Madonna (piosenkarka)

Interpretacje kosmogramów

Madonna (piosenkarka)

Postautor: Elie » 25 mar 2015, 14:36

Madonna (piosenkarka)

16.08.1958, Louise Ciccone

Imię: Louise
Nazwisko: Ciccone
Drugie imię: Veronica
Trzecie imię: Madonna

DZ: 2/11/20/38-29/47

4PZ: 4/13/22/31 :4PZ
3PZ: 9/18/27/36/45/54/63 :3PZ
1PZ: 6/15/24 3/12/21/39-30 :2PZ
CF: 8 7/16 5/23 :CZ
1WW: 1|8 2|7-11|16 :2WW
WG: 1|6-3|8|10|15 :WG
WD: 3|15-6 :WD

Daty punktów zwrotnych
1PZ: 1958 - 1992 - 1997 - 1999
2PZ: 1999 - 2001 - 2006 - 2008
3PZ: 2008 - 2010 - 2015 - 2017
4PZ: 2017 - 2019 - 2024 - 2026

Daty cykli
CF: 16.08.1958 - 01.01.1984
CP: 16.12.1986 - 16.04.2015
CZ: 01.01.2020 - ...

Rok osobisty: 4/13/22
Rok numerologiczny: 1/10/28/46
Granica roku numerologicznego: 13.09.2015

Lata pustki: 1958-59, 1970-71, 1982-83, 1994-95,
2006-07, 2018-19, 2030-31, 2042-43
Miesiące pustki: Październik - Listopad
Godziny pustki: 19:00 - 23:00

Wyliczenia nazw: | suma wszystkich liter | suma spółgłosek | suma samogłosek |
Imię: | 9/27 | 4 | 5/23 |
Nazwisko: | 7/34 | 5/14 | 2/20 |
Drugie imię: | 6/42 | 3/21 | 3/21 |
Trzecie imię: | 8/26 | 9/18 | 8 |

Do sumy liczb DRE zaliczone są: imię, nazwisko
Liczba ekspresji: 7/16/61
Liczba realizacji: 9/18
Liczba duszy: 7/43

Tranzyty: wiek - 57 lat
* Imię: o - 6
* Nazwisko: o - 6
Drugie imię: r - 9
Trzecie imię: d - 4
Suma tranzytów: 3/12

Do lekcji karmicznych zaliczone są: imię, nazwisko
1: 1 - 0,7
2:
3: 5 - 3,5
4:
5: 3 - 2,1
6: 2 - 1,4
7:
8:
9: 2 - 1,4

DZ: 2/11/20/38-29/47
Droga życia
Jest najważniejszą liczbą w karcie. Oznacza Drogę Życia, mówi o tym jacy jesteśmy na codzień. Określa nasz charakter i usposobienie, a także zachowanie się w różnych sytuacjach.
Droga Życia - 2
Podliczba 11

Wibracja drogi życia w/g Rekusa - 2
LICZBA 2 władca KSIĘŻYC:
Znak zodiaku: RAK
Znaczenie: + towarzyskość, uczuciowość, tolerancja, gościnność, prostota
- nadwrażliwość, nieśmiałość, zmienność, rozwód, konieczność podporządkowania się
Przyjazne liczby: 1,3
Nieprzyjazne liczby: 5,4
Liczby neutralne: 6,8,9
Związek z innymi liczbami: dobry z 6 i 8, średni z 4 i 5
Dzień: Poniedziałek
Dobre daty: 2,20,29
Dobre lata życia: 1,2,4,7,10,11,13,16,19,20,22,25,28,31,34,35,37,38,40,43,44,46,47,52,53,55,56,58,61,62,64,65,71,74,83. Ważne są: 11,20,29,38,47,56,65,74,83
Natura: zdecydowana
Kolor: biały
Klejnot: perła
Metal: srebro
Charakter: Królowa
Żywioł: woda
Wiek największego wpływu: 22-25
Biochemia ciała: śluz/Kapha
Psychika: ambiwertyk
Zdrowie: słabe
Choroby: stresy, napięcia, choroby serca, choroby przewodu pokarmowego, słaby układ immunologiczny(infekcje choroby zakaźne), choroby narządów rodnych, przeziębienia i schorzenia płuc
Ulubiony smak: słony, zasadowy
Seks: agresywno-uwodzicielski
Cnota: pokora
Włosy: faliste, kręcone
Element ciała: krew
Styl bycia: łagodzący
Kontakty z innymi ludźmi: ambicja
Pora roku: lato
Temperatura skóry: zimna
Konstrukcja: delikatna
Terytorium: woda
Harmonijne lata: 2,1,7,4
Zgodne liczby do interesów: 2,7,8
Zgodne liczby do małżeństwa: 1,2,7,8

Helyn Hitchcock w książce "Numerologia dla każdego" (str.35) napisała:

--- "Liczba serca, duszy bądź ideału mówi, czego najbardziej w życiu pragniesz. Określa twoje ukryte ambicje, ideały i cele, a także sposób, w jaki twoja dusza pragnie się wyrażać. Jest to głos twojego wewnętrznego przewodnictwa."

--- "W skrócie samogłoski określają, czym człowiek pragnie się stać lub co posiadać."

Liczba duszy: 7/43
Liczba 7 wibracji samogłosek imienia
Liczba 7 wibracji samogłosek
Nie odkryte do tej pory tajemnice wszechświata nieustannie cię intrygują. Będziesz prowadził badania i poszukiwał odpowiedzi na mistyczne pytania, krążące wokół dziedziny okultyzmu. Jeśli znajdziesz odpowiedź, zachowasz ją dla siebie. Będziesz zagłębiał się cierpliwie i uparcie w każdy kolejny temat, aż dowiesz się wszystkiego, czego można się nauczyć, i zachowasz zdobytą wiedzę na przyszłość. Nie musisz szczególnie chwalić się swoimi odkryciami czy wszczepiać przyjaciołom zamiłowanie do mistycyzmu, który pochłonął cię bez reszty. Wystarczy, że ty go odkryłeś i poszerzyłeś swoje wiadomości.
Obserwujesz spokojnie ludzi i analizujesz ich zachowanie. I znowu nie odczuwasz potrzeby wyjawiania swoich spo¬strzeżeń. Posiadasz niesamowitą zdolność wejrzenia w głąb innej osoby i zrozumienia jej, dzięki czemu dosyć szybko rozpracowujesz każdego.
Egoizm nie należy do twoich negatywnych cech i najczęściej można liczyć na ciebie i twoją pomoc, kiedy jest to konieczne. Na takich zaletach, jak odwaga, inteligencja i duchowe męstwo budujesz najdoskonalszy wizerunek swój i innych. Ogromnie cenisz sobie ludzi o podobnych cechach, dosyć szybko otaczasz się nimi i zawierasz satysfakcjonujące, trwałe przyjaźnie.
Równie ważna jest dla ciebie godność osobista i trudne byłoby uwierzyć, że związałbyś się z osobą jej pozbawioną. Czujesz, że życie powinno być godne, nawet w nędzy.
Gdziekolwiek się znajdziesz, jesteś autorytetem, wspaniałą skarbnicą wiedzy, którą co jakiś czas wzbogacasz o nowe odkrycia. Dlatego jesteś nietuzinkowy w swoich stwierdzeniach, popierając je faktami; tak aby mogły być zrozumiałe dla wszystkich powątpiewających.
Jako idealista chciałbyś zmienić wszystko, co wymaga przeobrażeń w zgiełku tego świata, ale dostrzegasz niebezpieczeństwo zmiany swoich poglądów. Dlatego też kontynuujesz wysiłki w celu poprawy życia własnego i bliskich ci osób, jeśli tylko wyrażają na to zgodę.
Jeśli dasz upust swojej negatywnej naturze, zniweczysz wszelkie dobro, jakie może cię w życiu spotkać. Staniesz się wiecznie narzekającym egoistą. Twoja żyłka do inteligentnych konwersacji zostanie zastąpiona kłótliwością, ta zaś przeszkodzi ci w wywieraniu dobrego wrażenia na tych, na których ci zależy. Zamiast przyjaznego nastawienia staniesz się powściągliwy i obojętny na ludzi i ich problemy. Dlatego za wszelką cenę musisz powstrzymywać swoją negatywną stronę, aby ta dobra mogła się w pełni ujawnić i przynieść ci „nagrody, na które liczysz.

Źródło: Gerie Bauer "Numerologia od podstaw" Renne z ezotv
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2192 razy
Otrzymał podziękowań: 2143 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Madonna (piosenkarka)

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 08:06

Obrazek

Kiedy w 2009 roku Madonna podczas koncertu w Warszawie świętowała na scenie swoje urodziny, fani zaśpiewali jej „Happy Birthday”. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że koncert odbył się 15 sierpnia, a piosenkarka urodziła się 16 sierpnia. Pomyliła się? - pomyślałam, kiedy podczas koncertu powiedziała, że ma właśnie urodziny. Kiedy po przyjściu do domu sprawdziłam jej horoskop na nowy rok, liczony od urodzin do urodzin, czyli solariusz, wszystko stało się jasne. W 2009 roku Słońce wróciło w horoskopie Madonny na pozycję urodzeniową dzień wcześniej niż jej dzień urodzenia, dlatego jej solariusz zaczynał się 15.08.2009 roku. Wiedziała więc, co mówi.

Madonna od lat przyznaje się do korzystania z usług astrologów. Jej koncert w Warszawie trzy lata temu potwierdza, że królowa popu nie tylko nadal astrologią się interesuje, ale i stosuje się do rad astrologów. Nieprzypadkowo bowiem moim zdaniem wybrała Warszawę na miejsce spędzenia swojego solariusza, bo spośród wszystkich dwudziestu trzech miast, w których koncertowała tego roku, właśnie w stolicy Polski układ planet i osi był najlepszy.

Obrazek

W solariuszu Madonny obowiązującym od 15.08.2009 roku najsilniejszym aspektem jest korzystna opozycja Słońca z Jowiszem i Neptunem (artystom Neptun sprzyja ), a najsłabszym punktem jest koniunkcja Księżyca z Marsem w znaku Bliźniąt. Celem astrologa jest zawsze wzmocnić pozytywy, a zneutralizować słabości solariusza. Można to zrobić relokując solariusz, czyli stawiając horoskop na miejsce, w którym fizycznie spędzimy urodziny. W zachodniej części Europy (w Londynie, Manchesterze, Werchter, Paryżu, Madrycie, Zaragozie, Barcelonie) solariusz Madonny na 2009 rok miałby bardzo niekorzystnie aspektowane osie: Uran jest w pierwszym domu, Merkury z Saturnem na descendencie, a Mars z Księżycem na imum coeli. Do tego ascendent jest w zmiennych Rybach. To wybuchowa mieszanka, która nie zapowiada spokojnego i łatwego roku. Na południu Europy (w Mediolanie, Udine, Pradze, Monachium, Budapeszcie, Belgradzie, Bukareszcie, Belgradzie, Sofii) ascendent solariusza wypadałby w znaku Barana, czyli jego władca Mars jest w niekorzystnej koniunkcji z Księżycem, a w dodatku na granicy drugiego i trzeciego domu, co uwypuklałoby rolę tej koniunkcji w solariuszu. Jeśli możemy tego uniknąć, szukamy dalej.

Obrazek

W Skandynawii (w Kopenhadze, Gothenburgu) korzystna opozycja Słońca z Jowiszem przechodził do szóstego i dwunastego domu, co osłabia pozycję tych planet w horoskopie, zaś ascendent jest w Baranie, co wciąż wzmacnia niekorzystną koniunkcję Księżyca z Marsem (władcą ascendentu). W Helsinkach i w Sankt Petersburgu ascendent solariusza wypadał w Bliźniętach, co sprawia, że Merkury, władca solariusza, mimo że jest w swoim znaku zodiaku, był też w koniunkcji z Saturnem w słabym szóstym domu. Do tego Wenus przechodziłaby do słabego trzeciego domu.

W Tallinie, Tel Avivie i Warszawie ascendent przechodził do znaku Byka, czyli władczynią solariusza była Wenus, co jest korzystne, bo benefik w tej roli jest zawsze pożądany. Jednak w Tel Avivie w piątym domu oprócz Słońca znajdowałby się Merkury i Saturn, co dla artystki może nie być najlepsze. W Warszawie Wenus była w silnym kątowym czwartym domu, Słońce w korzystnym dla siebie domu piątym, a Merkury w sprzyjającym mu domu szóstym. W Tallinie Wenus była w korzystnej koniunkcji z imum coeli, co wzmacnia ją jeszcze bardziej, ale najwidoczniej o wyborze między tymi dwoma miastami zadecydowały względy organizacyjne.

W tym roku Madonna (czy raczej jej astrolog) nie wybrała Warszawy na rozpoczęcie swojego nowego solariusza? W 2012 roku solariusz piosenkarki również wypada dzień przed rocznicą jej urodzin czyli 15 sierpnia. W ten dzień będzie dawała koncert w Oslo. Solariusz na to miejsce nie zachwyca, ale może mogło być gorzej?

Obrazek

Na wschodzie Europy Słońce, Merkury, Księżyc przechodzą do słabego ósmego domu. W Warszawie i okolicach Uran jest w koniunkcji z imum coeli, co nie jest dobrym aspektem. W Tel Avivie Pluton jest w ścisłej koniunkcji z ascendentem, a Saturn z medium coeli, co nie nastraja optymistycznie. Na południu Europy ascendent jest w Strzelcu. Jego władca Jowisz jest w bardzo słanej pozycji, bo na wygnaniu w znaku Bliźniąt. W Abu Dabi ascendent przechodzi do pracowitego Koziorożca, a Księżyc jest na descendencie. Może artystka chce po trasie odpocząć, a nie spędzić rok pod dyktando Saturna, władcy Koziorożca?

W Oslo, gdzie Madonna spędzi urodziny, ascendent jest w Skorpionie, co daje Marsa, słabo położonego w tym horoskopie (w znaku wygnania, w koniunkcji z Saturnem), władcą horoskopu. Ale może lepszy Mars w Wadze niż Jowisz w Bliźniętach jako władca solariusza? Trzeba pamiętać, że nieraz astrolog musi wybierać między mniejszym i większym złem. I tak właśnie było w przypadku solariusza Madonny na 2012 rok. Zostało wybrane to miejsce, które jest najbardziej korzystne ze wszystkich możliwych, najbardziej pasuje do planów Madonny (których nie znamy) i najlepiej pasuje do jej horoskopu. Medium coeli solariusza na Oslo tworzy ścisłą jednostopniową koniunkcję z Punktem Fortuny w horoskopie urodzeniowym Madonny.

Mentor
Niewymowny

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 11

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 08:16

Jeszcze kilka, moim zdaniem wartych uwagi faktów:

1). Bardzo dużo żywiołu ziemi :). Co daje stabilność, materializm... Większość w tytanie pracy czyli Pannie. Perfekcyjnej pannie.
2). Skupisko planet w XII domu. Domu duchowego, stąd zainteresowania duchowe piosenkarki np. kabałą.
3). Dążenia Bliźniacze może kroczy ku wszechstronności. Mało o niej wiem... Ale może para się różnymi rodzajami muzyki albo grą w filmach? No na pewno tańczy :).
4). Wenus w Lwie... Mrrr. Lubi chwalić się swoją zdobyczą.

Mentor
Niewymowny

Postautor: Nut » 26 mar 2015, 11:06

2). Skupisko planet w XII domu. Domu duchowego, stąd zainteresowania duchowe piosenkarki np. kabałą.

I stąd czerwona nitka na nadgarstku, jako ochrona przez złym okiem. Interesujące czy nosi oryginalną Nić Racheli czy tylko jej namiastkę. Czerwona nić ma swoją historię ściśle związaną z Żydowską Kabałą.

„Osoba posiadająca Złe Oko niesie ze sobą destruktywną, negatywną moc, zwaną niszczycielem świata, ludzie powinni się przed nią chronić, nie zbliżać się do takiej osoby, by nie być przez nią zranionym” –Księga Zohar I, str. 68b.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 413 razy
Droga życia: 0

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 11:56

Nut pisze:

I stąd czerwona nitka na nadgarstku, jako ochrona przez złym okiem. Interesujące czy nosi oryginalną Nić Racheli czy tylko jej namiastkę. Czerwona nić ma swoją historię ściśle związaną z Żydowską Kabałą.

„Osoba posiadająca Złe Oko niesie ze sobą destruktywną, negatywną moc, zwaną niszczycielem świata, ludzie powinni się przed nią chronić, nie zbliżać się do takiej osoby, by nie być przez nią zranionym” –Księga Zohar I, str. 68b.

Dokładnie o to mi chodziło!!!

„Madonna chętnie opowiada, w jaki sposób trafiła do Kabbalah Centre i w jakich okolicznościach oświeciła ją „prawda", które może zmienić życie. Gwiazda popu opowiada więc o swoich wątpliwościach: „Szukałam czegoś. Zaczęłam praktykować jogę i wciąż szukałam odpowiedzi, jak żyć. Dlaczego tu jestem? Co tutaj robię? Dokąd zmierzam? Wiem przecież, że są jakieś ważniejsze cele w życiu niż robienie dużych pieniędzy i odnoszenie sukcesów, a nawet niż wychodzenie za mąż i zakładanie rodziny". (…) „Byłam w ciąży z moją córką i poszłam na przyjęcie, gdzie usłyszałam kogoś mówiącego o kabale. To okazało się odpowiedzią na wszystkie moje pytania".”

„Nić otrzymałam trzy lata temu na Florydzie od menadżera Madonny – zwierzyła się w jednym z wywiadów Maryla Rodowicz. Podczas tego pobytu wysłuchała wykładu guru Madonny Philipa Berga. Kiedy w czasie festiwalu w Sopocie zachorowała na gardło, Centrum Kabbalah podarowało jej dwie butelki cudownej wody (litr kosztuje ok. 18 złotych, dostępna jest jedynie przez internet). Ból ustąpił, ale Rodowicz twierdzi, że kabała wcale jej nie wciągnęła, bo nie traktuje jej jak religię, tylko jak filozofię życiową. Otylia Jędrzejczak bransoletkę otrzymała od koleżanki. Zapytana o nią, mówiła: “Jestem katoliczką. Chodzę do kościoła. Noszenie nitki podobno przynosi boże błogosławieństwo”.

Ale co ja jeszcze znalazłam :
,,Z Kabbalah Centre według Wikipedii identyfikowały się w swoim czasie następujące znane osoby, lista ta oczywiście nie jest pełna i jest zmienna, bo ludzie przychodzą i odchodzą : Lindsay Lohan, Roseanne Barr , Sandra Bernharda, Anthony Kiedis, Ashtona Kutchera, Demi Moore , Mick Jagger , Jerry Hall , Lucy Liu , Pierre Lewis , Alex Rodriguez , Rosie O'Donnell, Naomi Campbell , Donna Karan , Elizabeth Taylor , Mischa Barton , Britney Spears , Paris Hilton, Nicole Richie , James Van Der Beek , Heather McComb. W Polsce z czerwoną nitką pokazywały się Maryla Rodowicz, Kayah, Aneta Kręglicka, Katarzyna Figura, Maria Wiktoria Wałęsa, Otylia Jędrzejczak, Agnieszka Maciąg."

,,Kiedy ostatnio Maria Wałęsa pojawiła się na premierze filmu w towarzystwie Edyty Herbuś i jej chłopaka, wszyscy mogli zobaczyć czerwoną nitkę przewiązaną wokół nadgarstka córki byłego prezedenta. Wałęsa studiuje kabałę. Swoich praktyk się nie wypiera ani nie wstydzi, uważa nawet, że ta "nauka" nie koliduje z wiarą chrześcijańską.- Dzięki niej mogę powiedzieć, że jestem spokojniejsza i bardziej zdystansowana. Wyraźniej widzę moją przyszłość, moje życie - tłumaczy Faktowi swe zainteresowanie kabałą Wałęsa. Maria Wiktoria znajduje także wdzięcznego słuchacza swych nauk w przyjaciółce - Edycie Herbuś, której ofiarowała symboliczną czerwoną nitkę. Tancerka ją nosi, ale zastrzega, że nie studiuje kabały. Prezent zaś nosi "na szczęście".

I mam dokładnie taki sam problem ja Ty nie wiem na ile to realna wiara i zainteresowanie, a na ile popkabała...

Swoją drogą, to na polskich wsiach też się wiąże dzieciom czy zwierzętom gospodarskim czerwone kokardki w ochronie przed złym okiem... Przypadek? Nie sądzę.

Obrazek

Mentor
Niewymowny

Postautor: Iza74 » 26 mar 2015, 12:16

Swoją drogą, to na polskich wsiach też się wiąże dzieciom czy zwierzętom gospodarskim czerwone kokardki w ochronie przed złym okiem... Przypadek? Nie sądzę.

W tym przypadku jest to moda nie związana z wiedzą o prawdziwym pochodzeniu nici.

"Zgodnie ze starożytną tradycją Czerwona Nić jest owijana siedmiokrotnie wokół Grobowca wielkiej pramatki świata Racheli, której największym pragnieniem było chronić i bronić swoje dzieci przed złem. Miłość matczyna jest największą siłą jaka występuje w naszej egzystencji i co za tym idzie najsilniejszą naturalną ochronną energią miłości. Po obwiązaniu czerwonej nici wokół grobowca Rachel, nabiera ona mistycznej mocy. Następnie jest cięta na kawałki i noszona na lewym nadgarstku. Według Kabbalah lewa ręka jest „otrzymującą” stroną ciała i duszy. Nosząc Czerwoną Nić na lewym nadgarstku, otrzymujemy żywe połączenie z ochronnymi energiami otaczającymi grób Racheli." - Czerwona Nitka
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 12:22

Iza74 pisze:

W tym przypadku jest to moda nie związana z wiedzą o prawdziwym pochodzeniu nici.

Śmiem nawet twierdzić, że na wsi to nie moda lecz mądrość ludowa lub zabobon (jak kto woli). Gdyż zwyczaj ten jest dość stary.

Chodziło mi bardziej o podobieństwo czerwonej nitki do czerwonych kocanek czy wstążek :).
Mentor
Niewymowny

Postautor: Iza74 » 26 mar 2015, 12:28

Na wsiach i powszechnie wśród ludzi, chodzi o czerwony kolor uważany za ochronny nie powiązany z Kabałą.. Już w Biblii się o nim wspomina.O związku z Kabałą mało kto wie.
"Kolor czerwony obowiązuje w dzień Zesłania Ducha Świętego, oraz w uroczystości wszystkich męczenników. Jako symbol krwi, ofiary i męczeństwa".
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)

Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 12:48

Iza74 pisze:Na wsiach i powszechnie wśród ludzi, chodzi o czerwony kolor uważany za ochronny nie powiązany z Kabałą.. Już w Biblii się o nim wspomina.O związku z Kabałą mało kto wie.
"Kolor czerwony obowiązuje w dzień Zesłania Ducha Świętego, oraz w uroczystości wszystkich męczenników. Jako symbol krwi, ofiary i męczeństwa".

Dokładnie!!!
Mi chodziło o fizyczne podobieństwo między tymi przedmiotami.
Mentor
Niewymowny

Postautor: Mentor » 26 mar 2015, 12:52

Ale wracając do Madonny i jej mistycznych zamiłowań znalazłam jeszcze :

Dość ciekawy artykuł :https://radtrap.wordpress.com/2012/02/08/madonna-na-superbowl-2012-celebracja-wysokiej-kaplanki-przemyslu-muzycznego/

Obrazek

Obrazek

,,Konkluzja
Gdyby rozpatrywać je indywidualnie, każdy z tych symboli można uznać za coś co po prostu miało wyglądać „cool”, zwłaszcza że większość ludzi oglądających Superbowl nie zwróciła na nie szczególnej uwagi. Jednak cały ich pakiet zgromadzony w tym 13-minutowym występie nie może być uznany za przypadek. Wręcz przeciwnie, ich kombinacja przedstawia nam w całej okazałości filozofię i agendę ludzi u władzy – Illuminati.

Promocja jej przez Madonne pokrywa się z jej niedawno podpisanym kontraktem z Interscope Records, jednym z głównych przedstawicieli Illuminati w branży muzycznej. Jej występ podczas Superbowl ma być początkiem jej współpracy z Interscope (wartej 40 milionów dolarów). Pokazał też że pomimo jej statusu ikony muzyki i pioniera agendy którą dziś masowo rozpowszechniają młode pop gwiazdki, wciąż musi grać zgodnie z ich regułami i promować ten sam symbolizm.

Występ Madonny był wielkim rytuałem Illuminati oglądanym przez miliony widzów. W tym Dniu Pojednania, Madonna, Wysoka kapłanka świata muzyki Illuminati, wkroczyła do miejsca Świętego Świętych Ameryki i wygłosiła 13-minutowe kazanie. Słyszane przez wszystkich, zrozumiane przez garstkę."
Mentor
Niewymowny

Następna

Wróć do Interpretacje astrologiczne