Lekcje karmiczne- liczby duszy i osobowości i ekspresji

Postautor: Czarna » 05 mar 2009, 17:27

Liczba duszy to wibracja samoglosek, liczba osobowosci (inaczej realizacji intymnej) to wibracja spolglosek, a liczba ekspresji to wibracja wszystkich liter, np Anna to 1+5+5+1=12/3, z czego samogloski to 2, a spolgloski to 10/1.
Dla kazdej osoby te 3 liczby liczymy ze wszystkich urzedowo zapisanych imion i nazwiska/nazwisk (osoby wierzace moga dodac imie z bierzmowania). Podobno po 5 latach po slubie nie bierze sie juz pod uwage nazwiska panienskiego.

Liczba duszy inaczej potrzeba serca to wibracja samoglosek: najskrytsze potrzeby, pasje, najsilniejsze motywy dzialania, nasze intencje, specyfika ducha.

Liczba osobowosci inaczej realizacji intymnej to wibracja spolglosek: jak jestesmy postrzegani, jakie wrazenie wywieramy na innych, ktore aspekty naszej osobowosci sa przez innych zauwazane. Czesc naszego charakteru, ktora pokazujemy kontaktujac sie z innymi, czyli taka troszke maska, ktora chronimy te wrazliwsza czesc.
Liczba ekspresji inaczej cel zycia nasza fizyczna, mentalna i emocjonalna budowa, talenty, slabosci, specyfika naszego charakteru. Informuje, co musimy zrobic, co doskonalic. Jej wibracja to nasz dorobek w rozwoju duchowym, czyli poziom, jaki osiagnelismy w poprzednich wcieleniach. Okresla zestrojenie duszy i ciala.

Renne sie chyba pomylila i tam gdzie pisze, ze chodzi o liczbe ekspresji (na samym poczatku), to chodzi o liczbe duszy, bo samogloski to dusza

komentarz malutka
Awatar użytkownika
Czarna
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: teye » 21 gru 2010, 17:28

Czarna pisze: (...)

Liczba Ekspresji (cel życia).

zawarta jest w literach imienia i nazwiska, zapisanych w akcie urodzenia. Określa naszą fizyczną, mentalną i emocjonalną budowę oraz talenty i słabości, czyli specyfikę naszego charakteru .

ps: Jeśli chodzi o imiona i nazwiska wystarczą te zapisane w akcie urodzenia łącznie z 2 imieniem, jeśli jest. Uważa się, że 3 imię oraz drugie nazwisko powinno się uwzględniać, gdyż zmieniają one numerologiczne aspekty osoby.

hmm...gnębi mnie fakt, :? że mam :x 11 sztuk 1 :!: :shock: :shock: :shock: :oops: 7 sztuk 3 :roll: i 7sztuk 5 :roll: :oops: i 5 sztuk 6 :? i 5 sztuk 9 :roll:
to chiba niespecjalnie dobrze... :cry: hmm.. 4sztuki 2 8-) i 2sztuki 4 , 4 sztuki 8 i ani cholery jednej 7 :evil: :oops:
i wszyćko jasne...ciężki przypadek ze mnie... :P
teye
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu