Liczba karmiczna 13

Wibracja karmiczna 13

Postautor: Małgośka » 03 mar 2009, 12:44

TEMAT NIEKOMPLETNY Z POWODU USUNIĘCIA SPOREJ LICZBY POSTÓW

13 – karma pracy

13 – już sama nazwa wskazuje na jakiegoś pecha. W systemie kabalistycznym 13 nie jest nieszczęśliwą liczbą tylko szczęśliwą.
W tarocie 13 to karta śmierci, która zawsze mówi o przemianie, która nie jest łatwa; o przemianie, która jest bolesna, o sytuacjach, gdzie coś się kończy w sposób radykalny.
Karta transformacji i ta wibracja transformacji jest przede wszystkim jak gdyby efektem czasu, czyli coś się dokonało, coś już się wypaliło, coś się zakończyło w formie i teraz jest czas na nowe, ale żeby nowe przyszło, to niestety musi dokonać się całkowite odcięcie.

Wibracja 13 – karmiczne zobowiązanie pracy. To nie znaczy kara za lenistwo, ale tzn., że na to wcielenie, na tę naszą drogę życia wybraliśmy sobie akurat doświadczenia, które będą uczyły nas cierpliwości, rzetelności, skupienia, oddania się.
W pewnym sensie ta wibracja nazywana jest boskim czynnikiem lub liczbą przeznaczenia, bo jest to wibracja transformacji, przemian. Przemian, które nie pozostawiają niczego takim, jakie było. Niewiele wibracji w naszym portrecie dokonuje tak radykalnych zmian. Przy wielu wibracjach, np. przy 1 z 10 możemy tworzyć coś nowego w oparciu o coś starego.
13 powoduje zamknięcie cyklu, odcięcie możliwości i rozpoczynanie od nowa. Karma pracy w tej wibracji to konieczność samodzielnego zdążania do celu.

Co 13 daje w życiu codziennym?
Osobie, która ma tę wibrację daje możliwość, wibrując pozytywnie tą 13ką, że będzie to osoba bardzo pracowita.
Ta 13, szczególnie, jeśli jest z dnia urodzenia, z drogi życia będzie powodowała, że taka osoba właściwie od najmłodszych lat będzie poszukiwała zajęć dających jej możliwość samodzielnego zarobkowania, ale przede wszystkim, żeby zaspokoić własne potrzeby. Tak więc ta 13 wnosi do naszej struktury charakterologicznej odpowiedzialność za własne widzi mi się (np. jeśli młoda dziewczyna chce kosmetyki z wyższej półki to najpierw idzie i zarabia na nie pieniądze, czyli nie obciąża budżetu domowego, a jednocześnie uczy się też planowania, rozeznania, wyznaczania sobie celu).
Mając 13 bardzo dobrze jest obrać sobie cel, na który zarobkujemy pieniądze, czyli nie na zasadzie: będę zarabiał pieniądze, będę dbać o swoją pracę po to, żeby napełniać swoje konto i żebym czuł się bogaty. Absolutnie tego nie wolno jest robić, bo 13 w swojej strukturze porusza wszystko co skostniałe, czyli w momencie, jeśli dokona się takiej próby odkładania i to miałoby być samym celem pracy to tak naprawdę zaraz zadzieje się coś takiego, co spowoduje, że te tzw. zapasy trzeba będzie uruchomić i nie tylko je całe spożytkować, ale jeszcze czasami potrafi zaistnieć debet.

13, szczególnie przy silnych wibracjach niezależności, czyli przy 9, 8, 1 będzie powodowała, że np. osoba nie będzie wydawać więcej niż posiada, czyli są to osoby z dużą awersją do wszelkiego rodzaju długów, kredytów.

13 jest to przede wszystkim transformacja zawodowa, a tzn., ze rzetelnie trzeba zdążać do tzw. .sukcesu.
natomiast nie ma co liczyć przy tej wibracji na tzw. ciepłą posadkę na szczycie góry, na którą żeśmy się wspinali.
Jeśli występuje ta wibracja w portrecie w dacie urodzenia należy samemu dokonywać tych zmian, czyli w momencie, kiedy już w pewnej przestrzeni zawodowej osiągnęliśmy ten szczyt, osiągnęliśmy formę uznania, na której wszyscy inni mogą bazować, to my powinniśmy natychmiast dokonać zmiany, czyli albo zmienić miejsce pracy albo zmienić zawód.
Jeżeli 13 się pojawia, to najsilniej widać jej działanie rozłożone na całe nasze życia w momencie, kiedy jest z dnia urodzenia lub z drogi życia. Natomiast, jeśli pojawia się w punktach zwrotnych to jest to zawsze informacja, że idzie czas zmian i tym zmianom nie należy się przeciwstawiać, tych zmian nie należy poczytywać jako Palec Boży, aczkolwiek można trochę 13 nazwać takim Palcem Bożym, ponieważ ona porusza to, co skostniałe, ona nie pozwala osiągnąć takiego stanu pełnej euforii i zadowolenia, bo wszystko musi być okupione dochodzeniem.

Ta 13 mówi często o tym, że coś udaje nam się zawsze w życiu, ale za drugim razem, czyli jest ta łza, którą trzeba uronić, ta kropla potu, którą trzeba włożyć w osiągnięcie celu.

Jakie jest jeszcze przesłanie 13?
„Pracuj najlepiej jak potrafisz, pracuj rzetelnie, natomiast nie oczekuj na pochwałę”

Ludzie, którzy mają 13 w portrecie numerologicznym doskonale wiedzą o tym, że są docenieni, ale po bardzo długim czasie, czyli bardziej to ich docenienie obrazuje się powierzaniem im coraz bardziej odpowiedzialnych obowiązków, co z drugiej strony można byłoby powiedzieć: miałem mało pracy to mi dorzucili, ale też mnie docenili. Tu bardzo rzadko przychodzą klasyczne profity finansowe.

Ale ta 13 jest doskonale wdzięczną wibracją, jeśli chodzi o tę rzetelność. Jeżeli rozumiemy to wyzwanie karmiczne i jeżeli rzeczywiście tej pracy się nie boimy, jeśli nie pracujemy po to, by błyszczeć, jeśli nie pracujemy po to, by nas chwalono, ale pracujemy po to by mieć świadomość dobrze wykonanego obowiązku, żeby mieć świadomość, że w to co robimy włożyliśmy całe serce, całą duszę i wszystkie nasze umiejętności, jeśli nawet czasem nam się coś nie uda, to nie jest to wynik naszego niedopatrzenia czy niechlujstwa takiego sytuacyjnego, tylko jest to najwyżej brak wiedzy i wtedy następuje jej uzupełnienie. To ta 13 wynagradza nas tym, że zmieniając system zawodowy, czyli w momencie, kiedy dokonują się te transformacje, dokonuje się przejście z jednej pracy do drugiej (bo przy tej wibracji nie uda się od poczęcia do śmierci pozostać w jednej firmie, mało tego jest tzw. system zmiany wykonywanych zawodów, gdzie jeden z drugim niewiele czasami ma wspólnego. To za każdym razem zmiana wprowadza nas na wyższy poziom prestiżu społecznego, aczkolwiek w każdym z tych miejsc na pewno będzie trzeba pracować w pocie czoła i za każdym razem wykazać się rzetelnością, odpowiedzialnością za siebie, za własne czyny.

Ta 13 jest również transformacją, jeżeli chodzi o związki i zmiany w życiu. Zmiany zawodowe bardzo często następują na skutek pierwotnej transformacji emocjonalnej, czasami np. jest tak, że zaczynamy gdzieś pracę, tworzymy związek i wchodząc w ten związek, realizując się w tym związku przychodzi jakaś szansa i musimy zostawić to, co żeśmy robili i zająć się tym, co przychodzi jako nowa możliwość. Odchodząc ze związku bardzo często wystąpi konieczność tworzenia nowej przestrzeni zawodowej. Ilekroć będziemy dokonywać zmian w swoim życiu, to przy 13 bardzo często u podstawy tej zmiany będzie relacja emocjonalna.

Jest to wibracja, która wymusza na nas samodzielną pracę, bez pomocy, nie możemy liczyć na to, że samo się coś zrobi, że ktoś za nas coś zrobi. Jest to właśnie ten przymus pełnego zaangażowania i samodzielności.

Jeżeli występuje wibracja 13 w I pz, w drodze życia lub w dniu urodzenia, a na minusie występuje 2, która mówi o nieporozumieniach z innymi ludźmi, o trudności dogadywania się i o lekcji trudów w tworzeniu relacji i towarzyskich, ale też i rodzinnych, to ta 13 mówi o tym, że od spółek jak najdalej, każda spółka wyjdzie ci bokiem, czyli musimy pamiętać o tym, że jeżeli nawet byśmy wchodzili w spółkę to 99% pracy my będziemy musieli wykonywać, obciążenia spoczną na nas i może jeszcze taka spółka rozpaść się nie pozostawiając nam możliwości wzięcia czegoś z niej.

Będąc wyposażonym w tę wibrację w portrecie numerologiczny osiągamy bycie pracownikiem docenionym, natomiast nie zawsze osiągamy bycie pracownikiem wynagrodzonym na miarę tego docenienia.
Jest też charakterystyczne przy tej wibracji, że tzw. kariera zawodowa nie jest karierą spektakularną, nie jest karierą, która idzie szybkim rytmem, nie jest również karierą, która jest umożliwiona poprzez jakieś układy, że ktoś kogoś wesprze, ktoś wprowadzi. Nawet jeśli ktoś nam pomoże to poprzez tę pomoc jakby mamy odciętą w pewnym sensie drogę do upominania się od siebie, czyli jest to stworzenie chorej sytuacji zależności zawodowo-emocjonalnej.

Budowanie stabilizacji materialnej odbywa się przy 13 stosunkowo powolnie, ale systematycznie, czyli to co zostanie osiągnięte jako pewien pułap przy tej transformacji, przy tej utracie nie spadamy poniżej tego pułapu. To jest tylko odcięcie tej możliwości i mniej więcej z tego samego pułapu rusza się i za każdym razem wchodzi się w tej drabinie wyżej. To jest plus 13.

W momencie, kiedy mamy karmę pracy, czyli podjęliśmy decyzję o tym, że w danym życiu szczególną uwagę będziemy zwracać na pracę. Należy też pamiętać o jednej rzeczy, że niestety nie dane nam będzie wygrywać, czyli nie ma tej możliwości uzyskania poprawy sytuacji materialnej poprzez jakieś wygrane losowe. One mogą się sporadycznie pojawiać jako zachęta, ale nie należy za tą zachętą podążać, bo po niej przychodzi całkowity brak możliwości wygrania choćby nawet tej przysłowiowej trójki. Natomiast trzeba zakasać rękawy i mając wibrację karmy pracy trzeba się przyzwyczaić do tego, że tylko to, co własnymi rękami i wtedy jest to cenne, bo ta wibracja też umożliwia nam poczucie, że to do czego doszedłem jest efektem mojego dążenia, mojej umiejętności organizacyjnej, mojej kompetencyjności w danej dziedzinie.

Jeśli ta 13 wibruje negatywnie, a raczej my nie chcemy przyjąć do wiadomości, że tylko pracą ludzie się bogacą, wtedy powstaje inklinacja do hazardu i to jest informacja, że do pewnego momentu może to się udać, do pewnego momentu los może sprzyjać, ale tak jak idzie układ odcięcia w sytuacjach zawodowych, tak również ta tzw. hossa nie jest w stanie trwać wiecznie i wszystko co dana osoba uzyska poprzez takie nie pracowanie, a kombinowanie – zostanie jej odebrane w taki czy inny sposób.

To, co dla nas jest bardzo istotne – 13 w portrecie dokonuje wewnętrznych transformacji, zatrzymuje nas w gonitwie, zaczyna wyznaczać nam pewnego rodzaju priorytety.
Ta wibracja bardzo mocno uwrażliwia na drugiego człowieka i uwrażliwia na to, żebyśmy mieli czasami ograniczone zaufanie, ale pozwala też dostrzec rolę drugiej osoby w naszym życiu, dostrzec rangę człowieka i jego wartość. Nie wartość co ten ktoś wnosi do naszego życia, tylko o ile nam jest łatwiej zmagać się z tą rzeczywistością, jeśli jest ktoś obok nas.
Potrafi również wyposażyć, nie tyle w empatię, ale w takie spojrzenie na drugiego człowieka, uczy nas gradacji – co jest wartościowe w naszym życiu, a co nie jest wartościowe. To nie znaczy, że my wartościujemy, czy człowiek jest wartościowy, ale wartościujemy, czy obecność tego człowieka w naszym życiu jest dla nas wartościowa.

To jest bardzo istotne, bo tak jak pewnego rodzaju co jakiś czas trzeba zrobić czystkę energetyczną wokół siebie, w swoim domu, tak samo i w tzw. znajomościach czasami też trzeba zrobić taką czystkę.

Program Tarocistki Danuty 25/26.07.2008
Małgośka
 

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: bebetka » 18 sie 2009, 08:30

Nie jest wcale taka zła ta 13 , po prostu trzeba słuchac swojego wewnętrznego "ja". Czesto piszecie w formie negatywnej o jej oddziaływaniach , ale to nie zawsze oznacza coś złego , to są pozytywne zmiany które dokonują się poprzez pozostawienie starych rzeczy które nas już męczyły. Kiedys juz pisałam,że pracowałam w kilku miejscach i nigdy nikt mnie nie zwolnił ,sama odchodziłam kiedy czułam że innego wyjścia nie ma. Owszem byłam o wiele młodsza i nie posiadałam własnej rodziny więc było mi łatwiej.

Ta liczba daje własnie taką rzetelność w pracy , sumeinność i póki wszystkiego nie dokończysz wg ustaleń nie odejdziesz od niej .To jest też planowanie od A do Z , np. jadąc gdzieś musze wcześniej ustalić plan co gdzie i ile czasu.

A w związkach? wg moich wniosków to też wdrażanie zmian , nie momentalne odchodzenie pod wpływem impulsu lecz zmiana kierunku dotychczasowych działań.

Nie wiem mogę się mylić , ale podpiełabym jeszcze zawziętość , uparte dążenie do obranego celu, co też się wiąże z braniem na siebie czyiś zobowiązań ... ale trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć STOP.

Moja rada do osób , które posiadają 13 jest taka by nie bać się zmian , uciekać wtedy kiedy faktycznie innego wyjścia nie ma , ja osobiście dwa razy w życiu zrobiłam wbrew swoim odczuciom i zapłaciłam za to totalnym upadkiem, tyle że ja wstawać uwielbiam :)

Lubię w tej 13 tą pracowitość , otwartość na nowe i nie mogę powiedzieć że nie odbywa się to bez lęku ale mając 13 coś nas samo pcha do przodu.

Co do nie docenianiu to powiem,że różnie z tym bywa.

13 to zmienność, i nie należy się jej bać. Osoby potrzebujące nieco adrenaliny dobrze z nią się powinny czuć :P
bebetka
 

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: bebetka » 18 sie 2009, 12:57

13 może też dawać swego rodzaju uzdrowienie.

Programować się można - pozytywnie lub negatywnie , jak kto woli.
bebetka
 

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: jasmin » 22 sie 2009, 23:38

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego):

* trudne, biedne dzieciństwo
* brak pracy i pieniędzy
* straty materialne
* konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:
Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.
http://prosperita.terramail.pl/numer5.html
jasmin
Niewymowny
 
Posty: 179
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: Maryna » 31 gru 2009, 15:45

To wcale nie jest takie złe połączenie... :) Bo 13-ka to nie jest stałość, tylko ciągłe zmiany. To przecież wibracja transformacji. I jeśli nawet sami chcielibyśmy czegoś na stałe, to życie i tak nam to wyszarpnie i nie pozwoli długo w miejscu usiedzieć. Więc 5-ka z drogi życia powinna sobie dobrze radzić z tą 13-ką z dnia urodzenia.
Przez jakiś czas pisałam jako... Maryna_a
Awatar użytkownika
Maryna
 
Posty: 95
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: krucha13 » 01 sty 2010, 11:30

Dokladnie tak jest Marynko ja mam 13 z dnia urodzienia ,5 pierwszy punkt zwrotny i 8 z drogi zycia.......nie przynosi mi ta 13 wogole pecha.
Bez pracy zyc nie moge, lubie miesc wszystko dopiete na ostatni guzik a zmiany pracy to tak jak Pani Danusia czesto powtarza ....jak nic nie mozna wykrzesac wiecej, uciekac z tamtad. Nie mialam w zadnej pracy problemow,
przeciwnie pracodawcy byli ze mnie zadowoleni a zmian dokonywalam sama.
Pozdrawiam
krucha13
 
Posty: 25
Rejestracja: 03 mar 2009, 16:01
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: riwa » 01 sty 2010, 12:59

Agulek...nie boj sie 13-tki ;) Ja mam w I punkcie zwrotnym i jak do tej pory pracowalam w wielu miejscach. Jesli za bardzo sie pazurkami trzymalam jednego, los za mnie decydowal, tracilam ja...ale za chwilke mialam juz inna i o wiele lepsza od poprzedniej ;)
riwa
Grafoman
 
Posty: 1367
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Droga życia: 1

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: Maryna » 01 sty 2010, 14:05

Lęk przed zmianami u 5-ki z drogi życia to takie całkiem normalne nie jest. ;) Ale zależy, co tam jeszcze w tych swoich cyferkach masz. Bo jeśli, np. w I. minusie schowana jest 5-ka, to rzeczywiście, lęk przed zmianami może być czymś całkiem naturalnym. Albo, jeśli ogólnie masz dużo 4-ek, to wtedy jest duża potrzeba posiadania ram i żeby wszystko było pewne i przewidywalne. I czasem problemem może być 6-ka, która miewa problemy z podejmowaniem decyzji, a przy 13-ce dobrze byłoby nie czekać, aż nam życie wyrwie stołek spod siedzenia. :)
Jednak bez względu na wszystko powyżej, jeśli 13-ka jest z dnia urodzenia, to jest to wibracja całkiem przyjazna właścicielowi. I naprawdę nie ma co się jej bać. :D Pozdrawiam.
Przez jakiś czas pisałam jako... Maryna_a
Awatar użytkownika
Maryna
 
Posty: 95
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: Maryna » 07 sty 2010, 12:45

krucha13 pisze:Dokladnie tak jest Marynko ja mam 13 z dnia urodzienia ,5 pierwszy punkt zwrotny i 8 z drogi zycia.......nie przynosi mi ta 13 wogole pecha.
Bez pracy zyc nie moge, lubie miesc wszystko dopiete na ostatni guzik a zmiany pracy to tak jak Pani Danusia czesto powtarza ....jak nic nie mozna wykrzesac wiecej, uciekac z tamtad. Nie mialam w zadnej pracy problemow,
przeciwnie pracodawcy byli ze mnie zadowoleni a zmian dokonywalam sama.
Pozdrawiam

Krucha, a czy kiedykolwiek Twoje życie uczuciowe miało jakiś wpływ na pracę zawodową?
Bo podobno regułą jest, że śluby, związki i rozpady tych związków zawsze transformują życie zawodowe i powodują rozpoczynanie czegoś od nowa.
Ja pod wpływem 13-ki byłam przez ponad 20 lat swojego życia zawodowego, ale moje życie uczuciowe na pracę nie miało żadnego wpływu, ani praca na życie uczuciowe, jakkolwiek i tu, i tu trochę się w tym czasie działo. Oczywiście, każda reguła ma swoje wyjątki. Ale z kolei inna osoba z mojego otoczenia, która ma 13-kę z dnia urodzenia i pewnie więcej niż połowę życia za sobą, też nie zauważyła u siebie takiego wpływu. Ciekawa jestem, jak to jest u Ciebie. :)

A może inni Forumowicze też zechcą podzielić się swoim 13-kowym doświadczeniem odnośnie wpływu uczuć na transformację zawodową? :)

Pozdrawiam cieplutko. :)
Przez jakiś czas pisałam jako... Maryna_a
Awatar użytkownika
Maryna
 
Posty: 95
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja karmiczna 13

Postautor: Maryna » 07 sty 2010, 17:39

Owszem, gorzej. Ale jeszcze gorzej jest, jak przy tej 13-ce i 5 na minusie mamy jeszcze, np. 13 na minusie, albo jakieś mistrzowskie, czy inne karmiczne, albo wszystko razem. Czyli, nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Tak więc, zamiast ubolewać, próbujmy żyć z tym co mamy najlepiej jak potrafimy. Przecież wiemy, że sami sobie tak wybraliśmy. :D
Przez jakiś czas pisałam jako... Maryna_a
Awatar użytkownika
Maryna
 
Posty: 95
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Liczby karmiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości