Liczba karmiczna 13

Re: Liczba karmiczna 13

Postautor: Perska » 03 mar 2014, 08:26

Dziękuję Ellie :) A czy może istnieje jakiś sposób, by sprawdzić kto jest tym który "zawinił" w relacji z poprzednich wcieleń? Czy wówczas szukamy informacji w długach karmicznych osób i np osoba która ma np dług karmiczny wolnosci 14 i jednoczesnie tworzy związek 13/4 jest osobą która so bie bimbała? ;) No ale przeciez nigy nie wiemy czy piszczegolne długi pochodzą akurat ze wsólnego wcielenia. A moze informacji należy szukać w tym jak wygląda zwiaek, wspolne zycie, relacja? Jeśli tak to u nas, faktycznie były konflikty odnośnie pracy itp, ja chciałam isc do pacy, on tego nie chciał, a jeśli już to napwno nie do takiej jak chciałam, dopiero kiedy załozylismy rodzinę i zrozumiał, że w prawdziwym zyciu nie ma miejsca na jego widzi mi sie i zazdrosc, bo za cos trzeba sie utrzymac a jedna pensja nie zawsze wystarcza, sam zaczął mnie namawiac na szukanie pracy, ale teraz role sie odwróciły, bo choc nie lubie byc na czyims utrzymaniu, to szkoda mi zostwic dzeicko z kims obcym. Czy taką sytuacje mogę odniesc do naszej wibracji zwiazku i jakos wyciągnąc wnioski kto byl "winny" w poprzednim wcieleniu? ;)
Perska

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 03 mar 2014, 16:51

Czy taką sytuacje mogę odniesc do naszej wibracji zwiazku i jakos wyciągnąc wnioski kto byl "winny" w poprzednim wcieleniu? ;)

To chyba proste - wystarczy przeanalizować oddzielnie wasze piramidki. Ale to już w interpretacjach numerologicznych.

interpretacje-numerologiczne-f862.html
Podaj dane na pw i w powyższym temacie przeanalizujemy.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2067 razy
Otrzymał podziękowań: 1827 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: Elie » 15 cze 2014, 23:47

13 mówi o transformacji - uczysz się w życiu poprzez tracenie i zdobywanie nowego,dlatego też mogę spotykać Cię rozczarowania bo zaufasz komuś a on Cie zdradzi, zawiedzie czy odejdzie.
To dobra wibracja dla osoby która wie że wszystko z czasem przemija i to dobre i to złe i pogodzi się z tym, nauczy się płynąć z prądem życia, ale to nie oznacza bierności tylko swoistą pogodę ducha i zrozumienie ze życie to cykl i Ty masz tego się nauczyć.

13 to takie buddyjskie - Nie przywiązuj się za bardzo, ciesz się chwilą, wykorzystuj ją.

To też karma pracy - czyli że praca jest dla Ciebie bardzo ważna i bez niej tracisz swoją pewność siebie.
Praca jest wpisana w Twoje życie - ale tylko od Ciebie zależy jak do tego podejdziesz - czy jak do kary czy się z tym pogodzisz i zaczniesz z tego wyciągać korzyści - nie mówię tu o pieniądzach. I nie poświęcaj się dla innych, a zwłaszcza nie zaniedbuj zdrowia w imię dobra innych.

13/4 mogą mieć problemy z kręgosłupem, nogami, kręgosłupem szyjnym, bólami głowy i ramion i także z układem nerwowym bo wszystko gniotą w sobie.
Jeśli wiesz, że nie masz czy nie będziesz mieć z tego oczekiwanych efektów to choć częściowo sobie odpuść, świat się nie zawali, podziel obowiązki na innych , zajmij się sobą, to i otoczenie zacznie patrzeć na Ciebie jak na osobę pogodną a nie wiecznie zmęczona i oczekującą docenienia.

13 daje 4 czyli władza i usztywnienie w poglądach przez co relację z bliskimi stają się trudne - dlatego tez czasami odpuść, daj im samym decydować. 13 są uparte i chcą żeby wyszło na ich, dla ciebie to oznacza staranie się, ale syn może to odbierać jako narzucanie mu Twojego zdania, a czasami lepiej dla Ciebie a przede wszystkim dla Twojego zdrowia to być bardziej na luzie.

13/4 musi się nauczyć, że jej postawa - Chce dla Ciebie dobrze i np. zacharowywuje się a Ty tego nie doceniasz - jest przez otoczenie odbierane jako emocjonalny szantaż, albo sygnał chce tobą rządzić. Otoczenie nie rozumie, że 13/4 tylko tak potrafi okazywać uczucia.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: green eyes » 16 cze 2014, 17:59

[quote="Elie"]13 mówi o transformacji - uczysz się w życiu poprzez tracenie i zdobywanie nowego,dlatego też mogę spotykać Cię rozczarowania bo zaufasz komuś a on Cie zdradzi, zawiedzie czy odejdzie.
To dobra wibracja dla osoby która wie że wszystko z czasem przemija i to dobre i to złe i pogodzi się z tym, nauczy się płynąć z prądem życia, ale to nie oznacza bierności tylko swoistą pogodę ducha i zrozumienie ze życie to cykl i Ty masz tego się nauczyć.

13 to takie buddyjskie - Nie przywiązuj się za bardzo, ciesz się chwilą, wykorzystuj ją.
Niestety-to wszystko co napisałas o tej wibracji to prawda..wszystko jest dane na jakis czas-potem nastepuje nagly zwrot w akcji i całkiem nowa sytuacja, budowanie od podstaw praktycznie wszytskiego w swoim zyciu-takie"raz pod wozem raz na wozie"...bajka kiedy akurat jestem" pod wozem"...czekam wtedy az wszystko sie zmieni na lepsze-i zmienia sie w sumie jak za dotknieciem czardodziejskiej różdzki..a kiedy idzie dobrze-to ciezko jest mi myslec, ze to takze tylko na jakis czas...Tak najprosciej rzecz biorąc-to ciezko jest żyć w tej wibracji i często ma sie naprawdę dość.. :0dash2:
"Non je ne regrette rien" E.Piaf
Awatar użytkownika
green eyes

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Elie » 16 cze 2014, 18:09

Też mam karmę pracy. Można z tym żyć z tym, że ja nie lubię monotonii w życiu i może z tego powodu łatwiej przychodzą mi zmiany. Kilka razy w swoim życiu zmieniałam pracę. Zawsze zaczynałam od zera. W sensie, że uczyłam się od początku, na domiar złego, na własnych błędach. Ale dzięki tym zmianom wiele się w życiu nauczyłam, poznałam i wiem, że nigdy bym nie zginęła, zawsze sobie poradzę, bo dzięki tym zmianom wiele potrafię. Mało jest dla mnie rzeczy, których nie potrafię zrobić i jeszcze na tym zarobić.
Nie załamuj się, naucz się wyciągać wnioski i przyzwyczajaj się do zmian. Wbij sobie w głowę, że popracujesz i będziesz musiała odejść.
Naucz się jednej ważnej rzeczy - planować ALE nie jeden plan. Naucz się mieć w zapasie zaplanowane wyjścia awaryjne. Wtedy nie zginiesz ale zwyciężysz.
W sumie ciekawe życie. :wink: :zabawa:
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Paula. » 28 lip 2014, 20:18

Liczba 13 oznacza „Przeobrażenie”

Odnosi się ona do cierpliwości, systematycznej pracy i dobrej samoorganizacji. Oznajmia zaniedbania z poprzednich wcieleń w postaci lenistwa, beztroski i życia na czyjś koszt. Wymaga ona zmian w podejściu do obowiązków, większej metodyczności w skomplikowanych działaniach oraz stoickiej postawy, gdy będziemy musieli gruntownie odmienić swą egzystencję.

Obciążenie karmiczne można zniwelować poprzez ciągły wysiłek i realizowanie codziennych wyzwań bez oglądania się na jakąkolwiek pomoc z zewnątrz. Osoba, której przypisana jest liczba 13, powinna oczekiwać permanentnych zmian i wielu nieoczekiwanych wydarzeń. Stanowią one szansę na spłacanie kolejnych długów.
Awatar użytkownika
Paula.

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Liczba karmiczna - 13

Postautor: Elie » 05 paź 2014, 22:09

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

trudne, biedne dzieciństwo
brak pracy i pieniędzy
straty materialne
konieczność ciężkiej pracy do późnej starości
Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

żródło - prosperita

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Re: Liczba karmiczna - 13

Postautor: Elie » 20 lut 2015, 20:06

Wibracja 13 – karmiczne zobowiązanie pracy.
To nie znaczy kara za lenistwo, ale tzn., że na to wcielenie, na tę naszą drogę życia wybraliśmy sobie akurat doświadczenia, które będą uczyły nas cierpliwości, rzetelności, skupienia, oddania się.
W pewnym sensie ta wibracja nazywana jest boskim czynnikiem lub liczbą przeznaczenia, bo jest to wibracja transformacji, przemian. Przemian, które nie pozostawiają niczego takim, jakie było. Niewiele wibracji w naszym portrecie dokonuje tak radykalnych zmian. Przy wielu wibracjach, np. przy 1 z 10 możemy tworzyć coś nowego w oparciu o coś starego.
13 powoduje zamknięcie cyklu, odcięcie możliwości i rozpoczynanie od nowa. Karma pracy w tej wibracji to konieczność samodzielnego zdążania do celu.

Co 13 daje w życiu codziennym?
Osobie, która ma tę wibrację daje możliwość, wibrując pozytywnie tą 13ką, że będzie to osoba bardzo pracowita.
Ta 13, szczególnie, jeśli jest z dnia urodzenia, z drogi życia będzie powodowała, że taka osoba właściwie od najmłodszych lat będzie poszukiwała zajęć dających jej możliwość samodzielnego zarobkowania, ale przede wszystkim, żeby zaspokoić własne potrzeby. Tak więc ta 13 wnosi do naszej struktury charakterologicznej odpowiedzialność za własne widzi mi się (np. jeśli młoda dziewczyna chce kosmetyki z wyższej półki to najpierw idzie i zarabia na nie pieniądze, czyli nie obciąża budżetu domowego, a jednocześnie uczy się też planowania, rozeznania, wyznaczania sobie celu).
Mając 13 bardzo dobrze jest obrać sobie cel, na który zarobkujemy pieniądze, czyli nie na zasadzie: będę zarabiał pieniądze, będę dbać o swoją pracę po to, żeby napełniać swoje konto i żebym czuł się bogaty. Absolutnie tego nie wolno jest robić, bo 13 w swojej strukturze porusza wszystko co skostniałe, czyli w momencie, jeśli dokona się takiej próby odkładania i to miałoby być samym celem pracy to tak naprawdę zaraz zadzieje się coś takiego, co spowoduje, że te tzw. zapasy trzeba będzie uruchomić i nie tylko je całe spożytkować, ale jeszcze czasami potrafi zaistnieć debet.

Ta 13 mówi często o tym, że coś udaje nam się zawsze w życiu, ale za drugim razem, czyli jest ta łza, którą trzeba uronić, ta kropla potu, którą trzeba włożyć w osiągnięcie celu.

Jakie jest jeszcze przesłanie 13?
„Pracuj najlepiej jak potrafisz, pracuj rzetelnie, natomiast nie oczekuj na pochwałę”

Ludzie, którzy mają 13 w portrecie numerologicznym doskonale wiedzą o tym, że są docenieni, ale po bardzo długim czasie, czyli bardziej to ich docenienie obrazuje się powierzaniem im coraz bardziej odpowiedzialnych obowiązków, co z drugiej strony można byłoby powiedzieć: miałem mało pracy to mi dorzucili, ale też mnie docenili. Tu bardzo rzadko przychodzą klasyczne profity finansowe.

Ale ta 13 jest doskonale wdzięczną wibracją, jeśli chodzi o tę rzetelność. Jeżeli rozumiemy to wyzwanie karmiczne i jeżeli rzeczywiście tej pracy się nie boimy, jeśli nie pracujemy po to, by błyszczeć, jeśli nie pracujemy po to, by nas chwalono, ale pracujemy po to by mieć świadomość dobrze wykonanego obowiązku, żeby mieć świadomość, że w to co robimy włożyliśmy całe serce, całą duszę i wszystkie nasze umiejętności, jeśli nawet czasem nam się coś nie uda, to nie jest to wynik naszego niedopatrzenia czy niechlujstwa takiego sytuacyjnego, tylko jest to najwyżej brak wiedzy i wtedy następuje jej uzupełnienie. To ta 13 wynagradza nas tym, że zmieniając system zawodowy, czyli w momencie, kiedy dokonują się te transformacje, dokonuje się przejście z jednej pracy do drugiej (bo przy tej wibracji nie uda się od poczęcia do śmierci pozostać w jednej firmie, mało tego jest tzw. system zmiany wykonywanych zawodów, gdzie jeden z drugim niewiele czasami ma wspólnego. To za każdym razem zmiana wprowadza nas na wyższy poziom prestiżu społecznego, aczkolwiek w każdym z tych miejsc na pewno będzie trzeba pracować w pocie czoła i za każdym razem wykazać się rzetelnością, odpowiedzialnością za siebie, za własne czyny.

Jest to wibracja, która wymusza na nas samodzielną pracę, bez pomocy, nie możemy liczyć na to, że samo się coś zrobi, że ktoś za nas coś zrobi. Jest to właśnie ten przymus pełnego zaangażowania i samodzielności.
Będąc wyposażonym w tę wibrację w portrecie numerologiczny osiągamy bycie pracownikiem docenionym, natomiast nie zawsze osiągamy bycie pracownikiem wynagrodzonym na miarę tego docenienia.
Jest też charakterystyczne przy tej wibracji, że tzw. kariera zawodowa nie jest karierą spektakularną, nie jest karierą, która idzie szybkim rytmem, nie jest również karierą, która jest umożliwiona poprzez jakieś układy, że ktoś kogoś wesprze, ktoś wprowadzi. Nawet jeśli ktoś nam pomoże to poprzez tę pomoc jakby mamy odciętą w pewnym sensie drogę do upominania się od siebie, czyli jest to stworzenie chorej sytuacji zależności zawodowo-emocjonalnej.

Budowanie stabilizacji materialnej odbywa się przy 13 stosunkowo powolnie, ale systematycznie, czyli to co zostanie osiągnięte jako pewien pułap przy tej transformacji, przy tej utracie nie spadamy poniżej tego pułapu. To jest tylko odcięcie tej możliwości i mniej więcej z tego samego pułapu rusza się i za każdym razem wchodzi się w tej drabinie wyżej. To jest plus 13.

W momencie, kiedy mamy karmę pracy, czyli podjęliśmy decyzję o tym, że w danym życiu szczególną uwagę będziemy zwracać na pracę. Należy też pamiętać o jednej rzeczy, że niestety nie dane nam będzie wygrywać, czyli nie ma tej możliwości uzyskania poprawy sytuacji materialnej poprzez jakieś wygrane losowe. One mogą się sporadycznie pojawiać jako zachęta, ale nie należy za tą zachętą podążać, bo po niej przychodzi całkowity brak możliwości wygrania choćby nawet tej przysłowiowej trójki. Natomiast trzeba zakasać rękawy i mając wibrację karmy pracy trzeba się przyzwyczaić do tego, że tylko to, co własnymi rękami i wtedy jest to cenne, bo ta wibracja też umożliwia nam poczucie, że to do czego doszedłem jest efektem mojego dążenia, mojej umiejętności organizacyjnej, mojej kompetencyjności w danej dziedzinie.

Jeśli ta 13 wibruje negatywnie, a raczej my nie chcemy przyjąć do wiadomości, że tylko pracą ludzie się bogacą, wtedy powstaje inklinacja do hazardu i to jest informacja, że do pewnego momentu może to się udać, do pewnego momentu los może sprzyjać, ale tak jak idzie układ odcięcia w sytuacjach zawodowych, tak również ta tzw. hossa nie jest w stanie trwać wiecznie i wszystko co dana osoba uzyska poprzez takie nie pracowanie, a kombinowanie – zostanie jej odebrane w taki czy inny sposób.

żródło - Viki321 Meppen
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Iza74 » 16 cze 2015, 22:45

W powszechnej świadomości liczba 13 funkcjonuje jako symbol nieszczęścia, niepowodzeń, czy też pecha. Już w Babilonie, w którym funkcjonował system oparty o liczbę 12, 13 wzbudzała niepokój i strach. Znane jest także powiązanie liczby 13 z papieżem Janem Pawłem II.

Co oznacza liczba 13?
Jeśli zsumujemy liczbę 13 otrzymamy 4, która oznacza budowanie trwałych struktur i fundamentów. Jedna z interpretacji tej rzekomo nieszczęśliwej liczby mówi o osobie (1), która dąży do zabawy (3), a za wszelką cenę unika ciężkiej i wytężonej pracy, jest niecierpliwa, chce mieć wszystko tu i teraz. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba wolała zabawę i zaniedbywała pracę, często żyła kosztem innych. Była leniwa, nie podejmowała się żadnego wysiłku, nie wprowadzała w swoje życie ładu i porządku, oczekiwała, że zrobią to za nią inni. Taka osoba nie znosiła zmian, chciała, aby życie przebiegało zawsze według określonych schematów.

numerologia 13, numerologia partnerska, karma, liczba karmiczna, dług
Takie nagromadzenie karmy spowoduje trudności: w sferze pracy, będzie stawiana w sytuacjach, które wymagają metodyczności, systematyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu nierzadko egzystencjalnych problemów. Dług liczby 13 spłaca się podejmując trud pracy bez oczekiwania na pomoc. Osoba mająca 13 w swoim portrecie powinna podjąć się wysiłku, gdyż tym wcieleniu rozwój duchowy może więc odbywać się tylko poprzez pracę i w związku z nią.

Sięgnięcie do potencjału twórczego
13 oznacza także człowieka (1), który powinien czerpać ze swojego potencjału twórczego (3). Zredukowana do liczby 4 symbolizuje człowieka twórczo zmagającego się z materią. Do sięgnięcia po ten potencjał twórczy może zmusić zmierzenie się z nagłą, dramatyczną sytuacją zagrożenia bytu materialnego albo wytrącenia z pozornej równowagi uczuciowej poprzez ruinę nieszczęśliwe zdarzenia, zdrady itp. A jako, że 13 nie lubi zmian, w takiej sytuacji będzie do tego zmuszona. Takie wydarzenia mają na celu wywołanie głębokiej przemiany wewnętrznej oraz otwarcie się na nowe możliwości. Należy zatem być przygotowanym na niespodziewane wydarzenia, które staną się początkiem transformacji, którego zaczątkiem będzie właśnie liczba 13.

Warto zauważyć, że liczba ta ma w sobie olbrzymi potencjał twórczy, który należy odkryć, aby nie realizować się negatywnie. Wibracja ta zapewnia jednocześnie, przy konsekwentnej i systematycznej pracy, czyli przepracowywaniu karmy - stabilność oraz zbudowanie trwałych fundamentów. Działa ona negatywnie i przyczynia się do nieszczęść jedynie w przypadku, kiedy nie realizujemy jej nakazów. Dla osób, które wiedzą jak mają postępować, ciężko pracują, budują swoją przyszłość, są systematyczne, przyniesie ona szczęście oraz wyzwolenie. Bo liczba ta jest bardzo rozwojowa. Pozytywnie realizująca się 13 będzie bardzo pracowitą osobą.

Osobie z liczbą 13 w portrecie numerologicznym, praca kojarzy się przede wszystkim z monotonią, trudem oraz przymusem. Element radości oraz twórczości (czyli 3), został wyeliminowany, dlatego dla 13 praca jest przede wszystkim niechcianym, nudnym, pozbawionym przyjemności obowiązkiem. Jest przede wszystkim żmudnym zmaganiem się z materią, przez którą odbywa się przemiana (zamiast poprzez wolną, inspirującą twórczość).

13 przynosi głęboką przemianę, jest liczbą przeznaczenia, po dokonaniu się transformacji, nic nie będzie już takie, jakie było. Zmiana dokonuje się tutaj w radykalny i dramatyczny sposób.

W pracy 13 nie są zbyt często doceniane, zazwyczaj uznanie ze strony przełożonych wyrażane jest po długim czasie, a najczęściej przez sytuacje, w których praca jest im dokładana. Bardzo rzadko też 13 jest wynagradzana adekwatnie do włożonego wysiłku. Ale nie powinna ona oczekiwać pochwał, gdyż pracuje po to, aby mieć świadomość spełnionego obowiązku, że zrobiła wszystko najlepiej jak potrafiła i włożyła w swoją pracę całe serce.

Wibracja liczby 13 niekiedy wymusza zmianę pracy, niekiedy wykonuje się zawody, które nie są ze sobą w żaden sposób powiązany. Przy tej liczbie niemożliwe jest pozostawanie w jednej pracy przez całe życie. Jednak z każdą zmianą dana osoba wspina się o szczebel wyżej, pomimo tego, że w nowym zawodzie będzie intensywne pracować.

Jeśli posiadasz tę liczbę w sowim portrecie numerologicznym, to nie powinieneś oczekiwać pomocy, ani tego, że ktoś zrobi coś za Ciebie, albo, że samo się zrobi. Musisz być samodzielny, pracowity i staranny.

13 nie może liczyć na spektakularną karierę. Przebiega ona raczej mozolnie, a budowanie stabilności finansowej najczęściej poprzez systematyczną i mozolną pracę. Wszystko co dzięki tej pracy osiągniemy będzie trwałe i nie spowoduje spadnięcia poniżej pewnego poziomu.

W karmie pracy istotne jest to, że dana osoba będzie zmagać się z sytuacjami ze sfery pracy, nie może zatem liczyć na żadną poprawę sytuacji materialnej poprzez wygrane. Powinna ona być świadoma tego, że tylko swoją pracą może do czegoś dojść. Jeśli natomiast nie będzie ona przepracowywać swojej karmy i skieruje się ku grom losowym, to pomimo wygranej - wszystko straci.

Jeśli jest podliczbą
Liczby Duszy - utrudnia osiągnięcie celu. Nawet jeśli doprowadzasz do końca rozpoczętą pracę, nigdy nie jesteś zadowolony z jej wyników.
Liczby Ekspresji - opóźnia spełnienie zawodowe albo powoduje, że skupiasz siły na jednym, precyzyjnie określonym celu, co hamuje twój rozwój i ogranicza pole działania.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia - prawdopodobnie całe twoje życie będzie podporządkowane zmianom. W chwili, gdy będzie ci się wydawało, że sytuacja się stabilizuje, nastanie nowa seria zdarzeń, które zmusi cię do tego, aby podjąć trud na nowo. Osoby urodzone 13-go są wrażliwymi osobami, które nie lubią podporządkowywać się nakazom. Jeśli realizują się negatywnie, będą niepogodzone z sytuacją i mogą wydać się bardzo nieszczęśliwymi, marudzącymi pesymistami.

numerologia 13, numerologia partnerska, karma pracy, liczba karmiczna, dług
Osoba, która posiada 13 w swoim portrecie numerologicznym będzie musiała zmierzyć się z: trudnym dzieciństwem, brakiem pieniędzy, pracy, z sytuacjami, w których będzie ponosić straty materialne, będzie wykonywać pracę poniżej swoich kwalifikacji, ciężką i słabo płatną albo będzie zmuszona do ciężkiej pracy aż do późnej starości. Osoba z 13 w portrecie numerologicznym musi wykonywać ją z zaangażowaniem, starannością i rzetelnie, nie narzekając, ani nie przeklinając jej.

Jak przepracować karmę liczby 13?
Aby skutecznie przepracować karmę pracy należy z jednej strony wykazać się cierpliwością, pracowitością, systematycznością, konsekwencją w działaniu, zaangażowaniem, dobrą organizacją, niepoddawaniem się niepowodzeniom, a z drugiej umiejętnością sięgania do swojego potencjału twórczego, kreatywności. Wszystko, czego się dana osoba podejmuje, powinno być wykonane samodzielnie, bez niczyjej pomocy. Nie należy przy tym oczekiwać na pochwały, a jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Należy nauczyć się solidności i odpowiedzialności, nieporzucania pracy zaczętej, ale niedokończonej. Należy pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi.

Warto przy tym podejmować się wyzwań niezwiązanych z naszym wykształceniem, ani marzeniami, czasami również słabo płatnych zajęć. W takie zajęcia należy wkładać całą swoją energię i serce, a wówczas pozbędziemy się karmy pracy.

Jak sprawdzić, czy przerobiliśmy już dług karmiczny?
Przede wszystkim, należy poznać wszystkie plusy i minusy ciężkiej pracy, nauczyć się ją szanować. Jeśli osoba z 13 w portrecie numerologicznym dążyć będzie do jak najlepszego wykonania swojej pracy, bez oczekiwania na uznanie, poklask i pieniądze, to karma zostanie odpracowana.

Ponadto, jeśli taka osoba dostrzeże, że praca sprawia jej przyjemność, wykorzystuje swoją kreatywność, swój potencjał, a porządek traktuje jako nieodłączny element pracy, to można uznać, że jest na właściwej drodze.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Brigit » 09 kwie 2018, 12:44

Karmiczny dług 13

Numerologia bazuje na starożytnej wiedzy mówiącej o tym, iż każdy z nas jest duchową esencją, która wcielała się na Ziemi wiele razy stopniowo ulepszając i akumulując wiedzę. Na długiej ścieżce nieustannych reinkarnacji, my ludzie, zgromadziliśmy pewne doświadczenia dokonując w czasie naszych przeszłych żyć wyborów odnośnie przejścia naszych ścieżek życia mających pozytywny wpływ na nasze późniejsze inkarnacje. Popełnialiśmy także dużo błędów, wykorzystywaliśmy innych w niedopuszczalny sposób lub sami byliśmy wykorzystywani. Mamy odgórny nakaz wyeliminowania złych wpływów, zakumulowanych błędnych decyzji z poprzednich wcieleń. Musimy nauczyć się żyć zgodnie, bez ranienia innych. W numerologii zakres pomyłek z przeszłości i potrzeba pozbycia ich są nazywane karmicznymi długami.

Dług karmiczny 13

Powstał w wyniku wcieleń w których byliśmy leniwi i często żyliśmy na koszt innych. Ci, którzy mają dług karmiczny numer 13 muszą pracować ciężko by wykonać jakiekolwiek zadanie. Ponadto los co chwilę rzuca im pod nogi kłody, które muszą oni nieustannie pokonywać. Osoby z takim długiem często są zrażone i sfrustrowane tymi piętrzącymi się nieustannie trudnościami. Ponadto ich wysiłek często spełza na niczym i trzeba wszystko zaczynać od początku. Wielu nie wytrzymuje takich reguł gry narzuconych przez los i się po prostu poddaje. Ludzie wtedy wpadają w lenistwo, totalne zrezygnowanie (można pomyśleć- skoro i tak mi się nic nie udaje, to po co mam pracować?) i nabierają negatywnego stosunku do życia. Jednak osoby mające karmę 13 muszą pamiętać, że nie jest to wyrok dożywotni- wasze wysiłki w końcu, po wielu siermiężnych próbach mogą w końcu przynieść owoce. Nigdy nie można się poddać mając taką karmę. Zdyscyplinowanie siebie jest kluczem do sukcesu. Dobre zarządzanie czasem, perfekcyjne zaplanowanie zadań przyniesie w końcu sukces. Nie można nigdy odkładać nic na potem i należy dbać o porządek swojego otoczenia by nie wpaść w chaos. Podsumowując: zorganizuj się, wytrwale dąż do celu, nigdy się nie poddawaj, a nieodwołalnie osiągniesz to, do czego dążysz.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Poprzednia

Wróć do Liczby karmiczne