konieczne, a będziesz szczęsliwy.
Niewykluczone, ze nie zauwazasz w sobie si! przywod-czych i mogles ich do tej pory nawet nie uzywac, ale z cafc pewnoscia. niejeden raz niepokoilo cię uczucie zniecierpliwie-nia co do sposobu postepowania innych iudzi i myslałes sobie wtedy, ze ty zrobilbys na ich miejscu inaczej. To jest oczywi scie twoja wewnetrzna potrzeba przewodzenia i do tej dopoki nie uwolnisz jej, nie bedziesz się czul szczęsliwy.
Przywodztwo nie zawsze musi oznaczac bycie naczelnym szefem w firmie czy prezesem jakiejs gmpy, poniewaz lu-dzie, ktorzy juz wczesniej znalezli sie. na tych stanowiskach, nie beda. chcieli ustapic ci miejsca, ale za to twoje przemy-slenia i wypowiedzi moga. bye godne uwagi. Te wskazowki powinny być starannie skierowane w strone interesujacych cie obszarow w celu osiągniecia tego, czego pragniesz. Two¬je niewyczerpane poklady slusznych idei i pomyslow popro-wadza. cie. w kierunku pozycji przywodcy, do ktorej jestes przeznaczony, czy to be.dzie w wymiarze zawodowym, zyciu towarzyskim, czy malzenstwie.
Zawsze polegasz wylacznie na sobie, dlatego tez jestes bardzo odwazny, zdeterminowany i ambitny. Maja.c takie cechy, nie dasz sie. zawrocic z drogi ani nikt nie zdola zmienic twojego postanowienia.
Oczywiscie, ze te same siły, ktore moga, dzialac na twoja. korzysc, przeszkadzaja. ci w przypadku, kiedy musisz wspol-pracowac z kims lub pracowac dla kogos innego. Da^zenie ze wszystkich sit do zdobycia szacunku, gdy czujesz, ze nie jest to odpowiednie dla ciebie miejsce, be.dzie wywoływalo ciągle napięcia emocjonalne. W takich przypadkach stajesz się autokratyczny i dominujący, na czym cierpia, twoje przy-jaznie. Lepiej wie.c podazac otwarta. i uporzadkowana, droga, dajaca. sposobnosc wyrazania swoich pomyslow i koncepcji w najlepszy, jaki znasz, sposob.
Nie ma sensu wiklac się w znajomosci lub interesy, ktore stawiaja cię na drugiej pozycji. Zbyt mocno zakorzeniona jest w tobie potrzeba kierowania. Nie bedziesz czul się dobrze w roli sluchającego rozkazow i klaniajacego się ko-mus w pas.

Liczba 2 samogtosek
Twoja pojednawcza natura stawia ci? posrod najlepszych przyjaciol, jakich mozna miec. Zawsze starasz si? wygladzac drogi i dlatego przyjaciele przychodza^ do ciebie po dobre rady i na konsultacje. Potrafisz załagodzić sytuację, niezależ¬nie od tego, jak wyboistą ścieżką się wydaje.
Jesteś bardzo przyjazną duszyczką, uwielbiającą czynić drobne uczynki, które przynoszą innym szczęście, a o któ¬rych wielu z nas nawet by nie pomyślało. To wspaniała cecha, za którą szanują cię przyjaciele. Będziesz zapamiętany jako dobry człowiek.
Twoim mottem jest: pokój i szczęście wszystkim ludziom. Podążasz przez życie, starając się wprowadzić te idee w rze¬czywistość. Czasami wymaga to ofiary z twoich nerwów, ale wolisz to niż nieprzyjemne sytuacje.
Współpraca jest kolejną twoją wspaniałą cechą, która pomoże ci w życiu. Nigdy nie ustajesz w niesieniu pomocy. Ta cecha pozwala ci być wystarczająco giętkim i nie trzeba cię długo prosić, aby otrzymać twoje wsparcie. Oczywiście musisz popracować nad tym, aby się nie dać wykorzystywać, bo zawsze się ugniesz wobec nieśmiałych błagań lub na widok zwycięskiego uśmiechu.
Zawsze dyplomatyczny i taktowny, rzadko powiesz coś niestosownego. Cóż za wspaniała cecha dla każdej pozycji zawodowej czy małżeństwa! Nigdy nie można powiedzieć, że jesteś inicjatorem jakiegokolwiek nieporozumienia. Nawet jeśli jesteś pewien swojej racji, nigdy nie obstajesz przy swoim.
Twardo stąpasz po ziemi, krocząc czujnie i rozważnie. Najczęściej dokładnie wszystko przeanalizujesz, aby później spróbować delikatnie wskazać na pomyłki czy to w małżeń¬stwie, kontaktach osobistych, czy w interesach.
Lenistwo i ociężałość nie leżą w twojej naturze. Zawsze zjawiasz się na czas i jesteś stały w swoich przyjaźniach. Nic dziwnego, że wszyscy mogą na tobie polegać.
Wiedza i uprzejmość to dwie kolejne cechy, które umiej¬scawiają cię na najwyższym szczeblu w rankingu popularno¬ści. Te zalety wraz z twoim pragnieniem pokoju, wrodzoną dyplomacją i analitycznymi zdolnościami sprawiają, że jesteś znakomitym sędzią ludzkich charakterów. Nie zraża cię okazywana niechęć, ponieważ wiesz, że ludzie tak się zachowuja, obawiając się ujawnienia prawdziwego wnętrza. Ży¬wisz ogromną sympatię do takich osób i starasz się zrobić wszystko, aby ich odprężyć.
Wszystko, co piękne - muzyka, sztuka i moda - wpra-wia cię w nastrój radości i pokoju. Jednego dnia sprawi ci wielką przyjemność wizyta w teatrze lub obejrzenie występu artystycznego, a drugiego dnia odczujesz wielkie zadowole¬nie, spędzając czas na wsi. Pociągają cię także tematy mistyczne i jeśli tylko poczujesz ochotę, zagłębisz się w te dziedziny.

Liczba 3 wibracji samogłosek
Jakże szczęśliwą i przyjazną jesteś duszą! Tak uprzejmy i radosny, zawsze znajdziesz uroczą stronę każdej rzeczy i wy¬darzenia. Słowa są jak klejnoty, którymi się cieszysz i które wykorzystujesz, kiedy wydarzy się coś szczególnego. Najwię¬cej przyjemności sprawia ci dobra konwersacja, w której mo¬żesz barwnie wyrazić, co czujesz i myślisz.
Najprzyjemniejszym sposobem spędzania czasu jest roz¬rywka kreowana na twój szczególny, artystyczny sposób, bez względu na to, czy masz jednego gościa, czy stu. W rzeczy¬wistości im więcej, tym weselej. Przyjaciele rzadko odrzuca¬ją twoje zaproszenia, chyba że naprawdę nie mogą przybyć. Twoje przyjęcia zawsze są udane. Umiesz znakomicie przy¬gotować scenę i zaprosić odpowiednie towarzystwo, które uczyni imprezę ciekawą i przyjemną. Nikt nie będzie się czuł pominięty czy odrzucony, ponieważ starasz się, aby każdy miło spędził ten czas.
Obdarzony talentem krasomóstwa, zdradzasz skłonności do odbiegania od tematu oraz koloryzowania rzeczywistości. Nie znaczy to, że chcesz świadomie przesadzić. Dzieje się tak dlatego, że nie znosisz bezbarwnych rzeczy i uwielbiasz wyolbrzymiać je do tego stopnia, aby stały się ciekawe. Będąc z powołania artystą estradowym, usiłujesz wywołać wrażenie na twarzach audytorium i czujesz, że powinieneś dać im to, za co zapłacili. Rozdajesz więc po trosze tu i tam. Nie świadczy to wcale o próżniactwie czy złych intencjach, jak to zwykle bywa interpretowane. Jeżeli opowiadasz o swoich bohaterskich czynach, jesteś po prostu poruszony mówisz o tym tylko dlatego, że chcesz przekazać, jak
bardzo cię to ekscytuje. Pragniesz, aby przyjaciele zrozumieli
i poczuli twoje podniecenie.
Hojność i uprzejmość sprawiają, że jesteś szczęśliwy, kiedy możesz dzielić się z innymi tym, co posiadasz, dręczy cię natomiast, gdy nie masz nic do podarowania. Gdybyś był bogaty, wydałbyś wszystkie pieniądze na innych ludzi, kupu¬jąc im to, czego zawsze pragnęli, a na co nie było ich nigdy stać. Najwięcej przyjemności sprawiłoby ci obserwowanie ich szczęścia, gdybyś tylko mógł im to wszystko ofiarować. Jeżeli nie możesz temu sprostać, wolisz wycofać się do swojego małego świata niż zmierzyć się z faktem bezsilno¬ści. Niestety, niektórzy mogą powiedzieć, że jesteś kapryśny i samolubny.

Liczba 4 wibracji samogłosek
Jako perfekcjonista nie odpoczniesz, dopóki nie doprowadzisz wszystkiego do końca. Będziesz trwał przy każdym zadaniu, dopóki nie zostanie wykonane w satysfakcjonujący cię sposób, niezależnie od tego, jak długo może to potrwać. Lubisz porządek i nigdy nie pozostawiasz porozrzucanych dookoła rzeczy. Starasz się odkładać wszystko na swoje miejsce. Jest to bardzo cenna zaleta pracownika. Twój pra¬codawca może być zawsze pewien, że wykonasz swoją pracę możliwie jak najlepiej i nie będzie musiał stać nad tobą, by mówić ci, co i jak masz robić. Jako rodzic, będziesz utrzy¬mywać dom w nieskazitelnym porządku, a dzieci nauczysz nienagannych manier. Nigdy nie będzie można nazwać cię leniwym czy rozkojarzonym. Nie rzucisz niczego, co robisz, dla spontanicznego porywu wyobraźni, zarówno swojego, jak i czyjegoś.
Dzięki praktycznej naturze możesz doprowadzić do usta¬bilizowania określonych rutynowych czynności, co zapewni ci osiągnięcie sukcesu. Twoja droga życia musi być wyraźnie zaznaczona i jasno oświetlona, abyś mógł rozpocząć wę¬drówkę.
Ogromną rolę w twoim życiu odgrywa uczciwość i szcze¬rość, czego wymagasz również od innych. Mówisz to, co myślisz, a co obiecasz, to wykonasz, niezależnie od tego, jak byłoby to trudne. Tolerujesz tylko tych, którzy wyznają takie same zasady jak ty, i tylko dla nich żywisz szacunek.
Marnotrawstwo oceniasz jako grzech i nie znosisz tego u nikogo. Ciężko pracujesz na to, co masz, i czujesz, że po¬winno być to docenione, dlatego nie możesz tego marnować.
Drażnią cię trywialne i niemądre wypowiedzi. Wolałbyś pomóc ludziom rozwiązać ich problemy lub w ogóle ich unikać, zamiast wysłuchiwać małostkowych narzekań.
Negatywną stroną twojej natury jest skłonność do kłótni, plotkarstwo, a nawet fałsz. Potrafisz być także uszczypliwy i popełniać gafy, które ranią innych ludzi. Przy odrobinie do¬brej woli mógłbyś się jednak wyzbyć tak brzydkich przywar.
Jeśli idzie o pozytywną stronę, jesteś najbardziej etycz¬nym i sumiennym człowiekiem, co samo w sobie może być środkiem przeciwdziałającym ujemnym aspektom twojego charakteru. Na ogół jesteś całkiem odważny i nie powinieneś dopuścić do głosu tej strony osobowości, która burzy wewnętrzną równowagę. Jesteś wystarczająco sprytny, aby te¬mu zapobiec, zanim zniszczysz siebie lub swoje wysiłki.


Liczba 5 wibracji samogłosek
Wszechstronność, ciekawość i nieustanne zmiany chara¬kteryzują twoje życie. Świat jest zbyt duży i przepełniony niesamowitymi przygodami, abyś zadowolił się tylko jedną znajomością lub pozostał w jednym miejscu na całe życie. Podczas gdy inni są zajęci planowaniem miesięcznego bu¬dżetu lub zastanawiają się, gdzie mogliby pojechać na zbliżający się dwutygodniowy urlop, twój umysł wypełniają radosne, romantyczne myśli i plany. Mógłbyś z całą pewno¬ścią żeglować dookoła świata, nie zastanawiając się, gdzie można by zrobić dobry biznes. Jako kobieta, szybko znudzisz się codziennym, szarym małżeńskim życiem. Co prawda, mogłabyś przypuszczalnie narzucić sobie dyscyplinę i po¬wściągnąć wodze fantazji, ale i tak zawsze będziesz się zastanawiać, co by było, gdyby...
Możesz być wyłącznie entuzjastą nowego przedsięwzię¬cia, oby tylko nie wymagano od ciebie zaangażowania się we wszystkie niezbędne obowiązki i praktyczne szczegóły. Jeśli tylko ktoś zdejmie z ciebie odpowiedzialność za tę nieprzy¬jemną i nudną pracę, odwdzięczysz mu się wielkim zacieka¬wieniem i entuzjazmem, którym tryskasz przy każdym no¬wym odkryciu, sprawiając, że przebywanie z tobą czyni życie radośniejszym i niezapomnianym. Jeśli jednak podró-żujesz samotnie, potrzebujesz przelotnego romansu. Miłostki bardzo cię absorbują i nie mógłbyś bez nich żyć tak samo jak bez powietrza.
Nie znosisz żadnych ograniczeń. Musisz mieć swobodę myślenia, odczuwania oraz robienia tego, co i kiedy chcesz. W małżeństwie możesz być partnerem wspaniałym, fascynu¬jącym albo kłótliwym i trudnym, jeśli związek ten uniemo¬żliwia ci podejmowanie samodzielnych decyzji.
Twoja przyjaźń jest niepowtarzalna, ponieważ nigdy w wasz związek nie wkradnie się nuda. Inni ludzie muszą skupić się na interesach i dlatego bardzo lubią słuchać twoich żywych i barwnych opowiadań o przygodach w różnorod¬nych zakątkach świata.
Mądrość i bystrość umysłu w połączeniu ze sprytem w codziennych sprawach zawsze popychają cię do przodu. Ponieważ wiesz, że możesz wszystko pokonać, nie martwisz się o karierę lub zwykłe codzienne życie. Silny i pełen nadziei, nigdy nie wątpiący, gonisz za tęczą, od czasu do czasu ją odnajdując.
Tłumy mądrych i interesujących ludzi są dla ciebie rozko¬szą i wykorzystujesz każdą sposobność do spotkania nowych grup tak długo, jak tylko wszystko jest w ruchu i nigdy nie usypia. Jeśli ogień powoli wygasa, szybko stajesz się niespo¬kojny i znudzony. Uwielbiasz ciągłe zmiany i ruch, kochasz prędkość.
Całkowicie zniewalasz swoją osobowością, będąc ocho¬czym i dziarskim rozmówcą. Na ogół jesteś osobą otwartą i zachowujesz się dyplomatycznie, ale twoja negatywna stro¬na może ujawnić się w zbyt gorącym temperamencie, egoi¬zmie i impulsywności. Aby wieść szczęśliwe życie, nie powinieneś dopuścić, aby te cechy zdominowały twoje zachowanie.

Liczba 6 wibracji samogłosek
Ze wszystkich dziewięciu wibracji samogłoskowych szóstka zasługuje na honorową nagrodę, jako że jest to jedna z najbardziej humanitarnych liczb. Żyjesz dla przyjemności dawania innym i zrobiłbyś wszystko, co w twojej mocy, aby uszczęśliwić jak najwięcej ludzi.
Potrafisz okazać współczucie błądzącym i słabym stwo¬rzeniom ludzkim i tolerować nawet najgorsze sytuacje, po¬nieważ wierzysz, że w każdym człowieku tkwi dobro. My¬ślisz, że ludzie dlatego są podli, iż brak im silnej woli, aby pomóc samym sobie. W życiu kierujesz się miłością i obda¬rzasz nią wszystkich, okazując im wiele ciepła i udzielając wsparcia.
Jednak ta skłonność do niesienia pomocy każdemu i zro¬zumienia nawet tego, co wydaje się poza granicami zrozu¬mienia, powoduje, że często popadasz w nastrój przygnębie¬nia. Nie powinieneś angażować się aż tak bardzo, lecz tylko do tego stopnia, aby pozostawić sobie możliwość odcięcia się od sytuacji, gdy poczujesz zbliżającą się depresję. W prze¬ciwnym razie będziesz nadmiernie wykorzystywany. Często wydaje ci się, że wszystkie problemy tego świata czekają na ciebie, abyś sam je rozwiązał, i gdybyś tylko mógł, na pewno byś to uczynił.
Piękno i harmonia są ci potrzebne do życia tak samo jak powietrze do oddychania. Masz zdolności artystyczne i chciał¬byś zaistnieć w świecie sztuki. Gdziekolwiek mieszkasz, po¬winno otaczać cię piękno i spokój, wyrażające twoją potrzebę oglądania sztuki. Dla wszystkich tych, którzy dostąpią zaszczy¬tu dzielenia z tobą życia, dom będzie miejscem radości i szczęścia. Tutaj znikną wszelkie problemy i zmartwienia.
W twoim życiu nie ma miejsca na niesprawiedliwość i bezguście. Nigdy nie zaakceptujesz niczego, co miałoby takie cechy. Jeżeli nie możesz uczynić czegoś miłym, wolisz to odrzucić niż pozwolić, aby niszczący cień zaćmił twoją filozofię życia.
Zarówno młodzi, jak i starsi będą zachwyceni twoim ciepłym sposobem bycia, ponieważ bez trudu przychodzi ci okazywanie innym swoich uczuć. Sympatia, jaką żywisz dla ludzi starych, chorych i nieszczęśliwych, przejawia się w bezinteresownym oddaniu. Nie możesz ścierpieć widoku odrzuconych i ignorowanych, więc poświęcasz się dla nich, dając im pocieszenie i poczucie szczęścia.
Dzieci kochają ciebie, ponieważ jesteś w stosunku do nich szczery i prostoduszny. Nie muszą obawiać się z twojej strony oszustwa. Ty ofiarujesz tylko miłość i swoją uwagę. Wyrażasz współczucie dla wszystkich ich małych proble¬mów. Bez wysiłku zdobywasz popularność i uwielbienie, ponieważ zawsze jesteś zaraźliwie radosny, aktywny i bystry. Gdziekolwiek by to było, zawsze emanuje z ciebie ciepło i radość.

Liczba 7 wibracji samogłosek
Nie odkryte do tej pory tajemnice wszechświata nieustan¬nie cię intrygują. Będziesz prowadził badania i poszukiwał odpowiedzi na mistyczne pytania, krążące wokół dziedziny okultyzmu. Jeśli znajdziesz odpowiedź, zachowasz ją dla siebie. Będziesz zagłębiał się cierpliwie i uparcie w każdy kolejny temat, aż dowiesz się wszystkiego, czego można się nauczyć, i zachowasz zdobytą wiedzę na przyszłość. Nie musisz szczególnie chwalić się swoimi odkryciami czy wszczepiać przyjaciołom zamiłowanie do mistycyzmu, który pochłonął cię bez reszty. Wystarczy, że ty go odkryłeś i poszerzyłeś swoje wiadomości.
Obserwujesz spokojnie ludzi i analizujesz ich zachowanie. I znowu nie odczuwasz potrzeby wyjawiania swoich spo¬strzeżeń. Posiadasz niesamowitą zdolność wejrzenia w głąb innej osoby i zrozumienia jej, dzięki czemu dosyć szybko rozpracowujesz każdego.
Egoizm nie należy do twoich negatywnych cech i najcz꬜ciej można liczyć na ciebie i twoją pomoc, kiedy jest to konieczne. Na takich zaletach, jak odwaga, inteligencja i du¬chowe męstwo budujesz najdoskonalszy wizerunek swój i in¬nych. Ogromnie cenisz sobie ludzi o podobnych cechach, dosyć szybko otaczasz się nimi i zawierasz satysfakcjonujące, trwałe przyjaźnie.
Równie ważna jest dla ciebie godność osobista i trudne byłoby uwierzyć, że związałbyś się z osobą jej pozbawioną. Czujesz, że życie powinno być godne, nawet w nędzy.
Gdziekolwiek się znajdziesz, jesteś autorytetem, wspaniałą skarbnicą wiedzy, którą co jakiś czas wzbogacasz o nowe odkrycia. Dlatego jesteś nietuzinkowy w swoich stwierdze¬niach, popierając je faktami; tak aby mogły być zrozumiałe dla wszystkich powątpiewających.
Jako idealista chciałbyś zmienić wszystko, co wymaga przeobrażeń w zgiełku tego świata, ale dostrzegasz niebez¬pieczeństwo zmiany swoich poglądów. Dlatego też kontynu¬ujesz wysiłki w celu poprawy życia własnego i bliskich ci osób, jeśli tylko wyrażają na to zgodę.
Jeśli dasz upust swojej negatywnej naturze, zniweczysz wszelkie dobro, jakie może cię w życiu spotkać. Staniesz się wiecznie narzekającym egoistą. Twoja żyłka do inteligent¬nych konwersacji zostanie zastąpiona kłótliwością, ta zai przeszkodzi ci w wywieraniu dobrego wrażenia na tych, na których ci zależy. Zamiast przyjaznego nastawienia staniesz się powściągliwy i obojętny na ludzi i ich problemy. Dlatego za wszelką cenę musisz powstrzymywać swoją negatywną stronę, aby ta dobra mogła się w pełni ujawnić i przynieść ci „agrody, na które liczysz.


Liczba 8 wibracji samogłosek
Twóją największą ambicją jest osiągnięcie sukcesu w okreś¬lonej dziedzinie. Praca za pensję umożliwiającą opłacenie rachunków nie leży w twojej naturze. Musisz osiągnąć szczyty sławy, siły i fortuny, aby poczuć się usatysfakcjonowanym. Wierzysz, że tylko te trzy elementy zapewnią ci wszystko, czego w życiu zapragniesz, i to jest najlepsze, co można osiąg¬nąć. Nie interesuje cię nic, co znajduje się na drugim planie, yylko najlepsze rzeczy są godne twojej uwagi. Jeśli kupujesz samochód, który przyda się tobie i twojej rodzinie, wybierzesz nodel nieprzeciętny w swoim stylu i prestiżu.
Przeznaczenie sprzyja ci i poprowadzi, dokądkolwiek zech¬cesz, ponieważ obdarowało cię wspaniałymi umiejętnościami sprzedaży i zdolnościami perswazji, które są niezbędne do pozyskania wpływowych osób i zaspokojenia własnych ambi¬cji. Potrafisz przekonać każdego do swoich wartości i metod oraz korzystnie sprzedać każdy produkt lub pomysł, aby w końcu osiągnąć oczekiwany sukces. Balansujesz na linii oddzielającej życzliwość od destruktywnej przeciwnej cechy -wrogości. Powinieneś się zreflektować i używać tylko swoich niekwestionowanych zalet do czynienia dobra, bo w przeciw¬nym razie zniszczysz własne imperium. Wykorzystuj pozycję i bogactwo w niesieniu pomocy tym mniej szczęśliwym, a dojdziesz na oszałamiające szczyty chwały i sukcesu.
Jako filantrop odkryjesz, że im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz, a twoje kufry będą nieustannie uzupełniane. Egoizm przyniesie ci tylko depresję i samotność. Pragnie¬niem twoim jest zrozumienie wyższych poziomów ducha. Podążaj w tym kierunku i rozwijaj swoje moce, zagłębiając się w tajemnice życia. Wiesz, że trzeba poszukiwać prawdy, aby odnaleźć spokój.
Potrafisz poprowadzić ludzi ku duchowym osiągnięcie-, co sprawia ci ogromną radość, jakiej niewielu doświadczył: Z natury jesteś analityczny, ale ostrożnie ujawniasz świar. swoje przemyślenia. Wiedza i bystrość umysłu pozwalają ; przewidzieć pomysły i odkrycia innych ludzi. Dlatego masz duże szansę, aby znaleźć się na szczycie i odnieść sukces Może się to dziać zarówno w życiu prywatnym, małżeń¬stwie, jak i na polu zawodowym. Przewidywanie życzea i nastrojów twojego partnera pomaga ci uniknąć nieprzyje¬mności, których nie mógłbyś znieść.
Negatywna strona ósemki i jej wibracji może wyjść i. światło dzienne i przysporzyć ci wielu nieprzyjemnych sy¬tuacji. Możesz mieć skłonność do bycia zbyt przekornym L: niecierpliwym w stosunku do innych, a nawet zwodniczym Ale wszystko to pokonasz, jeśli tylko pozwolisz dojść do głosu pozytywnym wibracjom.

Liczba 9 wibracji samogłosek
Najlepsze rzeczy w życiu są twoją radością. Wszystko to czego nie znajdziesz u siebie, podziwiasz u innych łudź. Twoja wizja świata i wszystkiego, co on niesie, jest niezmie¬rzonym pięknem - niemal świętością w swojej abstrakcji Nieustannie miewasz piękne sny o jego uroku i szczęśliwo¬ści i żałujesz, że nie masz czarodziejskiej różdżki, aby podarować wszystkim żyjącym duszom takie same wizje.
Kiedy piękna aura otaczająca twoje życie przygasa i nie¬przyjemne, marne aspekty codziennego życia wkradają się do twojej świadomości, czujesz się dotknięty do bólu. Pożądasz wyłącznie piękna i perfekcji, a te odkształcenia od twoich marzeń są niezrozumiałe.
Jeśli tylko byłoby to w twojej mocy, pomógłbyś każdem w osiągnięciu określonej miary sukcesu i artystycznego speł¬nienia, aby oddalić brzydotę i nędzę, których nie znosisz. Ubolewasz, że nie możesz naprawić wszechświata dla dobra ludzkości, nie zaś dla zaspokojenia własnej zachcianki.
Twoją największą radością jest praca, która pomogłaby poszkodowanym. Materialne nagrody i bogactwo nie są tak ważne. Byłbyś bardziej zadowolony z duchowych osiągnięć. Wiedza metafizyczna lub posiadanie psychicznego fenomenu byłyby dla ciebie tym, czym klejnoty dla innych.
Myśli i idee związane z estetyką są dla ciebie inspiracją, którą manifestujesz w artystyczny sposób. Radowałbyś się z używania twórczego zmysłu, gdybyś mógł w jakiś sposób zamalować całą tę bezbarwność świata, czyniąc go jasnym i pogodnym. Mogłoby to być zarówno w sensie fizycznym, jak i duchowym.
Zawsze miły i towarzyski, może się zdarzyć, że będziesz błyszczał, jeśli trafisz na odpowiednie towarzystwo. Masz głowę na karku i zawsze widzisz rzeczy takimi, jakie są. Ale możesz także być wesoły i beztroski, co najbardziej urzeka i przyciąga twoich towarzyszy.
Kiedy dążysz do piękna, zarówno w domu, biurze, jak i w garderobie, robisz to nie tylko ze względu na zmysł estetyczny, ale także duchowy. Twój dom, pięknie umeblo¬wany i udekorowany, powinien odzwierciedlać także spokój oraz wdzięk. Ludzie powinni chcieć cię odwiedzać w domu, wyczuwając w nim dobry i radosny nastrój. Dlatego planu¬jesz wszystko pod tym kątem.
Jako dekorator wnętrz lub projektant powinieneś planować wystrój nie ze względu na linie i kształty, ale biorąc pod uwagę osobowość przyszłego lokatora. Reszta pozostaje na drugim planie. Twoje zdolności artystyczne i poczucie este¬tyki zapewnią, że końcowy efekt będzie zdumiewający.
Z drugiej, negatywnej strony możesz być cyniczny, a nawet bojaźliwy. Zmysł estetyczny byłby wtedy zastąpiony wulgary¬zmem i krzykliwą dysharmonią. Straciłbyś swój pęd i stałbyś się powolny jak ślimak. Unikaj tych negatywnych cech, rozwi¬jając tylko pozytywną stronę twojej pięknej natury.

Źródło: Gerie Bauer "Numerologia od podstaw" Renne z ezotv
Awatar użytkownika
Czarna
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 334
Rejestracja: 03 mar 2009, 16:02
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości