Liczba 7 wibracji spółgłosek imienia

Liczba 7 wibracji spółgłosek imienia

Postautor: Venison » 22 gru 2013, 19:39

Liczba 7 wibracji spółgłosek


7


Wystarczy bardzo niewiele, aby cię zaskoczyć, chociaż zawsze jesteś na wszystko przygotowany. Jest to wyjątkowa i wielce przydatna cecha w naszym świecie pełnym pośpiechu. Kiedy wszyscy ulegają panice, ty zawsze próbujesz trzymać rękę na pulsie i myśleć trzeźwo. Jesteś właściwą osobą do podejmowania decyzji w nagłych wypadkach.

Czujesz się zupełnie dobrze w swoim własnym towarzystwie i nie potrzebujesz innych ludzi wokół siebie. Wolisz być sam ze sobą i całkowicie się zrelaksować, mając czas na uporządkowanie wszystkich spraw, aby potem móc rozkoszować się prostotą rzeczy. Dlatego nigdy nie doskwiera ci samotność. Całkiem twardo stąpasz po ziemi i nie musisz prosić o zgodę nikogo, aby zrobić coś, czego pragniesz. Po prostu idziesz naprzód swoją własną drogą.

Jesteś bystrą osobą, co uwidacznia się w twoich wątpliwościach dotyczących określonego sposobu działania. Przy podejmowaniu decyzji nie kierujesz się porywczymi emocjami, tylko spokojną kontemplacją i inteligencją. Jeżeli coś pójdzie źle, nie krytykujesz niczego, tylko starasz się usprawnić metodę i ominąć wszystko, co nie ma znaczenia dla pomyślnego zakończenia sprawy.

Jeżeli coś ci nie wychodzi, nie starasz się lekceważyć swoich błędów, ponieważ zdajesz sobie doskonale sprawę, dlaczego tak się dzieje, i czerpiesz z tego naukę. Wiesz, że uczymy się na błędach i zawsze możemy coś dobrego na tym zyskać. Czujesz więc, że zdobyłeś następną porcję wiedzy i doświadczenia, które wykorzystasz w przyszłości. Nie jesteś z tych, co płaczą nad rozlanym mlekiem.

W postępowaniu kierujesz się szczęściem innych i dlatego robisz, co możesz, w imieniu tych mniej szczęśliwych. Twoim największym zmartwieniem jest brak pokoju na świecie i wiele poświęciłbyś, aby chociaż w niewielkim stopniu go zapewnić. Ponieważ nie masz czarodziejskiej różdżki ani nie potrafisz czynić cudów, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja, robisz wszystko, co w twojej mocy, aby go przybliżyć.

Żałosny stan ziemi martwi cię i złości. Nie tolerujesz systemów i rzezi wojennych. Podczas gdy inni na własną rękę próbują uciec od nędzy, przestępstwa oraz cierpienia, ty zwracasz się ku nim, przyrzekając pomoc. Pokrzepiasz się swoją walką i polegasz na sile, która jest ci potrzebna do przetrwania każdego nieszczęścia. Starasz się wzmocnić innych, aby nie dali się pokonać przeciwnościom losu.

Interpretacja według Gerie Bauer.
Venison
 

Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości