Liczba 5 wibracji spółgłosek imienia

Liczba 5 wibracji spółgłosek imienia

Postautor: Venison » 22 gru 2013, 19:35

Liczba 5 wibracji spółgłosek


5


Szczęśliwie unosisz się nad ścieżką swojego życia z piosenką w sercu, czerpiąc radość ze wszystkiego, co robisz. Nie martwisz się o jutro, ponieważ każdy dzień jest dla ciebie nową zachwycającą przygodą. Zawsze szczęśliwy i beztroski, potrafisz odnaleźć przyjemność nawet w najciemniejszych zakątkach tego świata i obracasz wszystko w dłoniach tak długo, aż wreszcie znajdziesz pozytywną stronę.

Niepoprawny marzyciel, potrafisz wyobrazić sobie fantastyczne rzeczy, które wydają się realne w twoim umyśle i cokolwiek lub gdziekolwiek by to było, pragniesz to odnaleźć. Nie martwiąc się o jutro, uważasz, że każdy dzień trzeba przeżyć jak najpełniej, a następny zatroszczy się sam o siebie. Dlatego nie jesteś zbyt stałym partnerem czy długoterminowym pracownikiem. Budząc się każdego pięknego ranka, gotów jesteś wsiąść do pierwszego samolotu czy pociągu, a nawet dosiąść muła, aby podążyć do najbardziej romantycznego zakątka ziemi.

Twoja wyobraźnia nigdy nie pozwoli ci spojrzeć w dół, by stanąć na twardym, bezpiecznym gruncie. Wolisz patrzeć w górę, na chmury i wszechświat, poszukując magicznych tajemnic, domagających się poznania. Intrygują cię wszelkie tematy mistyczne. Mógłbyś zostać czarnoksiężnikiem dla czystej przyjemności, płynącej z poznania nie odkrytych sekretów życia. Twoi przyjaciele mogą uważać cię za nieodpowiedzialnego i zbyt szalonego włóczykija, podążającego wszędzie tam, gdzie kieruje tobą impuls, nie troszczącego się o przyszłość i bezpieczeństwo. Tylko niewielu ludzi potrafi myśleć w taki sam sposób jak osoby z wibracjami piątki i dlatego reszta po prostu cię nie rozumie.

Drzemią w tobie niesamowite moce, które powinny być wykorzystane z pożytkiem dla ciebie zamiast zostać roztrwonione. Jeżeli podróżujesz tak, jak dyktuje ci twoja woła, wykorzystaj wiedzę zdobytą ze wszystkich doświadczeń i przygód w możliwie najlepszy sposób.

Twoje ogromne zainteresowanie tym, co się dzieje dookoła, stawia cię na korzystnej pozycji, a dzięki swojej wiedzy masz dobre podstawy do podjęcia pracy w wielu dziedzinach. Spostrzeżesz, że dzięki temu, poprzez system wymienny, możesz iść, gdziekolwiek zechcesz. Być może będziesz opisywał przygody podczas podróży, mając w zamian właśnie taką sposobność i dodatkowo zarabiając na tym pieniądze. Zawsze znajdziesz jakiś sposób, ale nie bez wątpliwości. Potrafisz lepiej postrzegać świat i opisywać swoje doświadczenia dla tych mniej uzdolnionych czy uduchowionych. Skoncentruj się na wykorzystywaniu po odrobinie każdego z talentów, jakimi zostałeś obdarowany przez los, i angażowaniu się w sprawy warte poświęcenia. Będziesz wtedy mógł pozwolić sobie na zaspokojenie wszystkich kaprysów.

Powinieneś za wszelką cenę unikać zmienności i nie marnować swojej energii i talentów. Stałym zagrożeniem jest także depresja. Rób wszystko, aby do niej nie dopuścić.

Interpretacja według Gerie Bauer.
Venison
 

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość