Liczba 4 jako liczba cyklu dziewięcioletniego

Liczba 4 jako liczba cyklu dziewięcioletniego

Postautor: Iza74 » 10 wrz 2018, 11:00

Liczba 4 jako liczba cyklu dziewięcioletniego

Przed tobą rok finansowego rozwoju.Zostaniesz doceniony w pracy, awansujesz lub założysz nową firmę. Musisz być rozsądny i praktyczny. Planuj swoje działania dużo wcześniej. Bądź rozważny i zdecydowany. Nie działaj za szybko i nie zostawiaj spraw bez nadzoru. Nie pracuj jednak zbyt ciężko, bo możesz przesadzić.
Nie działaj tylko według swojego uznania, nawet jeśli twoja intuicja nigdy cię nie zawodzi. W tym roku nie działaj spontanicznie i nie polegaj na swoich przeczuciach, ale kieruj się zwykłą logiką. Nie rozpraszaj się atrakcjami, które dzieją się wokół ciebie i odciągają cię od Twoich celów. Musisz okazać determinację, aby ci się udało. Wyeliminuj to, co cię odciąga od pracy i skup się na rzeczy, którą się zajmujesz.
Czasami się nie doceniasz.Promieniujesz pewnością siebie. Im bardziej rozwijać będziesz szacunek do samego siebie i wierzyć w swoje umiejętności i dążenia, tym bardziej ludzie będą chcieli z tobą współpracować. Panuj nad sobą i nie pogrążaj się poprzez ciągłe wybuchy ambicji.Poświęć więcej czasu domu i rodzinie.


źródło; " Numerologia" - Lia Robin.Tłumaczenie - Izabela Podlaska
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Wróć do Rok numerologiczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości