Liczba karmiczna 13

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: rademenes » 30 lip 2011, 09:35

karma pracy znów dała znać o sobie..:( i to tak spektakularnie..;) cokolwiek to znaczy..
w towarzystwie 314 osób
karma mocna rzecz..taki los..
rademenes

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: rademenes » 21 paź 2011, 09:15

"Dług karmiczny pracy to wibracja 13, uczy systematycznej i metodycznej pracy, wymaga konsekwencji w działaniu i kończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Kiedy się pojawia w zestawieniu, rozwój duchowy możemy osiągnąć poprzez pracę i jest on z pracą ściśle związany. Powstał w czasie gdy żyliśmy kosztem innych, nie wykazując dbałości o własne zabezpieczenie i o swoje dochody. Pojawiając się testuje nas przez dziewięć wymagających sytuacji związanych z kreacją materialną."
z artykułu "Karmiczne wibracje w numerologii"- Małgorzata Brzoza
rademenes

Liczba karmiczna 13

Postautor: Elie » 20 mar 2012, 00:32

Liczba karmiczna 13

Przeobrażenie

Liczba ta związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła kosztem innych. Trudności jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.
Dług ten spłaca się podejmując trud bez oczekiwania na pomoc, tworząc i realizując poprzez wysiłek i pracę.
Prawdopodobnie całe twoje życie będzie podporządkowane zmianom. W chwili gdy będzie ci się wydawało, że sytuacja się stabilizuje, przyjdzie nowa seria wydarzeń, które poruszą życie jak glebę przed siewem, by trud zaczął się od nowa.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2150 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Liczba karmiczna 13

Postautor: Elie » 07 gru 2013, 17:50

Dług karmiczny pracy to wibracja 13, uczy systematycznej i metodycznej pracy, wymaga konsekwencji w działaniu i kończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Kiedy się pojawia w zestawieniu, rozwój duchowy możemy osiągnąć poprzez pracę i jest on z pracą ściśle związany. Powstał w czasie gdy żyliśmy kosztem innych, nie wykazując dbałości o własne zabezpieczenie i o swoje dochody. Pojawiając się testuje nas przez dziewięć wymagających sytuacji związanych z kreacją materialną.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

wibracja karmiczna- 13

Postautor: xLena » 07 gru 2013, 18:11

Jest to dług zaciągnięty w stosunku do pracy. Ładnie proszę aby osoby, które mają ten dług w swoim portrecie numerologicznym napisały jak wam się z tym żyje? ja tej wibracji nie mam- mogę powiedzieć na przykładzie znanej mi osoby, że ma tą wibrację i od dziecka pracuje, skazana na siebie, musiała sama sobie zapewnić przyszłość do czasu, gdy wypaliła się zawodowo i rozchorowała tak pracowała 12 godzin dziennie
xLena

Re: wibracja karmiczna- 13

Postautor: lady20 » 08 gru 2013, 18:01

Jak się żyje z 13? Ciężko, oj ciężko dopóki człowiek się nie dowie, że to o tę 13-tkę chodzi. Dowiedziałam się w ubiegłym roku i jest mi zdecydowanie lżej, bo wiem dlaczego tak mam. Ale przeżyłam kilkadziesiąt lat zastanawiając się o co w tym wszystkim chodzi ? A wygląda to tak: zaczynam pracę, pracuję jak mróweczka cicho i wydajnie, no, są efekty,zarząd mnie chwali, normalnie przodownik pracy jestem, machają mi przed nosem awansem, fajnie jest i nagle łup, dzieje się coś takiego, że ani awansu, a co tam awans, żeby chociaż jakieś profity finansowe konkretne, a tu nie, coś tam na otarcie łez i to wszystko. A najlepsze jest to, że te przeszkody zawsze są zewnętrzne, nic co pochodzi ode mnie czy przeze mnie. Po prostu dzieje się i już. Inny przykład: pracuję społecznie, tak się angażuję, że odstawiam na bok dom, odpoczynek, dochodzę do momentu, kiedy już mi się zwyczajnie nie chce, ale wbrew sobie ciągnę dalej, bo to co robię mam mi w przyszłości przynieść wymierny efekt ( nie finansowy). I przychodzi ten dzień "efektu". A efekt jest taki, że mi szczęka opada, skrajnie odwrotny od zamierzonego. I znowu pytanie: co jest, o co chodzi, wszyscy byli pewni sukcesu łącznie ze mną a tu co - jedno wielkie rozczarowanie.
I się dowiedziałam w ubiegłym roku, że to ta 13-tka tak mi miesza. Bo ja mam pracować owszem, ale nie po to żeby mnie chwalili jaka jestem fajna, to nie może być moim celem, bo zawsze wyjdzie odwrotnie. Jeżeli robię coś społecznie, to ma to być z potrzeby serca a nie z wyrachowania. Skoro idę do pracy, to mam ją wykonywać najlepiej jak umiem nie dla podwyżki czy nagrody, tylko dlatego, że trafiła w moje ręce i dzięki niej mam się nauczyć pracować dobrze, systematycznie, tak od początku do końca.
Jak się tak zastanowić, to ma to sens. Skoro przywlokłam sobie 13 z poprzedniego wcielenia, to znaczy że nie za bardzo mi się wtedy chciało pracować, a jak się wtedy leżakowało na cudzy koszt, to teraz trzeba to odrobić :zalamany:
lady20

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: lady20 » 09 gru 2013, 20:46

Kontynuując wątek 13-tki w życiu, zastanawiam się czy to że mam 4 dzieci i męża jako co najmniej dwoje następnych, ma związek z 13-tką czy raczej z 16-tką. Pracy miałam pod dostatkiem przy nich, dwie karmy by przerobił. A z drugiej strony znów ile dyplomacji, negocjacji, ustępstw, przyginania karku do ich potrzeb,ciągłego odkładania siebie na plan drugi albo i trzeci. To z kolei typowe dla 16-tki.
I tak będę pytała, aż się jakiś ekspert w temacie zlituje i mi odpowie :)
lady20

Liczba karmiczna 13

Postautor: Perska » 20 lut 2014, 23:09

Czy ktoś może mi pomóc odnieść karmiczną 13 do związku? Mam związek o wibracji 13/4 czy ta 13 mówi coś o okolicznościach w jakich partnerzy zaciągnęli wobec siebie ten dług, o ich poprzednim wspolnym życiu?
Perska

Droga życia: 0

Re: Liczba karmiczna 13

Postautor: Elie » 21 lut 2014, 17:05

Dług pracy. Ktoś pracował i starał się zapewnić dobre warunki a ktoś bimbał i był zbyt towarzyski.
Bez gotowych formułek, na moje oko, w obecnym życiu powinni prowadzić wspólny biznes.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: green eyes » 25 lut 2014, 18:27

Także jestem 13 (4)numerologiczna i coz...moje zycie zawodowe wyglada tak samo jak mojej przedmowyczyni :037: pracuję, jestem podziwiana, chwalona pod niebiosna,a nagle bum...nie ma pracy.. z jakichs dziwnych przyczyn ode mnie niezaleznych...ja mam chyba głownie problemy w pracy z ludzmi , którzy mnie nie lubia...zawsze znajdzie sie taka szuja, ktora bedzie mnie molestowac psychicznie...naprawde-praktycznie kazda prace zmienialam ze wzgledu na otoczenie, ktoremu nie paswoalam.I dziwne jest tez to, ze jestem osoba cicha, skryta, nie lubiaca konfliktow :basebal: i znowu jestem na bezrobociu, nieszzcesliwa, bo tylko pracując czuję sie wartosciowym człowiekiem...czytajac wypowiedz Lady20 czułam jakbym czytala swoj scenariusz zycia.... :0girl_cray2:
"Non je ne regrette rien" E.Piaf
Awatar użytkownika
green eyes

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Liczby karmiczne