Lustrzane odbicie linii na dłoniach

Postautor: Marcin26 » 29 mar 2019, 21:08

Witam wszystkich.
Mam pytanko. Czy jest możliwe lustrzane odbicie linii na dłoniach, na prawej i na lewej.
Marcin26

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 30 mar 2019, 04:42

Nie masz rąk żeby sprawdzić ?
Różnie z tym bywa. Z reguły powinny być takie same, ale kiedy się przyjrzysz dokładniej są różnice.Z wiekiem te różnice się pogłębiają, albowiem linie się zmieniają Sposobów oczytywania znaczeń poszczególnych linii jest mnóstwo. Nie wiadomo które tak naprawdę są właściwe. To tak jak z kartami - mają wielu autorów, a jeszcze więcej znaczeń. Wybór należy do wróżącego. Potrzebna jest praktyka, intuicja - jak we wszystkim.Doświadczone osoby mówią, że czyta się z prawej dłoni mężczyzny i lewej dłoni kobiety. Inni, że lewa mówi o przeszłości prawa o przyszłości, a może odwrotnie :mrgreen:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Lustrzane odbicie linii na dłoniach

Postautor: Luna&Sun » 22 kwie 2019, 12:43

Ja mam podobne linie na obu dłoniach, ale nie takie same. Z biegiem czasu zmieniają się.Duży wpływ ma praworęczność. Prawą ręką wykonujemy większość czynności co na pewno ma wpływ na kształt linii.
Awatar użytkownika
Luna&Sun

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Wróć do Chirologia