Liczba 33(mistrzowska) oznacza, iż moje życie będzie piękne?

Liczba 33(mistrzowska) oznacza, iż moje życie będzie piękne?

Postautor: Domia » 27 cze 2016, 13:29

Jeśli to zły dział to proszę nie usuwać, ale przenieść! Przyznam, że jestem otwarta na numerologię i różne "teorie", aczkolwiek nie wierzę w nic, bo nie lubię wierzyć. To znaczy, gdybym wierzyła np. w numerologię, to mogłabym być podświadomie kontrolowana przez nią, bać się lub doznawać innych skutków. Sama otwartość bez wiary mi więc wystarczy. To o co chcę zapytać, to czy jak komuś wychodzi liczba 33 to z jakimś prawdopodobieństwem można założyć, że przyszłość takich osób będzie obfita w radość, zdrowie, pieniądze itp?
Domia

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Liczba 33(mistrzowska) oznacza, iż moje życie będzie pię

Postautor: Nut » 27 cze 2016, 13:58

To zależy w którym miejscu piramidki "wychodzi". Jak wszystko na tym świecie również liczby mają dwie strony medalu - pozytywną i negatywną.Nie można jednoznacznie stwierdzić o czym mówi, na co wskazuje liczba 33.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 510 razy
Otrzymał podziękowań: 406 razy
Droga życia: 0

Postautor: Asthar » 27 cze 2016, 16:06

Taka liczba nie oznacza, że życie będzie usłane różami. Nie ma określonego schematu życia dla każdej liczby. Dla mnie ludzie z liczbą mistrzowską są w pewnym sensie mistrzami. Są utalentowani w różnych dziedzinach i zazwyczaj w jednej wyróżniają się szczególnie. Mają w sobie dużo życiowej mądrości i choć powodzi im się w różnych sferach życia, to jednak z miłością u nich nie zawsze wychodzi. Znam osobiście trzy osoby o liczbie 33 i doskonałym zdrowiem pochwalić się nie mogą. Społeczność ich nie rozumie przez nieszablonowe myślenie... Taki wysnułam wniosek na podstawie obserwacji tych trzech osóbek. Należy pamiętać, że nie każdego czeka ten sam los.
Awatar użytkownika
Asthar
Niewymowny

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: Elie » 27 cze 2016, 16:12

Nut już napisała. O kimś innym będzie mówić liczba 33 znajdująca się w Drodze Życia i o czymś innym w punktach zwrotnych czy w Wyzwaniach.Nigdy też jedna liczba nie decyduje o charakterze człowieka. Zawsze czyta się w połączeniu z pozostałymi liczbami piramidki.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2147 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Liczby mistrzowskie